מחפשים מקום ואוכל 14/03

paragon23

New member
גדות-אירועי בוטיק בקצה הנחל

מישה/י היה, מתאים ל200 מוזמנים, ידוע מחירים?

תודה מראש.

אילנילי

New member
אז ככה

ביררתי בזמנו בטלפון - מתאים ל 200 איש המחיר לפי הטלפון סביב ה 300 לאדם, לא יועדת מה כולל ומה לא.
אבל - למקום אין רישיון עסק ולכן לא הגעתי לראות.
אם חשוב לכם עניין הרישיון...

enigma80

New member
זה היה המקום הראשון שראינו,

אנחנו ביררנו על 180 איש למרץ והעלות למנה בלבד היתה 220 ש"ח.
החניה שם בתשלום - אם אני זוכרת נכון 14 ש"ח לרכב.
צריך לקחת בחשבון שבאולם ישנם כמה עמודים, מה שאנחנו לא אהבנו כי זה מסתיר את חלק מהשולחנות.

MineSweeper

New member
שאלות על כוכב הים

(בשדות ים)
היינו שם בחיפושי המקום ונראה לנו כרגע שזה הכיוון,
למרות שמדובר בחתונת שישי בחורף - עדיין ממש לא זול.. ונשמח לשמוע ביקורות וייעוץ

ראשית קצת מטריד אותי נושא הקייטרינג - עובדים רק עם קייטרינג של המקום, שלא יצא לי לטעום ממנו ולא מכירה אף אחד שאכל שם באירוע - אז אשמח מאוד לשמוע מאורחים במקום ומזוגות על האוכל.
חוצמזה אשמח לשמוע על ההתנהלות מולם, כמה הלכו לקראתכם, בתור אורחים - על החוויה הכללית ובקיצור... הכל!

אשמח גם למחירים.. אם הלכו לקראתכם מעבר למחירון..

תודה!!

Shir Rose

New member
כוכב הים

יש שם אוכל מעולה! (של המקום)
אני אוהבת חתונות צהריים שם גם בחורף כיוון שיש נוף מדהים של החלונות השקופים לים, וזה מקסים..

לא יכולה לעזור לך בקשר למחיר או ליחס, אבל חברה שלי שבררה שם אמרה שהיו מאוד נחמדים אליה

אגב, היא קיבלה את ההצעה שם מאיזי-ווד (אבל זה משתלם רק אם את לוקחת מהם את כל הספקים..)

Shir Rose

New member
זכותך לחשוב ככה..

אבל בואי תגידי את דעתך שכולנו נחכים

IMphoenix

New member
טעים!

אנחנו התחתנו ב"על הים", והקייטרינג זהה כמובן; בנוסף היינו בחתונה ב"כוכב הים" ונהננו מאוד!

המנות שבחרנו היו זהות ברובן למנות שבחר הזוג, ואנחנו אמרנו לעצמנו שאם ככה היה האוכל בחתונה שלנו- לא פלא שחודשים אחרי כן עוד שמענו פידבקים חיוביים.

באמת שהאוכל מצוין, ברמה מאוד גבוהה. חומרי הגלם איכותיים, והביצוע תענוג. גם מבחינת תור ותקתוק האירוע, היה נפלא. לא היו תורים ארוכים, היו מספיק עמדות ושירות יעיל ואדיב.

MineSweeper

New member
תודה לשתיכן, ועוד התלבטות

מההתחלה רצינו חתונת שישי בצהריים - חורף. אוהבים את הפורמט של שישי שהרבה יותר מתאים לנו מחתונת ערב,
בנוסף לא אוהבים קיץ ולא רצינו חום..
ובנוסף כמובן שהמחירים הנוחים יחסית קרצו לנו.
אז מה הבעיה? לא לקחנו בחשבון את השעה המוקדמת של כניסת השבת. בנובמבר-דצמבר, היעד שלנו, כמעט אין הפרש בזמנים - השבת נכנסת מוקדם (4 ורבע בערך)
ובכוכב הים הם מחויבים לסיים את האירוע שעה וחצי (!) לפני כניסת שבת. בקיצור, צריך 'להעיף' את האורחים עוד לפני 3.
לנו זה נראה גם קצר, אבל האורך מילא.. מפריעה לנו הרגשת הלחץ, הדד-ליין לסיום.
לא רוצה לדמין מצב שאורחים יושבים ונהנים, כאשר צריך 'לסגור את הבאסטה'..
ניסו להרגיע אותנו שזה די והותר זמן וכו'.. אבל זו נראית לי שעה ממש מוקדמת לסיום ואנחנו לא מרגישים בנוח.
הבאסה היא שזה החיסרון היחיד - חוץ מזה אהבנו הכל.

מה עושים? מישהי הייתה במצב הזה, בחתונה כזאת?
אני מתחילה לחשוב שגם במקומות כשרים אחרים זה יהיה אותו סיפור...
מתלבטים נורא..

IMphoenix

New member
מה עם...

האפשרות לעבור ל"גן גילי"? אני יודעת שהם נוטים לעשות את זה.
מתחילים את החתונה בגן הכשר, עם הרב והכל, וממשיכים את המסיבה למטה...

MineSweeper

New member
פחות מתאים לנו,

גם לא ממש מחפשים 'אפטר פארטי' (בכלל האווירה אצלנו לא תהיה יותר מדי מסיבתית וקרחניסטית..)
וגם הבנתי שזה מגדיל משמעותית עלויות..
אבל תודה על ההצעה :)

האוכל מעולה! גם אנחנו התחתנו שם..

והיה ממש ברמה וגם השף מקסים. ונהננו מהחווייה הכללית..
אין לי כ"כ איך עוד לעזור כי התחתנו שם לפני כמעט 5 שנים אז אני מניחה שהעלויות לא רלוונטיות וגם זו הייתה חתונת קיץ בערב...

מזל טוב ובהצלחה

The Peanut

New member
מקומות זולים באזור השרון והצפון?

היי!
אני ובן זוגי מתכננים חתונה של כמאתיים איש, בשישי בצהריים.. התאריך עדיין לא ידוע. או אמצע יוני הקרוב או ספטמבר, אוקטובר והלאה.
ראינו שני מקומות, אחד מהם אהבנו מאוד (white) וכנראה שגם נסגור אם יבואו לקראתנו במחיר.
תהיתי אם יש מקומות שפספסתי שיכולים להתאים יותר...
התקציב שלנו הוא 300 לאדם, כולל ה-כ-ל

Raspail

New member
לא נראה לי שהוויט עומד בדרישות התקציב

אם אני זוכרת נכון בוויט זה בסביבות 300 לא כולל כלום (כלומר רק מנה) ולקראתנו לא הסכימו ללכת אפילו באגורה... אבל ממש מקווה שיסתדר לכם כי זה מקום מקסים!
אם אתם מתחתנים בספטמבר הייתי ממליצה לכם לבדוק את מלון השרון כי זה פשוט מקום מושלם לשישי בצהריים! (בהנחה שנעים ולכן לא מומלץ בקיץ), יש גמישות במחיר אבל בכל מקרה אם אתם מכוונים למחיר כולל הכל (גם הצללה למשל) לא חושבת שתצליחו לרדת מ-350 לאדם. תנסו דרך איזיווד.

moshavnikit

New member

ההצעת מחיר הראשונית שנתנו לנו שם הגיעה ל-340 ולא הסכימו לרדת באגורה.. ואח"כ שמעתי על חתונות שעשו שם במחירים הרבה יותר זולים שזה ממש מוזר (אבל גם שמעתי שהם נתנו הצעות מחיר של קרוב ל-500 שח לחתונות קטנות של 1סביבות ה100 איש). אני לא מבינה איך עובדים שם ולפי מה קובעים את המחיר.

The Peanut

New member
כן גם אנחנו היינו בשוק

מכרים שלנו התחתנו שם לפני שנה והם שילמו מחיר ממש מצחיק, ציפינו שיתייקר אבל לא במחיר שהם נתנו לנו. הבעיה ששנינו ממש אהבנו את המקום. אז חשבתי לעצמי אולי שווה למצוא מקום בסגנון דומה אבל עם שם פחות חזק שאולי ייתן מחיר נורמלי

moshavnikit

New member
אני גם ממש התאהבתי במקום

והיה לי קשה להרפות. כל מקום השוותי למראה של הווייט (לי לא הפריע כ"כ הדשא הסינטטי). בסוף התחתנתי בחצר הבאר ואני ממש לא מצטערת, המראה פחות מוקפד אבל טיפלו בכל דבר שביקשתי, המחיר היה ממש זול (ובטח בשישי הוא יותר זול) ובפועל האורחים שלי היו פחות נהנים בווייט. השקעתי בעיצוב שהכנתי בעצמי וסדרו אותו בשבילי בגן.. עלה לי ממש מעט.

The Peanut

New member
דווקא לי הדשא הסינתטי כן מפריע

בכל זאת, קיבוצניקית

חצר הבאר זה מקום מקורה או גן?

למעלה