זוגות מלכותיים ללא ילדים

זוגות מלכותיים ללא ילדים

בד"כ אני לא ממש מתעניינת במפורסמים עם/בלי ילדים. אבל בכל זאת, לא כל יום מתגלה לי סיפור כל כך דומה וכל כך שונה מהסיפור היותר מוכר של וואליס סימפסון ואדוארד השמיני. ואז אני שמחה לב שלשני הזוגות לא היו ילדים כלל. ודווקא נראה שלמגיב 3 בטמקא זה יותר מפריע מאשר לנתיני שבדיה ובריטניה.

בראדשו00

New member
חסר אנשים בורים וטיפשים? ועוד

התוספת למטה 555555 ו- 555555 שוב רק מחזק את הדיעה הזאת.

רק חסר "שום ובצל". לסיום האינטליגנציה האנושית המרהיבה שלו.

ronias

New member
אני דווקא התפלאתי שרק מגיב 3 הגיב על הילדים

בדרך כלל יש הרבה יותר תגובות מתרעמות על זה..

זוגות ללא ילדים

זה לא בהכרח מתוך בחירה....

למיטב זכרוני מהביוגרפיות - דווקא וואליס ואדוארד (שבכלל קראו לו דייויד) מאד היו רוצים ילד אבל הנסיבות והגיל לא איפשרו את זה. אילו הם היו חיים היום אולי זה היה מתאפשר... מצד שני, אילו היו חיים היום אולי הוא לא היה צריך לוותר על הכתר כדי להינשא לה.

אגב - לפחות באנגליה, לא רק של העבר הרחוק - זה שלמלך לא היו ילדים מאשתו המלכה לא אמר שלא היו לו ילדים מנשים אחרות, "ממזרים מלכותיים" שלא יכולים לרשת את הכס.

איזה עולם.

נכון, אבל זה עוד פרט

שהופך את האנשים האלה לחריגים, ולכן אולי אמיצים יותר. לוואליס לא היו ילדים גם משני הבעלים הקודמים שלה, אז יתכן בהחלט שהייתה לה בעיית פוריות.

אגב, בניגוד למה שנכתב בכתבה, הנסיכה ליליאן הייתה רק בת 28 כשפגשה בנסיך השבדי. אנחנו לא יודעים למה לא היו להם ילדים, אבל נראה לי שאם הנסיך היה באמת מעוניין ביורש עצר הוא היה יכול לסדר לעצמו משהו... אולי אני טועה. בכל אופן, ברור שמערכת היחסים עם ליליאן הייתה חשובה לו יותר מהרבה דברים אחרים, גם אם הוא לא הלך עד הסוף כמו הנסיך אדוארד.

למעלה