‬ שרשור הכוונה ומודיעין 31/07

מצב
הנושא נעול.

cwen

New member
בדרך חזרה אולי כן ישתלם לך לנסוע עם החלפות

תודה רבה, התמונות עוזרות מאוד
שאלונת קטנטונת...

ובדרך חזרה? מהרכבת- מעבר תת קרקעי- יציאה מהעיגול ואז לאוטובוס
איפה שהאוטובוסים חונים?
אם את הולכת לנסוע באופן קבוע, אז נסי פעם אחת, ואם תראי שהנסיעה חזרה ארוכה מדי ובלתי נסבלת, אז דברי איתנו ונראה אם אפשר לשפר באמצעות החלפות אוטובוסים.

Cat Woman4

New member
תודה רבה, אעשה כך

אם את הולכת לנסוע באופן קבוע, אז נסי פעם אחת, ואם תראי שהנסיעה חזרה ארוכה מדי ובלתי נסבלת, אז דברי איתנו ונראה אם אפשר לשפר באמצעות החלפות אוטובוסים.
תודה רבה, אעשה כך

cwen

New member
התחנה הסופית שלו היא במסוף המערבי

תודה רבה
את בטוחה שהתחנה הסופית שלו היא ברכבת האוניברסיטה?

אין דרך ללכת מהתחנה לרכבת?

תודה!
יש שם תחנה של כמה אוטובוסים. משם יש הליכה קצרצרה לדרגנועים שמובילים לתחנת הרכבת. את תראי כבר, איפה שהאוטובוס מוריד זה ממש כמה צעדים מהכניסה לתחנה. יורדים בדרגנועים והולכים במעבר התת קרקעי עד תחנת הרכבת.

מה שכן, כתוב שם שהקופה נפתחת בשש. אולי תתקשרי לשאול מתי הם פותחים את המעבר? רק לוודא שיש לך איך להגיע מהמסוף לתחנה בשעות האלה. אין לי מושג מתי פותחים שם את הדלתות.

Cat Woman4

New member
תראי

יש שם תחנה של כמה אוטובוסים. משם יש הליכה קצרצרה לדרגנועים שמובילים לתחנת הרכבת. את תראי כבר, איפה שהאוטובוס מוריד זה ממש כמה צעדים מהכניסה לתחנה. יורדים בדרגנועים והולכים במעבר התת קרקעי עד תחנת הרכבת.

מה שכן, כתוב שם שהקופה נפתחת בשש. אולי תתקשרי לשאול מתי הם פותחים את המעבר? רק לוודא שיש לך איך להגיע מהמסוף לתחנה בשעות האלה. אין לי מושג מתי פותחים שם את הדלתות.
תראי
אני יוצאת מוקדם אבל צריכה בתאכלס להיות שם ב6.

סליחה על הבורות, אבל המסוף המערבי זה ברכבת באוניברסיטה?

cwen

New member
כן.

תראי
אני יוצאת מוקדם אבל צריכה בתאכלס להיות שם ב6.

סליחה על הבורות, אבל המסוף המערבי זה ברכבת באוניברסיטה?
כן.
יש תחנות אוטובוס מצד מערב לתחנת הרכבת ויש תחנות אוטובוס מצד מזרח. קו 7 מגיע לתחנה בצד המערבי שלה.
התחנה עצמה ממוקמת בדיוק מתחת לנתיבי איילון, כך שבכל מקרה יש צעדה קצרה. היא קצת יותר ארוכה מהצד המערבי, אבל זה באמת דקות ספורות.
מאחר שהמסוף בצד המערבי ממוקם באמצע ההר, אז יש גם ירידה ארוכה למטה, אבל יש דרגנועים שלוקחים אותך בלי שתתאמצי.

הדרך היחידה להגיע ישר לתחנת הרכבת בלי הליכות היא להגיע אה... ברכבת.

orchilit

New member
תשובה-

תודה, יש לי שאלה
איזה מבין הקווים שנתת לי מגיעים הכי קרוב לרכבת באוניברסיטה.
והאם הקווים האלו עובדים בשעות5 בבוקר?

כי לצערי אני צריכה להגיע למקום הזה ממש מוקדם.

תודה רבה על התשובות.
תשובה-
קו 16 ראשון בשעה 5:00 , השני 5:30.
קו 204 ראשון בשעה 4:55 .
שניהם יוצאים ממסוף הטייסים וקו 16 עושה סיבוב בכפר שלם. תדירות 204 היא כל 9-12 דק' בערך בשעה הזו. קו 16 כל חצי שעה.
* * *
קו 171 ו271 יגיעו בערך ב~5:30-5:40 תלוי בתנועה (אין כזו, אז יכול להיות שאף מעט קודם, הם שניהם מתחילים ב5:00 בחולון)
קו 274 יגיע רק אחרי שש כי הוא מגיע מרחובות.
* * *
אני לא יודע איזו אופציה, כי אני לא מכיר את התנועה בשעות האלו להגיד לך מה יגיע קודם ומתי בדיוק. אבל בגדול, בשעות האלו, אין כמעט תנועה, ואין הרבה נוסעים, אז האוטובוסים נוסעים די מהר.

orchilit

New member
משנה את תשובתי - רק קו 7

תשובה-
קו 16 ראשון בשעה 5:00 , השני 5:30.
קו 204 ראשון בשעה 4:55 .
שניהם יוצאים ממסוף הטייסים וקו 16 עושה סיבוב בכפר שלם. תדירות 204 היא כל 9-12 דק' בערך בשעה הזו. קו 16 כל חצי שעה.
* * *
קו 171 ו271 יגיעו בערך ב~5:30-5:40 תלוי בתנועה (אין כזו, אז יכול להיות שאף מעט קודם, הם שניהם מתחילים ב5:00 בחולון)
קו 274 יגיע רק אחרי שש כי הוא מגיע מרחובות.
* * *
אני לא יודע איזו אופציה, כי אני לא מכיר את התנועה בשעות האלו להגיד לך מה יגיע קודם ומתי בדיוק. אבל בגדול, בשעות האלו, אין כמעט תנועה, ואין הרבה נוסעים, אז האוטובוסים נוסעים די מהר.
משנה את תשובתי - רק קו 7
עכשיו שמתי לב שמדובר ברכבת האוניברסיטה. קווי x71 מגיעים לאוניברסיטה עצמה ולא לרכבת.

Hawkgirl

New member
אוטובוס לרוקח

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אוטובוס לרוקח
היי!
אני גרה בהוד השרון ומחפשת קו כלשהו להגיע לשדרות רוקח, פארק הירקון מול מגרשי הטניס.
יש לי אפשרות גם לקחת אוטובוס מכפר סבא אבל לא מצאתי שום קו שמגיע לאיזור...

תודה לעוזרים!

249 מגיע מהוד השרון לסמינר הקיבוצים

אוטובוס לרוקח
היי!
אני גרה בהוד השרון ומחפשת קו כלשהו להגיע לשדרות רוקח, פארק הירקון מול מגרשי הטניס.

תודה לעוזרים!
או 149 מכפר סבא.
חוץ מזה, אם איני טועה, 570 מגיע בבוקר מהוד השרון לאבן גבירול פינת רוקח, או לפחות לכיכר מילנו.

Hawkgirl

New member
בעיקרון..

או 149 מכפר סבא.
חוץ מזה, אם איני טועה, 570 מגיע בבוקר מהוד השרון לאבן גבירול פינת רוקח, או לפחות לכיכר מילנו.
בעיקרון..
שני הקווים האלו עוצרים מאוד רחוקים מהאיזור... זה מרחק הליכה גדול(במיוחד בחום של השמש..)
אם אלו הקווים היחידים אז כנראה שאין ברירה...
תודה!

cwen

New member
מגרשי הטניס זה קרוב לרידינג שם?

אוטובוס לרוקח
היי!

תודה לעוזרים!
אז מסמינר הקיבוצים יש לך אוטובוסים לרידינג, 33 ו 6.

אפשר גם לנסוע ברכבת, ומהרכבת קווים 12 או 189. 189 מוריד באבן גבירול פינת רוקח ו 12 ברידינג אבל בתדירות נמוכה.

cwen

New member
*רכבת האוניברסיטה* כמובן.

אז מסמינר הקיבוצים יש לך אוטובוסים לרידינג, 33 ו 6.

אפשר גם לנסוע ברכבת, ומהרכבת קווים 12 או 189. 189 מוריד באבן גבירול פינת רוקח ו 12 ברידינג אבל בתדירות נמוכה.
*רכבת האוניברסיטה* כמובן.

cwen

New member
תשובה למורן פרידמן מהשרשור של אתמול

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אם את באה מהדרום, זה תלוי באיזו שעה את מגיעה.
בשעות היום הרגילות בהחלט אפשר לצאת ברכבת השלום ושם לעלות על 239 או 56 מה שבא ראשון.
בבוקר בשעות העומס 239 לא עובר שם והתדירות של 56 לא משהו. אז עדיף לדעתי לרדת ברכבת מרכז ולקחת קו 55 שמגיע הכי קרוב לנמל ובא בתדירות טובה בשעות האלה.

יש גם אופציה לרדת ברכבת ההגנה ולקחת משם קווים 204 או 104 לכיוון רידינג.
ממש קשה לי להכריע בין האפשרויות. אם זו לא נסיעה חד פעמית אלא קבועה, הייתי מציעה לנסות כל פעם משהו אחר ולראות מה הכי נוח.

תזכורת לגבי השאלה לטובת עוד מגיבים: היא שאלה מאיזו תחנת רכבת הכי נוח ומהר להגיע לנמל ת"א.

אני אגיע לתל-אביב בבוקר בסביבות 10,9.

אם את באה מהדרום, זה תלוי באיזו שעה את מגיעה.
בשעות היום הרגילות בהחלט אפשר לצאת ברכבת השלום ושם לעלות על 239 או 56 מה שבא ראשון.
בבוקר בשעות העומס 239 לא עובר שם והתדירות של 56 לא משהו. אז עדיף לדעתי לרדת ברכבת מרכז ולקחת קו 55 שמגיע הכי קרוב לנמל ובא בתדירות טובה בשעות האלה.

יש גם אופציה לרדת ברכבת ההגנה ולקחת משם קווים 204 או 104 לכיוון רידינג.
ממש קשה לי להכריע בין האפשרויות. אם זו לא נסיעה חד פעמית אלא קבועה, הייתי מציעה לנסות כל פעם משהו אחר ולראות מה הכי נוח.

תזכורת לגבי השאלה לטובת עוד מגיבים: היא שאלה מאיזו תחנת רכבת הכי נוח ומהר להגיע לנמל ת"א.
אני אגיע לתל-אביב בבוקר בסביבות 10,9.

amitk83

New member
אוטובוס מפתח תקווה לרכבת האוניברסיטה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אוטובוס מפתח תקווה לרכבת האוניברסיטה
היי,
אני מחפש לדעת איזה קו יוצא מרחוב מרטין גהל 7 או ז'בוטינסקי פינת היצירה לכיוון תחנת הרכבת תל אביב האוניברסיטה (מול פארק הירקון) בסביבות השעה 17:00 בערב.

תודה למשיבים והמשיבות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה