‬ שרשור הכוונה ומודיעין 28/09-27/09

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

הגעה מבני ברק לסינמה סיטי גלילות

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני צריכה אוטובוסים/רכבת שמגיעים לסנמה סיטי בגלילות מבני ברק/רמת גן/פתח תקווה במוצ"ש (מחר). אני גרה בקרית הרצוג שזה באמצע אז אני די גמישה.
תודה!

תיקון טעות - סינמה סיטי בראשל"צ!

אני צריכה אוטובוסים/רכבת שמגיעים לסנמה סיטי בגלילות מבני ברק/רמת גן/פתח תקווה במוצ"ש (מחר). אני גרה בקרית הרצוג שזה באמצע אז אני די גמישה.
תודה!

olli3

New member
מנהל
הדרך המהירה תהיה באמצעות קו 140 של דן.

מ140 יש שתי אופציות:

1. לרדת בוולפסון או ברחוב אלי כהן בבת ים ולהחליף לקו 19 (תדירות נמוכה).
2. להמשיך עם 140 עד לתחנה הסופית ומשם (על הכביש) להמשיך עם 10 דן ו83 אגד לסינמה סיטי.

אופציה אחרת היא לקחת כל קו מציר ז'בוטינסקי אל עזריאלי. משם יש להחליף לקו 71 אגד.

אחרי חצות פועל קו הלילה 425 של אגד. ניתן לעלות עליו מקניון איילון והוא מגיע עד לסינמה סיטי. הנסיעה הראשונה לקו זה בכיוון זה יוצאת מעתידים בשעה 00:30. בכיוון ההפוך הנסיעה הראשונה יוצאת בשעה 00:15 ונסיעה אחרונה יוצאת בשעה 4:00

במידה ותרצי לחזור מוקדם יותר תוכלי לחזור עם 71 לעזריאלי ושם להחליף לשלל הקווים שנוסעים על ז'בוטינסקי. לחילופין, תוכלי לקחת את קווים 10/83 אל תחנת מוצא של קו 140 (מסוף מרכז הספורט). דעי לי כי תחנת המוצא של קו 10 נמצאת ממש בסינמה סיטי, כך שתוכלי להתאים את עצמך ללו"ז שלו בלי בעיה. כך למשל אם תאצי להגיע לנסיעה האחרונה של קו 140 אשר יוצא בשעה 23:00 ממסוף מרכז הספורט, תוכלי לקחת את קו 10 שיוצא בשעה 22:40 מהסינמה סיטי.

במידה ואני בוחרת בקו 71,

מ140 יש שתי אופציות:

1. לרדת בוולפסון או ברחוב אלי כהן בבת ים ולהחליף לקו 19 (תדירות נמוכה).
2. להמשיך עם 140 עד לתחנה הסופית ומשם (על הכביש) להמשיך עם 10 דן ו83 אגד לסינמה סיטי.

אופציה אחרת היא לקחת כל קו מציר ז'בוטינסקי אל עזריאלי. משם יש להחליף לקו 71 אגד.

אחרי חצות פועל קו הלילה 425 של אגד. ניתן לעלות עליו מקניון איילון והוא מגיע עד לסינמה סיטי. הנסיעה הראשונה לקו זה בכיוון זה יוצאת מעתידים בשעה 00:30. בכיוון ההפוך הנסיעה הראשונה יוצאת בשעה 00:15 ונסיעה אחרונה יוצאת בשעה 4:00

במידה ותרצי לחזור מוקדם יותר תוכלי לחזור עם 71 לעזריאלי ושם להחליף לשלל הקווים שנוסעים על ז'בוטינסקי. לחילופין, תוכלי לקחת את קווים 10/83 אל תחנת מוצא של קו 140 (מסוף מרכז הספורט). דעי לי כי תחנת המוצא של קו 10 נמצאת ממש בסינמה סיטי, כך שתוכלי להתאים את עצמך ללו"ז שלו בלי בעיה. כך למשל אם תאצי להגיע לנסיעה האחרונה של קו 140 אשר יוצא בשעה 23:00 ממסוף מרכז הספורט, תוכלי לקחת את קו 10 שיוצא בשעה 22:40 מהסינמה סיטי.
במידה ואני בוחרת בקו 71,
ואני מסתכלת במסלול שכתוב באתר של אגד... איך קוראים לתחנות שאני צריכה לעלות ולרדת בהן?

olli3

New member
מנהל
הסתכלי בקישור המצורף.

במידה ואני בוחרת בקו 71,
ואני מסתכלת במסלול שכתוב באתר של אגד... איך קוראים לתחנות שאני צריכה לעלות ולרדת בהן?
הסתכלי בקישור המצורף.
במפה המצורפת מופיעה תחנת העליה מקו 71 (תני לדף להיטען עד תום). מופיע שם תחנת העליה ושם תחנת הירידה לקו 71. כמו כן, תוכלי לעקוב במפה אחרי מסלול הקו ולראות על המפה את תחנת הירידה ממנו בסינמה סיטי.

http://goo.gl/maps/P8puA

אם את מחפשת באתר אגד בעבור זמני נסיעה, דעי לך שזה חסר טעם. זמני ההגעה לתחנת עזריאלי הינם משוערים, זאת מכיוון שקו 71 יוצא ממכללת לוינסקי (קצה ת"א, צמוד למחלף גלילות). התדירות של 71 הינה כל חצי שעה ומהירות הנסיעה שלו עד להגעתו לעזריאלי תלויה במספר הנוסעים שמחכים בתחנות או לא מחכים וברמזורים הירוקים או האדומים שהוא יפגוש בדרך.

ככלל, אפשר לרדת גם תחנה אחת אחרי עזריאלי בתחנת "בית קלקא". שם יהיה לך הרבה יותר קל לאתר את התחנה של קו 71 (בעזריאלי יש פשוט המון תחנות אוטובוס).

olli3

New member
מנהל
תוספת: יש ללחוץ על המספר "71" על גבי המפה.

הסתכלי בקישור המצורף.
במפה המצורפת מופיעה תחנת העליה מקו 71 (תני לדף להיטען עד תום). מופיע שם תחנת העליה ושם תחנת הירידה לקו 71. כמו כן, תוכלי לעקוב במפה אחרי מסלול הקו ולראות על המפה את תחנת הירידה ממנו בסינמה סיטי.

http://goo.gl/maps/P8puA

אם את מחפשת באתר אגד בעבור זמני נסיעה, דעי לך שזה חסר טעם. זמני ההגעה לתחנת עזריאלי הינם משוערים, זאת מכיוון שקו 71 יוצא ממכללת לוינסקי (קצה ת"א, צמוד למחלף גלילות). התדירות של 71 הינה כל חצי שעה ומהירות הנסיעה שלו עד להגעתו לעזריאלי תלויה במספר הנוסעים שמחכים בתחנות או לא מחכים וברמזורים הירוקים או האדומים שהוא יפגוש בדרך.

ככלל, אפשר לרדת גם תחנה אחת אחרי עזריאלי בתחנת "בית קלקא". שם יהיה לך הרבה יותר קל לאתר את התחנה של קו 71 (בעזריאלי יש פשוט המון תחנות אוטובוס).
תוספת: יש ללחוץ על המספר "71" על גבי המפה.
לחיצה עליו תציג את שם תחנת העליה ושם תחנת הירידה.

orchilit

New member
קו 10 עושה טיול בת"א, יפו ובת ים

היית ממליץ על נסיעה עם קו 10 מרכבת מרכז?
קו 10 עושה טיול בת"א, יפו ובת ים
אם יש לך זמן (לדעתי זה ייקח לו מעט יותר משעה להגיע). האופציה עם 140 או אופציה עם 71 נראות לי עדיפות יותר (140 ישיר דרך איילון, ו71 נוסע ישר על ציר נמיר-בגין-המסגר-חיל השריון-חולון לרוב אורכו).

olli3

New member
מנהל
כלל לא. זה בעצם לנסוע את כל המסלול שלו

היית ממליץ על נסיעה עם קו 10 מרכבת מרכז?
מתחנת המוצא ועד תחנת הסיום, כפי שנאמר דרך מרכז ת"א, יפו ובת ים.

סתם לצורך ההמחשה, מרכבת מרכז את יכולה לנסוע לבאר שבע ותגיעי יותר מהר מאשר נסיעה בקו 10 לסינמה סיטי :)

140 במידה ושעות הנסיעה שלו מתאימים לך הוא אופציה מעולה. מדובר בקו ישיר דרך נתיבי איילון כפי שנכתב. קו 71 הינו גם קו מהיר למדיי, הוא נוסע בדרכים עירוניות מהירות ולא נכנס לרחובות משניים וכו'.

תודה רבה לשניכם על העזרה הרבה!

מתחנת המוצא ועד תחנת הסיום, כפי שנאמר דרך מרכז ת"א, יפו ובת ים.

סתם לצורך ההמחשה, מרכבת מרכז את יכולה לנסוע לבאר שבע ותגיעי יותר מהר מאשר נסיעה בקו 10 לסינמה סיטי :)

140 במידה ושעות הנסיעה שלו מתאימים לך הוא אופציה מעולה. מדובר בקו ישיר דרך נתיבי איילון כפי שנכתב. קו 71 הינו גם קו מהיר למדיי, הוא נוסע בדרכים עירוניות מהירות ולא נכנס לרחובות משניים וכו'.
תודה רבה לשניכם על העזרה הרבה!

אמיל 8

New member
מטרונית קו 2

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מטרונית קו 2
אם יש כאן אנשים שנוסעים בקו 2 בשעות הבוקר ממרכזית המפרץ לבית חולים רמב"ם, כמה זמן הנסיעה לוקחת בפועל? (לפי התכנון אמור לקחת חצי שעה).

נסעתי בקטע הזה בצהרי ערב חג

מטרונית קו 2
אם יש כאן אנשים שנוסעים בקו 2 בשעות הבוקר ממרכזית המפרץ לבית חולים רמב"ם, כמה זמן הנסיעה לוקחת בפועל? (לפי התכנון אמור לקחת חצי שעה).
נסעתי בקטע הזה בצהרי ערב חג
(אמנם בקו 1, אבל המסלולים שלהם דומים מאד), והנסיעה אכן לקחה כחצי שעה. אני מאמין שלא צריך להיות הבדל גדול אם מדובר בבוקר יום חול, כי האוטובוס לא עומד בפקקים, למעט קטע קצר ליד מחלף חירם.

קצףגל

New member
לא אמרת מאיפה אתה בא אבל אני ממליצה על רכבת

מטרונית קו 2
לא אמרת מאיפה אתה בא אבל אני ממליצה על רכבת
ולרדת בבת גלים. אם מתאים בזמנים...

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איך נוסעים בשבת בבוקר מחיפה לת"א??
איך נוסעים בשבת בבוקר מחיפה לת"א??

orale83

New member
מאשדוד לקריית מלאכי, רחוב הנגב 2?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

mister K

New member
קו 14 ויאוליה, נא לשים לב ללו"ז.

קו 14 ויאוליה, נא לשים לב ללו"ז.
אם הזמנים לא מתאימים, אפשר עם קו 348 לצומת קסטינה ומשם להיכנס לקרית מלאכי עם הקו הפנימי מהמסוף או עם קו 14 או עם קו 301.

קו סובב כנרת?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

קו סובב כנרת?
היי, האם מישהו נסע באוטובוס הזה מתישהו ויודע אם הוא פועל גם בשבתות? שאלה נוספת-האם עדיין פעיל באוקטבר?

http://www.ekinneret.co.il/site/ip.asp?cat=24&pa_cat=5&biz_id=376

http://www.kineret.org.il/article.php?lang=2&sector=igud&id=33&menu=200#.UkavSNK-25U

מצב
הנושא נעול.
למעלה