‬ שרשור הכוונה ומודיעין 31/01-30/01

מצב
הנושא נעול.

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
איך מגיעים למלט"ב חולון דרך בתים

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך מגיעים מבאר שבע לבסיס צאלים

orchilit

New member
מכות, כתות לבטנות, כומתות מעופפות וכל טריק אחר להתקדם בתור.
מזכיר לי את הימים הטובים טרום-רכבת-לב"ש והמכות ב-370 בימי א'
היו מוציאים לפעמים איזה 3-4 אוטובוסים.
וגם על 842/845 מריבות בטח עד היום.

פוניתה

New member
היי, יש מוניות שירות בשבת שיוצאות מתל אביב..

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ומגיעות לאיזור הוד השרון/כפר סבא/צומת רעננה?

olli3

New member
מנהל
יש רק לכביש החוף, אפםשר לרדת בצומת הרצליה - אכדיה

ומגיעות לאיזור הוד השרון/כפר סבא/צומת רעננה?
או במחלף רבין (כפר שמריהו) ומשני המקומות להחליף ל29 מטרופולין שמתחיל לעבוד ב16:00 מצומת אכדיה יש להיכנס לנורדאו/המנהרה ומשם לעלות על 29.
&nbsp
עד לפני שבועיים וקצת היה את 821 אגד מת"א להוד השרון ורעננה אבל הוא קוצר וכעת הוא מתחיל את נסיעות מרעננה צפונה.

פוניתה

New member
תודה רבה על התשובה

או במחלף רבין (כפר שמריהו) ומשני המקומות להחליף ל29 מטרופולין שמתחיל לעבוד ב16:00 מצומת אכדיה יש להיכנס לנורדאו/המנהרה ומשם לעלות על 29.
&nbsp
עד לפני שבועיים וקצת היה את 821 אגד מת"א להוד השרון ורעננה אבל הוא קוצר וכעת הוא מתחיל את נסיעות מרעננה צפונה.
תודה רבה על התשובה
על איזו מונית שירות (והאם מהתחנה המרכזית) אצטרך לעלות? כלומר, מה היעד שלה?

olli3

New member
מנהל
נתניה בוודאות, אולי גם חיפה, טבריה, עפולה אם יש ויסכימו לקחת

תודה רבה על התשובה
על איזו מונית שירות (והאם מהתחנה המרכזית) אצטרך לעלות? כלומר, מה היעד שלה?
נתניה בוודאות, אולי גם חיפה, טבריה, עפולה אם יש ויסכימו לקחת
אותך.
&nbsp
ומהתחנה המרכזית, ממקום אחר על בסיס מקום פנוי.

pcper

New member
הגעה מירושלים לסינימה-סיטי בראשון לציון

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום רב,
אני מתלבט כיצד הכי כדאי לי להגיע לסינימה סיטי בראשון מירושלים.
קחו בחשבון שאני מעדיף להתסובב כמה שפחות בתוך ראשון כי אני לא ממש מכיר את העיר.

לי נראה שהכי כדאי זה קו 480 לת"א (ארלוזורוב) ומשם רכבת לתחנת משה דיין (הסינימה סיטי ממש קרוב לשם לפי מה שראיתי).
ראיתי באתר של הרכבת שיש רכבות ממש מהירות לאותה תחנה (של 17 דקות). לפי איך שזה נראה זה לא הרבה הליכה משם לסינימה סיטי...
אפשרות אחרת היא לקחת את קו 433 למשל, לרדת איפשהו בראשון ומשם עוד אוטובוס (או מונית).

מה הכי כדאי לדעתכם?
לי אישית האפשרות של ת"א נראית הכי טובה (כי אני לא ממש מכיר את ראשון ולא ממש רוצה להסתבך שם), השאלה היא אם אני לא טועה או אולי ישנן דרכים טובות יותר להגיע שאני לא מכיר.

תודה רבה

pcper

New member
עוד אפשרות שחשבתי עליה...

שלום רב,

לי נראה שהכי כדאי זה קו 480 לת"א (ארלוזורוב) ומשם רכבת לתחנת משה דיין (הסינימה סיטי ממש קרוב לשם לפי מה שראיתי).
ראיתי באתר של הרכבת שיש רכבות ממש מהירות לאותה תחנה (של 17 דקות). לפי איך שזה נראה זה לא הרבה הליכה משם לסינימה סיטי...
אפשרות אחרת היא לקחת את קו 433 למשל, לרדת איפשהו בראשון ומשם עוד אוטובוס (או מונית).

מה הכי כדאי לדעתכם?
לי אישית האפשרות של ת"א נראית הכי טובה (כי אני לא ממש מכיר את ראשון ולא ממש רוצה להסתבך שם), השאלה היא אם אני לא טועה או אולי ישנן דרכים טובות יותר להגיע שאני לא מכיר.

תודה רבה
עוד אפשרות שחשבתי עליה...
היא לנסוע עם קו 406 לחולון, לרדת בתחנה האחרונה ומשמה לקחת רכבת לראשון (תחנה אחת).
אני לא יודע אם יתאים לי בזמנים, אבל מצד שני זה נראה לי מאוד לא מסובך מבחינת מעברים וכו'...
&nbsp
מה אתם אומרים?
&nbsp
תודה רבה!

אם מתאימים לך הזמנים של קו 431 המהיר בין ירושלים לראשל"צ

שלום רב,

מה הכי כדאי לדעתכם?

תודה רבה
אז זו הדרך הכי מהירה.
431 פועל פעם בשעה עגולה בין 10:00 ל 18:00 ובימי חמישי אחר הצהריים בתדירות גבוהה יותר וגם קצת מאוחר יותר.
בתחנה המרכזית החדשה של ראשל"צ תחליף ל 83, 84 או 192.

אם לא מתאימים הזמנים של 431 אז כנראה עדיף ליסוע דרך תל אביב מאשר עם 433.

pcper

New member
המון המון תודה

אז זו הדרך הכי מהירה.
431 פועל פעם בשעה עגולה בין 10:00 ל 18:00 ובימי חמישי אחר הצהריים בתדירות גבוהה יותר וגם קצת מאוחר יותר.
בתחנה המרכזית החדשה של ראשל"צ תחליף ל 83, 84 או 192.

אם לא מתאימים הזמנים של 431 אז כנראה עדיף ליסוע דרך תל אביב מאשר עם 433.
המון המון תודה

שאלתי בתגובה ל-olli3 שאלה על 83...
&nbsp
המון תודה

olli3

New member
מנהל
431 אגד ישיר + נסיעת המשך עירונית בחינם לסינמה סיטי.

שלום רב,

מה הכי כדאי לדעתכם?

תודה רבה
עליך לבקש מהנהג בקו 431 טרם התשלום את נסיעת ההמשך אפשר לקבל אותה גם ברכשית כרטיסיית שתי נסיעות וכך גם החזרה שלך מהסינמה סיטי למרכזית ראשל"צ תהיה ללא תשלום.
&nbsp
אתה עובר לרציפים של התחנה המרכזית ועולה מהם על 83/84 בכיוון הנסיעה לת"א (שים לב לכך!), העדיפות היא ל83 שמהיר יותר. אתה יורד מהם במשה דיין פינת אברהם בר. אפשר לנסוע למקום גם עם 173 אגד אבל זה ייקח יותר זמן, זה שווה אם בדיוק פספסת את 83/84. תחנת הירידה מ173 היא משה דיין פינת בסקינד.
&nbsp
אתה לא תפספס את הסינמה סיטי.
&nbsp
אם כבר מת"א אז 405 לגשר לה גווארדיה (התחנה שלפני התחנה המרכזית), שם אתה ממשיך ישר עם כיוון הנסיעה של האוטובוס. היכן שהאוטובוס פונה שמאלה, אתה פונה ימינה לרחוב המסגר אבל לפני שאתה פונה, תחצה לצד השני של רחוב המסגר. מהתחנה הראשונה שם אתה עולה על 173 אגד לסינה סיטי. תחנת הירידה ממנו היא בחיים בר לב פינת משה דיין.
&nbsp
אתה יכול גם להמשיך למרכזית עם 405, להיכנס לקומה 6, ללכת לעבר הרציפים ואיך שאתה מגיע לקופות של אגד פנה ימינה לעבר הרציפים לכיוון רחובות, אשדוד וכו', שם לך עד אחרי הרציפים של אשדוד ורד במעליות לקומה 3. איך שיצאת מהמעלית יש לך רק שמאלה ומיד ימינה לעבר המדרשוק, הגע למדרשוק - פ]נה ימינה ויצאת מהתחנה המרכזית, לך ישר ואתה מגיע לשדרות הר ציון, חוצה לצד השני ואתה בתחנה של 173. כל הסיפור הזה לוקח 4-5 דקות על השעון, פשוט אתה בטח יודע שהמרכזית היא מבוך ולכן התיאור כל כך ארוך....
&nbsp
לחילופין, אתה יכול לרדת במרכזית, לרדת לקומה 4 ולצאת לכיוון רכבת ההגנה הליכה של 5 דקות ומשם רכבת לראשון לציון - תחנת משה דיין.
&nbsp
173 אומנם יוצא מרכבת מרכז אבל ממש לא מומלץ לנסוע עם 480 עד רכבת מרכז רק כדי לחזור את הדרך חזרה דרומה ברכבת או ב173.

pcper

New member
תודה רבה, אבל 83 לא מאריך לי את הדרך?

עליך לבקש מהנהג בקו 431 טרם התשלום את נסיעת ההמשך אפשר לקבל אותה גם ברכשית כרטיסיית שתי נסיעות וכך גם החזרה שלך מהסינמה סיטי למרכזית ראשל"צ תהיה ללא תשלום.
&nbsp
אתה עובר לרציפים של התחנה המרכזית ועולה מהם על 83/84 בכיוון הנסיעה לת"א (שים לב לכך!), העדיפות היא ל83 שמהיר יותר. אתה יורד מהם במשה דיין פינת אברהם בר. אפשר לנסוע למקום גם עם 173 אגד אבל זה ייקח יותר זמן, זה שווה אם בדיוק פספסת את 83/84. תחנת הירידה מ173 היא משה דיין פינת בסקינד.
&nbsp
אתה לא תפספס את הסינמה סיטי.
&nbsp
אם כבר מת"א אז 405 לגשר לה גווארדיה (התחנה שלפני התחנה המרכזית), שם אתה ממשיך ישר עם כיוון הנסיעה של האוטובוס. היכן שהאוטובוס פונה שמאלה, אתה פונה ימינה לרחוב המסגר אבל לפני שאתה פונה, תחצה לצד השני של רחוב המסגר. מהתחנה הראשונה שם אתה עולה על 173 אגד לסינה סיטי. תחנת הירידה ממנו היא בחיים בר לב פינת משה דיין.
&nbsp
אתה יכול גם להמשיך למרכזית עם 405, להיכנס לקומה 6, ללכת לעבר הרציפים ואיך שאתה מגיע לקופות של אגד פנה ימינה לעבר הרציפים לכיוון רחובות, אשדוד וכו', שם לך עד אחרי הרציפים של אשדוד ורד במעליות לקומה 3. איך שיצאת מהמעלית יש לך רק שמאלה ומיד ימינה לעבר המדרשוק, הגע למדרשוק - פ]נה ימינה ויצאת מהתחנה המרכזית, לך ישר ואתה מגיע לשדרות הר ציון, חוצה לצד השני ואתה בתחנה של 173. כל הסיפור הזה לוקח 4-5 דקות על השעון, פשוט אתה בטח יודע שהמרכזית היא מבוך ולכן התיאור כל כך ארוך....
&nbsp
לחילופין, אתה יכול לרדת במרכזית, לרדת לקומה 4 ולצאת לכיוון רכבת ההגנה הליכה של 5 דקות ומשם רכבת לראשון לציון - תחנת משה דיין.
&nbsp
173 אומנם יוצא מרכבת מרכז אבל ממש לא מומלץ לנסוע עם 480 עד רכבת מרכז רק כדי לחזור את הדרך חזרה דרומה ברכבת או ב173.
נראה כי הוא עושה דרך די ארוכה מהתחנה המרכזית בראשון עד לסינימה סיטי.
&nbsp
השאלה אם מבחינת הזמן לא יהיה לי יותר מהיר מרכבת מרכז (480) עד ראשון, אפילו שזה טיפה חזרה...
&nbsp
ולגבי מה שאמרת לי על 405, גם כאן, זה לא יהיה איטי יותר? (לעלות על קו 173)
&nbsp
משום מה, ואולי אני טועה, נראה לי שרכבת היא הכי מהירה, נכון?
&nbsp
המון המון תודה!!

olli3

New member
מנהל
אתה טועה, הסברים>>>

נראה כי הוא עושה דרך די ארוכה מהתחנה המרכזית בראשון עד לסינימה סיטי.
&nbsp
השאלה אם מבחינת הזמן לא יהיה לי יותר מהיר מרכבת מרכז (480) עד ראשון, אפילו שזה טיפה חזרה...
&nbsp
ולגבי מה שאמרת לי על 405, גם כאן, זה לא יהיה איטי יותר? (לעלות על קו 173)
&nbsp
משום מה, ואולי אני טועה, נראה לי שרכבת היא הכי מהירה, נכון?
&nbsp
המון המון תודה!!
אתה טועה, הסברים>>>
1. 83 הוא הקו הכי מהיר ממרכזית ראשל"צ החדשה ובדגש על החדשה לסינמה סיטי. הוא יוצא לשדרות משה דיין ופשוט נוסע ישר לסינמה סיטי כמו שכל רכב פרטי היה נוסע.
&nbsp
2. קו 431 נוסע דרך כביש 1 וכביש 431 שאף פעם לא פקוק, יותר מזה? אין מהיר מזה.
&nbsp
3. אין שום סיבה שבעולם לנסוע עם 480 עד רכבת מרכז כדי לשוב בחזרה צפונה. או שאתה נוסע עם 405 למרכזית ת"א, הולך 5 דקות לרכבת ההגנה ומשם רכבת או שאתה יורד מ405 במחלף לה גווארדיה ומרחוב המסגר מחליף ל173. קו 173 הוא קו מהיר שנוסע דרך נתיבי איילון ממחלף וולפסון אל מחלף משה דיין אז מדובר בקו מהיר.
&nbsp
ברור שיש כאן גם את עניין המתי יש לך רכבת ומתי יש לך 173... אבל עדיין, הכי מהיר שיש זה 431 +83/84 בעדיפות ל84. רק תזכור לרכוש מהנהג כרטיס עם נסיעת המשך לתוך ראשון לציון וכשאתה עולה לאוטובוס בראשון לציון ל83/84 תציין בפני הנהג שיש לך נסיעת המשך מקו 431.

אם הוא רוצה להמשיך ברכבת יש סיבה אחת טובה להעדיף את 480:

אתה טועה, הסברים>>>
1. 83 הוא הקו הכי מהיר ממרכזית ראשל"צ החדשה ובדגש על החדשה לסינמה סיטי. הוא יוצא לשדרות משה דיין ופשוט נוסע ישר לסינמה סיטי כמו שכל רכב פרטי היה נוסע.
&nbsp
2. קו 431 נוסע דרך כביש 1 וכביש 431 שאף פעם לא פקוק, יותר מזה? אין מהיר מזה.
&nbsp
3. אין שום סיבה שבעולם לנסוע עם 480 עד רכבת מרכז כדי לשוב בחזרה צפונה. או שאתה נוסע עם 405 למרכזית ת"א, הולך 5 דקות לרכבת ההגנה ומשם רכבת או שאתה יורד מ405 במחלף לה גווארדיה ומרחוב המסגר מחליף ל173. קו 173 הוא קו מהיר שנוסע דרך נתיבי איילון ממחלף וולפסון אל מחלף משה דיין אז מדובר בקו מהיר.
&nbsp
ברור שיש כאן גם את עניין המתי יש לך רכבת ומתי יש לך 173... אבל עדיין, הכי מהיר שיש זה 431 +83/84 בעדיפות ל84. רק תזכור לרכוש מהנהג כרטיס עם נסיעת המשך לתוך ראשון לציון וכשאתה עולה לאוטובוס בראשון לציון ל83/84 תציין בפני הנהג שיש לך נסיעת המשך מקו 431.
אם הוא רוצה להמשיך ברכבת יש סיבה אחת טובה להעדיף את 480:
סביבת התחנה המרכזית בתל אביב.
במסוף 2000 הוא לא יתברבר. באזור של התחנה המרכזית עדיף לא להתברבר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה