‬ שרשור הכוונה ומודיעין 31/05-30/05

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

Efrat K

New member
כפר מונש

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

כפר מונש
מישהו כאן יודע האם קיימת דרך להגעה בתחבורה ציבורית מחיפה לכפר מונש? צריכה להגיע לשם בערך ב20:00 בערב בראשון.

921 מגיע מחיפה עד הכניסה לכפר מונש, אבל

כפר מונש
מישהו כאן יודע האם קיימת דרך להגעה בתחבורה ציבורית מחיפה לכפר מונש? צריכה להגיע לשם בערך ב20:00 בערב בראשון.
הוא קו מאסף. יכול להיות שהדרך הבאה תהיה מהירה יותר: קו 947 מחיפה עד צומת בית ליד (צומת השרון), ומשם נסיעה קצרה מאד של תחנה אחת באחד הקווים שנוסעים צפונה על כביש 4.

ואם את נוסעת בקו 947 לבית-ליד

הוא קו מאסף. יכול להיות שהדרך הבאה תהיה מהירה יותר: קו 947 מחיפה עד צומת בית ליד (צומת השרון), ומשם נסיעה קצרה מאד של תחנה אחת באחד הקווים שנוסעים צפונה על כביש 4.
ואם את נוסעת בקו 947 לבית-ליד
אז אולי כדאי לכוון את שעת היציאה כדי לתפוס את קו 41 שיוצא מנתניה ב-19:15 ונכנס לתוך כפר מונש.

רשף13

New member
הכוונה לנצרת עילית

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הכוונה לנצרת עילית
שלום,

אשמח להכוונה מצומת רעננה לנצרת עילית - רחוב המלאכה אזור תעשייה א' בניין לב העסקים (סמוך למשטרה).
נסיעה ביום ראשון, הגעה ב-8:30-9:00, יציאה חזרה ב-15:00-15:30.

תודה מראש !

sweetums

New member
ענו לך על השאלה בשרשור של ה29

הכוונה לנצרת עילית
שלום,

אשמח להכוונה מצומת רעננה לנצרת עילית - רחוב המלאכה אזור תעשייה א' בניין לב העסקים (סמוך למשטרה).
נסיעה ביום ראשון, הגעה ב-8:30-9:00, יציאה חזרה ב-15:00-15:30.

תודה מראש !
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=175092668

אתה יכול למצוא את ההודעות והתגובות שלך במהירות, דרך הלינק "ההודעות שלי" בצד שמאל.

רשף13

New member
תודה אבל

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=175092668

אתה יכול למצוא את ההודעות והתגובות שלך במהירות, דרך הלינק "ההודעות שלי" בצד שמאל.
תודה אבל
אני מעריכה את התשובה שניתנה, אך נסיעה לת"א ומשם לנצרת עילית לא מביאה אותי ליעד בשעה שאני צריכה.
לכן קיוויתי להצעות נוספות.

אבל איליה כתב לך הצעה נוספת שאין מהירה ממנה

תודה אבל
אני מעריכה את התשובה שניתנה, אך נסיעה לת"א ומשם לנצרת עילית לא מביאה אותי ליעד בשעה שאני צריכה.
ליסוע עם 947 עד מחלף אולגה (אפשר גם עד מחלף אור עקיבא) ושם להחליף ל-826.

רשף13

New member
שוב, אני מודה לו על ההכוונה

ליסוע עם 947 עד מחלף אולגה (אפשר גם עד מחלף אור עקיבא) ושם להחליף ל-826.
אבל ממה שאני הצלחתי לבדוק, המשמעות היא הגעה ליעד בתשע וחצי, וזה מאוחר יותר ממה שאני צריכה.

תנסי מחר ליסוע עם 847 ו-332

אבל ממה שאני הצלחתי לבדוק, המשמעות היא הגעה ליעד בתשע וחצי, וזה מאוחר יותר ממה שאני צריכה.
תנסי מחר ליסוע עם 847 ו-332
אם את צריכה לבצע נסיעות כאלה בימים אחרים באותן שעות יש פתרון, אבל עם 3 אוטובוסים.
ליסוע עם 641 למחלף נתניה ולהחליף שם (עם מעבר בין תחנות) ל-836 הראשון. ליסוע עם 836 עד צומת אלונים ולהחליף שם ל-332.
או ליסוע לתל אביב מוקדם ולהגיע ל-836 הראשון וליסוע איתו מתל אביב עד צומת אלונים.
הבעיה היא שהזמנים של האוטובוס הראשון בקווים 947 ו-826 לא מאפשרים להשתמש בהם כשצריך להגיע לנצרת עילית מוקדם.

ביום ראשון (בלבד) יש אופציה שתביא אותך לנצרת

תודה אבל
ביום ראשון (בלבד) יש אופציה שתביא אותך לנצרת
עילית קרוב לשעה שאת צריכה.
ליסוע עם 847 הראשון (שמגיע לצומת רעננה בזמן משוער 6:50) עד צומת אלונים ובצומת אלונים להחליף לקו 332 של אחת החברות הנצרתיות.
קו 847 פועל רק ביום ראשון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה