‬ שרשור הכוונה ומודיעין 24/12

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

arps

New member
מתחנת רכבת בנימינה לבן יהודה 32 תל אביב

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מה הדרך הטובה ביותר להגיע?
מישהו אמר לי שצריך את קו 10, האם זה הקו היחיד? (שמעתי שהתדירות שלו על הפנים פשוט)

תודה!

cwen

New member
התדירות של קו 10 די טובה היום

מה הדרך הטובה ביותר להגיע?
מישהו אמר לי שצריך את קו 10, האם זה הקו היחיד? (שמעתי שהתדירות שלו על הפנים פשוט)

תודה!
אבל יש עוד אופציות.

מרכבת מרכז זה קו 10 ו קו 161. אם אתה מגיע למסוף וקו 10 בדיוק יוצא, תעלה עליו. (אפשר לבדוק את לוח הזמנים, הוא יוצא מהמסוף, אם אם יש אפליקצית זמן אמת בטלפון).

אם פספסת את קו 10, אפשר לקחת קו 161 שאולי אפילו יהיה יותר מהיר. לוקחים אותו מהתחנות ברחוב מעל פרשת דרכים (בצד של הרכבת). אם מדובר על שעות הבוקר גם קו 166 יהיה טוב לך.

אולי עדיף מתחנת רכבת השלום לקחת קו 63 עד היעד, מהתחנות שצמודות לקריה בדרך מנחם בגין. אפשר גם לרדת בתחנת רכבת ההגנה ולקחת משם קו 104 או 204.

אני מודה שאני לא יודעת איזו דרך עדיפה, ויכול להיות שזה גם תלוי בשעה שאתה מגיע. תכתוב פה מתי אתה מגיע, ויכול להיות שמישהו ידע לומר לך בדיוק איזו דרך הכי טובה.

arps

New member
ניראה לי שאני אנסה את רכבת השלום

אבל יש עוד אופציות.

מרכבת מרכז זה קו 10 ו קו 161. אם אתה מגיע למסוף וקו 10 בדיוק יוצא, תעלה עליו. (אפשר לבדוק את לוח הזמנים, הוא יוצא מהמסוף, אם אם יש אפליקצית זמן אמת בטלפון).

אם פספסת את קו 10, אפשר לקחת קו 161 שאולי אפילו יהיה יותר מהיר. לוקחים אותו מהתחנות ברחוב מעל פרשת דרכים (בצד של הרכבת). אם מדובר על שעות הבוקר גם קו 166 יהיה טוב לך.

אולי עדיף מתחנת רכבת השלום לקחת קו 63 עד היעד, מהתחנות שצמודות לקריה בדרך מנחם בגין. אפשר גם לרדת בתחנת רכבת ההגנה ולקחת משם קו 104 או 204.

אני מודה שאני לא יודעת איזו דרך עדיפה, ויכול להיות שזה גם תלוי בשעה שאתה מגיע. תכתוב פה מתי אתה מגיע, ויכול להיות שמישהו ידע לומר לך בדיוק איזו דרך הכי טובה.
ניראה לי שאני אנסה את רכבת השלום
אני אמור להיות שם בסביבות אחת, אז בטח אצא מעזריאלי ב12 בערך.
אגב, יש לכם מושג כמה צריכה לעלות מונית מעזריאלי למקום?

רבקי78

New member
מבן גוריון ר"ג-לאחד העם 60 ת"א:

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

לא מצליחה למצא הסבר כיצד להגיע מבן גוריון ר"ג-לאחד העם 60 ת"א.
לעזרתכם אודה:)

droriko

New member
בן גוריון זה רחוב מאד ארוך,תהיי יותר ספציפית

לא מצליחה למצא הסבר כיצד להגיע מבן גוריון ר"ג-לאחד העם 60 ת"א.
לעזרתכם אודה:)
בן גוריון זה רחוב מאד ארוך,תהיי יותר ספציפית

מצב
הנושא נעול.
למעלה