‬ שרשור הכוונה ומודיעין 25/03

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

lordgino

New member
מרחובות לא.ת. רעננה (קניון רננים)

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בוקר טוב,
אני מבקש עזרה במציאת דרך מהירה להגיע מרחובות לא.ת. רעננה בשעות הבוקר. האוטובוסים ש-Google Maps מציעים לי הם איומים (למעלה משעתיים וחצי נסיעה). יש לי גם כרטיס רב-קו עם הנחת סטודנט אז אם זה יכול לחסוך לי איכשהו בדמי הנסיעה זה גם יעזור מאוד...
&nbsp
תודה מראש לעוזרים!

olli3

New member
מנהל
תלוי באיזו שעה בבוקר עלייך להגיע, אלו האופציות>>>

בוקר טוב,
אני מבקש עזרה במציאת דרך מהירה להגיע מרחובות לא.ת. רעננה בשעות הבוקר. האוטובוסים ש-Google Maps מציעים לי הם איומים (למעלה משעתיים וחצי נסיעה). יש לי גם כרטיס רב-קו עם הנחת סטודנט אז אם זה יכול לחסוך לי איכשהו בדמי הנסיעה זה גם יעזור מאוד...
&nbsp
תודה מראש לעוזרים!
ו318165 אגד (מהירים יותר מ164) או 319 אגד (מהיר ביותר) לבר אילן/מחלף גבעת שמואל והחלפה ל640 של קווים, מקו 640 יורדים בתחנה הבאה שלו (אחרי גבעת שמואל) - צומת רעננה מרכז. שם מחליפים לקו 7 של מטרופולין הנוסע ישירות לאיזור התעשיה. במידה ומקום העבודה נמצא בסמיכות למחלף רעננה צפון, ניתן לנסוע ממסוף צומת רעננה מרכז גם עם 641 של קווים ו821/921 אגד לנסיעה של תחנה אחת למחלף רעננה צפון. (641 בכיוון נתניה, 821 לעפולה ו921 לחיפה - לא לעלות עליהם בכיוון נסיעתם לת"א כמובן).

במידה ו640 לא מתאים לך בשעות שלו (יוצא מתל השומר ב6:00 ו6:45), תוכלי לרדת מ165 במחלף גהה, לעבור לתחנה שמתחת לגשר ולהמשיך עם 567 אגד לצומת רעננה מרכז. במידה ועלית על 318/319 (כדאי, הם מהירים יותר מ165 אפילו), תרדי מהם בבר אילן/גבעת שמואל ותחליפי ל68 של קווים, 70 דן ו164/165/244 אגד עד לגהה ושם החלפה נוספת ל567. התדירות של הקווים האלו בין בר אילן לגהה גבוהה.

אופציה אחרת תהיה רכבת לת"א סבידור מרכז, מעבר לדרך נמיר והמשך עם קו 347 מטרופולין לאיזור התעשיה ברעננה.

אם תרצי לשמוע על עד אופציות, צייני זאת. אלו לדעתי הכי מהירות ונוחות שניתן להשיג.

lordgino

New member
אני צריך להגיע לשם ב-9:45

ו318165 אגד (מהירים יותר מ164) או 319 אגד (מהיר ביותר) לבר אילן/מחלף גבעת שמואל והחלפה ל640 של קווים, מקו 640 יורדים בתחנה הבאה שלו (אחרי גבעת שמואל) - צומת רעננה מרכז. שם מחליפים לקו 7 של מטרופולין הנוסע ישירות לאיזור התעשיה. במידה ומקום העבודה נמצא בסמיכות למחלף רעננה צפון, ניתן לנסוע ממסוף צומת רעננה מרכז גם עם 641 של קווים ו821/921 אגד לנסיעה של תחנה אחת למחלף רעננה צפון. (641 בכיוון נתניה, 821 לעפולה ו921 לחיפה - לא לעלות עליהם בכיוון נסיעתם לת"א כמובן).

במידה ו640 לא מתאים לך בשעות שלו (יוצא מתל השומר ב6:00 ו6:45), תוכלי לרדת מ165 במחלף גהה, לעבור לתחנה שמתחת לגשר ולהמשיך עם 567 אגד לצומת רעננה מרכז. במידה ועלית על 318/319 (כדאי, הם מהירים יותר מ165 אפילו), תרדי מהם בבר אילן/גבעת שמואל ותחליפי ל68 של קווים, 70 דן ו164/165/244 אגד עד לגהה ושם החלפה נוספת ל567. התדירות של הקווים האלו בין בר אילן לגהה גבוהה.

אופציה אחרת תהיה רכבת לת"א סבידור מרכז, מעבר לדרך נמיר והמשך עם קו 347 מטרופולין לאיזור התעשיה ברעננה.

אם תרצי לשמוע על עד אופציות, צייני זאת. אלו לדעתי הכי מהירות ונוחות שניתן להשיג.
קודם כל תודה על התגובה :)
האפשרות של הרכבת מוצאת חן בעיני, אבל עד כמה קו 347 הוא תדיר? מה זמן הנסיעה מדרך נמיר ועד רעננה?
&nbsp
שוב תודה!

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

קודם כל תודה על התגובה :)
האפשרות של הרכבת מוצאת חן בעיני, אבל עד כמה קו 347 הוא תדיר? מה זמן הנסיעה מדרך נמיר ועד רעננה?
&nbsp
שוב תודה!
תשובות>>>
1. תדירות קו 347 בשעות אלו היא כל חצי שעה. זמן הנסיעה עומד על כ-30-40 דקות מרכבת מרכז לאיזור התעשיה ברעננה (בשעות האלו יותר לכיוון ה-30).
&nbsp
2. ברכבת תוכל להמשיך עד לתחנת הוד השרון סוקולוב וממנה להמשיך עם קו 7 מטרופולין לאיזור התעשיה ברעננה. נסיעה של 15-20 דקות לאיזור התעשיה מתחנת הרכבת.
&nbsp
לו"ז לכל הקווים באתר www.bus.gov.il

lordgino

New member
נראה לי שאלך על האופציה של הוד השרון-סוקולוב. תודה רבה!

תשובות>>>
1. תדירות קו 347 בשעות אלו היא כל חצי שעה. זמן הנסיעה עומד על כ-30-40 דקות מרכבת מרכז לאיזור התעשיה ברעננה (בשעות האלו יותר לכיוון ה-30).
&nbsp
2. ברכבת תוכל להמשיך עד לתחנת הוד השרון סוקולוב וממנה להמשיך עם קו 7 מטרופולין לאיזור התעשיה ברעננה. נסיעה של 15-20 דקות לאיזור התעשיה מתחנת הרכבת.
&nbsp
לו"ז לכל הקווים באתר www.bus.gov.il

Ofekalef1

New member
הערה לגבי חזור ברכבת

הערה לגבי חזור ברכבת
חלק מאפשרויות החזור לא יוצעו לך על ידי האשף ברכבת משום שהרכבות שעליך להחליף ביניהן מגיעות ועוזבות את תחנות תל אביב אותה השעה.
אבל אם אתה תפצל את התכנון מהוד השרון עד ת"א ומת"א לרחובות תוכל לתאם ביניהן (זמן ההגעה לסבידור מרכז באתר הרכבת הוא שלוש דקות לפני זמן העזיבה כך שתראה הפרש).
&nbsp
אם אתה מתכנן לעשות את ההחלפה הזו, קודם כל לא בא בחשבון להחליף בתחנת ההגנה או בתחנת האוניברסיטה.
האפשרויות שלך הן להחליף בתחנת סבידור מרכז או בתחנת השלום.
&nbsp
היתרון של החלפה בסבידור מרכז הוא שלוש דקות השהייה. ע"פ הלו"ז הרכבת נכנסת לתחנה ויש לך שלוש דקות לעלות במדרגות, ללכת למדרגות הסמוכות של רציפים 3-4 ולרדת לרכבת שאמורה להימצא ברציף. אם אתה לא הולך ממש מהר זה יכול להיות גבולי.
&nbsp
היתרון של החלפה בתחנת השלום היא שהרציפים סמוכים. הרכבת מהוד השרון עוצרת ברציף 3 וכשאתה יורד ממנה אתה רק רץ לדלת של הרכבת בצד השני של רציף האי שגם אמורה להימצא בתחנה. הבעיה של האופציה הזו היא גבוליות שלא תלויה בך. אם יש עיכוב אפילו של דקה לא בטוח שמספיקים, אם כי בדרך כלל הרכבות לרחובות הן אלה שמתעכבות יותר מאשר אלה של הוד השרון.
&nbsp
אני הייתי הולך על האופציה השנייה, תחנת השלום.

merav999

New member
מאזור לרמת החייל (רח' הברזל) בתל אביב?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

לפי האתר של דן יש את קו 89/189 מחולון עד לרח' ראול ולנברג/נחושת - כמה זמן זה ברגל עד ליעד? יש דרך אחרת ?
&nbsp
תודה!

orchilit

New member
*ברגל?* מחולון לרמת החי"ל ?

לפי האתר של דן יש את קו 89/189 מחולון עד לרח' ראול ולנברג/נחושת - כמה זמן זה ברגל עד ליעד? יש דרך אחרת ?
&nbsp
תודה!
זה בטח ישרוף לך איזה 3.5-4 שעות הליכה. (תלוי מאיפה בחולון)
מומלץ לנסוע ב189 ולא עם 89 (שעושה סיבובים בכל צפון-מזרח ת"א).
אגב, אם אתה גר באזור קולנוע רינה, ומדובר בשעות הבוקר, עדיף אולי לקחת 75/76 ישירות עד רמת החי"ל. אפשר גם לנסוע עם קווי X71 למיניהם (71/171/271) עד רכבת מרכז , ושם ברח' על פרשת דרכים, לקחת קו 142 שמגיע במהירות לקרית עתידים (גם 42 מגיע, אבל גם הוא עושה סיבוב בצפון מזרח ת"א).

merav999

New member
ברגל מרח' ראול ולנברג/נחושת :) ותודה

זה בטח ישרוף לך איזה 3.5-4 שעות הליכה. (תלוי מאיפה בחולון)
מומלץ לנסוע ב189 ולא עם 89 (שעושה סיבובים בכל צפון-מזרח ת"א).
אגב, אם אתה גר באזור קולנוע רינה, ומדובר בשעות הבוקר, עדיף אולי לקחת 75/76 ישירות עד רמת החי"ל. אפשר גם לנסוע עם קווי X71 למיניהם (71/171/271) עד רכבת מרכז , ושם ברח' על פרשת דרכים, לקחת קו 142 שמגיע במהירות לקרית עתידים (גם 42 מגיע, אבל גם הוא עושה סיבוב בצפון מזרח ת"א).
ברגל מרח' ראול ולנברג/נחושת :) ותודה

orchilit

New member
תוספת-

&nbsp
תודה!
תוספת-
עכשיו שמתי לב שכתבת מאזור.
מאזור, אני ממליץ לנסוע עם 96 עד צומת חולון, ושם להחליף עם קווי X71 (ואם מדובר על הבוקר, אפשר גם עם 75 ו76 ישירות לרמת החי"ל) עד רכבת מרכז ושם לקחת 142 מרח' על פרשת דרכים.

tatarata

New member
רחוב מסגר תל אביב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

רחוב מסגר תל אביב
איזה קו מגיע מתחנת רכבת לרחוב מסגר תל אביב? כמה זמן? תדירות?

Ofekalef1

New member
איפה ברחוב המסגר? חלקו נמצא במרחק הליכה מתחנת ההגנה.

רחוב מסגר תל אביב
איפה ברחוב המסגר? חלקו נמצא במרחק הליכה מתחנת ההגנה.

olli3

New member
מנהל
תלוי לאן בהמסגר ומהיכן מגיעים ברכבת (מצפון או מדרום)

רחוב מסגר תל אביב
אם מגיעים מדרום יש לרדת בתל אביב ההגנה, לצאת ביציאה הראשית של התחנה (הדרומית), לפנות ימינה לגשר ולרדת בגרם המדרגות הראשון שרואים לרחוב שמתחת לגשר. איך שיורדים מגיעים לתחנת אוטובוס שממנה עולים על 71/171/271 אגד ו141 דן. החל מהתחנה הבאה זה רחוב המסגר (יש מספר תחנות ברחוב המסגר). אם זה לתחילת רחוב המסגר ניתן גם ללכת ברגל.
&nbsp
אם מגיעים מכיוון צפון/שרון יש לרדת בתל אביב השלום, אופציה ראשונה היא להמשיך מפתח תחנת הרכבת עם קו 472 של דן (תדירות לא גבוהה, חובה להשתמש באפליקציה לזמני אמת כדי לדעת אם שווה להמתין לו). לחילופין יש להגיע לתחנות שבדרך בגין בצד של הקריה (מול עזריאלי) ומהתחנות שם להמשיך עם קווים 51/60/160 דן, 641 של קווים, 71/171/271/274/501 אגד.

Ofekalef1

New member
ביציאה מתחנת ההגנה - שמאלה, לא?

אם מגיעים מדרום יש לרדת בתל אביב ההגנה, לצאת ביציאה הראשית של התחנה (הדרומית), לפנות ימינה לגשר ולרדת בגרם המדרגות הראשון שרואים לרחוב שמתחת לגשר. איך שיורדים מגיעים לתחנת אוטובוס שממנה עולים על 71/171/271 אגד ו141 דן. החל מהתחנה הבאה זה רחוב המסגר (יש מספר תחנות ברחוב המסגר). אם זה לתחילת רחוב המסגר ניתן גם ללכת ברגל.
&nbsp
אם מגיעים מכיוון צפון/שרון יש לרדת בתל אביב השלום, אופציה ראשונה היא להמשיך מפתח תחנת הרכבת עם קו 472 של דן (תדירות לא גבוהה, חובה להשתמש באפליקציה לזמני אמת כדי לדעת אם שווה להמתין לו). לחילופין יש להגיע לתחנות שבדרך בגין בצד של הקריה (מול עזריאלי) ומהתחנות שם להמשיך עם קווים 51/60/160 דן, 641 של קווים, 71/171/271/274/501 אגד.
ביציאה מתחנת ההגנה - שמאלה, לא?

sivi18

New member
מראשון לציון אזור סינמה סיטי להיכל נוקיה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מראשון לציון אזור סינמה סיטי להיכל נוקיה
מה הדרך הכי טובה להגיע?
&nbsp
תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה