‬ שרשור הכוונה ומודיעין 29/09

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
החלפת שני אוטובוסים

איך מגיעים מאזור לגבעתיים?
אני צריכה להגיע לרח' כצנלסון בגבעתיים מחר בערב - אלו אוטובוסים מגיעים לשם?

תודה
החלפת שני אוטובוסים
1.מאזור-קו 96 עד התחנה המרכזית החדשה בתל-אביב.
2.בתחנה עולים לקומה 7 של "דן" ולקחים את אחד מהקווים 60/160 לרחוב כצנלסון בגבעתיים.

olli3

New member
מנהל
משני הקווים יש לרדת בכצנלסון פינת סירקין

קו 60 מוריד בכצנלסון ו160 מוריד בסירקין.

מהמרכזית בקומה 7 ניתן לעלות גם על 52 של דן. לא יודע מה יהיה מהיר יותר, נדמה לי שזמן הנסיעה יהיה דומה בין שניהם.

שימי לב כי 96 פועל בתדירות של כל חצי שעה וכי הוא עושה סיבוב קצר בדרום ת"א לפני שהוא מגיע למרכזית.

על כן קיימות אופציות נוספות מכביש 44:

1. בשעות הבוקר ניתן לנסוע עם 274/275 אגד מכביש 44 אל בית קלקא או עזריאלי ושם להחליף ל60/63/160 דן.

2. אפשר להגיע מכביש 44 למרכזית ת"א באמצעות קווים 174/175 (עוצרים בלוינסקי, מחוץ למרכזית). אפשר לנסוע גם עם 353 מטרופולין ישירות למרכזית לקומה 6 ללא סיבוב במרכזית, אבל לא יהיה בו כרטוס משותף לנסיעת ההמשך בשימוש ברב קו. בלי רב קו זה דווקא משתלם כי הוא זול יותר.

3. קווי אגד 163/201 וקווי סופרבוס מכביש 44 למרכזית ת"א עושים את אותו הסיבוב דרך דרום ת"א.

האופציה הכי מהירה תהיה באמצעות 274/275 לבית קלקא ושם החלפה ל60/63/160.

merav999

New member
תודה רבה על התשובה המושקעת!

מהמרכזית בקומה 7 ניתן לעלות גם על 52 של דן. לא יודע מה יהיה מהיר יותר, נדמה לי שזמן הנסיעה יהיה דומה בין שניהם.

שימי לב כי 96 פועל בתדירות של כל חצי שעה וכי הוא עושה סיבוב קצר בדרום ת"א לפני שהוא מגיע למרכזית.

1. בשעות הבוקר ניתן לנסוע עם 274/275 אגד מכביש 44 אל בית קלקא או עזריאלי ושם להחליף ל60/63/160 דן.

2. אפשר להגיע מכביש 44 למרכזית ת"א באמצעות קווים 174/175 (עוצרים בלוינסקי, מחוץ למרכזית). אפשר לנסוע גם עם 353 מטרופולין ישירות למרכזית לקומה 6 ללא סיבוב במרכזית, אבל לא יהיה בו כרטוס משותף לנסיעת ההמשך בשימוש ברב קו. בלי רב קו זה דווקא משתלם כי הוא זול יותר.

3. קווי אגד 163/201 וקווי סופרבוס מכביש 44 למרכזית ת"א עושים את אותו הסיבוב דרך דרום ת"א.

תודה רבה על התשובה המושקעת!
עזרת מאוד

merav999

New member
אתה יודע כמה זמן לוקח לקו 60/160 להגיע

מהתחנה המרכזית לרח' כצנלסון בגבעתיים? תודה :)

olli3

New member
מנהל
כ-20 דקות, אפילו מעט פחות אם הנהג עובד טוב.

מהתחנה המרכזית לרח' כצנלסון בגבעתיים? תודה :)
כ-20 דקות, אפילו מעט פחות אם הנהג עובד טוב.

tink1984

New member
איך מגיעים מהרכבת לבי"ס ניצנים ברמת גן?

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
איך מגיעים מהרכבת לבי"ס ניצנים ברמת גן?
באיזה תחנת רכבת עליי לרדת וכמה זמן אורכת הנסיעה?

tink1984

New member
תודה רבה, גיא! מאיפה האוטובוס יוצא?

מרכבת מרכז 42/58/75/76/142. כ 10 דקות נסיעה
ביציאה לכיוון רמת גן או תל אביב?
תמיד יש לי נטייה ללכת לאיבוד שם משום מה ...

guyweiss

New member
יוצאים לכיוון תל אביב וחוצים את הכביש.

ביציאה לכיוון רמת גן או תל אביב?
תמיד יש לי נטייה ללכת לאיבוד שם משום מה ...
יוצאים לכיוון תל אביב וחוצים את הכביש.
התחנות נמצאות ברח' על פרשת דרכים בסמוך לפארק (שכיום מתבצעות עבודות שם).

tink1984

New member
איך מגיעים מבי"ס ניצנים בר"ג לרח' היבנר בפ"ת?

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

olli3

New member
מנהל
זה תלוי באיזה שעה מדובר.

זה תלוי באיזה שעה מדובר.
האופציה הכי פשוט והמהירה תהיה לנסוע עם כל אחד מהקווים שעוצרים באבא הילל ונוסעים לרכבת בני רק. מדובר בעצם על הקווים 42/142 דן ו75/76/524/525/531 אגד. יורדים בגשר מבצע קדש (תחנת בני ברק) וחוצים לצד השני. משם ממשיכים עם 366 של דן לפתח תקווה.

חשוב לדעת כי קו 366 פועל בתדירות של כל חצי שעה החל מ15:30-19:00. הוא מגיע למבצע קדש כ8 דקות לאחר יציאתו לדרך (יכול לקחת דקה שתיים פחות אם הכבישים פנויים).

מקו 366 יש לרדת או ברחוב ארלוזורוב, תחנת יד לבנים (התחנה השנייה בארלוזורב, צמודה לגן משחקים גדול למדיי). משם יש לצעוד דרך הגן (שמו גן יונתן), בקצהו השני תגיעי לרחוב דגל ראובן. יש לפנות מדגל ראובן לוייצמן , את תראי את וייצמן איך שתצאי מהפארק לדגל ראובן ואז צפני שמאלה להיבנר.

יש אופציה שדורשת תזמון עם קו 137 של קווים (4-5 נסיעות כל יום יש לקו זה) ניתן לעלות עליו מאותה התחנה שבה עולים על 366. יש לרדת ממנו בתחנה הראשונה שלו בז'בוטינסקי פתח תקווה ושם להחליף ל92 דן שמביא אותך עד לדגל ראובן פינת וייצמן.

שילוב של הליכה רגלית לציר ז'בוטינסקי: יש ללכת לציר ז'בוטינסקי דרך רחוב ערומנים שהופך לשדרות טובים, נפגש בצומת מרומזר עם אבא הילל וממשיך מעברו השני של הצומת כרחוב התקווה. בקצה רחוב התקווה נמצא ציר ז'בוטינסקי, יש לחצות לצידו השני ולעלות משם על קו 82 דן, קו זה מוריד גם ברחוב ארלוזורוב. מצורפת מפה הממחישה את דרך ההליכה, שימי לב שבמקום יש עליות וירידות, לא זוכר עד כמה הן רציניות. הנה המפה: http://goo.gl/maps/AnVWA

בשעות אחרות וללא הליכה, הדרך המהירה תהיה בהחלפה של 3 או 4 קווים. קיימת דרך בהחלפת שני קווים, אך היא איטית יותר. אפרט על דרך זו בסוף. הנה קודם כל הדרך המהירה:

נסיעה בכל אחד מהקווים 42/142,58/65/67 דן, 75/76/524/525/531 אגד עד לתחנה של אבא הילל פינת בן גוריון. שם יש לעבור לבן גוריון ולהמשיך עם הקווים 7/92 בעדיפות ראשונה או 33/40/52 בעדיפות שנייה. מקווים 7/92 יורדים במכון מור וממש משם ממשיכים לפתח תקווה עם קו 82. מ33 יורדים בבן גוריון פינת ז'בוטינסקי, הולכים שתי דקות על זב'וטינסקי ומגיעים לתחנת מכון מור. מ40/52 יורדים בז'בוטינסקי פינת בן גוריון הולכים לכיוון הנגדי (יש לחצות 4 רמזורים) עד למכון מור. אישית אני יורד תחנה אחת אחרי ז'בוטינסקי פינת בן גוריון, חוצה ממש שם לצד השני (אין מעבר חציה ואין רמזור) וממש ממול נמצאת תחנת כל הקווים לפתח תקווה כולל 82.

מכיוון שיש שעות שהתדירות של 82 לא כזאת גבוהה (כל 20 דקות) ומכיוון שלפעמים מגיעים שניים ואפילו שלושה אוטובוסים בבאת אחת ואז גם מחכים 20-25 דקות עד שהצמד או השלשה הבאה יגיעו. אני ממליץ לעלות על כל קו לפתח תקווה מלבד 38. מדובר בעצם על 50/51/66 דן ו641 אגד. מכולם יורדים בבלינסון ושם מחליפים ל92 דן או 98 של קווים שמורידים אותך ממש בדגל ראובן פינת וייצמן.

אז למה לא לעלות על 92 כבר בבן גוריון ברמת גן? כי הקו הזה עושה וואחד סיבוב בבני ברק, שאת תקללי את הרגע שעלית עליו.

כמו כן מקו 82 ניתן לרדת גם בבלינסון ואפילו טוב מכך, לרדת בבית החולים שניידר (רחוב קפלן, תחנה אחת אחרי בלינסון) מאותה התחנה בשניידר אפשר להמשיך גם עם 92 ו98 אבל גם עם 16/22/62 של קווים שמגיעים גם לדגל ראובן פינת וייצמן.

הדרך האיטית יותר תהיה בנסיעה בכל אחד מהקווים שהגעת איתם מרכבת מרכז רק בכיוון ההפוך, אל רכבת מרכז. את תרדי בצומת עלית (אבא הילל פינת ז'בוטינסקי) ותחצי לצד השני של ז'בוטינסקי (חציית 4 רמזורים) משם תוכלי להמשיך לפתח תקווה באמצעות קו 82 של דן או כל שאר הקווים לפתח תקווה עם החלפה בבית החולים בלינסון ל92/98.

צר לי שזה יצא כל כך מסובך, פשוט אין ממש דרך טובה ומהירה וגם נוחה ממש מלבד זאת. אישית אותי מתסכל לעמוד זמן רב ברמזורים בצומת עלית + ההליכה בין התחנות זה פשוט לוקח מינימום 5 דקות ובזמן הזה אפשר להתבאס תוך כדי צפיה שהאוטובוס חלף לו... אני תמיד נוסע דרך בן גוריון, אבל זה לשיקולך.

olli3

New member
מנהל
איזה עצבים, שכחתי מ67 שעוצר באותה התחנה

בפשטות עם הליכה - 67 עד צומת עלית משם 66/82
איזה עצבים, שכחתי מ67 שעוצר באותה התחנה
של 82 בצומת עלית. בכל מקרה מ66 ההליכה כבר יותר רבה עד ליעד שלה. ואם זה בחלק המערבי של היבנר אז בכלל... ועוד כל היבנר בעליה (אומנם מתונה) שם.

ואני בעצמי נוסע דרך בן גוריון כל הזמן, לא יודע איך לא עלה לי לנסוע עם 67. אם כי לפחות לגבי מהירות הנסיעה, נראה לי שזה אותו הדבר או איטי יותר בדקות ספורות עם 67.

ניצני עוז

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ניצני עוז
אתר כל-קו בכלל לא מזהה שקיים ישוב כזה =/
יש דרך להגיע אליו מכל מקום מיושב ומוכר כלשהו? נגיד מתחנה מרכזית נתניה או תל אביב או תחנת רכבת??

דניאל 130

New member
מתחנה מרכזית נתניה-קו 33

ניצני עוז
אתר כל-קו בכלל לא מזהה שקיים ישוב כזה =/
יש דרך להגיע אליו מכל מקום מיושב ומוכר כלשהו? נגיד מתחנה מרכזית נתניה או תל אביב או תחנת רכבת??
מתחנה מרכזית נתניה-קו 33
אל תוך היישוב.
בנוסף ישנם גם קווים מתחנה מרכזית /תחנת רכבת נתניה לצומת היישוב.

perhay

New member
באיזה קו מגיעים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

באיזה קו מגיעים
מכפר סבא (או צומת רעננה ) לשדה התעופה שדה דב?
כמה זמן הנסיעה?
עלי לנסוע ביום רביעי בשעות הצהריים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה