‬ שרשור הכוונה ומודיעין 25/05

מצב
הנושא נעול.

ronatd

New member
מבי"ח בלינסון לקניון הגדול

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אני צריך להגיע:
מ: בי"ח בילינסון / הקניון הגדול בפתח תקוה.
ל: אולמי ואמוס, בן ציון גאליס פינת רחוב הרכבת, א.ת. סגולה, פתח תקוה.

olli3

New member
מנהל
קו 62 של חברת קווים.

אני צריך להגיע:
מ: בי"ח בילינסון / הקניון הגדול בפתח תקוה.
ל: אולמי ואמוס, בן ציון גאליס פינת רחוב הרכבת, א.ת. סגולה, פתח תקוה.
קו 62 של חברת קווים.
עולים עליו ממסוף האוטובוסים שמול הכניסה לבית החולים שניידר ברחוב קפלן.

88סול

New member
מצומת הבנקים להר נוף - רח' הרב שאולזון 47

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מצומת הבנקים להר נוף - רח' הרב שאולזון 47

תודה רבה!

Jen74

New member
מתמח"ת ת"א לרח' צונץ בת"א

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אשמח לקבל עזרה והכוונה אילו קווים מגיעים מהתחנה המרכזית החדשה וסביבתה לרח' צונץ בת"א.
הבנתי שזה אמור להיות בשכונת תל כביר.
ידוע לי שהכתובת שאני צריכה נמצאת בין אורט יד שפירא לבי"ס רש"י - אם זה עוזר למישהו לעזור לי.

מודה לכם מראש על העזרה

orchilit

New member
תמחתת!

אשמח לקבל עזרה והכוונה אילו קווים מגיעים מהתחנה המרכזית החדשה וסביבתה לרח' צונץ בת"א.
ידוע לי שהכתובת שאני צריכה נמצאת בין אורט יד שפירא לבי"ס רש"י - אם זה עוזר למישהו לעזור לי.

מודה לכם מראש על העזרה
תמחתת!

בהנחה שאתה לא גר בתחנה המרכזית בת"א, רצוי לציין מוצא מקורי (עיר ורחוב) ונוכל לכוון אותך, כנראה ללא עזרת התחנה המרכזית, שהיא מקום החלפה ממש ממש לא נוח ולא רצוי.

orchilit

New member
זה מתייחס כמובן ללשון נקבה

תמחתת!

בהנחה שאתה לא גר בתחנה המרכזית בת"א, רצוי לציין מוצא מקורי (עיר ורחוב) ונוכל לכוון אותך, כנראה ללא עזרת התחנה המרכזית, שהיא מקום החלפה ממש ממש לא נוח ולא רצוי.
זה מתייחס כמובן ללשון נקבה

Jen74

New member
נקודת המוצא שכונת גני אביב בלוד-עוזר?

תמחתת!

ידוע לי שיש המון!!! קווים שיוצאים מלוינסקי, הר-ציון וסביבותיהן וכן מתוך התחנה המרכזית בקומה 7 של דן וקווים לכל רחבי ת"א.
ידוע לי שקו 7 מגיע איפה שהוא לאזור תל כביר.
אני צריכה להגיע לרח' צונץ - איזה קווים מגיעים לסביבה?
אולי מישהו/י מכיר/ה/יודע/ת?

orchilit

New member
לאו דווקא הכוונה לקווים שיוצאים מאזור התחנה

ידוע לי שיש המון!!! קווים שיוצאים מלוינסקי, הר-ציון וסביבותיהן וכן מתוך התחנה המרכזית בקומה 7 של דן וקווים לכל רחבי ת"א.
ידוע לי שקו 7 מגיע איפה שהוא לאזור תל כביר.
אני צריכה להגיע לרח' צונץ - איזה קווים מגיעים לסביבה?
אולי מישהו/י מכיר/ה/יודע/ת?
המרכזית.

קווים שעוברים בסביבה הם 7 (החלפה עם 461 שבבוקר עובר עם גני אביב דומני בדרך בן צבי/קרית שלום), 3/72/172 (שפחות רלוונטים ומגיעים מחולון ומאזור אלנבי), 84 (שמגיע מתמח"ת), 11 הנדיר (פעם ב-45 דק') שעובר בצומת חולון).

יותר רחוק יש את 173 ו126 בתל גיבורים.
אם מדובר בשעות הבוקר, הייתי הולך על האופציה של 461 ו-7. אחרת, אולי באמת אין ברירה ולקחת 462 לרח' לוינסקי, אבל לא להיכנס לתחנה המרכזית, אלא להמשיך ברגל עד לוינסקי אחרי שד' הר ציון ולקחת 84.

Jen74

New member
לפי מה שבדקתי אולי כדאי לי 461

המרכזית.

קווים שעוברים בסביבה הם 7 (החלפה עם 461 שבבוקר עובר עם גני אביב דומני בדרך בן צבי/קרית שלום), 3/72/172 (שפחות רלוונטים ומגיעים מחולון ומאזור אלנבי), 84 (שמגיע מתמח"ת), 11 הנדיר (פעם ב-45 דק') שעובר בצומת חולון).

יותר רחוק יש את 173 ו126 בתל גיבורים.
אם מדובר בשעות הבוקר, הייתי הולך על האופציה של 461 ו-7. אחרת, אולי באמת אין ברירה ולקחת 462 לרח' לוינסקי, אבל לא להיכנס לתחנה המרכזית, אלא להמשיך ברגל עד לוינסקי אחרי שד' הר ציון ולקחת 84.
ולרדת בצב"ח בהרצל וללכת הרבה או בבית פנורמה וללכת קצת פחות, אבל עדיין לא מעט.

צריכה להיות שם הערב בין שש לשבע, מתכננת לצאת לפחות שעה וחצי לפני כי זה כמעט שעה נסיעה לשם עם 461.
זה יחסית לא רחוק מדרך בן צבי פינת גרינבוים שזה פחות או יותר האזור של המכון לרפואה משפטית.

נראה לי הכי טוב 461 כרגע. מה דעתך?

orchilit

New member
הצעה שלי

צריכה להיות שם הערב בין שש לשבע, מתכננת לצאת לפחות שעה וחצי לפני כי זה כמעט שעה נסיעה לשם עם 461.
זה יחסית לא רחוק מדרך בן צבי פינת גרינבוים שזה פחות או יותר האזור של המכון לרפואה משפטית.

הצעה שלי
(בהנחה שלא ימצאו לך כאן חלופה יותר טובה בזמן הקרוב)
קחי 461 (שאכן לוקח לנסוע איתו זמן מה, בייחוד בפקקים של כביש 44), תרדי ברח' הרצל בתחנה השנייה (לא זו שקרובה לדרך בן צבי). ממש מול יש תחנה של קווים 3/72/172 (ויש גם 84 מעט מאחורה) וסעי איתם 3 תחנות עד לגרינבוים/גרוסמן ומשם ברגל לצונץ (ימינה בכיכר לגרוסמן שמתעקל עד לצומת של צונץ/גרוסמן).

olli3

New member
מנהל
תרדי בהרצל פינת בן צבי.

תרדי בהרצל פינת בן צבי.
משם זו הליכה של 7-9 דקות לצונץ.

Jen74

New member
תודה לכם, בסוף באמת נסעתי עם 461

מודה לכם מראש על העזרה
תודה לכם, בסוף באמת נסעתי עם 461
כמובן שלא היה ישירות מגני אביב בשעה הזאת אז נאלצתי לקחת קו פנימי לתחנה מרכזית ומשם 461. ירדתי בתחנה של צב"ח בהרצל פינת בן צבי ומשם ירדתי בגרינבוים לכיוון צונץ. לא סיפור כזה גדול כשיודעים לאן הולכים.
בחזרה כבר לקחתי קו 7 לבית פנורמה וחיכיתי שם שוב ל-461.
שוב תודה על העזרה.

טל 2010

New member
איך מגיעים מכפר סבא לקריית עתידים(ת"א)?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הבנתי שיש דרך אחת להגיע לקניון איילון ומשם לקחת אוטובוס לכיוון, יש משהו פחות מסובך?
מהכיוון השני גם כן אני יכול להגיע עם 149 ואז אוטובוס, אבל אם תוכלו למצוא לי ממש אופציות מסודרות או יותר טובות אפילו, אני אשמח.
עוד שאלה- קוי לילה לכיוון חזור לכפר סבא, יש משם??
כמה רחוק זה ברגל מתחנת בני ברק?

קו 259 (3-4 פעמים ביום)

הבנתי שיש דרך אחת להגיע לקניון איילון ומשם לקחת אוטובוס לכיוון, יש משהו פחות מסובך?
מהכיוון השני גם כן אני יכול להגיע עם 149 ואז אוטובוס, אבל אם תוכלו למצוא לי ממש אופציות מסודרות או יותר טובות אפילו, אני אשמח.
קו 259 (3-4 פעמים ביום)
בנוסף אפשר ברכבת לבני ברק ומשם יש שאטלים בחינם לעתידים

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

תשובות>>>
מלבד קו 259 של מטרופולין אשר נכתב עליו בהודעה מעליי, ניתן להגיע לקרית עתידים גם כך:

אפשר לנסוע עם 149 של מטרופולין עד למחלף הכפר הירוק. משם יש להמשיך עם קו 524 של אגד המגיע לקרית עתידים. הבעיה היא התדירות של 524.

על כן, אני ממליץ בחום להתקין אפליקציה כלשהי (אני מעדיף את האפליקציה "אוטובוס קרוב"), על מנת לדעת מתי מגיע כל קו לתחנה שאתה רוצה לעלות ממנה.

כמו כן, ניתן לקחת את הקווים 24 של דן ו525/531 של אגד עד לצומת הרחובות פנחס רוזן - דבורה הנביאה - משה סנה. חוצים לדבורה הנביאה ועולים משם על 42/89 של דן לקרית עתידים.

זה אולי נשמע מורכב, אבל זה ממש לא, זה אפילו מהיר כי התדירות של כל הקווים גבוהה.

מתחנת הרכבת בבני ברק יש שאטלים לעובדי קרית עתידים בלבד. ההליכה מתחנת הרכבת למקום אינה קצרה כל כך אבל יש קווי אוטובוס מגשר מבצע קדש הצמוד לתחנת הרכבת. מדובר בקווים 52/141/142/366 של דן, 75/76/524 של אגד וחלופה של קו 137 של חברת קווים המגיעה לקרית עתידים.

טל 2010

New member
תודה רבה לשניכם- לגבי השאטלים שאלה

תשובות>>>
מלבד קו 259 של מטרופולין אשר נכתב עליו בהודעה מעליי, ניתן להגיע לקרית עתידים גם כך:

אפשר לנסוע עם 149 של מטרופולין עד למחלף הכפר הירוק. משם יש להמשיך עם קו 524 של אגד המגיע לקרית עתידים. הבעיה היא התדירות של 524.

על כן, אני ממליץ בחום להתקין אפליקציה כלשהי (אני מעדיף את האפליקציה "אוטובוס קרוב"), על מנת לדעת מתי מגיע כל קו לתחנה שאתה רוצה לעלות ממנה.

כמו כן, ניתן לקחת את הקווים 24 של דן ו525/531 של אגד עד לצומת הרחובות פנחס רוזן - דבורה הנביאה - משה סנה. חוצים לדבורה הנביאה ועולים משם על 42/89 של דן לקרית עתידים.

זה אולי נשמע מורכב, אבל זה ממש לא, זה אפילו מהיר כי התדירות של כל הקווים גבוהה.

מתחנת הרכבת בבני ברק יש שאטלים לעובדי קרית עתידים בלבד. ההליכה מתחנת הרכבת למקום אינה קצרה כל כך אבל יש קווי אוטובוס מגשר מבצע קדש הצמוד לתחנת הרכבת. מדובר בקווים 52/141/142/366 של דן, 75/76/524 של אגד וחלופה של קו 137 של חברת קווים המגיעה לקרית עתידים.
זה גם בלילה??
לגבי קוי לילה לא כל כך הבנתי, מתי יש לכיוון ומאיפה באזור?

olli3

New member
מנהל
יש עוד אופציה לשעות הבוקר ששכחתי.

זה גם בלילה??
לגבי קוי לילה לא כל כך הבנתי, מתי יש לכיוון ומאיפה באזור?
יש עוד אופציה לשעות הבוקר ששכחתי.
קו 575 של אגד עד לבני אפרים והחלפה ל89 או 220 של דן לקרית עתידים.

לגבי השאטלים ושעות פעילותן, הכל בקישור המצורף: http://www.rail.co.il/HE/Tickets/Shuttles/Pages/Atidim.aspx

לגבי שעות הלילה, לאיזו שעה אתה מכוון?

אתה יכול לצאת עם 89 האחרון של דן היוצא ממסוף עתידים בשעה 00:05 ולרדת ממנו בתחנה הראשונה ברחוב בני אפרים. שם עליך לחצות לצד השני של בני אפרים ולהמשיך עם 247 של מטרופולין (האחרון יוצא ממסוף כרמלית בתל אביב בשעה 00:10 דרך מרכז תל אביב).

אופצייה שנייה - קו 7 של דן עד למכון מור ושם אתה מחליף ל561 של אגד או ל567 של אגד (אם זה שעות הלילה המוקדמות). 561 האחרון יוצא ממרכזית ת"א בחצות, ייקח לו כרבע שעה-20 דקות להגיע למכון מור.

לגבי קווי לילה, זה יהיה מורכב יותר. ראשית, עד לתחילת החופש הגדול הם פועלים רק בלילות חמישי ומוצ"ש ושנית מכיוון שעוד תוכל להתחבר עם קו הלילה 230 של מטרופולין גם בבני אפרים. כדי לעשות זאת, עליך לקחת את קו 425 של אגד מעתידים ולרדת ממנו בפנחס רוזן פינת דבורה הנביאה. שם תשים לב שיש בצומת חניה כזאת עם כיכר, תלך לכיכר ותמשיך ללכת ישר דרך הרחוב הפנימי. שם הרחוב הוא הרב גליקסברג, אח"כ פתנה ימינה לרחוב מנורה ולך ישר עד שתגיע לבני אפרים, שם תפנה שמאלה (ללא חציית כביש) ותראה תחנת אוטובוס. ממנה אתה עולה על 230 של מטרופולין אשר מגיע לצומת רעננה מרכז. אתה עובר לצד של כפר סבא בצומת, תחנת בית משפט השלום ומשם אתה ממשיך עם 228/229/231 - קווי הלילה שממשיכים לכפר סבא. אומנם 231 יוצא מתל אביב, אבל יהיה לך קשה להתחבר איתו... על 228/229 אתה תוכל לעלות גם בהרצליה או ברעננה (כל התחנות של קווי הלילה בהרצליה וברעננה הן תחנות משותפות) אבל אם אין לך אפליקציה לזמני אמת, עדיף שתמשיך עם 230 לסופית שלו - צומת רעננה מרכז ותעבור לתחנה של 228/229/231.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איזה מספר קו באוטובוס
איזה קו מגיע מחולון לפארק המדע ברחובות? או מתל אביב לפארק המדע ברחובות

orchilit

New member
איזה מספר קו באוטובוס
איזה קו מגיע מחולון לפארק המדע ברחובות? או מתל אביב לפארק המדע ברחובות
תשובה-
אם זה קרוב לשד' קוגל בחולון, לצאת לצומת חולון (43/71/89/171/271 וגם 189/289 רק שהם עוצרים רחוק יותר, בדרך בן צבי), ולקחת משם 201/274/301 ולרדת בקרית המדע (הרצל/אופנהיימר).
אם זה קרוב יותר לאזור התעשייה, לצאת לצומת טמפו עם 87/143/289 ובבוקר גם 14 ומשם לקחת 201/301.

מצב
הנושא נעול.
למעלה