פרק 18 - הטופ 10 - הופעות

LeAnnDylan

Well-known member
פרק 18 - הטופ 10 - הופעות

אין צורך לסמן
הפרק כבר שודר.
צפיה מהנה

danas83

New member
שרשור הופעות

1.
קרטיס
תלבושת מזעזעת
נראה כמו הטפטים של אמצע שנות השמונים-תשעים שהיה מודבק בפינת האוכל מי שזוכר. ברור שהוא ישיר פנטז'יה can he be more predictable???
אם הוא היה שר רובן זה קצת היה יותר מתאים לז'אנר גוספל שלו
הופעה- אני לא אהבתי שפנטז'יה שרה את השיר הזה אבל לו קול יותר צלול ופחות צווחני מפנטז'יה אבל אני לא סובלת את הruns שלו. ורג'יסטר שלו היה בעיני נמוך מידי לשיר הזה אבל רנדי צודק לחלוטין כמה אפשר לשמוע את אותו הסגנון תגוון קצת אמן אמיתי מגוון.
ציון כללי- 6

2.
ג'אנל ארתור
תלבושת
- החולצה עם הסוס מכוערת
והחצאית יפה בנפרד ולא מתאימה לחולצה אבל כן אהבתי את ג'קט הג'ינס
איפור - בינוני
הופעה - סקוטי שר את זה הרבה יותר יפה
הופעה קצת נשכחת אם היא היתה שרה את אינדפנדנט דיי של מרטינה מקברייד היא היתה קוטלת את השיר
ציון כללי -5

3.
דווין
תלבושת
- אם אתה לא גיי אין סיבה שתלבד דש בצורת פרח אבל הג'קט יפה והמכנס תלבושת טובה. יש לו גוף טוב

הופעה - אני אוהבת את הצלילים הנמוכים שלו ושהוא שר עדין פשוט מקסים אוהבת אותו
כן הוא לא לקח את זה לגבהים ונסק איתו אבל די כמה אפשר לצרוח שיר?
ציון כללי -7

4.
אנג'לה מילר
תלבושת
איפור - מושלם!, שמלה יפה אבל די עם השחור!!
הופעה - אמרתי לכם שהיא תשיר קלי? חח אני לא חושבת שמישהו יכול לקחת מקלי את השיר הזה
אבל היא היתה קרובה אליה אבל אין על קלי
אבל שהיא הגיעה לצליל רואים את מנעד השירה שלה זה מקסים ביותר אני מסכימה עם קית' המנעד הגבוה שלה פשוט נעים לאוזן.
ציון כללי -8

5.
פול
תלבושת
- בסדר. לא היסטרי
הופעה - הוא תיאטרלי כי הוא שמע הרבה זמרות גדולות ויש לו נטייה לחקות אותן וזה בסדר גמור זה מישהו למרות שאני גם לא אוהבת את הבעות הפנים שלו אבל אם הסתדרתי עם החלילית של סקוטי אני יכולה להתמודד עם החצי חיוך המעצבן בכל שיר שלו. אני אוהבת את השיר amazed במבחינת השירה הוא לא עשה עם זה שום דבר . נשמע לי קריוקי טוב לא העביר לי שום רגש. שוב טוב אבל לא כמו סקוטי...
ציון כללי -5

6.
קנדיס
תלבושת
- איפור- מושלם!! כל כך יפה!!! תלבושת יפה היא נראית 100 מיליון
דולר אבל מה נסגר עם כל השחור???

