בוטינרס-ספיישל פתיחה

שאלות, טענות, בקשות

מי שמעוניין ועדיין לא הצטרף מוזמן להצטרף אלינו! השאירו פה את פרטיכם או שלחו אלי או אל שניר (snirf) הודעה פרטית...

אותי מעניין לראות את הקומדיה הופכת לדרמה

מעבר לזה שהשחקנים ממש ממש טובים, האמת היא שעכשיו אחרי הספיישל יש לי חשק הרבה יותר גדול להתחיל לצפות..

סאפירוש

New member
נשמע אפילו יותר טוב ממקודם!

תודה רבה!! למורן ול-siempretelenovelas (מצטערת, לא זוכרת את שמך
)

שמי הוא...

שרי. זה בסדר לא קרה כלום, לי לקח הרבה הרבה זמן להתחיל לקלוט שמות של אנשים...
את מצטרפת (סאפיר, לא?) אלינו לקבוצה?

הצטרפת כבר?

בגלל שלא הייתי כאן אני לא בדקתי מי הצטרף ומי לא. אבל נראה לי ששוה להצטרף. גם יש את כל הפרקים ביוטיוב אם את לא רוצה להוריד, וגם הקאסט ממש ממש משובח. את דמיאן דה סנטו לדוגמא אני מכירה מכמה סדרות שראיתי והוא שחקן מצויין, וגם פלורנסייה פנייה היא שם ממש גדול בקומדיה הארגנטינאית.
אני יודעת שאת לא ממש מחבבת את הקומדיה הארגנטינאית, אבל זה הופך להיות דרמת מתח יותר מקומדיה, ולמעשה מההתחלה יש את כל העניין המשטרתי כבר עם זה שיש שוטרת שהיא סמויה והמטרה שלה זה לחקור ולהפליל את הפושעים.
מה עם מלפרידה? בסופו של דבר נטשת לגמרי לא?

LaPrinchipesa

New member
לגבי מלפרידה נטשתי בגלל כי אין לי סבלנות

לצפות באינטרנט, זאת הסיבה למה לא המשכתי עם לובו רק לזורו היה מזל. אפילו עם הנבחר אני בפיגור רציני.

וכן שניר שכנע אותי לנסות, מקווה שאצליח להתמיד ושבהתחלה ההומור לא יהיה שטותי סטייל חיים שלי או CUANDO ME SONREIS

בעניין הזה אין לך מה לדאוג כי ההומור קצת ברמה

גבוהה יותר, ככה זה אצל סבס אורטגה, חוץ מללולה שהייתה ממש עלובה... פה זה יותר דומה לפלס שמבחינת הומור הייתה כמה וכמה רמות מעלה ללולה..

LaPrinchipesa

New member
אוקיי

לא ראיתי פלס אז לא יודעת וללולה היה לה פוטינציאל שלא מומש כראוי. את כבר ראית פרקים ראשונים או הצצת

ראיתי בינתיים רק את הפרק הראשון

וזה שומר על אותה רמה של פלס.. רק שפנייה מדברת מהר אללה יוסטור!

למעלה