שרשור שאלות ליום שישי 8.6

אפרסק34

New member
עזרה בבקשה, פודרת BLOT של MAC

אז סופסוף רכשתי אותה בהמלצת כמה בנות כאן... ויש לי שאלה,
איך אתן מניחות אותה?? מברשת..? אם כן, איזו? או עם הכרית שמצורפת..דיי מפתיע שמצורפת כרית בכלל, הרי מאפרות תמיד נגד הדברים האלה, וזו חברה דיי מקצועית..
בקיצור איך עושים?? תודה מראש :)

lital303

New member
אני משתמשת במברשת פודרה של אקוטולס

אבל חושבת שכל מברשת רחבה ומלאה תתאים.
לגבי הספוג המצורף.. אף פעם לא ניסיתי להשתמש בו אז אני לא יודעת איך הוא אבל זה נראה לי פחות נוח ממברשת.

בתמונה זו המברשת משמאל...

Nightmare19

New member
אני משתמשת עם מברשת פרו ביוטי 201

ועם הכרית רק לאזור של מתחת לעיינים,טופחת בעדינות.

marina4o

New member
לפעמים עם קבוקי קטנה של אקו טולס ולפעמים עם

134 של מאק

iefrat

New member
מקפיצה: מדינה מילנו מייק אפ רבולשן מכירות?

מחפשת כיסוי מלא והתמודדות עם הלחות התל אביבית

לא מצליחה לעשות משלוחה מiherb

אני נופלת על הכתובת ולא מבינה למה. אני חושבת כי זה מחייב אותי לרשום state למרות שרשמתי שהארץ היא ישראל. מישהי יכולה לעזור? אני נתקעת על ה Shipping Method ולא יכולה להמשיך.

dana8le

New member
למישהי יש מושג איך ליצור קשר עם לנקום ישראל?

החוויה השלילית הראשונה שלי עם דואר ישראל. לנקום שלחו אליי דוגמית של המייקאפ החדש, והמעטפה הגיעה עם מדבקה מהדואר "דבר הדואר נמצא פתוח/ניזוק ונסגר מחדש בידנו". כמובן שאת הדוגמית גנבו..אני ממש בהלם! איזה אנשים מגעילים! איך בדואר ישראל לא עושים נוהל נגד פריצת מעטפות?! זה יעזור אם אתלונן?

Galiche

New member
לא יודעת אם יעזור, אבל תתלונני.

הייתה גם פעילות של קליניק ששלחו לבנות חבילות מלאות במוצרים, ולכל מי שנשלח הגיעה חבילה קרועה עם מוצר או שניים במקום 7\10 שהיו אמורים להיות.

יעל81

New member
את ההפצה של לנקום בארץ עושה לוריאל ישראל

נסי למצוא את המספר בגוגל..

Galiche

New member
כבר התלוננו בדף של לנקום

הם אמרו שאין להם מה לעשות.
צריך לכתוב תלונה לדואר ישראל

יש לי הרגשה שהצלליות רק מדגישות יותר את

הקמטים בעפעפיים

אני לא יודעת האם זה בגלל הצלליות כי ככה זה צלליות או בגלל הפריימר (קלרינס)....

ליאתו2

New member
השאלה היא באיזה צלליות את משתמשת?

אני למדתי לעבוד רק עם צלליות מאט ולשים מעט. אני גם לא משחק את יותר מדי גוונים. בד"כ 2 אולי 3 אם אלה צבעים מאוד קרובים. מניחה מעט חומר מעל פריימר עיניים.
הכי חשוב לזכור שכל הצלליות השימריות למיניהן הן אולי אופנתיות ויפות - אבל לצעירות!!!

היום למשל הסט משי של ביוטי סטור

של קרליין. לוריאל. יש לי גם של מדינה אבל לא מתה על המירקם. לא נוצצות/מבריקות.

ליאתו2

New member
אני לא ממש מכירה כל סט אבל:

בדר"כ הן לא מאט. אולי חלק קטן.
בגדול, בגיל שלנו, less is more. אני לא מנסה לעשות מראות מתוחכמים לעיניים אלא רק להעמיק או להדגיש.
בד"כ מסתפקת בצללית בהירה בשכבה דקה מאוד על כל העפעפ כולל עצם הגבה ונקודת הדמעות ועוד אחת טיפה יותר כהה בקפל וכמובן מטשטשת. תשחקי עם זה ותתאמני עד שתגיעי למינון הנכון.
לפעמים אני פשוט לוקחת צללית אחת כהה יותר (אפשר גם במרקם קרם כמו הפיינט פוט אבל מאט) ומטשטשת מקו הריסים ועד הקפל כך שזה הולך ונחלש לכוון מעלה.
לפעמים אני מרגישה שזה פשוט לא היום של העיניים ואני מסתפקת במעל ריסים ומסגרה עם מעט איילינר שייתן זווית כלפי מעלה של העיין...

ביום יום אני לא מתאפרת בכלל...מה שעורר את

הגל הזה
זה התור הארוך לבית המרקחת בניו-פארם
פגשתי את צלליות הקרם של קרליין ומשם הגעתי לפורום שלכם ולכל האינפורמציה
כולל ההמלצה על איפור של סיוטי סטור (
).

המתכון שלי זה עפרון אפור כהה כמעט שחור על קו הריסים (לא בתוך העין), מסקנה של רבלון עמידה במים שחורה ולא דרמטית. עפרון לשפתיים של PUPA 06 שנים על גבי שנים וקרם-שפתון או איך שקוראים לזה מתוך הסטים של קרליין בשילוב על צללית. מצאתי שזה יותר עמיד מאשר ליפ גלוס של מייבלין.

בחגים לפעמים כשנחה עלי הרוח אני מתאפרת באופן מלא לארוחת החג, מייק אפ,קונסילר פודרה וכו'.

תודה

למעלה