שרשור שאלות ליום שישי 8.6

גליS

New member
מייקאפים של בורז'ואה

שאלתי שאלה בפורום לפני מס' ימים, אבל אף אחת לא ענתה לי

אני מחפשת מייקאפ עם כיסוי מלא, עמידות גבוהה, בלי SPF, לשעות הערב, או לאירועים.

יש לי את הדאבל וואר, ואני מתה עליו אבל בגלל שהוא עם SPF, הוא מחזיר אור של הפלאש.

הבנתי שבחב' בורז'ואה יש מייקאפים ללא SPF.

מה דעתכן?

האם תוכלו להמליץ לי? אני מתכוונת לרכוש בנט.

אם יש המלצה אחרת, אני גם אשמח לקרוא.

נעמה בז

New member
פלאוור פרפקשן

אבל אני לא לגמרי לגמרי בטוחה שאין לו SPF (הכיתוב נמחק מהבקבוק שלי).
הייתי הולכת למשביר או לניו פארם לבדוק.

hanitos1

New member
מי יודעת כמה עולה צצלית קרם של שאנל ואיפה הכי

ממולץ לרכוש אותן?
מאז שראיתי את הסרטון של האחיות פיקסיוו הצללית הזו לא יוצאת לי מהראש השבוע ראיתי אותה במשביר ואפילו הסווצתי אותה (שלמות) אבל לא היתה דיילת בשום מקום...

לימי43

New member
נסי לחפש בסטרוברי...תמיד יותר זול שם ובארץ

רוב הזמן אין הנחה על שאנל

jen711

New member
ניקוי מברשות

כל כמה זמן אתן מנקות מברשות?
השאלה שלי נוגעת למברשת סטיפלינג שלי שאני תוהה כל כמה זמן צריך לשטוף (ולחכות שתתייבש)

iefrat

New member
מ.אפ וצלליות כל שימוש, השאר בסופ"ש

אחת הסיבות שאני ממעיטה להשמשת במברשת מ.אפ ומורחת באצבעות מעבר לנוחות היא הצורך לשטוף אותה אחרי כל שימוש. יש לי 2 מברשות ואין לי כוונה לקנות עוד.

אני מנקה אותן במנקה מברשות של מאק ובסופ"ש חופפת בשישי ונותנת להן להתייבש כל סופ"ש

jen711

New member
מה זה מנקה מברשות?

זה לא כמו חפיפה?
לא צריך לחכות הרבה זמן עד שזה מתייבש?

iefrat

New member
נוזל על בסיס אלכוהול ש...

מחטא/מנקה את המברשת והיא תתיבש מהר יותר, לא מחליף חפיפה יסודית.

של MAC בא בבקבוק עם פיה בלי שפריצר, שזה ממש חבל. יש גם לאינגלוט שכן מגיע עם שפריצר - אינגלוט יש רק בראשל"צ.
השבוע קראתי של גם לאל מקיאג' - לא מכירה.

תריצי חיפוש בגוגגל, מנקה מברשות...

hillaglida

New member
קונסילר של קליניק אנטי בלמיש ירוק

היי, אני די חדשה פה בפורום בעיקר קוראת הרבה ולא תמיד מצליחה ליישם...קניתי את הקונסילר הזה
"על הדרך" בלחץ דיילת ואני פשוט לא מסתדרת איתו....יוצא לי בעיקר כתם ירוק גדול על כל הסנטר שמייק אפ לא תמיד מצליח לטשטש לי אותו
אפשר קצת טיפים ?
תודה
הילה

umpalumpa7

New member
קניתי את הקונסילר בצבע הבהיר שלו

שאמור להיות בגוון של המייקאפ אבל גם הוא יוצא כמו כתם גדול על הפנים... נראה לי שזה המרקם שלו (בגלל שהוא אמור להיות גם טיפולי).
אני מערבבת אותו קצת עם המייקאפ וזה מסתדר לי.. אולי תנסי לערבב קונסילר אחר שיש לך עם מייקאפ ותשימי מעל - כך שהוא יבטל את האדמומיות אבל תקבלי את האפקט הטיפולי.
אם למישהי יש פתרון אחר אני גם אשמח לשמוע..

hillaglida

New member
יש לי רק סוג אחד

אני די חדשה וקלולסית בכל מה שקשור לקונסילרים אבל אני בהחלט אנסה לערבב ואז להניח מייק אפ בצורה מלאה
תודה

R o c h a1

New member
מאפרות מקצועיות- מברשות

אני מחפשת איך לחסוך כי אני רק בתחילת הדרך, ואני לא רוצה יותר מדי להמר עם הכסף שלי.

האם יש מברשות זולות שאתן ממליצות, שאפשר לאפר איתן? (זה לא יוצא "פחות טוב"?)

המורה ,במקום שאני לומדת בו, הראתה איזה מברשת מביוטי קייר ואמרה שמבחינתה זה לגמרי הולך.

עכשיו השאלה היא איזה מברשות מומלצות במיוחד? איזה מברשות מביוטי קייר למשל?

האם יש עוד מוצרים "זולים" שאפשר לקנות ולחסוך עליהם? (בלי לפגוע בצורה ניכרת באיכות ובעמידות האיפור) אולי צלליות אבקה מנצנצות מביוטי קייר?

תודה

ספוגיות למשל

אני כבר הרבה זמן מ-א-ו-ד מרוצה מהספוגיות סיליקון של ביוטיקייר, כשניסיתי יקרות יותר (א"מ, ס"פ וכו..) לא הרגשתי שום הבדל
רק תיזהרי לא לקנות את הספוגיות המוזרות מ...ספוג..

למעלה