הופעה - בעיניי ג'ורדן שרה את זה מושלם
אבל היא מביאה בגרות לשיר ויופי והיא מדהימה הופעה מעולה! אהבתי את העיבוד
יש לה משהו שמזכיר לי בקול את מרי ג'יי בלייג'
ציון כללי -10

7.
לאזרו
תלבושת
נו מה עוד אפשר לראות אותו לובש אותו רעיון ג'קטים שונים
הופעה - שיר טוב אבל הוא לא הביא אותו לרמות שצריך הוא שר אקורד אחד פחות ממה שהוא היה צריך לשיר
חבל הוא טוב
ציון כללי -5

8.
קרי הריסון
תלבושת
איפור טוב היא צריכה הרבה הצללות תלבושת יפה מאוד

הופעה - מעולה כרגיל אני רוצה להיות הבת שלה רק כדי שהיא תוכל לשיר לי שירי ערש
קארי שרה את השיר יותר טוב אבל היא עדיין מעולה
ציון כללי -8

9.
בארנל
תלבושת
אהבתי איך שהלבישו אותו

הופעה - אני אוהבת את הקול שלו נורא עכשוי הוא מזכיר לי קצת NEYO וכריס בראון הופעה נחמד מאוד
ציון כללי -7

10.
אמבר
תלבושת
- שמלה מכוערת ג'קט מכוער, ניקי צודקת שהיא צריכה לחזור ולהלביש את עצמה

הופעה -אין על קלי
אהובתי
קלי שרה את השיר הזה הכי טוב שאפשר לשיר אבל אמבר עשתה עבודה טובה מאוד אני אוהבת את הruns שלה נורא ביונסה ופחות וויטני אגב. ואני אוהבת את המנעד הבינוני שלה שזה לא גבוה או נמוך הוא צלול ומדויק

ציון כללי -9

בוטום 3 שלי:
דווין
קרטיס
לאזרו

עוזב את התחרות:
לאזרו

Lhuna1

New member
טופ 10 הופעות

מעצבן אותי שניקי מעירה לכולם יותר על התלבושת והסטייל מאשר על הביצוע (במיוחד שיש לה סטייל הכי מזעזע בעולם בעצמה).
מצד שני, בגזרת המוזיקה העונה ממש משעממת אותי. אין כמעט גיוון, לרוב המשתתפים יש טעם מוזיקלי דומה, וזה ממש לא הטעם שלי. הגיוון היחיד הוא 1-2 זמרות קאנטרי... שגם זה לא הטעם שלי

אז מה שנשאר לי זה לעשות כמו ניקי: תודה לאל, הסטייליסטים של איידול התלבשו על הבנים, והעיפו את מהם עניבות הפרפר והשלייקס והמשקפיים המכוערים. מי ידע שבארנל יכול להראות כמעט חמוד??

קית' מריח את המשקה של ניקי

Lhuna1

New member
בחירות השירים של צ'ארלי היו יותר לטעמי

רק חבל שהוא ביצע אותם גרוע

מעדיפה יותר רוק, גם פופ סבבה אבל שירים עם קצב, על פני כל הבלדות, ה-R&B וה-inspirational שרוב המתמודדים העונה כל כך אוהבים, עם ה-big note המנדטורי בסוף השיר
זה לא עושה לי את זה. רק לעיתים רחוקות יש מתמודדים שעושים את זה מספיק מיוחד ומדהים בשביל שאני אוהב.
(ואם אני אשמע עוד מתמודד באיזו עונה של איידול אומר שהוא רוצה להיות לות'ר ונדרוס אני פורשת.)

LeAnnDylan

Well-known member
טופ 10

מאריה קארי פשוט קורעת אותי מצחוק עם הפרצופים הסובלים ועצבניים שלה בזמן שמדברים על ניקי שלא הגיעה בזמן

קרטיס - I Believe
לא אמרו שאי אפשר לשיר סינגלי ניצחון?

אחרי שצפיתי בזה, די הצטערתי שלא אסרו לשיר את השירים האלה באמת

זה לא שהוא כזה גרוע. זה שהוא כזה זחוח ומעצבן ומעיק ואידיוט ולא בא לי לשמוע אותו שר שירים כאלה. מי מאמין לך יא טמבל.
בקטע של ה"יה יה יה יהה יהה" די קיוויתי שהוא עובר איזה אירוע מוחי. כן, אני יודעת, יש לי חניית וי.איי.פי בגיהינום. סתמו.

