רוסיה חושפת: השיר לאירוויזיון 2020

Willo the Wisp

New member
מת על זה

הולכת להיות לזה הופעה לפרצוף. השופטים כנראה לא יתחברו, כי זו רוסיה וכי השיר לא מספיק מיינסטרים, אבל הטלווט יעוף על זה.

mox10

New member
זה מה שניקרא טראש במיטבו

אגב הקליפ הזה הניב תוך פחות מיממה מאז יצא 1.4 מיליון צפיות! וואו!
בדרך לזכיה? בטלוווט בודאי.

dosfer

New member
הצפיות לא אומרות כלום.. אל תשכח שמדובר על רוסיה

שהיא מעצמה כשלעצמה עם מיליוני תושבים

והקליפ היחיד הועלה רק לערוץ היוטיוב הרשמי של האירוויזיון אז מן הסתם שהצפיות יעופו, כי זה רק סרטון אחד! זה גם קליפ מושקע! וזו גם מדינה גדולה..

אם ישראל הייתה מפרסמת את פקר ליבי פעם ראשונה דרך ערוץ היוטיוב הרשמי של האירוויזיון עם קליפ מושקע היום היו לסרטון לפחות 5 מיליון צפיות אם לא יותר!!

בוא לא נשכח ש3 השירים האחרים לקחו מפקר ליבי המון צפיות בערך 3 מיליון צפיות שהיו צריכות להתווסף לפקר ליבי

כרגע יש לפקר ליבי 3.8 מיליון צפיות בטוטאל אם אני לא טועה, תחשוב אם זה היה קליפ מושקע ואם זה היה רק סרטון אחד ועוד הצפיות של 3 השירים האחרים היו מתווספים לזה, היה לשיר לפחות 8 מיליון צפיות! אנשים פחות נמשכים להופעות בלייב ויותר אוהבים קליפים מושקעים עם אודיו נקי!

Tommy Tanision

New member
שיר מעולה וממכר

אין לי ספק שיגיע לשלישייה הפותחת בגמר בטלווטינג. הג'וריז ידאגו לא לתת לזה לנצח. כי זה רוסיה וכי זה בדיחה.

זו ההטרלה הכי דוחה עוור

על ידה סן מרינו נראית שה תמים..
לא הצלחתי להאזין יותר מכמה שניות, היה איזה סאונד מטריד כמו זמבורה. זה נורא. זו יריקה בפרצוף.
לא מבין את מי שמת על זה ומעולה לו.. מה נסגר איתכם אין לכם אזניים? לב? רגש?? זה חרא מסריח במיוחד. זה גועל נפש מרוכז.
טוטו אל תשווה לבלגיה אפילו. כי שם היה לחן כלשהו. זה היה פח אבל עם כוונה טובה. כאן יש רוע מכוון ומתוכנן. צלילים צורמים מטרידים ובלתי נסבלים. איכס.
&nbsp

dosfer

New member
טוב דקרת וסובבת את הסכין

רצחת אותם
&nbsp
ואני אוהב את זה

GM1988

Well-known member
אחרי כמה שמיעות זה מסתדר

אבל עדיין זה לא להיט מטורף או משהו, סתם הטרלה כדי לבלוט טוב באירוויזיון.

Uri04

New member
חחח אני אוהב את זה שאף אחד לא באמת מנסה השנה

ומה שהכי תופס בסוף זה שירי דאחקה, כמו זה וכמו של איסלנד.
אני מאמין שאיסלנד תנצח (אם התחרות לא תתבטל), אבל השיר הזה יגיע לטופ 5 בוודאות.

למעלה