שרשור קיטור

יעל י

New member
קיטור עצמאי-מס הכנסה "התאהב" בי...

כל שבוע מכתב אחר.
מתכוננת מחר ללכת לשם לקבל הסברים.לא ממש מבינה מה רוצים ממני.
עוסק פטור - זה אמור להיות פשוט.בלי הרבה תסבוכת אבל זה ממש לא...

עוסק פטור

פטור רק ממע"מ. כל היתר- כמו כל עוסק מורשה.... ניהול ספרים יותר פשוט ועדיין- אין פטור מרשויות המס....

עוסק פטור זה מול מע"מ

נישום זה מול מס הכנסה - ולא בהכרח יש קשר ביניהם

אם את רוצה, תשלחי לי במסר את המכתבים שאת מקבלת

אולי קיבלת עכשיו ממע"מ להגיש הצהרת עוסק פטור?

יעל י

New member
תודה בנות...

בעייה בהגשת הדוחות (חסרה חתימה) ולכן היה קנס (גדולללל),הייתי היום,חתמתי,כתבתי מכתב בקשה לביטול ועכשיו...מחכה למכתב האהבה הבא....

דוח שנתי במס הכנסה? או הצהרה למע"מ?

איזה סוג של קנס? (איך הוא נקרא 0 מנהלי או משהו אחר?)

יעל י

New member
דו"ח שנתי,לא מע"מ...

הניירת באוטו בערב אכתוב איך נקרא הקנס יכולה רק לומר שהיה כתוב עיכוב או משהו כזה.

ישנם קנסות שמבטלים הכל וישנם כלאו שלא

גם תלוי מה הסיבה לאי הגשה או עיכוב בהגשה

במידה וניתן לעזור במשהו, דברי איתי במסרים

מאז

New member
קיטור+ בקשה לרעיונות לצ׳ופר מפצה

הקטנצ׳יק כנראה בקפיצת גדילה, מה שאומר שמצבת שעות השינה שלי דלילה באופן מסוכן...
ואם זה לא מספיק, בעלי טס בשבוע הבא! אז אומנם הוא קיצר כמה שיכול, ודאג לשכן שיסיע אתה ילדים בבוקר, וגייס את הסבתות, ובכל זאת אני מרגישה מסכנה ונטושה (בכל זאת, פחות מחודש מהלידה).
וממש בא לי לצפר את עצמי במשהו שווה שאשלח לו למשרד והוא יביא איתו. אבל אין לי רעיונות ואני חוששת לקחת סיכונים.
וכאן אתן נכנסות לתמונה- רעיונות?

כרמיון

New member
מודה שלא בדיוק הבנתי את הניסוח...

"משהו שווה שאשלח לו למשרד והוא יביא איתו" - מה זאת אומרת? את רוצה לצ'פר אותו במשהו שהוא ייהנה ממנו בנסיעה, או לבקש ממנו מתנה מיוחדת שיביא לך מחו"ל?

מאז

New member
לצ׳פר אותו?!? חלילה! זו אני הנטושה כאן!

הכוונה לקנות משהו עבורי אונליין ולשלוח לכתובת המשרד שלו בארהב, והוא יביא את זה איתו ארצה.

אם אין לך עדיין קינדל - הייתי מזמינה

מעבר לזה אין לי מושג מה את צריכה. אולי משהו מהאתר של אנתרופולוג'י או של פוטרי בארן?

דובצוק

New member
בתנאי שאת קוראת אנגלית/רוסית

אני ביקשתי כמתנת לידה קינדל, ואני מאוד נהנתי ממנו בהנקות הארוכות. אני עדיין מאוד נהנית ממנו, אבל יש לי עכשיו פחות זמן לקרוא... ובכל זאת הקינדל איתי בתיק תמיד, ואם יש לי כמה דקות פנויות (המתנה בתור לרופא, נסיעה באוטובוס, שירותים, כל דבר) אני קוראת קצת.
אבל אני קוראת אנגלית. הבנתי שכמות הספרים הדיגיטליים בעברית קטנה. באנגלית וברוסית יש די הרבה, גם כאלו בחינם.

JoIIy Roger

New member
לא בדיוק משהו עבורך

אבל רומבה או ניטו. הייתי הולכת על ניטו.

JoIIy Roger

New member
כמו רומבה רק יתכן יותר טוב

לי יש רומבה, לדודה שלי יש ניטו. קראתי השוואות ונראה לי שהניטו יותר טוב.
יש לרומבה עכשיו דגם חדש של שוטף שעושה 80 מטר בסיבוב.
במקום הדגם הישן שעשה רק 40. הבנתי שגם לסוללה שלו יש יותר חיים.

לבבית78

New member
מה הסיבה שהוא יותר טוב?

לא הבנתי....אני יכולה להגיד שלי למשל יש את ה Deebot של אקווקס והסיבה שקניתי אותו לאחר סקר שוק שעשיתי היא שיש לו 2 מברשות צד, הוא מרוקן את עצמו, יש לו פילטר אנטיבקטריאלי ויש לו חלקם נוספים שניתן לחבר לו כדי לנקות ספות, וילונות וכו'...אז אני לא אומרת שהוא יותר טוב אני אומרת שיש לו פונקציות שלאחרים המדוברים אין ולכן כל אחת צריכה להחליט מה טוב בשבילה. מעבר לזה לחברה שלי יש את הרובוט ששוטף רצפות והיא אמרה שהוא משאיר סימנים....קצת מבאס..

JoIIy Roger

New member
ראיתי השוואה שלהם

לי יש רומבה ואני מאוד מרוצה. ראיתי את שניהם עובדים.
נראה לי שניטו החדש טוב יותר.

למעלה