שרשור שאלות לשבת

נגה UP

New member
צריכה המלצה למוכר של שאדו אינשורנס

של טו פייסדר.
אם מישהי רכשה במחיר סביר ולא זיוף אשמח לקבל הפניה למוכר באיביי או אתר כלשהו.
קיוויתי למצוא בסטרוברי אבל לא ראיתי

fionall

New member
היי

רכשתי אצל המוכרת הזו, זה יוצא לך בסביבות 65 ש"ח, כולל משלוח. ביצעתי אצלה יותר מרכישה אחת, כך שאני סומכת עלייה.

נגה UP

New member
תודה רבה

יצא 47 כולל משלוח
מצחיק שהמוצר הקסום הזה עולה מעט כל כך

umpalumpa7

New member
Biore pore strips - עזרה

קניתי את הרצועות לאף אבל נראה לי שאני עושה משהו לא נכון, לא יוצא לי שום דבר ( למרות שהשחורים בהחלט קיימים !!)
ראיתי מלא קליפים ביוטיוב וזה נראה שהרצועות פועלות נפלא - לגמרי אחרת!!
יש פה מישהי שעובדת איתן?

אני משתמשת בהם..

לדעתי זה קטע של זמן. כמה זמן את משאירה את המדבקה?

אני הייתי משאירה לפחות 15 20 דקות לא פחות מ15 דק אבל לא יותר מ20 דק. תנסי שוב ותראי.

אם זה גם ככה לא עובד זה באמת מוזר...את צריכה להרגיש שהמדבקה נתלשת מעל העור ולא מוסרת ביתר קלות

אם היא לא נתלשת ויש כאב קל או סוג של צביטה כזו בעור כנראה שהמדבקות לא בסדר אבל.... תנסי ותדווחי

ונ.ב זה יותר שאלה שתואמת לפורום טיפוח אבל לא נורא לפעם הבאה

umpalumpa7

New member
זה בדיוק מה שאני עושה אבל שום דבר לא יוצא על

המדבקה.. אני שמה אותה ל15 דקות אז אני אנסה עוד 5 בפעם הבאה.
תודה

האמת היא שלא ידעתי שיש פורום טיפוח בכלל, אני די חדשה פה

מבטיחה לזכור לפעם הבאה.

נגה UP

New member
אני משתמשת בהם

במקלחת (בסופה), כשהנקבוביות פתוחות. מנקה את הפנים בסבון ומייבשת טוב טוב את הידיים.
מדביק, וכמו שאמרו מחכה לפחות רבע שעה, עד שיש תחושה מעומלנת כזו. אל תתעסקי עם המדבקה הרבה.

O0NoNi0O

New member
אני גם משתמשת בהם

והם מעולים בעיני.. כמו שהמליצו מעליי, תנסי להשתמשבהם כשהנקבוביות פתוחות.. אני עושה את זה אחרי מסכת פנים, מקלחת עם אדים חמים וכו'.
אצלי יש הכי הרבה שחורים מסביב לנחיריים (סליחה שזה נשמע דוחה חח) אז אני ממש מהדקת את הפס סביבם כשהוא רטוב ואז הוא מתקשה.. גם כשאני תולשת את הפס, אני עושה את זה רק כשהוא יבש וקשה לחלוטין וגם לא כל כך בעדינות, כי אם תולשים את זה בעדינות כמו שעווה זה רק נפרד מהעור אבל לא מושך יחד איתו את הלכלוך. לכן אולי השחורים לא יוצאים כי עדינה מידי..

שיהיה בהצלחה!

umpalumpa7

New member
תודה תודה תודה!!!

ניסיתי והידקתי ממש בחזקה ונתתי לזה 20 דקות וזה עבד!!!
אני לא מאמינה שלא הסתדר לי קודם..
האמת שגם הרגשתי שעוד שניה מתקלף לי האף אבל לפחות אין לי שחורים.. לבינתיים :-O
תודה

E Ch

New member
הכנות לטיול

הי,
אני עוקבת ונהנת מהפורום כבר תקופה (ומתמכרת לאט לאט)
ורציתי לשאול שאלה.
אני עוד שבועיים טסה לשבוע באירופה (אמסטרדם, לוון (בלגיה) ובריסל)
ורוצה לנצל את ההזדמנות על מנת לרכוש מייקאפ חדש.
יש לי עור מעורב, עם שמנוניות באזור הT ובעיקר בצידי האף.
אין לי יותר מידי פיגמנטציה ככה שמחפשת משהו קליל עם כיסוי נמוך שלא יציק לי בקיץ
כרגע משתמשת ב BB של גרנייה, אבל בזמן האחרון שמתי לב שבאזור שסביב האף נהיית ביצה קטנה (אפילו עם פידור) ובכלל אחרי שיחה בפלאפון חלקו נשאר שם...
מחפשת משהו שאוכל לנסות בארץ אבל לקנות בחו"ל (כי לא נראה לי שיהיה לי הרבה זמן בחו"ל והזדמנויות לחזור אחרי שניסיתי משהו)
כמובן שאם אתן חושבת שיותר משתלם כבר לקנות פה במבצע אז גם זה בסדר, או לחלופין באינטרנט.
אבל חשוב לי לנסות קודם בעצמי
בכל מקרה אשמח מאוד לקבל המלצות מה לנסות (קראתי על כל כך הרבה אופציות שאני כבר מבולבלת) וגם איפה יותר משתלם.

המון תודה

למה לוקח למברשות שלי כ"כ הרבה זמן להתייבש?

חפפתי אותן אתמול ב12 בצהריים ועד עכשיו כמעט 30 שעות אחריי הן עוד לחות. וזה יום חם יחסית..

אני סוחטת אותן טוב טוב אחרי החפיפה שמה brush guard ומניחה בתוך כוס.ולוקח להן ימים להתייבש.למה זה?

memee2

New member
עזבי את הכוס

שימי על מגבת עם קיפול בידית המברשת בחדר ללא מיזוג.

scarlet moon

New member
הי

זה באמת מוזר... גם למברשות ממש שמנות עם הרבה שערות היה לוקח פחות זמן להתייבש בתקופה כזו.
אבל, כשמייבשים מברשות צריך להניח אותן שוכבות ולא בתוך כוס... כי אם הן בצורה אנכית המים חודרים לבסיס השערות וזה לא בריא למברשת. אולי זו גם הסיבה שלוקח להן להתייבש הרבה זמן...

למעלה