498 שורדים : מקומות 201-220

Double U

New member
אחת ההפתעות הגדולות של התוכנית

עוד קול אחד והיינו מדברים עליה כמנצחת של העונה.

אני מצטער אבל בצפייה חוזרת הבנתי

כמה היא הכי הייתה מושי מושי כזאת,
כלומר מצביעה פשוט עם הרוב ולא יוזמת בכלל.
אם כבר מהשלישייה שוגר הייתה צריכה לזכות, הבעיה שדווקא בגמר
שוגר הייתה על הפנים וחבל!!

Double U

New member
מה ההבדל בינה לבין סנדרה?

גם סנדרה בשתי העונות בהן ניצחה לא יזמה והצביעה עם הרוב.
הכל תלוי במושבעים.

ברור שבכל עונה זה תלוי במושבעים

אני התכוונתי שמבחינתי (בטח בתור צופה, ומניח שגם אם באיזשהו עולם מקביל הייתי מושבע במשחק)
אני מעדיף שחקנים שיוזמים ולא שחקנים שנגררים...

danlevin1

New member
חחח אתה לא רציני

רק סנדרה היא המלכה של הישרדות
, היא לא זכתה פעמיים!!! במקרה

אורישקי

New member
מקום 203

מייקל סקופין

מס' עונה: 2,25
ממוצע בעונה עצמה: בעונה 2 ממוצע 3.692 (מקום 10 מתוך 16), בעונה 25 ממוצע 5.357 (מקום 7 מתוך 18)
מיקום בעונה: בעונה 2 - 11/16, בעונה 25 - 7/18
מיקום במצעד 2008 של הפורום: 187/247

מייקל התחיל את עונה 2 כמנהיג של שבט קוצ'ה, אך עיקר פרסומו נבע מהכוויות שספג לאחר שנפל למדורה ופונה מהמשחק רגע לפני המיזוג. מייקל, שנחשב בעיני רבים כאחד המנצחים הפוטנציאליים לעונה - היה המתמודד הראשון שפונה מהמשחק והיה אייקון בהישרדות.
סקופין חזר לעונה 25, שם היה הקול המכריע בהדחות רבות בעונה, הוא הצליח להימנע מלקבל נגדו קולות לאורך כל העונה - והוא ובת בריתו ליסה הגיעו לגמר ביחד עם דניס. עם זאת, המושבעים העריכו את המשחק של דניס יותר, והמשחק החברתי לש סקופין התברר כחלש כשהוא קיבל לבסוף קול אחד בלבד (מקרטר) והגיע למקום השני ביחד עם ליסה.
בפברואר 2016 סקופין עלה לכותרות באופן לא משמח כלל לאחר שהתפרסם שנמצא במחשב שלו פורנו ילדים. הוא הורשע בעבירה ונידון לשנת מאסר.

אורישקי

New member
שנאתי ב2, אהבתי ב25 ולאור מה שקרה קשה לי כל כך להתייחס

אליו באובייקטיביות

הוא ממש אנדרייטד לדעתי

(ואם זה בגלל הפורנו- אז אני מבין, אבל לא נראה לי שזה בגלל זה).
גם במצעד הקודם הוא היה סופר נמוך!
בעונה 2- אהבתי את הדמות שלו, וממש התבאסתי על מה שקרה לו (גם בגלל שזה נורא ואיום,
וגם בגלל שמבחינתי זה די הרס את המשך העונה).
בעונה 25- שיחק ממש טוב אסטרטגית לדעתי, ושמחתי שהגיע לגמר

Bar EL

New member
תאמת שחיבבתי אותו

אבל לא הייתי מסוגל לדרג אחרי התקרית המביכה

אורישקי

New member
מקום 202

לינדסי ריכטר

מס' עונה: 3
ממוצע בעונה עצמה: 4.9 (מקום 7 מתוך 16)
מיקום בעונה: 11/16
מיקום במצעד 2008 של הפורום: 96/247

לינדסי התחילה את העונה בשבט סמבורו, שם הייתה חלק מרביעית הצעירים - ועצבנה במיוחד את חברי השבט המבוגרים, במיוחד את לינדה. במועצת השבט הראשונה של השבט השבט חולק ונוצר תיקו בין לינדזי וקארל. בזמנו תיקו לאחר הצבעה חוזרת היה נשבר על פי קולות קודמים, ומכיוון שלא היו קולות כאלה הם עברו למבחן על טבע - שבו לינדזי ניצחה.
לאחר הערבוב - לינדזי מוקמה בשבט עם קים וברנדון בני בריתה - ושוב היו בתיקו נגד חברי בוראן קלי, לקס וביג טום. לאחר שקים ג'ונסון הבינה מטרזה ופרנק שלינדזי קיבלה נגדה קולות במועצת שבט בעבר - היא סימנה לחבריה לשבט בוראן התא האות "L" - כדי שיבינו שהם צריכים להצביע ללינדזי. במועצת השבט היה תיקו בין לינדזי וביג טום, לינדזי כבר ניגשה להביא את הלפיד שלה - אבל ג'ף אמר לה לשבת כדי לחכות להצבעה החוזרת - שלאחריה כצפוי לינדזי הודחה מהמשחק בגלל קולות העבר שלה.
לינדזי הייתה המתמודדת השלישית והאחרונה שהודחה מהמשחק בשיטת קולות העבר , וגם המתמודדת היחידה בתולדות הישרדות שהשתתפה בשני תיקואים בעונה אחת.

דווקא לא זכרתי אותה כביץ'

זוכר את הקטע שהיא קמה להביא את הלפיד לפני הזמן

אחלה מיקום אצלנו

נבלית אדירה, דמות עגולה ומפותחת

כנראה אחת השחקניות הכי חזקות מהעונות הראשונות.

אורישקי

New member
מקום 201

איאן רוזנברגר

מס' עונה: 10
ממוצע בעונה עצמה: 4.583 (מקום 8 מתוך 20)
מיקום בעונה: 3/20
מיקום במצעד 2008 של הפורום: 116/247

איאן הוא אחד השחקנים הזכורים ביותר בהישרדות פלאו, הוא שלט בשבט קורור ביחד עם טום והם למעשה ניהלו את המשחק. לקראת סוף המשחק איאן עשה כמה מהלכים לא ברורים שפגעו בקשר בינו ובין חבריו הטבוים בשבט - טום וקייטי. במשימת החסינות האחרונה, משימת סיבולת שבה התחרו טום ואיאן במשך 12 שעות (המשימה הארוכה ביותר בתולדות הישרדות). בסוף המשימה, במה שנחשב אחדמהצעדים הלא ברורים בתולדות התוכנית, איאן הודיע לטום שהוא מעוניין לשקם את החברות בינו לבין השניים - ובכך פרש מהמשחק וביקש מטום להדיח אותו ולקחת את קייטי לגמר. כדי לחסוך הגעה למועצת השבט - טום הדיח את איאן במקום והוא הפך למושבע האחרון.

למעלה