בנות יקרות ואהובות

איריסג

New member
בנות יקרות ואהובות

מאחר וחלף שבוע שלם, והשרשור ההוא כבר לגמרי לא קופץ - אני מרשה לעצמי לפתוח שרשור חדש כדי להגיד לכולכן המון המון תודה. זה היה ממש מרגש לקרוא את כל ההודעות המחבקות והמקוות לטוב והתומכות, את העצות הטובות ואת מילות הנחמה.

מקווה שלא פיספסתי אף שאלה. עברתי עכשיו על השרשור ההוא ואני חושבת שעניתי לכולן.

היה כייף ומרגש להיות "אשת השבוע שלכן".

ולמי שעדיין לא מכירה - ורוצה להמשיך לעקוב אחרי קורותינו - הנה הקישור ל בלוג של דרור. רק שתדעו - מעבר לעובדה שהוא כותב מדהים - זה לא רק בלוג עצוב על ההתמודדות שלנו עם המחלה שלי. זה בלוג חכם, ומצחיק, שיש בו סיפורים ותובנות משעשעים על דר בפרט ועל אבהות בכלל, וגם לא מעט ידע מקצועי בענייני דיני תעבורה, וגם קיטורים צרכניים - בקיצור - אחלה בלוג (ואני ממש ממש אובייקטיבית....)

ושוב תודה לכולן על שבוע מרגש, ובמיוחד לתמר של אור על הפינה המקסימה הזו. מחכה לאשת השבוע הבאה.

אולה *

New member
היה ממש נחמד להכיר אותך!

(וזה אחרי שפגשתי את אמך ובעלך
)

תודה!

כרמיון

New member
אני עוקבת בעניין רב אחרי הבלוג של דרור

ואכן יש בו מחשבות ותובנות על נושאים שונים. ניכר שהוא אדם חושב שמסתכל בחיים באומץ ויושר - יהיה הנושא שהוא כותב עליו אשר יהיה.

למרות שלא הייתי ממש פעילה בשירשור אשת השבוע שלך (פאק שלי, משהו עוצר אותי בד"כ מלהשתתף באופן פעיל בשירשורי אשת השבוע) - מאוד היה מעניין ומרשים לקרוא את מה שכתבת.

נאגטס

New member
עוד לא נפגשנו

ואני גם לא ממש טובה בלכתוב "משוחרר" כמו רבות פה, אבל כתבתי לך שם, ואני רוצה לכתוב לך גם פה שמאוד נהניתי להכיר אותך, גם אם וירטואלי (בינתיים?
).
כבר הרבה זמן אני נהנית לקרוא את התגובות וההודעות שלך בפורום ומאוד שמחתי שאת "אשת השבוע", הזדמנות המאפשרת "הצצה" עמוקה יותר והכרות טובה יותר איתך.
תודה שנטלת חלק, ושיתפת והנעת לפעולה גם דחיינית ומדחיקנית סדרתית כמוני.
מאחלת לך בריאות!!

איריס יקרה

השרשור שלך היה מרתק ומרגש וההודעה הזו נפלאה!
אני כל כך שמחה לדעת שנהנית מהשבוע ומנצלת את ההזדמנות להודות לך על ההשתתפות ולהתנצל שלא זו בלבד שפתחתי את הפינה באיחור, גם לא הספקתי לשאול שום דבר... (זה הביקור הזה שלי בארץ שאשם בכל זה).
מאחלת לך עוד ים של שבועות מרגשים, מהנים ועוטפים כאלו וכמובן בריאות בריאות בריאות

עדיקים

Active member
איריס יקרה

אוהבת לקרוא אותך מאוד מאוד מאוד, את כותבת בפתיחות מיוחדת במינה וכל-כך מקסים, הפתיחות שאת מדברת על המחלה, הכל, פשוט נהנית לקרוא אותך.

התחלתי לקרוא את שרשור אשת השבוע ומודה ולא מספיקה לעמוד בקצב ועכשיו בבית עם הילדים לא נראה שאוכל להשלים אבל בטוחה שאחזור לקרוא את כולו, ומה שכבר קראתי נהניתי לקרוא כל מילה.

מאחלת לך בריאות וחג שמח

Neo Me

New member
היית אשת מצטיינת

כמו תמיד, כשאת עושה משהו את עושה אותו כמו שצריך.
עומדת נפעמת ממך מאיך שאת חיה את כאן ועכשיו מאחלת לך שכאן ועכשיו ימשך עוד הרבה
ושיהיה נפלא בכל רגע ורגע ורגע.

גדול ממני ו
לך ולכל בני ביתך המקסימים.

happy

New member
את מהממת!!!

היית אשת השבוע מרתקת ביותר. את פשוט אישה מדהימה שלא תאמן.

קליספרה

New member
קראתי כל מילה

למרות שאנחנו לא ממש מכירות
אין לי אלא רק לחבק.

מחזיקה לכם אצבעות חזק חזק
שתזכו לכמה שיותר זמן איכות יחד
ובקטנה מייחלת כמו כולם לנס

אגב, קוראת את דרור ונהנית
אבל בעיקר מתמוגגת מהצילומים שלו
כשרון אמיתי

ליאת +

New member
נהנתי ממך כאשת השבוע

וממש קראתי כל מילה בשקיקה.

את אישה מרתקת שיש בה כל כך הרבה. מאחלת לך המון בריאות ועוד המון המון זמן עם אוהביך.

אורora

New member
קראתי למרות שלא השתתפתי

התרשמתי מאוד.
מאחלת לך שנים ארוכות ומייחלת עבורך שתמצא התרופה הנכונה בזמן.

אמנם לא שאלתי

אבל קראתי את אשת שלך כל השבוע
ונכנסתי גם לבלוג של דרור (וואו)
נהניתי מאוד לקרוא ולהחכים משניכם
המון תודה!
וכמובן בריאות בריאות בריאות!!!!

מאי261

New member
מצטרפת גם אני לתודות ולאיחולים

אכן שרשור מרתק, לבי יוצא למשפחתכם שנקראת כל כך מדהימה.
מרגישה כמו כרמיון בקשר להשתתפות שרשורי אשת השבוע, לא יודעת בדיוק למה...אבל בהחלט קוראת.
חג שמח ותודה לך.

למעלה