ג'נל - Gone
אין לי כוח לג'ימי אייבין האידיוט המסורטן הזה עם התסמונת טורט שלו כל שבוע|מקיא|
גם ככה העצות שלו לא מועילות לאף אחד והוא סתם בובה חולה של ההפקה. ולשמוע כל מתמודד בתורו אומר איזה כבוד גדול זה לעבוד איתו פשוט גורם לי לרצות לשבור את המסך שלי ולחנוק אותו.
ובחזרה לג'נל, אם חשבתי שאני לא יכולה לאהוב אותה יותר, היא באה ומתבדחת על חשבונו של סקוטי ו-Baby lock the door
מלכה!
אני מעריצה את בחירת השיר שלה
זו הייתה אחת ההופעות הטובות של סקוטי וזה השיר הקצבי היחיד הערב אז זה כבר מבדיל אותה מהשאר וגורם לי ליהנות מההופעה הזו יותר
היא נראית מעולה ונשמעת כמו מישהי שאני ארצה לקנות אלבום שלה, אז – לייק

היא מצחיקה אותי
"When I said Gone" המבטא שלה

דווין - Temporary Home
כששמעתי אותו אומר שהוא ישיר את זה ממש תיעבתי אותו אבל לזכותו יאמר שזה היה ממש לא רע כמו שחשבתי! היו כמה קטעים גרועים ומאולצים אבל היו גם כמה קטעים ממש יפים ואהבתי שהוא לא ניסה להישמע כמו קרי.

אנג'י - I Surrender
יש בה משהו מאוד לייקאבל ולמרות שבדר"כ אני סולדת ממתמודדות כמוה, הפעם אני מוצאת את עצמי מחבבת אותה מאוד. זה לא היה טוב כמו הביצוע המטורף של קלי קלרקסון אבל זה היה נחמד. השופטים מדברים על העוצמה והקלות שבקול שלה אבל האמת היא שזה נשמע כאילו היא ממש מתאמצת להגיע לתווים הגבוהים. היא עושה את זה לא רע אבל לא הייתי מכנה את זה "effortless".

ג'וֹלי - Amazed
אני כל כך אוהבת את השיר הזה ושמחתי שהוא בחר לשיר אותו. הם כל הזמן מתלוננים שהוא תיאטרלי מידי וגם הפעם היו לו קטעים תיאטרליים אבל בסופו של דבר, יש לו קול טוב וזה מה שחשוב.

קנדיס - I (Who Have Nothing)
לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל הביצוע של ג'ורדין היה מושלם. הביצוע של קנדיס לא משתווה לו, בחיי. היא הייתה טובה ויש לה קול מצוין אבל היה משהו מאוד haunting בביצוע של ג'ורדין, והאווירה הקודרת בשיר העבירה כל שבריר רגש שהיא ניסתה להעביר. הביצוע של קנדיס לעומת זאת, למרות שהיא קשקשה לפני זה בלי סוף על רגשות ותחושות ו-other shit, היה חסר מעוף, ניחן בקול טוב אך חסר אמוציות. אז ווקאלית זה היה טוב. אבל אני אשכח אותו עד סוף הערב ובשום מצב אני לא אכריז על זה כאחד מהרגעים הגדולים של העונה (לא שהיו יותר מידי כאלה עד כה). ניקי צריך לשמוע קצת יותר מוזיקה.

לזרו - Breakaway
שנאתי את בחירת השיר הזו בשבילו. הייתי שונאת את הבחירה הזו על כל אחד האמת. זה שיר שלא מתאים לשיר בתוכנית כזו. אני מתה על קלי ומתה על השיר הזה אבל הוא לא מגיע לשום מקום ובשביל לעשות רושם, יש לה שירים מוצלחים יותר. לזרו הוא בחור חביב אבל כמה החביבות שלו והטון הממוצע-מטה יסחבו אותו? התחושה שלי היא שלצערי עד הטופ 4 לפחות

קרי - Crying
אני מטורפת על השיר הזה וכל פעם שאני חושבת עליו בהקשר של ריאליטי מוזיקלי אני נזכרת בביצוע המושלם של O'Shea בתוכנית Can You Duet. ולא הביצוע של קרי [גרוזיה] ולא הביצוע של קרי [רוז] משתווים לו

קרי החלה את התחרות כראנר-אפית המועדפת עליי (בעולם מושלם בו ג'נל זוכה) אבל כרגע עושה רושם שאנג'י תופסת לה את המקום ודוחקת אותה למקום השלישי. עדין לא מקום רע להיות בו, אבל היא צריכה לעבוד על עצמה יותר ולבחור עוד שירים כמו שיר הניצחון שלה.
על מה לעזאזל ניקי מדברת
הפרצופים של מאריה
Epic

ברנל - Flying Without Wings
בחירת שיר מצוינת ומפתיעה. לא ביצוע מושלם אבל בהחלט חביב.

אמבר - A Moment Like This
אוי נו באמת! אף אחד לא צריך לשיר את השיר הזה ובטח לא לקבל עליו פימפספוט

אמבר היא בחורה יפיפייה ויש לה קול מצוין אז אני לא רוצה לשנוא אותה אבל בחירות השירים שלה מידי שבוע לא מותירות לי ברירה!

לסיכום, הבוטום 3 שלי הוא – קרטיס, אמבר ולזרו כשקרטיס מודח.
הבוטום 3 של אמריקה לא יזכיר אף אחד מהם, כמובן

danas83

New member
מסכימה עם חלק ממה שאמרת

לפחות ניקי מנסה להסתיר את העובדה שהיא לא סובלת את מאריה , מאריה אפילו לא מנסה
היא מאוד שחצנית
.

מסכימה איתך לגבי ג'יימי איבין עוד מהרגע שהכניסו אותו לפני 3 עונות זה כבר מאוס ומציק דיי תביאו אומנים שיעזרו להם לא מפיק משעמם וזחוח.

לגבי אנג'י היא כן מגיעה לצלילים הגבוהים ללא מאמץ זה אני מסכימה עם קית'.יש לה מעבר מאוד יפה בין התוים הגבוהים תשמעי שוב

מסכימה איתך לגבי קנדיס ג'ורדן הביאה כאב שקנדיס הביאה עצבים (מבחינת הופעה ופרצופים
) ולכן היא איבדה את המשמעות של השיר מה שג'ורדן ביטאה בצורה ממש טובה

כן ניקי צריכה לדבר על השירה ופחות על שטויות

LeAnnDylan

Well-known member
ניקי לא מנסה להסתיר שום דבר

פשוט, ברוב הביקורות של מאריה כמעט ואין מבט על יתר השופטים אז זה נראה כאילו רוב המבטים הנגעלים שייכים למאריה. אבל ניקי תמיד נראית משועממת למוות מהביקורות של מאריה ועושה רושם שממש כואב לה לשבת איתה באותו שולחן

באופן אישי זה לא ממש מפריע לי, שימשיכו לשנוא אחת את השניה, זה משעשע אותי

לגבי אנג'י, הפרצוף המתאמץ שלה מעיד אחרת. חוץ מזה שבשמיעה חוזרת של כל ההופעות שלה בתוכנית תמיד שומעים תווים צורמים. זה לא מפריע לי ליהנות משאר ההופעה שלה כי בעיני היא נהדרת, אבל נגיד ברנל- הוא effortless מבחינתי. אנג'י נוט סו מאץ'.

Shani gam

New member
לגבי הפרצופים חחח

מסכימה איתך לגבי העניין של הפרצופים...חחח וזה דו צדדי, גם היה איזה קטע שניקי עשתה פרצוף על משהו שמריה אמרה וזה באמת מבדר (למרות שאני תמיד אהיה בעד מריה).
דרך אגב, נחמד לראות שהפורום עדיין בועט וחי

SHTRUDIDI

New member
ברוכה השבה

תישארי איתנו, כיף לשמוע עוד דעות של אנשים ובכלל כיף פה

Shani gam

New member
שמחה לחזור!!! :)

כיף לראות שהפורום עדיין חי ובועט :)
העונה הזאת אני בעד קנדיס!! ושמחה שאני לא צריכה לראות את הפרצוף של ג'ניפר לופז כל תוכנית :)

LeAnnDylan

Well-known member

טוב, קנדיס זה לא הולי אז אני רואה השתפרות

ואני לגמרי איתך, לא לראות את הפרצוף של ג'ניפר לופז כל שבוע בהחלט עושה טוב לתוכנית ולי.
עוד מעט מפגש פורום, חסר לך אם את לא באה!

