בוטינרס-ספיישל פתיחה

בוטינרס-ספיישל פתיחה

לקראת תחילת הצפייה בבוטינרס, הוכן ספיישל שיכלול מידע קצר על העלילה והיכרות עם הדמויות הראשיות בלבד, וכן כמה תמונות (לא מספויילרות! אל חשש).

ברצוני בהזדמנות זו להגיד תודה ענקית ענקית למורן המקסימה! שצפתה בכל הפרקים והסכימה להכין עבורינו גולשי תפוז את הספיישל, כך שלא יכלול ספויילרים.

תודה מורן!

עלילה ראשית

העלילה מתרכזת סביב עולם הכדורגל ומתרכזת בעיקר בשחיתות שקיימת בעולם הזה.

מספרת בין היתר את סיפורו של כריסטיאן צ'יקי פלורס (ניקולס קברה), אשר הוא שחקן כדורגל מאוד מצליח באירופה, שמחליט לחזור לארגנטינה כדי להתחתן עם חברתו לחיים מרגה (איסבל מסאדו), אך למעשה ישנן סיבות נוספות שבגללן הוא נאלץ לחזור.

לאורה פוסה (רומינה גאטני) היא שוטרת אשר נכנסת לעולם הכדורגל בתור סמוייה כדי לחקור פרשיית רצח, היא הופכת להיות העוזרת האישית של טאטו מרין (דמיאן דה סנטו) ומגלה הפתעות מאוד גדולות בדרך גם לטובה וגם לרעה.

הסבר על שם הטלנובלה – בספרדית משתמשים במילה "בוטינרס" כדי לתאר את החברות/הנשים של הכדורגלנים, שבדרך כלל הן גם דוגמניות יפות.

הטלנובלה מתחילה כקומדיה ובהמשך הופכת לסדרת מתח ,יש הרבה תפניות והפתעות מאוד גדולות במהלך הסדרה וכל פרק נגמר בסוף מפתיע.
יש בסדרה הזאת הכול מהכול (רציחות,בגידות,שחיתויות וקומדיה).

הערה אישית – בתור אחת שראתה את הסדרה אני מאוד מאוד ממליצה לכולם לראות אותה, אין לסדרה הרבה פרקים, יש בסדרה קאסט מעולה מאוד של שחקנים וכולם מהשורה הראשונה בארגנטינה.
מקווה שתאהבו את הסדרה כי אני מאוד אהבתי אותה.

רוב תודות למורן על הכנת הספיישל!

143 פרקים, 2009-2010 ארגנטינה.

לצפייה בכל הפרקים אונליין (יוטיוב):
http://botinerasblog.blogspot.com/2010/04/lista-de-capitulos-para-ver-online-de.html
בנוסף - לחברי הקבוצה נשלח מייל משניר להורדת הפרקים. אם למישהו יש בעיה שיפנה אל שניר בעניין.
מידי שבוע יפתח שירשור ל-3 פרקים בימי חמישי מלבד השבוע הקרוב, שבגלל החג יפתח שירשור ביום רביעי בערב.

לצפייה בפתיח של בוטינרס: http://www.youtube.com/watch?v=3ustaQEAjoA

שיר הפתיח "Las Botineras" מושר ע"י הזמר דויד בולזוני (כמו הטלנובלות: "חיים גנובים" ו"מונטה כריסטו", בהן הוא שר את שיר הפתיח).

כריסטיאן (צ'יקי) פלורס

שחקן: ניקולס קברה
מוכר לנו מהטלנובלות: "האהבות שלנו", "לוס אוניקוס"

שחקן כדורגל מצליח מאוד באירופה ובארגנטינה, משחק בספרד תקופה ארוכה וחוזר לארגנטינה כדי להתחתן עם חברתו מרגה (איסבל מסאדו)

ג'יזל לופז

שחקנית: פלורנסיה פנייה
מוכרת לנו מהטלנובלות: תפקידי אורח ב"ירח פראי", "פלס המוצלחים" ו"קיץ 98". כיכבה בסדרות וסרטי קומדיה רבים, וכן בתיאטרון. לקהל הארגנטינאי מוכרת בעיקר מהגרסא הארגנטינאית ל"נישואים פלוס" שמאוד הצליחה בארגנטינה ומשודרת בשידורים חוזרים גם כיום (גם בטלפה אינטרנשיונל).

על תפקידה בבוטינרס: בעלת "מכון יופי" שכל הבנות באות אליה לשינוי תדמית וכדי לצאת עם שחקני כדורגל. בנוסף יש לה סוכנות דוגמניות.

LaPrinchipesa

New member
וואי מאז שהיא ביזתה את נטליה אוריירו

בטקס חלוקת פרסי האוסקר פיירו, קשה לי להתחבר אליה. אני לא אשכח שהופתעתי לגלות שהיא האקסית של מרטין קרפאן.

את מתכוונת למה שקרה בזמנו עם ננסי דופלא?

אני חושבת שלגמרי הוציאו את זה מפרופורציות כדי לעשות כותרות.. מילא ננסי, שבעלה היה עם נטליה 6 שנים, אבל מה יש לפלורנסיה פנייה נגד נטי?...

LaPrinchipesa

New member
לא יודעת

אבל ראיתי בזמנו את הסרטון הזה הבנתי ששרקו בוז משולחן השחקנים של נשואים פלוס ופלורנסיה פנייה הייתה שם.

לאורה פוסה

שחקנית: רומינה גאטני
מוכרת לנו מהטלנובלות: "אני צועני", "קטנטנות", "דון חואן"

שוטרת סמויה אשר נכנסת לעולם הכדורגל כדי לחקור פרשת רצח.

מרגריטה (מרגה) מולינרי

שחקנית: איסבל מסאדו
מוכרת לנו מהטלנובלות: "בובה פראית", "משפחת פיירו", "דון חואן"

חברתו של כריסטאין פלורנס (ניקולס קברה) אשר חוזרת איתו יחד מספרד להתחתן איתו.

אדוארדו (טאטו) מארין

שחקן: דמיאן דה סנטו
מוכר לנו מהטלנובלות: "כמעט מלאכים", תפקיד אורח ב"משוגעות מאהבה".

אמרגן שחקני כדורגל. טיפוס מפוקפק ומושחת. האמרגן של כרסטיאן פלורס.

נינו פארדז

שחקן: גונזלו ונצואלה
מוכר לנו מהטלנובלות: לא כל כך מוכר במחוזותינו. השחקן הצ'יליאני עבר לגור בארגנטינה לפני כמה שנים יחד עם חברו בנחמין ויקוניה. שניהם כיום מנהלים קריירות מצליחות בארגנטינה ולשניהם נשים ארגנטינאיות. ולנצואלה שיחק בגרסא הצ'יליאנית של מונטה כריסטו.

עורך דין מושחת בעולם הכדורגל, עובד ביחד עם טאטו מרין (דמיאן דה סנטו).

Don Nirtin

New member
דווקא כן מוכר לישראל

בזכות הסדרה "מאצ'ו" ששודרה בויוה פעמיים.

שחקנים נוספים

תומאס פונזי, לולה ברטט, כריסטיאן סנצ'ו, לוסיאנו קאסרס, לוקאס פררו, אזקיבל קסטניו, גיז'רמינה ואלדז, אלן סבאג, סלביה פרז, גרסיאלה פאל, רוברטו קרנגהי. בהמשך מצטרף גם פאבלו ראגו.

Tomás Fonzi ... Adrián "Anguila" Muñiz
Lola Berthet ... Catalina Bellagamba
Christian Sancho ... Manuel "Flaco" Riveiro
Luciano Cáceres ... Mono
Lucas Ferraro ... Fernando Rodríguez
Ezequiel Castaño ... Gonzalo "Lalo" Roldán
Guillermina Valdez ... Liliana "Lili" Aramburu
Alan Sabbagh ... Omar Torres
Silvia Pérez ... Éthel Molinari
Graciela Pal ... Mirta Rubinstein
Roberto Carnaghi ... Humberto Arregui

למעלה