פרישת מנהל הפורום

פרישת מנהל הפורום

אנו מודים לDon Nirtin על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך

המשך גלישה מהנה

didalf

Well-known member

ניר!!! שלא תחשוב לרגע שהתעלמתי! הייתי בחו"ל ואמנם נכנסתי מהטלפון די הרבה אבל זה סיוט להגיב אז חיכיתי לכשאחזור (עשיתי מאמץ רק לכתוב הודעת הבהרה אחת בקשר לטרול).

בכל מקרה היה לי עצוב מאד לשמוע את זה כי אתה מנהל נפלא והרמת את הפורום שהיה די גוסס לדעתי (לא הייתי פה אז, כשהצטרפתי כבר היית מנהל, אבל משיטוטים בארכיון) והפכת אותו לפעיל וכיפי ונוצרה פה ממש קהילה כיפית והרבה מזה בזכותך.

ורציתי להתייחס גם ספציפית למשפט הזה - "אני מעדיף לתת לפורום הזה יותר משרשורי סדרות ווויקנד וואץ'" השרשורים האלה היו יוזמה שלך נכון? לפני זה אנשים פשוט פתחו הודעות על סדרות בבלגן. אז זה ממש לא מעט, שתדע לך. דיוני הסדרות המסודרים האלה בימים קבועים הם חלק מהסיבה שהפורום הזה התרומם ושכ"כ כיף ונוח לדבר פה על סדרות.

אז אני רוצה להודות לך על הניהול המעולה ולהגיד שאני מאד מאד עצובה ובכל מקרה שלא תעיז לעזוב אותנו.

ואתה לא מבין כמה מוזר לראות את הכינוי שלך לא בכחול. מעולם לא ראיתי אותך ככה. אני לא מזהה

Don Nirtin

New member
לא, נכון?

אני גם לא מזהה את עצמי אבל אני חושב שעדיף לתת לעצמי ולכם את הטוב ביותר.
&nbsp
ואם הטוב ביותר זה אומר שאלך לזמן מה מהתפקיד -
&nbsp
דהיינו.
&nbsp
הרי אני בסופו של דבר גולש כמו כולכם. רק שחור יותר

&nbsp
והשרשורי וויקנד וואץ'+ דיוני סדרות היו רעיון שלי, אבל אתם אלה שלקחתם אותם והרמתם אותם למה שהם היום.

הולי שיט! איפה הכחול שלך?

זה לא נעשה אמיתי עד הרגע.
&nbsp
אני מקווה שאני אצליח לשמר את רוח הפורום כמו שהיא היית תחת הנהגתך. אחרי הכל זה היה הפורום בניהולך שכבש אותי והפך אותי למשתמש קבוע זמן רב לפני שהפכתי למנהל בעצמי.
&nbsp
טוב לפחות זה לא פרידה כי אתה עדיין הולך להיות כאן.
*אלא אם כן אני אחליט לחסום אותך, כי עכשיו כל הכוח אצלי והוא יעלה לי לראש

Don Nirtin

New member
עכשיו שאני שחור ולא כחול וממלכתי וכל זה

לך תזדיין ניק
הרבה זמן רציתי להגיד לך את זה ולא יכולתי כי ממלכתיות וזה.
&nbsp
וברצינות, כמו שכתבתי במייל מוקדם יותר - תודה רבה לך על שהיית מנהל איתי. אני יודע שהפורום יישאר בידיים מהממות.
&nbsp
ו.... אולי עוד אחזור.

LeRanch

New member
ניר היקר!!

אני מצטער לשמוע שאתה פורש, אבל יכול להבין אותך. רציתי להגיד לך תודה ענקית על תקופת הניהול שלך, שללא ספק תרמה באופן ניכר להתעוררות ולפריחה של הפורום. ממש מוזר לא לראות את הכינוי שלך מודגש בכחול יותר

מאחל לך המון בהצלחה ומקווה לראות אותך פה לא פחות גם עכשיו

Don Nirtin

New member
תהיה בטוח שאני כאן.

רק לא בתפקידים ניהוליים ולא תחת מסרים של סקס עם נחשים

&nbsp
אגב, רק אומר - בשבת האחרונה בקפה + טלוויזיה בפייסבוק פרסמו את התוכן של התוכניות של
לחודש מאי.

LeRanch

New member
ידוע

הסדרות של yes EFGE לא מופיעות בפרסום, אז אני ממתין כדי לפרסם הכל ביחד.

אתה תקבל את הצומי, אבל הוא מחולק בין שלושה שרשורים

בגלל שפיצלת את הודעת הפרידה שלך.
אבל אני יכול לחבר את החלקים השונים יחד לשרשור פרידה אחד מכובד.
&nbsp
אם כי זאת לא פרידה, אלא רק פרישה.

twisted nerve1

New member
תודה רבה על הניהול

האכפתיות, ההשקעה
מאוד מקווה להמשיך לראות אותך כאן, גם אם זה בשחור, חסר לך שלא

ניר היקר, תודה רבה לך על שנים של השקעה...

תודה על כל השרשורים שפתחת, הסיכומים, הזזת ההודעות שלי כשהתבלבלתי, מחיקת הודעות פוגעניות שלן טרולים שמבטיחים לשלוח תמונות סקס עם נחשים ומשקרים ועוד...
&nbsp
אני שמחה שיצא לי להכיר אותך ושלא תחשוב שאתה תפטר מאיתנו :)

Don Nirtin

New member
אני עדיין תקוע איתך בפייסבוק

כך או אחרת

&nbsp
ואני לא נפטר מכם. אני פשוט הופך לחלק מכם.

למעלה