כמה אידיוט אפשר להיות???

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member
האיסלאם נולד בחצי האי הערבי, כל התפילות

סו וואט? מוסלמים יש בכל העולם
ערבים זו קבוצה אתנית. איסלם זו דת. שני דברים שונים לחלוטין.
וספרי הקודש המוסלמים הם בערבית. אי אפשר להפריד את האיסלאם מהערביות שהולידה אותו.

nitsansh

New member
לא כל הערבים הם מוסלמים

וספרי הקודש המוסלמים הם בערבית. אי אפשר להפריד את האיסלאם מהערביות שהולידה אותו.
לא כל הערבים הם מוסלמים
ולא כל המוסלמים הם ערבים.
אין מחלוקת על כך שהאיסלם מקורו בערב אבל זה לא מגדיר כל מוסלמי כערבי.
זה כמו להגיד שיהודי שחי באמריקה הוא עברי כי הוא מתפלל בעברית.

לפי מה שקראתי רבים מהם אולצו להתאסלם

ובכל זאת הם אימצו את דתם בחום רב...
וחלק כמו אחרים במזרח התיכון התאסלמו בשביל ההטבות והקידום.
כמו שרבים מאבותנו הם נוצרים\מוסלמים שהתגיירו מסיבות אינטרסנטיות, אם תלך מספיק דורות אחורה.

zvir1

New member
אני מבקש לא לנהל דיונים לא בנושאי תח"צ כאן

וחלק כמו אחרים במזרח התיכון התאסלמו בשביל ההטבות והקידום.
כמו שרבים מאבותנו הם נוצרים\מוסלמים שהתגיירו מסיבות אינטרסנטיות, אם תלך מספיק דורות אחורה.
תודה על ההתחשבות בלחץ הדם שלי.

down under

New member
פחות קפה, פחות קולה, פחות מלח, יותר פירות

תודה על ההתחשבות בלחץ הדם שלי.
וירקות, יותר פירות יבשים, לקחת כדורי ויטמין C, לעשות הרבה פעילות אירובית, להפחית באכילת אוכל שמן, להפחית באכילת בשר אדום, להרבות באכילת קטניות וכן דגים (כולל טונה וסרדינים),
לשתות הרבה מים וכן תה ירוק
ולבצע תרגילי נשימה איטית ועמוקה דרך הבטן, כל אלו הם דברים שעובדים מעולה כנגד לחץ דם גבוה.

חה-חה-חה ! אתה צודק 100% קובי !

וירקות, יותר פירות יבשים, לקחת כדורי ויטמין C, לעשות הרבה פעילות אירובית, להפחית באכילת אוכל שמן, להפחית באכילת בשר אדום, להרבות באכילת קטניות וכן דגים (כולל טונה וסרדינים),
לשתות הרבה מים וכן תה ירוק
ולבצע תרגילי נשימה איטית ועמוקה דרך הבטן, כל אלו הם דברים שעובדים מעולה כנגד לחץ דם גבוה.
חה-חה-חה ! אתה צודק 100% קובי !

אני - בגלל שיש לי לחץ דם נמוך - אוכל את כל הדברים האסורים הללו !

קפה שחור - פעם בחצי שעה....

לא בדיוק, עמית

ובכל זאת הם אימצו את דתם בחום רב...
לא בדיוק, עמית
הפרסים לא התאסלמו מייד ולא מרצון.
הם שמרו על דתם המקורית (זורואסטר) במשך מאות שנים.
לאחר שהולגו חאן השתלט על פרס הוא עבר תהליך שבסופו יורשיו התאסלמו והם בעצם חייבו את כל האוכלוסיה לאמץ את דתם.
האילחאנים המונגולים לא היו דמוקרטים במיוחד וקשה להניח שלפרסי הממוצע היתה אופציה להתאסלם או לא...

מרגע שהיתה התאסלמות, תהליך שטיפת המוח של האיסלאם החל מינקות ולכן היום יש קנאות דתית אוניברסלית כמעט באירן (בכ"ז עברו כ-700 שנה ויותר). אבל הם עדיין רואים בערבים כובשים וזרים ומאד מאד לא אוהבים אותם. חלק מהעימות שלהם עם הסונים הוא גם על רקע זה, למרות שיש הרבה ערבים שיעים... זה לא חד ערכי.

אתה טועה, שכחת איך התחיל הדיון

מי שסופר את טורקיה ואיראן אין לו מושג
זה כמו לספור את מקסיקו ברשימת המדינות שמשתייכות לתרבות האנגלית...
אתה טועה, שכחת איך התחיל הדיון
הדוקטור כתב על המדינות שמסביבנו. הוא לא הגביל את עצמו למדינות ערביות, מדינות חברות בליגה הערבית או מדינות שאוכלים בהם חומוס ביום ששי בצהריים.
המדינות שמסביבנו יכולות בהחלט לכלול גם את טורקיה ואירן, שהן קרובות בהרבה לישראל מאשר חלק גדול מהמדינות החברות בליגה הערבית.

אני לא כתבתי 25

25 מי יודע???
מה אתם סופרים???
אני לא כתבתי 25
יש 22 חברות בליגה הערבית.
6 מתוכן כבר התפרקו, כמו שאני כתבתי.
עוד מדינה איסלאמית שאינה חברה בליגה (טורקיה) נמצאת גם היא בתהליך התפרקות - יחד 7.
מכיוון שכמעט כל המדינות האלו וגם איראן הלא ערבית הן מדינות מלאכותיות ו/או פיקטיביות, תהליך הפירוק יתפשט בעתיד גם למדינות אחרות. מה שכמובן משמח אותי מאד.

pcper

New member
והנה קישור תקין

כמה אידיוט אפשר להיות???
כנראה שבעיראק, כל בן אידיוט של כל שר אידיוט יכול לנצח חברת תעופה....
אין גבול לטימטום של הבן של שר התחבורה העיראקי. כנראה שהוא באמת בעל IQ פחות מ-0... פשוט חתיכת אידיוט בע"מ !
הנה:
http://www.port2port.co.il/article/הובלה-אווירית/חברות-תעופה/מה-ששיחת-טלפון-יכולה-לעשות/
והנה קישור תקין

http://www.port2port.co.il/article/הובלה-אווירית/חברות-תעופה/מה-ששיחת-טלפון-יכולה-לעשות/

oren_hershco

New member
שמעתי על עוד מדינה במזה"ת

כמה אידיוט אפשר להיות???
כנראה שבעיראק, כל בן אידיוט של כל שר אידיוט יכול לנצח חברת תעופה....
אין גבול לטימטום של הבן של שר התחבורה העיראקי. כנראה שהוא באמת בעל IQ פחות מ-0... פשוט חתיכת אידיוט בע"מ !
הנה:
בה הרכבת הייתה עוצרת כל בוקר לא בתחנה, כדי שהוד רוממותו נבחר הציבור (נדמה לי שהוא היה גם שר החקלאות) יעלה עליה וייסע לעבודתו בעיר הבירה.

לא זוכר באיזו מדינה זה קרה.

בטח היום המצב שם הרבה יותר טוב

פסח גרופר, ז"ל, שהרכבת היתה עוצרת במיוחד

בה הרכבת הייתה עוצרת כל בוקר לא בתחנה, כדי שהוד רוממותו נבחר הציבור (נדמה לי שהוא היה גם שר החקלאות) יעלה עליה וייסע לעבודתו בעיר הבירה.

לא זוכר באיזו מדינה זה קרה.

בטח היום המצב שם הרבה יותר טוב
פסח גרופר, ז"ל, שהרכבת היתה עוצרת במיוחד
בשבילו בעתלית גם כאשר בלו"ז שלה לא היתה צריכה לעצור שם...

מצב
הנושא נעול.
למעלה