‬ שרשור הכוונה ומודיעין 24/05-23/05

מצב
הנושא נעול.

Noam S

New member
אבל חוץ מזה

אם הבנתי את שאלתך נכון -
אז הקו הזה [כמו עוד קווים בפ"ת] מגיע בשתי גרסאות -
בשעות היום, הוא יוצא לשני הכיוונים - הנסיעה מתחילה במסוף החרש ומסתיימת בבית רבקה, או ההפך.
בשעות הערב ובמוצ"ש הוא קו סיבובי - יוצא ממסוף החרש ומסיים נסיעתו במסוף החרש.
אבל חוץ מזה
הוא עושה את כל המסלול הרגיל שלו?
תודה

Ofekalef1

New member
תל השומר

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
תל השומר
(בטעות פרסמתי בשרשור הישן)
בסוף אני צריך להיות שם קצת יותר מאוחר.
אם אני יורד ברכבת ההגנה ב-7:50, כמה זמן ייקח ל-104 להגיע עד לתחנה "עמק האלה/שדרות אהרון קציר"?
תודה

orchilit

New member
כ-30 דקות אולי מעט יותר

תל השומר
(בטעות פרסמתי בשרשור הישן)
בסוף אני צריך להיות שם קצת יותר מאוחר.
אם אני יורד ברכבת ההגנה ב-7:50, כמה זמן ייקח ל-104 להגיע עד לתחנה "עמק האלה/שדרות אהרון קציר"?
תודה
כ-30 דקות אולי מעט יותר
בעיקר כי יש עומס לפני אלוף שדה וגם ברח' עמק האלה עצמו.

Efrat K

New member
הכוונה מאריאל לירושלים השבוע

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

עם כל הבלגן שיהיה השבוע בירושלים בביקור האפיפיור וחגיגות יום ירושלים אני מקווה שאצליח להכנס לשם עם תחבורה ציבורית.

אני אמורה להגיע ביום שני בשעה 16:00 לרחוב לב יפה 11, מרכז מסחרי תלפיות ארנונה בירושלים מאוניברסיטת אריאל. אני מקווה למצוא טרמפ אבל אם לא, אשמח אם תוכלו לעזור לי בהכוונה. תודה מראש

olli3

New member
מנהל
סעי עם 148 של אגד.

עם כל הבלגן שיהיה השבוע בירושלים בביקור האפיפיור וחגיגות יום ירושלים אני מקווה שאצליח להכנס לשם עם תחבורה ציבורית.

אני אמורה להגיע ביום שני בשעה 16:00 לרחוב לב יפה 11, מרכז מסחרי תלפיות ארנונה בירושלים מאוניברסיטת אריאל. אני מקווה למצוא טרמפ אבל אם לא, אשמח אם תוכלו לעזור לי בהכוונה. תודה מראש
סעי עם 148 של אגד.
רדי ממנו בתחנת בר אילן/שמואל הנביא ותחזרי אחורה לצומת עם שמואל הנביא. בצומת תפני ימינה (ללא חציית כבישים) ומשם תעלי על 71/72 של אגד. מ71/72 את יורדת בדרך חברון פינת התנופה בתוך המת"צ, שם את יוצאת מהמת"ת לרחוב וממשיכה ישר עם כיוון הנסיעה של האוטובוס אל גשר הולכי הרגל שמוביל לארנונה, כשאת יוצאת מהגשר פשוט תמשיכי כל הזמן ישר עד שתגיעי ללייב יפה 11 (קצה הדרך מובילה בדיוק ללייב יפה 11).

yamkachol

New member
ראשון בבוקר,

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ראשון בבוקר,
כדי להגיע עד בערך 9 בבוקר למחנה צריפין שער ראשון, מחיפה מרכזית חוף הכרמל. תודה.

olli3

New member
מנהל
אלו דרכי הנסיעה המומלצות>>>

ראשון בבוקר,
כדי להגיע עד בערך 9 בבוקר למחנה צריפין שער ראשון, מחיפה מרכזית חוף הכרמל. תודה.
1. באמצעות הסעות רכבת ישראל המגיעות לרכבת מרכז בת"א וממסוף האוטובוסים שמול פתח תנחת הרכבת (לא המסוף של אגד ודן, אלא זה שממש מול פתח תחנת הרכבת), ממשייכם עם קו 155 של קווים - ישיר לצריפין. מקו זה תרד בתחנת "גדוד" (זה שם התחנה שתראה בצג באוטובוס ותשמע בכריזה) וממש תמשיך רגלית לכיוון שער ראשל"צ (לא ציינת איזה בסיס אתה צריך בתוך צריפין פשוט..., אבל מתחנת הירידה הזאת, זו הליכה של 10 דקות עד לשער ראשון עצמו כך שזה יצא לך סבבה.

2. להמשיך עם ההסעות של הרכבת עד לתחנה המרכזית בת"א, לעבור לקומה 6 (במידה ומורידים אתכם בקומה 1) ומרציף 620 פלוס מינוס להמשיך עם קו 156 בלבד לצריפין. גם ממנו יש לרדת בתחנת "גדוד" ולהמשיך כפי שפירטתי לעיל.

3. לרדת בתחנה המרכזית, לעבור לקומה 4 ולצאת אל רחוב לוינסקי. משם או רגלית לתחנת הרכבת תל אביב ההגנה (5 דקות הליכה) או לנסוע שתי תחנות באוטובוס בקווים 16/104/204 של דן עד לפתח תחנת ההגנה. על הקווים 16/104/204 עולים מרחוב לוינסקי, מתחת לגשר הגדול שצמוד לתחנה המרכזית.

מתחנת ת"א ההגנה יש לנסוע לתחנת הרכבת ראשון לציון הראשונים (לא להתבלבל עם תחנת משה דיין), מפתח תחנת הראשונים ממשיכים עם קווים 10/11/20 של אגד לנסיעה של לא יותר מ-10 דקות עד לתחנת "ירושלים/נווה זאב". שם יורדים ופשוט חוזרים אחורה יחד עם כל החיילים שהולכים שם לשער ראשון.

yamkachol

New member
olli3 תודה רבה.

1. באמצעות הסעות רכבת ישראל המגיעות לרכבת מרכז בת"א וממסוף האוטובוסים שמול פתח תנחת הרכבת (לא המסוף של אגד ודן, אלא זה שממש מול פתח תחנת הרכבת), ממשייכם עם קו 155 של קווים - ישיר לצריפין. מקו זה תרד בתחנת "גדוד" (זה שם התחנה שתראה בצג באוטובוס ותשמע בכריזה) וממש תמשיך רגלית לכיוון שער ראשל"צ (לא ציינת איזה בסיס אתה צריך בתוך צריפין פשוט..., אבל מתחנת הירידה הזאת, זו הליכה של 10 דקות עד לשער ראשון עצמו כך שזה יצא לך סבבה.

2. להמשיך עם ההסעות של הרכבת עד לתחנה המרכזית בת"א, לעבור לקומה 6 (במידה ומורידים אתכם בקומה 1) ומרציף 620 פלוס מינוס להמשיך עם קו 156 בלבד לצריפין. גם ממנו יש לרדת בתחנת "גדוד" ולהמשיך כפי שפירטתי לעיל.

3. לרדת בתחנה המרכזית, לעבור לקומה 4 ולצאת אל רחוב לוינסקי. משם או רגלית לתחנת הרכבת תל אביב ההגנה (5 דקות הליכה) או לנסוע שתי תחנות באוטובוס בקווים 16/104/204 של דן עד לפתח תחנת ההגנה. על הקווים 16/104/204 עולים מרחוב לוינסקי, מתחת לגשר הגדול שצמוד לתחנה המרכזית.

מתחנת ת"א ההגנה יש לנסוע לתחנת הרכבת ראשון לציון הראשונים (לא להתבלבל עם תחנת משה דיין), מפתח תחנת הראשונים ממשיכים עם קווים 10/11/20 של אגד לנסיעה של לא יותר מ-10 דקות עד לתחנת "ירושלים/נווה זאב". שם יורדים ופשוט חוזרים אחורה יחד עם כל החיילים שהולכים שם לשער ראשון.
olli3 תודה רבה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה