טלויזיה - "בלתי הפיך"

טלויזיה - "בלתי הפיך"

למישהי יצא לראות את הפרק הראשון? איך הרושם?

בגזרת הקולנוע - "ארגו" ו"חיי פיי" - שני סרטים נחמדים..."ארגו" נורא מלחיץ לגבי השכנות של מדינת ישראל - הקרובות והרחוקות...
מ"חיי פיי" - נהנתי מהרעיון שמאחורי הסיפור (אמונה באל) - לדעתי היה איזה פאק קטן בסרט, אבל אפשר להבליג.

עוד בקנה: "לינקולן" ו"ג'נגו ללא מעצורים"...

d a p h n a

New member
ראיתי את "בלתי הפיך". היה חביב, לא התעלפתי

היו כמה קטעים מאוד מצחיקים, היתר היה קצת "meh" כזה.
אני משערת שניתן לזה עוד פרק או שניים, לראות אם זה משהו שאנחנו באמת רוצים לראות באופן קבוע, או סתם משהו לא מזיק כזה לצפות בו מדי פעם.

mereng

New member
ראיתי רק את הדקות הראשונות

והתעלפתי מצחוק על הסצנה עם התפוצ'יפס.... כל כך נכון !!! אני מחכה בקוצר רוח ליום שבו אוכל להפעיל מיקסר בערב אחרי שהטף הולך לישון.....

Snagit

New member
גם אנחנו, אחרי זה נהיה קצת משעמם..

אחד הדברים שאני מודה שהשכלנו לעשות, זה להרגיל לרעש מגיל אפס. רעש נורמלי של אנשים שחיים בבית, לא מסיבות וכאלה. אבל אין בעיה להפעיל מיקסר, מכונה כביסה, שואב וכו'..

עכשיו כשאני חושבת על זה, אולי היה עדיף לרבוץ בלית ברירה בזמן הזה...

yoyo10

New member
רגישות לרעשים זה דבר מולד

כאן מעולם לא היה שקט שהבכור נולד היו כאן 2 כלבים לא שקטים במיוחד הוא היה ילד שישן במימונה בחתונות תמיד צחקנו שפצצת אטום לא תעיר אותו אחותו הייתה בסדר עם רעש הקטנה מאוד מאוד רגישה למרות שנולדה בתור ילדה שלישית לבית ממש לא שקט עם כלב אחים גדולים בחופש גדול היא מאוד מאוד רגישה לרעשים
וחוץ מזה היה מאוד זר לי הקטע של השקית בחיים לא הלכתי על אצבעות בבית ונמנעתי מפעילות יומיות שלי כולל להפעיל מכשירים חשמילים שהילדים ישנו

כשלוקח לילד הרגיש לרעש

20 דקות להרדם
ואז שקית תפוצ'יפס מעירה אותו ואת מוצאת את עצמך עוד 30 דקות מנסה להרדים אותו- את תהיי בשקט בבית שלך...
אגב- אצלנו זה בהחלט עבר לו בגיל 3 בערך. עכשיו הוא יכול לישון כשאחותו צורחת לו באוזן וכל מה שהוא ימלמל זה "פצ'פץ' את מפריעה לי לישון" ויסתובב לכיוון השני + ימשיך לישון

yoyo10

New member
אין לי ברירה יש כאן 2 אחים גדולים

אני לא יכולה לעשות כאן שקט גם שהבכור נולד היתה כאן כלבה חרדתית ואכן לוקח לקטנה המון זמן להרדם אבל חיים כאן בבית ולפעמים זה באמת קשה מה אפשר לעשות להפסיק לחיות זה לא עיניין של להרגיל זה עיניין שככה מתנהל הבית יש כאן עוד ילדים ולפעמים באים עלהם חברים אנחנו גרים בבניין משותף ולפעמים השכנים שומעים מוזיקה בוליום קצת גבהה וגם לשכנים יש כלבים

תראי

גם אני ישנה בשקט ורעש מפריע לי. לא רעש של השכנים אבל כן- אם רואים טלויזיה בווליום גבוה, מדברים חזק וכו'
אז כמו שאני מבקשת מבני ביתי שקט כשאני ישנה. ככה אני מבקשת מהם את זה כשהילדים ישנים
כשהקטנה שלי נולדה הסברתי לגדול שכשהיא נרדמת (10-15 דקות) הוא צריך להיות בסלון בשקט. יש מספיק משחקים שהוא משחק לבד והם שקטים.... אח"כ כשהיא נרדמה לא דרשתי ממנו גדממה אבל כן התחשבות מינימלית באחותו שישנה. הוא ראה טלויזיה אבל הווליום נמוך יחסית, דיבר איתי- אבל לא שיחקנו כדורגל/שמנו מוזיקה ורקדנו כמו שעושים כשהיא ערה
זה אגב לא קשור לרגישות לרעש אלא להתחשבות מינימלית באחותו

yoyo10

New member
ברור שמנסים

אבל שיש 2 גדולים ולפעמים היא ישנה בשעות שיש כאן חברים
אי אפשר שקט מולחט גם לי מפריע רעש אבל יש לי כאן 3 ילדים וכלב לא ראלי שקט במהלך היום

תראי

גם אני ישנה בשקט ורעש מפריע לי. לא רעש של השכנים אבל כן- אם רואים טלויזיה בווליום גבוה, מדברים חזק וכו'
אז כמו שאני מבקשת מבני ביתי שקט כשאני ישנה. ככה אני מבקשת מהם את זה כשהילדים ישנים
כשהקטנה שלי נולדה הסברתי לגדול שכשהיא נרדמת (10-15 דקות) הוא צריך להיות בסלון בשקט. יש מספיק משחקים שהוא משחק לבד והם שקטים.... אח"כ כשהיא נרדמה לא דרשתי ממנו גדממה אבל כן התחשבות מינימלית באחותו שישנה. הוא ראה טלויזיה אבל הווליום נמוך יחסית, דיבר איתי- אבל לא שיחקנו כדורגל/שמנו מוזיקה ורקדנו כמו שעושים כשהיא ערה
זה אגב לא קשור לרגישות לרעש אלא להתחשבות מינימלית באחותו

נכון!!

זכורות לי הפעמים שהפעלתי מיקסר (ידני כמובן) על הכיור במקלחת כדי שלא ישמעו.

אח... היו ימים. היום נופלים פה גראדים והן ממשיכות לישון..

kaparu

New member

מוכר מאוד...
אנחנו נכנסים לממ"ד וסוגרים את הדלת כשצריך להפעיל את הבלנדר.

Cafe Latte

New member
ארגו היה מצוין.

לא איזה סרט אינטלקטואלי שאפשר להשתפך עליו שעות - אבל פשוט סרט טוב. עשוי מצוין, מענייו ומותח.
לפעמים לא צריך יותר מזה.

גם אנחנו אהבנו

אני חושבת ששוק הסרטים ההוליוודיים בעיקר שופע
בזבל אז אולי בגלל הוא "בולט"

נצלו"ש עצמי-תלונה על קופ"ח - אצל מי מתלוננים?

כתבתי מכתב תלונה על התנהלות של קופ"ח חולים כללית בעיר בה אני מתגוררת - מלבד הממונה לפניות הציבור מטעם הכללית - למי עוד כדאי לי לשלוח העתקים כדי שעניינים יתחילו לזוז שם? (מצב בלתי נסבל בעליל שיכול להיפתר בפשטות עם קצת רצון טוב).

רעיונות?

Noich80

New member
כשנגמר אמרתי לבעלי- לא עושים עוד ילד

אם לא היתה לי ילדה נהדרת
, בחיי שהתכנית היתה מוציאה לי את החשק. נהנתי- אבל הכל נורא מוקצן.

רחלילי

New member
מרוב פרומואים החלטתי לא לראות

מודה, עדי אשכנזי לא ממש עושה לי את זה....מעדיפה קומיקאיות (או סטנדאפיסטיות) אחרות.
כמות הפורמואים היתה כבר מוגזמת, הבנתי שמישהו שם לחוץ מידי, לשדר לנו מידי (ובמיוחד אתמול בערב) עד כמה הליהוק היה פשוט מעולה עד כמה היא והשחקן שלידה פשוט עם כימיה נהדרת עד כמה התינוקת השחקנית פשוט עם כימיה נהדרת עד כמה אחותה והיא (בסדרה) פשוט באו מאותה אמא, קיצר, אלי זה עבר כמו לחץ אחד גדול מההפקה או מישהו שם, וכמו מישהו שפשוט לא מאמין במוצר שלו.
העדפתי ללכת לישון.

שקדייה

New member
אכן, נראה שמישהו בהפקה שם לחוץ ביותר...

והם באמת העיקו עם עשרות מיליוני פרומואים.

ועדיין, חצי במקרה אני חושבת, יצא לי לראות- והתגלגלתי מצחוק.
היו שם כמה דברים כל כך נכונים, שלראות אותם אצל מישהו אחר היה לגמרי משעשע....
אגב, במקרה שלנו, רק עם הילדה השלישית אנחנו חווים את רוב מה שמתואר שם

אבל אני מחסידות עדי אשכנזי. אני ממש מתה עליה ועל ההומור וההגשה שלה. היא רק אומרת "ערב טוב" ואני על הרצפה...

למעלה