M o n t i

New member
זה הפרק שבו רציתי להתחיל להגיב

ולחזור להיות פעיל בפורום.
אבל אמא של תפוז ****.
אז כנראה שזה לא יקרה.

LeAnnDylan

Well-known member
די נו

תשחזר אפילו חצי משפט על כל אחד. למרות שיש לי תחושה שאני יודעת בדיוק את מי תאהב ואת מי לא, אני עדין אשמח לקרוא את התגובות שלך

לאסבי שלי

M o n t i

New member
איך אפשר לסרב לך?!

אבל ממש בקצרה ובלי הדגשים ודברים מסודרים שכאלה.

קרטיס-זה היה ברור שישיר את השיר הזה.את האמת?לא שנאתי,אך גם ממש לא אהבתי.

ג'נל-היא מעצבנת אותי.דילן,תסתמי.
ההופעה שלה טובה יותר ממה שחשבתי.אני חושב שהשופטים הגזימו עם הביקורת שלהם.

דווין-ZzZzZzZzZzZ

אנג'י-אני אוהב אותה,עד שהיא מחייכת. היא לא השתוותה לקלי קלארקסון,אבל ההופעה שלה הייתה טובה.
היה חסר הקסם שהיה בהופעה של קלי,אבל אין מה לעשות אחרי 12 עונות.

פול-גם אני אוהב את השיר הזה וכשראיתי את פול אמרתי לעצמי "איפה הוא היה עד עכשיו ואיך אני לא זוכר אותו?!" אחרי ההופעה שלו הבנתי.זה היה נורא בעיניי.

קנדיס-טוב,עכשיו באמת תסתמו כולכם.
אני כבר מספר עונות לא התפרצתי ככה מהופעה!
לא התלהבתי ממנה עד היום,אבל ההופעה הזאת הייתה מ ו ש ל מ ת! שמחתי שהיא הביאה אינטרפטציה שונה משל ג'ורדן.

לזרו-אני שונא אותו.מצטער.
אם אני לא משווה את ההופעה לקלי קלארקסון זה היה חביב.
אם אני בוחר כן להשוות,עדיף שאני לא אמשיך...

קרי-אני אוהב גם אותה.
אבל מכל מבחר השירים בחרת לשיר דווקא את השיר הזה?!למה?!
זה היה יחסית משעמם,אבל הקול שלה ממש יפה ואני אוהב את הפשטות שבה.

ברנל-הוא איפשהוא נעלם לי בין כולם וככה גם ההופעה שלו.זה לא היה רע,אבל גם רחוק ממדהים.

אמבר-היא מעצבנת אותי.יש בה משהו מתנשא שכזה שפשוט גורם לי לא לעוף עליה,למרות שיש לי תחושה שזה ישתנה...
מבחינת הביצוע,יותר טוב מקנדיס?!הל נו!
היה ביצוע יפה סה"כ ואפילו מאוד.

לסיכום:

טופ 3-
קנדיס,קנדיס וקנדיס.

בוטום 3-
דווין,פול ולזרו.

LeAnnDylan

Well-known member
איך הדבר המושלם הזה מצליח לעצבן אותך?

אני יכולה להבין שאתה לא אוהב את הסגנון שלה, לא ציפיתי שתאהב האמת.
אבל להגיד עליה שהיא מעצבנת?

אני חושבת שנשבר לי קצת הלב כשקראתי את זה

SHTRUDIDI

New member
לקנדיס

תמיד היה לך טעם משובח בדיוות, גם העונה לא איכזבת אותי.
היא מלכה וההופעה הזאת הייתה מושלמת.
אתה חייב לבקר פה לעיתים יותר קרובות.

למעלה