‬ שרשור הכוונה ומודיעין 29/01

מצב
הנושא נעול.

אוהדא11

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

פילפולה

New member
מהתחנה המרכזית בתל אביב לנווה צדק

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני צריכה להגיע לשבזי 64 בנווה צדק , תל אביב.
מישהו יודע איך?

תודה

orchilit

New member
תמח"תת!
(רותם גאה בי אני מקווה)

אני צריכה להגיע לשבזי 64 בנווה צדק , תל אביב.
מישהו יודע איך?

תודה
תמח"תת!
(רותם גאה בי אני מקווה)
מהי נקוד המוצא המקורית שלך? אין כמעט אף פעם סיבה לעבור בתחנה המרכזית בת"א לצורך הגעה למקום מסויים, ויש מקומות החלפה נוחים יותר ומסורבלים פחות, ונוכל להדריך אותך בצורה זו.

פילפולה

New member
אני מגיעה במקור מרמלה

תמח"תת!
(רותם גאה בי אני מקווה)
מהי נקוד המוצא המקורית שלך? אין כמעט אף פעם סיבה לעבור בתחנה המרכזית בת"א לצורך הגעה למקום מסויים, ויש מקומות החלפה נוחים יותר ומסורבלים פחות, ונוכל להדריך אותך בצורה זו.
אני מגיעה במקור מרמלה
אבל נקודת המוצא יכולה להיות עזריאלי או סבידור מרכז

orchilit

New member
תשובה-

אני מגיעה במקור מרמלה
אבל נקודת המוצא יכולה להיות עזריאלי או סבידור מרכז
תשובה-
מרמלה, רכבת עד עזריאלי, לעבור לדרך בגין (או דרך הקניון וגשר הקרייה, או דרך גשר מחלף השלום עד צומת הקרייה וימינה) , לתחנות בצידו המערבי של הרחוב (צד הקרייה) , ולקחת 40/240 עד רח' אילת ולהיכנס לנווה צדק.

shironet3

New member
מאוניברסיטת תל אביב ל-IDC (הבינתחומי הרצליה)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מאוניברסיטת תל אביב ל-IDC (הבינתחומי הרצליה)

shironet3

New member
צריכה להיות ב-IDC בערך ב-12

מתי?
כעיקרון, מתחנת רכבת הרצליה ישנו קו 9 לאזור הבינתחומי, ויש קווים נוספים, אבל התדירות נמוכה.
קו 9 של דן? ואיזה עוד קווים יש?
תודה רבה! :)

טנק2

New member
קו 9 (מטרופולין) מיועד לקטע השני של הנסיעה.

קו 9 של דן? ואיזה עוד קווים יש?
תודה רבה! :)
קו 9 (מטרופולין) מיועד לקטע השני של הנסיעה.
כעיקרון, מומלץ לצאת מאזור האוניברסיטה (דרך נמיר) למחלף הסירה, בקווי נתיב אקספרס-הממוספרים כ600,601,605,610,606 /501 של אגד/90 של מטרופולין.
משם אפשר להגיע לאזור שבעת הכוכבים/תחנת רכבת הרצליה ברגל (10 דקות).
משבעת הכוכבים/תחנת רכבת הרצליה לוקחים את קו 9 ליעד. השעות לא אופטימאליות (הקו יוצא כל 45 דקות, והקו שמתאים לך הוא זה שיוצא ב11:30 מתחנת רכבת הרצליה)
אם את לוקחת את 501, הוא יכול להוריד אותך גם קרוב יותר, ישר מול קניון שבעת הכוכבים, שם יש תחנה של קו 9. האחרים מורידים במחלף הסירה, ומשם אפשר ללכת לקניון שבעת הכוכבים/דרך הגשר להולכי רגל שמעל מסילת הרכבת לתחנת רכבת הרצליה. משני מקומות אלה יש לקחת את קו 9.

לשים לב! התחנה של קו 9 (של שבעת הכוכבים) היא מעט לפני הכיכר, על הכביש שמוביל לתחנת רכבת, מצד שמאל (יש ליד תחנת דלק אם אני לא טועה). התחנה של קו 9 ברכבת הרצליה היא בתחנת המוצא של הקו, בחניה.

שאלה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שאלה
מחר אני נוסע מטבריה לחיפה לכאן אני לא צריך הכוונה

אלא שבשעות הצהריים אני צריך להגיע מבת גלים (קרוב מאד לאיפה שתחנת הרכבת בת גלים) לקניון עזריאלי קריית אתא

האם קוו 2 של המטרונית מגיע בסמוך לקניון עזרילי קריית אתא?

ואם לא איך מגיעים?

stratomaximus

New member
רחוב יגע כפיים בתל אביב
באים מהצפון באוטובוס ורוצים להגיע לתחילת רחוב יגע כפיים בתל אביב
תשובה
במידה והקו שאת מגיעה איתו מוריד ברח' המסגר (פינת יד חרוצים), או לחלופין בדרך בגין פינת הרכבת, צריך לרדת שם ואז כמה דקות ברגל עד הרחוב.

אם לא, ניתן להמשיך לתחנה המרכזית ומשם ברגל לרח' יגיע כפיים (רבע שעה הליכה באיזור לא הכי נעים), או לחלופין לקחת מקומה 7 את קו 60,160,51 ולנסוע בהם תחנה אחת עד רח' המסגר, משם כמה דקות ברגל.
או לחילופין לקחת מקומה 7 את קו 68 של קווים ולנסוע עד התחנה בדרך בגין פינת הרכבת (בנייני כלל), ומשם כמה דקות ברגל.

אפשרות אחרת - לרדת מהקו הבינעירוני בעזריאלי ולהמשיך עם קווים 51,60,160,501 כמה תחנות דרומה עד רח' המסגר פינת יד חרוצים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה