‬ שרשור הכוונה ומודיעין 29/01

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

מר"ג - לרחוב ישעיהו בפ"ת - הדר גנים -

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

תודה רבה

רחוב ישעיהו לא בהדר גנים אלא בין עין גנים לשעריה

תודה רבה
האפשרויות (1-4 מרחוב ז'בוטינסקי בר"ג):
1. ליסוע עם קו 1 של דן עד לשוק בפ"ת או עם קו 51 של דן עד לתחנה המרכזית בפ"ת ולהחליף בשוק או בתחנה המרכזית לאחד מהקווים 23, 25, 99, 97, 91 של קווים.
מקו 23 צריך לרדת בהנרייטה סולד פינת הנביאים וללכת לכיוון צפון ברחוב הנביאים עד לרחוב ישעיהו.
מקו 25 צריך לרדת בדובדבני פינת הנביאים וללכת לכיוון צפון ברחוב הנביאים (הליכה קצת יותר ארוכה מאשר בקו 23).
מקווים 99, 97 או 91 צריך לרדת ברחוב עין גנים מול חטיבת ברנר, ללכת דרומה עד לסיבוב של רחוב עין גנים ולפנות ימינה לרחוב הערבה ושמאלה לרחוב הצנחנים. הקצה הדרומי של רחוב הצנחנים מתחבר לרחוב ישעיהו.
ההליכה הקצרה ביותר היא בנסיעה עם קו 23, אבל 25 ו 99+97+91 תדירים יותר.

2. ליסוע עם קו 66 של דן עד לעיריית פ"ת, לעבור לצד השני של רחוב חיים עוזר ולעלות שם על 23, 25, 99, 97 או 91.

3. ליסוע עם קו 50 של דן, בשעות בהן הוא פועל, עד לעיריית פ"ת ובאותו צד של הרחוב להחליף ל 23, 25, 99, 97 או 91.

4. בשעות הצהריים ואחה"צ ליסוע עם קו 166 של דן עד לאותה תחנת ירידה של קווים 9X מהאפשרויות הקודמות (מול בי"ס ברנר). זו האפשרות הישירה ביותר אבל היא פעילה רק משעות הצהריים.

5. לא ציינת מה נקודת המוצא בר"ג. אם היא בדרום רמת גן, אז עדיף להגיע למסוף אלוף שדה ולעלות שם על קו 164 של אגד וליסוע איתו עד לתחנה המרכזית בפ"ת וההמשך כפי שכתבתי באפשרות 1.

שתי אפשרויות נוספות שאני לא ממליץ עליהן הן לרדת בבלינסון ולהחליף שם ל-22 או 98 של קווים. מ-22 יורדים באותה תחנה כמו 25 ומ-98 באותה תחנה כמו 99, 97, 91. לא ממליץ - כי באפשרויות האחרות התדירות של הקווים הרלוונטים בתחנות שציינתי קודם גבוהה יותר וכן כי קו 98 עושה סבוב גדול בפתח תקוה עד שמגיע לתחנת היעד. אבל אם אתה משתמש באפליקציית זמן אמת ורואה לפני שאתה מגיע לבילינסון שאחד מהקווים הללו (ובמיוחד 22) עומד להגיע, אז זה יכול להיות כדאי.

תודה על ההסבר המפורט! יש'כ

האפשרויות (1-4 מרחוב ז'בוטינסקי בר"ג):
1. ליסוע עם קו 1 של דן עד לשוק בפ"ת או עם קו 51 של דן עד לתחנה המרכזית בפ"ת ולהחליף בשוק או בתחנה המרכזית לאחד מהקווים 23, 25, 99, 97, 91 של קווים.
מקו 23 צריך לרדת בהנרייטה סולד פינת הנביאים וללכת לכיוון צפון ברחוב הנביאים עד לרחוב ישעיהו.
מקו 25 צריך לרדת בדובדבני פינת הנביאים וללכת לכיוון צפון ברחוב הנביאים (הליכה קצת יותר ארוכה מאשר בקו 23).
מקווים 99, 97 או 91 צריך לרדת ברחוב עין גנים מול חטיבת ברנר, ללכת דרומה עד לסיבוב של רחוב עין גנים ולפנות ימינה לרחוב הערבה ושמאלה לרחוב הצנחנים. הקצה הדרומי של רחוב הצנחנים מתחבר לרחוב ישעיהו.
ההליכה הקצרה ביותר היא בנסיעה עם קו 23, אבל 25 ו 99+97+91 תדירים יותר.

2. ליסוע עם קו 66 של דן עד לעיריית פ"ת, לעבור לצד השני של רחוב חיים עוזר ולעלות שם על 23, 25, 99, 97 או 91.

3. ליסוע עם קו 50 של דן, בשעות בהן הוא פועל, עד לעיריית פ"ת ובאותו צד של הרחוב להחליף ל 23, 25, 99, 97 או 91.

4. בשעות הצהריים ואחה"צ ליסוע עם קו 166 של דן עד לאותה תחנת ירידה של קווים 9X מהאפשרויות הקודמות (מול בי"ס ברנר). זו האפשרות הישירה ביותר אבל היא פעילה רק משעות הצהריים.

5. לא ציינת מה נקודת המוצא בר"ג. אם היא בדרום רמת גן, אז עדיף להגיע למסוף אלוף שדה ולעלות שם על קו 164 של אגד וליסוע איתו עד לתחנה המרכזית בפ"ת וההמשך כפי שכתבתי באפשרות 1.

שתי אפשרויות נוספות שאני לא ממליץ עליהן הן לרדת בבלינסון ולהחליף שם ל-22 או 98 של קווים. מ-22 יורדים באותה תחנה כמו 25 ומ-98 באותה תחנה כמו 99, 97, 91. לא ממליץ - כי באפשרויות האחרות התדירות של הקווים הרלוונטים בתחנות שציינתי קודם גבוהה יותר וכן כי קו 98 עושה סבוב גדול בפתח תקוה עד שמגיע לתחנת היעד. אבל אם אתה משתמש באפליקציית זמן אמת ורואה לפני שאתה מגיע לבילינסון שאחד מהקווים הללו (ובמיוחד 22) עומד להגיע, אז זה יכול להיות כדאי.

יש עוד אפשרות:

יש עוד אפשרות:
אם הקו הראשון שמגיע בז'בוטינסקי זה 82 של דן (ובשעות אחה"צ גם 350 של דן) אתה יכול לעלות עליו וליסוע איתו עד התחנה הסופית שלו - מסוף בית רבקה ולעלות שם על 22 או 25 בכיוון הנסיעה ההפוך לנסיעה קצרה עד רחוב הנביאים פינת הנרייטה סולד ומשם ללכת ברגל (גם 23 יוצא משם, אבל הוא עושה סבוב בתוך שעריה לפני שמגיע לרחוב הנביאים, אז פחות כדאי לעלות עליו).

בקיצור, יש הרבה מאוד אפשרויות. פשוט תעלה על הקו הראשון שמגיע.

רגע רגע, יכול להיות שהתכוונת לרחוב החדש "הרב ישעיהו משורר"?

אם כן, אז אני מתנצל. הרחוב הזה אכן נמצא בהדר גנים.
במקרה הזה ההכוונות הרלוונטיות הן רק אלו שכתבתי בהודעה הראשונה ורק עם החלפה לקווים 97 או 98 ומהם צריך לרדת בדרך בגין פינת ריין, לחזור אחורה לרחוב אריה בן אליעזר וללכת בו דרומה עד לרחוב הרב ישעיהו משורר.
אם כבר ביצעת את הנסיעה והטעיתי אותך אני מאוד מתנצל.

תודה רבה על העזרה!!! הסתדרתי ישר כוח

אם כן, אז אני מתנצל. הרחוב הזה אכן נמצא בהדר גנים.
במקרה הזה ההכוונות הרלוונטיות הן רק אלו שכתבתי בהודעה הראשונה ורק עם החלפה לקווים 97 או 98 ומהם צריך לרדת בדרך בגין פינת ריין, לחזור אחורה לרחוב אריה בן אליעזר וללכת בו דרומה עד לרחוב הרב ישעיהו משורר.
אם כבר ביצעת את הנסיעה והטעיתי אותך אני מאוד מתנצל.
תודה רבה על העזרה!!! הסתדרתי ישר כוח

מנתניה לפתח תקווה ביום א' בבוקר (פירוט בפנים)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום לכולם.
אני צריך להגיע ביום ראשון משכונת דורה בנתניה לרחוב אפעל בפתח תקווה (באיזור תעשייה קרית אריה, שסמוך לגהה).
אין לי בעיה להגיע לתחנות האוטובוס ברחוב בן צבי (גם בן צבי/פלוגת מכבי וגם הנביאים/בן צבי), זה מרחק הליכה מהבית שלי.

אני צריך להגיע לשם עד 8, גג 8:15 בבוקר.

תודה מראש!

olli3

New member
מנהל
קו 613 של נתיב אקקספרס משדרות בן צבי למחלף גהה.

שלום לכולם.
אני צריך להגיע ביום ראשון משכונת דורה בנתניה לרחוב אפעל בפתח תקווה (באיזור תעשייה קרית אריה, שסמוך לגהה).
אין לי בעיה להגיע לתחנות האוטובוס ברחוב בן צבי (גם בן צבי/פלוגת מכבי וגם הנביאים/בן צבי), זה מרחק הליכה מהבית שלי.

אני צריך להגיע לשם עד 8, גג 8:15 בבוקר.

תודה מראש!
קו 613 של נתיב אקקספרס משדרות בן צבי למחלף גהה.
שתי תחנות עליה רלוונטיות:
&nbsp
1. בצומת הרחובות בן צבי/נחום/פלוגת מכבי
2. בצומת שליד המשטרה (פינת גרינבוים)
&nbsp
יש נסיעה שיוצאת מקרית צאנז בשעה 6:45.

maztan

New member
מחיפה לצומת צמח?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מחיפה לצומת צמח?
האם יש אוטובוס ישיר כלשהו מחיפה לצומת צמח? או שחייבים להחליף בטבריה?
(ואם חייבים להחליף בטבריה - האם אפשר לקנות כרטיס מראש לשתי הנסיעות או שצריך בנפרד?)
תודה

אין אוטובוס ישיר, רק עם החלפה בטבריה ואין כרטיס משותף.

מחיפה לצומת צמח?
האם יש אוטובוס ישיר כלשהו מחיפה לצומת צמח? או שחייבים להחליף בטבריה?
(ואם חייבים להחליף בטבריה - האם אפשר לקנות כרטיס מראש לשתי הנסיעות או שצריך בנפרד?)
תודה
אין אוטובוס ישיר, רק עם החלפה בטבריה ואין כרטיס משותף.
רק בכיוון ההפוך (מצומת צמח למרכזית המפרץ) יש נסיעת בוקר יומית אחת של קו 432.

di9010

New member
בימי ראשון ממרכז חורב בחיפה למדיטק בצ'קפוסט?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מה הדרך המהירה ביותר באיזור השעה 8.30 בבוקר (יום ראשון)
חשבתי על לרדת דרך פרוייד למרכזית חוף הכרמל ומשם לקחת מטרונית ללב המפרץ? או שמא עדיף לי לקחת רכבת ללב המפרץ?
האם המדיטק (שלמה סיקסט) במרחק הליכה מלב המפרץ או שעלי לרדת במטרונית תחנה אחת אחרי לב המפרץ?
&nbsp
יש אולי שיטה אחרת להגיע מהר ?
&nbsp
תודה רבה

אך ורק קו 136 ממרכז חורב למרכזית המפרץ

מה הדרך המהירה ביותר באיזור השעה 8.30 בבוקר (יום ראשון)
חשבתי על לרדת דרך פרוייד למרכזית חוף הכרמל ומשם לקחת מטרונית ללב המפרץ? או שמא עדיף לי לקחת רכבת ללב המפרץ?
האם המדיטק (שלמה סיקסט) במרחק הליכה מלב המפרץ או שעלי לרדת במטרונית תחנה אחת אחרי לב המפרץ?
&nbsp
יש אולי שיטה אחרת להגיע מהר ?
&nbsp
תודה רבה
תרד במרכזית המפרץ ותלך משם ברגל. מרכזית המפרץ זו התחנה הקרובה ביותר ובמרחק הליכה.
קו 136 נוסע בין הגרנד קניון למרכזית המפרץ דרך מנהרות הכרמל וזו הדרך המהירה ביותר.
בשום פנים ואופן לא לרדת לחוף הכרמל בשביל המטרונית או הרכבת (אם כבר משם צריך לקחת את קו 101, אבל אין שום צורך לרדת בכיוון ההפוך ליעד).

di9010

New member
האמת שאני אהיה בפרויד

תרד במרכזית המפרץ ותלך משם ברגל. מרכזית המפרץ זו התחנה הקרובה ביותר ובמרחק הליכה.
קו 136 נוסע בין הגרנד קניון למרכזית המפרץ דרך מנהרות הכרמל וזו הדרך המהירה ביותר.
בשום פנים ואופן לא לרדת לחוף הכרמל בשביל המטרונית או הרכבת (אם כבר משם צריך לקחת את קו 101, אבל אין שום צורך לרדת בכיוון ההפוך ליעד).
האמת שאני אהיה בפרויד
אני אהיה בפרויד בין רמת אשכול לחורב.
האם שווה לעלות עד חורב בשביל זה? (הליכה של 15 דקות)

כמה זמן להערכתך נסיעה מחורב עד מרכזית המפרץ?

ותודה רבה על המידע.. אפילו לא ידעתי שיש קו שעובר במנהרות

עדיף לעלות לחורב ולהחליף שם ל-136 מאשר ליסוע בכוון ההפוך

האמת שאני אהיה בפרויד
אני אהיה בפרויד בין רמת אשכול לחורב.
האם שווה לעלות עד חורב בשביל זה? (הליכה של 15 דקות)

כמה זמן להערכתך נסיעה מחורב עד מרכזית המפרץ?

ותודה רבה על המידע.. אפילו לא ידעתי שיש קו שעובר במנהרות
לחוף הכרמל. אתה לא חייב לעלות ברגל. יש מספיק קווים בתדירות גבוהה בפרויד לכיוון חורב. הכי טוב זה 123 או 11, כי להם ול-136 תחנה משותפת בדרך פיק"א.
משך הנסיעה כ 20-25 דקות. 136 נכנס לרמות בן גוריון (רוממה החדשה) ועושה סיבוב פרסה אחרי הגרנד קניון אבל אחר כך נוסע במנהרות ישר למרכזית המפרץ.
בתחבורה ציבורית זו הדרך המהירה ביותר.

אגב, גם אם תסע עם 123 מפרויד עד מרכזית המפרץ זה עשוי להיות יותר מהיר מאשר ליסוע דרך חוף הכרמל.
אם אתה בכל זאת מעדיף לרדת לכיוון חוף הכרמל, אז תרד מהאוטובוס בקניון חיפה ותעלה בצד השני של פלימן (הצד של הקניון) על 101 לכיוון מרכזית המפרץ. בשום אופן לא מטרונית ולא רכבת.

di9010

New member
לפי המפה באינטרנט הוא בכלל לא מגיע למרכזית המפרץ

לחוף הכרמל. אתה לא חייב לעלות ברגל. יש מספיק קווים בתדירות גבוהה בפרויד לכיוון חורב. הכי טוב זה 123 או 11, כי להם ול-136 תחנה משותפת בדרך פיק"א.
משך הנסיעה כ 20-25 דקות. 136 נכנס לרמות בן גוריון (רוממה החדשה) ועושה סיבוב פרסה אחרי הגרנד קניון אבל אחר כך נוסע במנהרות ישר למרכזית המפרץ.
בתחבורה ציבורית זו הדרך המהירה ביותר.

אגב, גם אם תסע עם 123 מפרויד עד מרכזית המפרץ זה עשוי להיות יותר מהיר מאשר ליסוע דרך חוף הכרמל.
אם אתה בכל זאת מעדיף לרדת לכיוון חוף הכרמל, אז תרד מהאוטובוס בקניון חיפה ותעלה בצד השני של פלימן (הצד של הקניון) על 101 לכיוון מרכזית המפרץ. בשום אופן לא מטרונית ולא רכבת.
המפה הזו ...

או שמא לא הבנתי על איזהקו מדובר

מגיע גם מגיע, אל תסתמך על האתר הזה, אלא על האתר של משרד

המפה הזו ...

מגיע גם מגיע, אל תסתמך על האתר הזה, אלא על האתר של משרד
התחבורה - כל-קו www.bus.gov.il.

olli3

New member
מנהל
המפה באינטרנט נמצאת אך ורק באתר הבא>>>

המפה הזו ...

www.govmap.gov.il שם אתה עובר ללשונית יישומים, בוחר בחפש קו אוטובוס, מקיש את מספר הקו (מומלץ אח"כ לסנן גם על ידי המפעיל) ואז אתה בוחר את 136 שרלוונטי לך ותראה את התחנות שלו על גבי המפה.

di9010

New member
תודה רבה רבה (לשניכם)

www.govmap.gov.il שם אתה עובר ללשונית יישומים, בוחר בחפש קו אוטובוס, מקיש את מספר הקו (מומלץ אח"כ לסנן גם על ידי המפעיל) ואז אתה בוחר את 136 שרלוונטי לך ותראה את התחנות שלו על גבי המפה.
תודה רבה רבה (לשניכם)

מצב
הנושא נעול.
למעלה