שרשור שאלות לשבת

scarlet moon

New member
נראה לי גם האמת

הוא לא מאפשר להן להתאוורר ודוחס אותן עם המים

irisw2

New member
באמת מוזר אני מייבשת באותה שיטה כמו

שלך עם המגן שהמברשת לא יפתח ולוקח לי חצי יום להתייבש אולי פשוט תשמי ליד חלון על השידה..

רעיון נחמד

אבל אני לא צריכה את כל זה עם המגן מברשות.הוא נועד לחסוך את ההתעסקות עם מגבות ואטבים וכל זה.

O0NoNi0O

New member
שבוע טוב :)

אני רוצה לברר על קרם BB. אני לא יודעת איזה אחד כדאי לי לקנות אז אני טיפה אספר על ההרגלים שלי.. אני משתמשת בקרם לחות עם SPF 15 והוא טיפה נמוך לי, אחרי שהתרגלתי לאחד של 30 וירדתי ל15. העור שלי הוא דיי בהיר, אך לא שקוף בצבע של חלב כזה..

בקשר לשומניות, העור שלי נוטה להיות מאוד מאוד שמן ועם שחורים באיזור האף, אך גם באיזור המצח שמן מעט וכמעט ולא באיזור הסנטר. לעומת זאת סביב השפתיים ובקווי הצחוק של העיניים העור שלי ממש יבש. אני משתמשת לפעמים בקונסילר אבל זה לא נותן לי את האחידות שאני מקווה להשיג עם הBB. כשאני מתאפרת אני מרגישה שהפנים שלי נהיות ממש שומניות וזה מכער נורא את הפנים, אבל עדיין אני לא רוצה להשתמש בפודרה או מייק אפ כי זה מרגיש לי טיפה מבגר (אני בת 18). אז ביבי נשמע לי אידיאלי לימים של אדמומיות רצינית או סתם ליציאות כשאני יודעת שמצטלמים הרבה

שאלה נוספת, נכון שהביבי אמור להיות קרם לחות עם טיפה גוון. השאלה שלי היא האם ביום של שימוש בקרם אני אוכל למרוח קרם לחות לפני ומעליו למרוח ביבי? כך אני לא אצטרך ביבי עם מקדם הגנה גבוהה או לחות גבוהה- כי את זה אני אשיג בקרם. וגם האם יותר כדאי לי להשקיע במייק אפ נוזלי ואז לערבב עם קרם לחות וזה משיג את אותה התוצאה? אני מחפשת משהו עדין שנותן אחידות, ולא מייק אפ שחונק את העור ונותן מראה מלאכותי. אני אוהבת להתאפר בעדינות בסגנון של פס זהב מעל העין או אודם עדין..

תודה לכן! וסליחה על החפירה =)

אנסה לענות מהידע האישי שלי

קודם כל ברוכה הבאה

שנית. אני משתמשת בBB של גרנייר והוא מעולה לי . אבל וזה אבל גדול. עורי רגיל-יבש.

לעור שמן לא מומלץ כלל להשתמש במוצרי BB הם פשוט לא יהיו יעילים כלל וזה כמעט כמו לזרוק כסף לפח.

BB יושבים טוב בעיקר על עור לא שומני ובעיקר על עור "מושלם" נטול פגמים.

לדעתי את כן יכולה למצוא מייק אפ קליל על בסיס מים. או אויל פרי. שפשוט נותן שכבה עדינה וקלילה לעור אבל בו זמנית מותאם לסוג העור שלך.

לגבי השאלה האם ניתן למרוח קרם לחות ואחרי BB כן זה אפשרי. בעיקר אם את בקטע של קרם הגנה עם SPF גבוה.

לערבב קרם לחות ומייק אפ נוזלי.. לדעתי זה לא ישנה כלום. עדיף למרוח קרם לחות ומעליו את המייק אפ.

וכן לדעתי ובאמת בתור עצה רצינית ושקולה ללכת עם מייק אפ נוזלי קליל עם כיסוי נמוך-בינוני. את לא צריכה יותר לפי התיאור שלך.

אישית למייבלין יש מייק אפים קלילים(לא ניסיתי אישית) וגם לקרליין יש מייק אפים קלילים יחסית וגם אויל פרי. שלדעתי זה די חשוב בעור שמן. כמובן לא להגזים העור זקוק ללחות לא משנה שמן או יבש אבל עדיין תנסי לחפש מייק אפ קליל ולא כבד.

מקווה שעזרתי מעט בהצלחה

נ.ב מייק אפ פלוס פודרה לא חייב להראות מבוגר. ולא כל מייק אפ חונק את העור זה סתם סטיגמה לרוב. אם בסוף היום את דואגת להסיר את האיפור אין שום בעיה עם זה

O0NoNi0O

New member
תודה רבה!

לפני חודש בערך הייתי בהתקף ביבי הראשון והסתכלתי בפורום וגם בבלוג (המעולה) של מרינה מכאן ואז אמרתי לעצמי שאם אני אנסה אני אקנה משהו שיש בארץ.. יומיים אחר כך הייתי בסופר פארם ונורא שקלתי לקנות את מה שאת משתמשת, בסוף לא קניתי בגלל שאני יודעת שגרנייר עושים ניסויים על בעלי חיים. לכן אני מעדיפה להזמין איזה מותג קוריאני עמום שאני לא יודעת מה הוא עושה... ואז וויתרתי סופית בגלל כל הסיבות שאמרת והתחלתי להשתמש הרבה יותר בקונסילר. אבל אני לא מרוצה מהתוצאה ומנגד עצלנית מידי למייק אפ והביבי זה התגלמות הצרכים שלי. חבל שזה לא מתאים לסוג העור שלי..אני חושבת שאני אזמין, אצא אהבלה ויעביר אותו הלאה לחברה עם עור יבש.. בכול מקרה אני כן אנסה אותו כי אני נורא סקרנית וגם כי בקרוב יש לי את הטקס סיום וזה נראה לי נחמד להתאפר בקלילות אבל עדיין להשיג כיסוי.

עוד משהו אם כבר אני חופרת לך, רציתי לדעת יותר על המגבונים סופגי שמן (Blotting Paper?) שמעת על זה? הם יעילים? מצאתי עסקה משתלמת באיביי, נראה לי מגניב

בכול מקרה המון תודה על התשובה המפורטת, בהחלט עזרת לי :))

אממ אוקיי

תשמעי שמעתי ששל מישה(מותג קוריאני נראה לי שלא מנסה על בעלי חיים) הוא די טוב יחסית

מצרפת לך סקירה שבלוגרית עשתה עליו

http://makeup-land.blogspot.co.il/search?q=bb

לגבי דפי בלוט(כן?) ששאלת כן זה דפים כאלה שסופחים שומן והם די יעילים. שווה לנסות.

ואם את כבר באייבי אז חפשי את הBB של מישה אני חושבת שתאהבי אותו. מקווה.

חשוב לי לציין זה לא שהBB לא יתאים לך בנחרצות אלא שפשוט את תבריקי במשך היום ואולי זה לא ישרוד כל הרבה.

ולזה יש פיתרון אחד וזה פידור אפילו קליל לא חייב להעמיס מלא פודרה ויש פודרות שלא נראות לעין שהם פשוט מקבעות את המייק אפ/BB וגורמות לו להשאר שם קצת יותר.

המון בהצלחה ואממ אם תוכלי תדווחי מה יצא בסוף מקווה שתמצאי את שגרת האיפור שלך אפילו הכי צנועה

O0NoNi0O

New member
המישה באמת נראה כאילו הוא עונה על הצרכים שלי

תודה על הסקירה! את ממש נחמדה, המון תודה על התשובות והעזרה

אני כרגע מתלבטת בין סקין79 לבין המישה.. אני אעדכן אם זה יהיה רלוונטי, גם לגבי הדפי בלוט :)

בנוגע לBB באופן כללי, מצאתי את הסרטון הזה באינטרנט: http://www.youtube.com/watch?v=MEuQOLbmiDw והוא נותן סקירה רצינית ומקיפה.

אז שוב תודה! אני בדרך אל חווית הביבי :)

O0NoNi0O

New member
עדכון קצר :)

אני חושבת שאני אזמין אותו: http://www.brtcstore.com/brtc/blemish-recover-balm-spf-28-bb-cream
שיש בו SPF 28, ועונה על הצרכים של עור שומני. חוץ מהריח החזק ששמעתי שיש לו הוא נראה לי די אחלה.. וגם מצאתי אותו במחיר טוב (כמעט 20 דולר, משלוח חינם) באיביי... אז למקרה שמישהי מחפשת BB לעור שומני, הוא נראה לי בסדר.

למעלה