בקר אור שלישי פעמיים כי טוב

בקר אור שלישי פעמיים כי טוב

מוזמניןלקפה ראשון
לא מבטיחה שהעוגה תהייה כשרה לפסח....

יום נהדר.

snowmusic

New member
בוקר טוב , 2 נכדות באות אלי- פעמיים כי טוב

נכדותיו של בעלי באות להתארח ביומיים הקרובים.
אני ממש אוהבת לבלות איתן, הן ממש מקסימות.
הקטנות יקחו אותי לראות סרט מצויר
, לנשנש
ולעשות כיף חיים כמו בכל חופש.

snowmusic

New member
ואם נספיק לראות 2 סרטים זה בכלל יהיה ..ואגב

גם אני מרגישה שהגיע הזמן

לקפה נוסף.

נדבר
בקרוב כשתסתיים חופשת הילדים.

אני כאן. אחרי כ"כ הרבה ימים אפלים

ובכן, ראשית- סליחה על ההעילמות, הקטנצ'יק שלנו עם חום גבוה ולא כ"כ מוצאים מה העניין. אנחנו עדיין בריצות איתו (ברגע זה החשמונאי איתו שוב אצל הרופא, נקווה שהפעם ניתן יהיה לראות משהו).
אתם כבר הרבה אחרי החג, אני לא לגמרי הרגשתי אותו, למעט זה שהבן החייל בא בהפתעה הביתה, כי קיבל "חג בבית במתנה" כי הוא הצטיין באינלי מושג מה, העיקר שכמעט התעלפתי כשראיתי אותו נכנס הביתה עם זר פרחים ענקי . בחיים לא בכיתי ככה מהתרגשות. מעבר לזה התרוצצנו בין רופאים.
איך היה החג שלכם? ברור לי שכבר כתבתם חוויות, אבל אם בא לכם לספר לי - אשמח.
וחוץ מזה מה שלומכם?
מה אתם עושים בחול המועד?
איך אתם מתמודדים עם החום?
בקיצור- דברו איתי כי אני מה זה מתגעגעת !!

snowmusic

New member
העובדה שאת כותבת כאן

מראה שהרע מכל כבר מאחורייך (טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה) ולנו כמובן זה עושה טוב בלב.
איזה כיף לראות את הבן בחג ובמיוחד בגלל סיבה כל כך טובה ממש צל"ש.

כשהילדים שלנו היו קטנים הם היו חוטפים לפעמים שפעות שארכו 10 ימים עם חום גבוה כך שיכול להיות שזה זה ואז זה יחלוף מעצמו.
רפואה שלמה לכולכם ואני מקווה שהבישול (הפסיכותראפיה שלי לפחות ואני מקווה שקצת שלך) יעשה לך טוב.

תודה יקירה.

אני כ"כ מקווה שזה אוטוטו ייגמר. מחר יעשו לו עוד בדיקות ונראה מה הסיפור, בינתיים הוא לא רוצה לאכול ובטח שלא לשתות ואנחנו רודפים אחריו עם מזרק עם מים כדי שחלילה לא יתייבש, אבל כן, אם אני מוצאת פה ושם דקה וחצי להיות פה זה אומר שאני בדרך הנכונה.
תודה ענקית על המילים החמות

אהובתי

ימים אפלים נעלמים עם שחר ואת כאן וזה טוב לכולנו.
הקטנצ'יק יבריא וככה הם גדלים. זה מן אללה כדי שנעריך יותר את הימים השקטים.
החג שלנו היה בכיף. גיסתי מבשלת נהדר ואנחנו חגגנו עם אוכל פרסי משובח.
מאז ליל הסדר אנחנו בחגיגות מטורפות של משפחה, חברים וגם קצת משחילים עבודה בין לבין.
לא כל כך מרגישים את החום כשנהנים או שהבית בנוי טוב כי בפנים נעים.
זהו, מתגעגעים לימים בהם את פה.
מאד חסרה.
משהו באוויר שונה כשאת לא פה.
בגעגועים וחיבוק לרגעים מסויימים שבהם נזקק חיבוק ונשיקה

נשמה שלי,

אני כאן, גם אם לדקות בודדות בין לבין טיפול בהראלי שהרבה זמן לא ראיתיו כ"כ חסר אונים.
כמה את צודקת עם ההערכה של הימים השקטים.
אני שמחה שעבר לכם חג טוב. האוכל הפרסי אכן משובח. יש לי חברה שעשתה איתנו את החג בראש השנה והביאה עימה כמה דברים טעימים ואיזה אוכל !!
אצלנו ליל הסדר היה הפוך לגמרי, אבל הילדים שיחקו אותה.
ביום שישי הקרוב כל המשפחה תגיע לארוחה משותפת אצל אחותי שגרה צמוד אליי אז הולך להיות שמח וטעים והלוואי שהראלי ירגיש טוב עד אז והכל יהיה בסדר.
האמת היא שגם אני מאוד התגעגעתי.
את נשמה גדולה.
תודה על הכל.

ארי, תרגישו טוב ובמהרה. בדקו לילד נוגדנים

ל"מחלת הנשיקה" ?
מקווה שתחזרו מהר לאיתנכם.
גם אצלינו חם, בסביבות 30 מעלות, אבל היום טסים לניו יורק שם צפויה טמפרטורה של 12 מעלות.

לא חושבת שהרופא בדק את זה

בכל יום הילד רץ בין רופאים, כבר מעל שבוע.
בהתחלה אמרו שיש לו דלקת אוזניים, נתנו אנטיביוטיקה וזה לא עזר, החום לא ירד. בינתיים התפתחה לו אדמומיות בגרון, והיום הרופא אמר שיש לו משהו מתחת ללשון והוא מקווה שזה לא מחלת הפה והטלפיים (אין לי מושג מה הסימפטומים של זה כי אצלי אף ילד לא עבר את זה, תודה לאל) , מעבר לזה הועלה חשד שמדובר באדמדמת אביבית (גם לגבי אין לי מושג מה זה , אני מכירה אדמת וזהו) , בקיצור- כל יום עולה משהו אחר בפוטנציה והילד עדיין עם מעל 40 מ' חום. מקווה שאולי בסוף זה יתברר כוויראלי ודי. הלב נקרע לראות אותו.
אני שמחה שאתם נוסעים. תהנו יקירתי. מדהים שם, חברה טובה שלי עכשיו שם בטיול ומספרת שנהדר שם, אמנם קריר, אבל שווה.
סעו לשלום וחזרו בשלום, אנחנו מחכים לך כאן.

פרומית1

New member
וואיי,רפואה שלימה

אף פעם לא שמעתי על מחלת הפה עם חום

בכלל כדאי שיהיה בבית,קניתי ספריי צמחי בבית מרקחת לכל סוגי פצעים בפה,וזה עובד נהדר,בתוך יום הכל נעלם
ובכללל מחלת הפה מגיעה מהגרון לכיוון הלחיים

תודה ארי, מקווה שתרגישו טוב ומהר.

אני כותבת לך במהלך הטיסה לניו יורק - איזה כיף שיש רשת אלחוטית בטיסה.

maybesure

New member
אז לבקש

מחלת הנשיקה מאופיינת בחום גבוה, דלקת ויראלית בגרון ותשישות.
המחלה ממושכת גם אחרי שהחום נעלם ממשיכה תשישות ועיקר ההחלמה הוא במנוחה. אין תרופה כיוון שמדובר בנגיף - אבל יש טיפולים להקלה ומניעת סיבוכים. מחלת נשיקה שלא מטופלת כראוי עלולה להביא מוטציה סרטנית בהמשך החיים.
הבן שלנו חלה בזה לפני כחצי שנה ועד עכשיו בדיקות הדם שלו לא לגמרי תקינות, והוא במעקב כל הזמן.
הבדיקה היא פשוטה וכדאי לוודא שעשו לו אותה.

שיבריא מהר ותחזרו לתפקוד רגיל.

למעלה