‬ שרשור הכוונה ומודיעין 23/12

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

amitmada

New member
תחבורה ציבורית מתא ללוד בלילה ובסופש

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מוניות שירות, יש דבר כזה?
אני עודע שיש לרחובות, מה הסיכוי שגם ללוד יש? (שיקול אם לעבור לכפר הסטודנטים)

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

מוניות שירות, יש דבר כזה?
אני עודע שיש לרחובות, מה הסיכוי שגם ללוד יש? (שיקול אם לעבור לכפר הסטודנטים)
תשובות>>>
שירות האוטובוסים בין ת"א ללוד מסתיים בשעה 23:40 עת יוצא קו 476 האחרון המופעל על ידי חברת קווים ממרכזית ת"א דרך רחוב לה גווארדיה ודרך הטייסים בת"א.
&nbsp
קו 476 הינו חלופה של קו 475 שפועל מבוקר עד לילה. חלופת 476 שונה מ475 בכך ש476 נכנס לטרמינל 3 בנתב"ג.
&nbsp
בימי חמישי ומוצ"ש פועל קו הלילה 211 המופעל על ידי חברת סופרבוס, מקו זה ניתן להגיע לצומת הקרח ולרמלה. ללוד - אין שירות. עד כמה שהבנתי, כפר הסטודנטים לא קרוב לצומת הקרח, כך שזה לא יעזור לך (אלא אם כן אניטועה).
&nbsp
מוניות שירות בין ת"א ללוד יש, אני לא יודע עד איזו שעה כי מדובר בעסק פרטי שמסתיים על פי רצון הנהגים. המחיר בלילה בדרך כלל גבוה יותר מביום. גם בסופ"ש הן פעילות, לפי רצון הנהגים. אחר גמר שירות האוטובוסים המוניות יוצאות מתחנות המוצא רק כשהן מתמלאות ולכן עליה באמצע הדרך מתאפשרת רק במידה ומישהו מבקש לרדת או שירד קודם לכן.
&nbsp
חשוב על האפשרות לשלב אופניים עם אוטובוס...

connex

Active member
הכוונה קצת בעייתית

תשובות>>>
שירות האוטובוסים בין ת"א ללוד מסתיים בשעה 23:40 עת יוצא קו 476 האחרון המופעל על ידי חברת קווים ממרכזית ת"א דרך רחוב לה גווארדיה ודרך הטייסים בת"א.
&nbsp
קו 476 הינו חלופה של קו 475 שפועל מבוקר עד לילה. חלופת 476 שונה מ475 בכך ש476 נכנס לטרמינל 3 בנתב"ג.
&nbsp
בימי חמישי ומוצ"ש פועל קו הלילה 211 המופעל על ידי חברת סופרבוס, מקו זה ניתן להגיע לצומת הקרח ולרמלה. ללוד - אין שירות. עד כמה שהבנתי, כפר הסטודנטים לא קרוב לצומת הקרח, כך שזה לא יעזור לך (אלא אם כן אניטועה).
&nbsp
מוניות שירות בין ת"א ללוד יש, אני לא יודע עד איזו שעה כי מדובר בעסק פרטי שמסתיים על פי רצון הנהגים. המחיר בלילה בדרך כלל גבוה יותר מביום. גם בסופ"ש הן פעילות, לפי רצון הנהגים. אחר גמר שירות האוטובוסים המוניות יוצאות מתחנות המוצא רק כשהן מתמלאות ולכן עליה באמצע הדרך מתאפשרת רק במידה ומישהו מבקש לרדת או שירד קודם לכן.
&nbsp
חשוב על האפשרות לשלב אופניים עם אוטובוס...
הכוונה קצת בעייתית
בגדול הדרך היחידה היא מוניות שירות
476 מסיים בגני אביב וכלל לא מגיע למרכז העיר או תחנות חשובות כגון הרכבת,הקניון או העירייה
כפר הסטודנטים בלוד קרוב יותר לתחנה המרכזית מאשר לצומת הקרח
וסתם נקודה-עד עכשיו כל קו לילה שפעל בלוד בוטל. אולי אם הסטודנטים בכפר יתחילו להפעיל לחץ על משרד התחבורה,העירייה וקווים,סופסוף תהיה תחבורה נורמלית מלוד לתל אביב גם בשעות הלילה
לא צריך להמציא מסלולים הזויים,לא צריך חשיבה מעוותת שזה לשימוש בליינים אלא פשוט להאריך את שעות הפעילות של 461 ושל 475 במסלולים הקיימים וכך באמצעות 475 יהיה ניתן להגיע לנתב"ג בשעות הלילה אם צריך לטוס, לארועי ספורט בהיכל נוקיה, ב461 יהיה אפשר להגיע להופעות בבארבי ולחזור
ואל דוגמאות קטנות
&nbsp

olli3

New member
מנהל
התקציב של קווי הלילה לא שייך לתקציב של הקווים הרגילים.

הכוונה קצת בעייתית
בגדול הדרך היחידה היא מוניות שירות
476 מסיים בגני אביב וכלל לא מגיע למרכז העיר או תחנות חשובות כגון הרכבת,הקניון או העירייה
כפר הסטודנטים בלוד קרוב יותר לתחנה המרכזית מאשר לצומת הקרח
וסתם נקודה-עד עכשיו כל קו לילה שפעל בלוד בוטל. אולי אם הסטודנטים בכפר יתחילו להפעיל לחץ על משרד התחבורה,העירייה וקווים,סופסוף תהיה תחבורה נורמלית מלוד לתל אביב גם בשעות הלילה
לא צריך להמציא מסלולים הזויים,לא צריך חשיבה מעוותת שזה לשימוש בליינים אלא פשוט להאריך את שעות הפעילות של 461 ושל 475 במסלולים הקיימים וכך באמצעות 475 יהיה ניתן להגיע לנתב"ג בשעות הלילה אם צריך לטוס, לארועי ספורט בהיכל נוקיה, ב461 יהיה אפשר להגיע להופעות בבארבי ולחזור
ואל דוגמאות קטנות
&nbsp

connex

Active member
בגלל זה אני אומר-אל תקראו לזה קו לילה

בגלל זה אני אומר-אל תקראו לזה קו לילה
פשוט תאריכו את שעות הפעילות של הקווים הרגילים
המצב כיום שהאוטובוס האחרון המגיע למרכז העיר זה 461 של 22:45
בעבר הייתה חלופה ל475 של אגד שבנסיעה האחרונה שלו שהייתה ב23:40 היה מסיים בשכונה הסמוכה לרכבת כך שהיה חוצה את מרכז העיר
והמצב האבסורדי היום שגם הקווים הפנימיים מגני אביב למרכז העיר מסיימים לפעול יחסית מוקדם בזמן שקו 1 מסיים לפעול ב23:40 (והנסיעות האלו מסתמכות בעיקר על העולים ברכבת שכן,כאמור ללא מוניות קיים קושי להגיע למרכז העיר מתל אביב,ראשל"צ ואפילו רחובות ששם הקו האחרון 248 מסיים ב22:05)
&nbsp

דחוף דחוף! רעננה לפתח תקווה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום, אני זקוק לעצה דחופה! אני צריך להגיע באחת וחצי לרחוב ראשון לציון 1 בפתח תקווה מרחוב אחוזה ברעננה.
יש דרך טובה יותר חוץ מקו 551?
&nbsp
תודה!

olli3

New member
מנהל
לא ממש, 551 עד מרכזית פתח תקווה ומשם 44 של קווים

שלום, אני זקוק לעצה דחופה! אני צריך להגיע באחת וחצי לרחוב ראשון לציון 1 בפתח תקווה מרחוב אחוזה ברעננה.
יש דרך טובה יותר חוץ מקו 551?
&nbsp
תודה!
לקניון אם המושבות (ראשון לציון 1).
&nbsp
בחזור תוכל לנסוע עם 38 של דן למחלף גהה ושם להחליף ל504 של אגד לאחוזה ברעננה. לחילופין, עם 567 לצומת רעננה מרכז.
&nbsp
במידה ואין 38, תוכל לנסוע עם 53 עד לבית החולים שניידר, שם לחצות לצד השני ולהמשיך עם 82/92 דן עד מחלף גהה או עם 10/98 של קווים לנסיעה של תחנה אחת לקניון הגדול ושם החלפה לכל קו שנוסע לכיוון ת"א של דן, 641 של קווים ו164 אגד. מ164 מומלץ לרדת אחרי הפניה שמאלה מפתח תקווה לכביש גהה.
&nbsp
שים לב, התחנה של 504/567 נמצאת מתחת לגשר במחלף גהה (יש רק תחנה אחת מתחת לגשר).
&nbsp
גם בהלוך זו הדרך המהירה, אבל המורכבת.

תודה. בסוף נסעתי ב 551

לקניון אם המושבות (ראשון לציון 1).
&nbsp
בחזור תוכל לנסוע עם 38 של דן למחלף גהה ושם להחליף ל504 של אגד לאחוזה ברעננה. לחילופין, עם 567 לצומת רעננה מרכז.
&nbsp
במידה ואין 38, תוכל לנסוע עם 53 עד לבית החולים שניידר, שם לחצות לצד השני ולהמשיך עם 82/92 דן עד מחלף גהה או עם 10/98 של קווים לנסיעה של תחנה אחת לקניון הגדול ושם החלפה לכל קו שנוסע לכיוון ת"א של דן, 641 של קווים ו164 אגד. מ164 מומלץ לרדת אחרי הפניה שמאלה מפתח תקווה לכביש גהה.
&nbsp
שים לב, התחנה של 504/567 נמצאת מתחת לגשר במחלף גהה (יש רק תחנה אחת מתחת לגשר).
&nbsp
גם בהלוך זו הדרך המהירה, אבל המורכבת.
תודה. בסוף נסעתי ב 551
בשני הכיוונים. נדרשה לי הליכה של כ 15 דקות מהתחנה המרכזית בפתח תקווה עד לקניון אם המושבות.
לא הבנתי מדוע אתה ממליץ על קו 38. התדירות שלו כל כך נמוכה שכבר עדיף ללכת או לתחנה המרכזית או לשניידר. לצערי מצב התחבורה בתוך פתח תקווה די מזעזע. יעד נוסף שאני נוסע אליו בפתח תקווה הוא קרית אריה. מסתבר ש לקו 551 יש שתי נסיעות ביום לקרית אריה, שתיהן סביבות שש בבוקר. למי זה עוזר?!

olli3

New member
מנהל
כשהאוטובוס יוצא מתוך שכונה ומגיע תוך 5 דקות לקניון אם המושבו

תודה. בסוף נסעתי ב 551
בשני הכיוונים. נדרשה לי הליכה של כ 15 דקות מהתחנה המרכזית בפתח תקווה עד לקניון אם המושבות.
לא הבנתי מדוע אתה ממליץ על קו 38. התדירות שלו כל כך נמוכה שכבר עדיף ללכת או לתחנה המרכזית או לשניידר. לצערי מצב התחבורה בתוך פתח תקווה די מזעזע. יעד נוסף שאני נוסע אליו בפתח תקווה הוא קרית אריה. מסתבר ש לקו 551 יש שתי נסיעות ביום לקרית אריה, שתיהן סביבות שש בבוקר. למי זה עוזר?!
מה הבעיה? זה לא שמחביאים את הלו"ז של 38... אם יש לו נסיעה שיוצאת ב16:00 למשל (סתם זרקתי שעה) ואתה בדיוק מסיים ב15:55, מה הבעיה להמתין לו ולעלות עליו?
&nbsp
לגבי התחבורה באיזור, היא גם ככה משתנה ב1.1.15 אבל כמי שהזדמן למקום לא מעט, 53 עושה עבודה טובה בקישור לציר ז'בוטינסקי ומשם למחלף גהה (בלי פקקים) זה עוד 12 דקות נסיעה (כולל ההחלפה בשניידר), עם המתנה זה מגיע לרוב לסביב ה-15 דקות עקב התדירות הגבוהה על ציר ז'בוטינסקי ועקב תדירות לא רעה שמשוקללת ל10/82/92/98 משניידר לקניון הגדול.

הבעיה שלי היא להגיע מצומת גהה לקרית אריה בבוקר

מה הבעיה? זה לא שמחביאים את הלו"ז של 38... אם יש לו נסיעה שיוצאת ב16:00 למשל (סתם זרקתי שעה) ואתה בדיוק מסיים ב15:55, מה הבעיה להמתין לו ולעלות עליו?
&nbsp
לגבי התחבורה באיזור, היא גם ככה משתנה ב1.1.15 אבל כמי שהזדמן למקום לא מעט, 53 עושה עבודה טובה בקישור לציר ז'בוטינסקי ומשם למחלף גהה (בלי פקקים) זה עוד 12 דקות נסיעה (כולל ההחלפה בשניידר), עם המתנה זה מגיע לרוב לסביב ה-15 דקות עקב התדירות הגבוהה על ציר ז'בוטינסקי ועקב תדירות לא רעה שמשוקללת ל10/82/92/98 משניידר לקניון הגדול.
אני נוסע ב 504 מרעננה, בין שמונה לתשע בבוקר. אי אפשר לתזמן את הנסיעה ב 504 לעצירה של קו 38 בצומת גהה.
בכיוון ההפוך אני בדר"כ חוזר די מאוחר, נגיד בתשע בערב, ואז אני פשוט הולך מקרית אריה לצומת גהה כך שאני מגיע לתחנה של ה 567 כמה דקות לפניו.

olli3

New member
מנהל
לא צריך לתזמן,יש אפליקציות ואפשר 53 מהרב מלכה/זבוטינסקי.

אני נוסע ב 504 מרעננה, בין שמונה לתשע בבוקר. אי אפשר לתזמן את הנסיעה ב 504 לעצירה של קו 38 בצומת גהה.
בכיוון ההפוך אני בדר"כ חוזר די מאוחר, נגיד בתשע בערב, ואז אני פשוט הולך מקרית אריה לצומת גהה כך שאני מגיע לתחנה של ה 567 כמה דקות לפניו.
לא צריך לתזמן,יש אפליקציות ואפשר 53 מהרב מלכה/זבוטינסקי.

Cold WAR Kid

New member
מראשון לציון למבשרת

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מראשון לציון למבשרת
ראשון לציון ת.מ. ישנה למבשרת, רחוב הברוש?
איך עושים זאת?

תודה!

olli3

New member
מנהל
מומלץ להגיע למרכזית החדשה בראשון לציון>>>

מראשון לציון למבשרת
ראשון לציון ת.מ. ישנה למבשרת, רחוב הברוש?
איך עושים זאת?

תודה!
מומלץ להגיע למרכזית החדשה בראשון לציון>>>
ראשית, בבוקר בלבד יש ישיר פעם אחת, 430 של אגד הנוסע דרך כביש 431 וכביש 1. בשאר השעות יש מהמרכזית הישנה בראשל"צ את קו 433 של אגד, קו זה נוסע דרך בית דגן ורמלה ולכן הוא איטי יותר.
&nbsp
בכל היום, פעיל ישיר מהמרכזית החדשה - קו 431 אגד. שים לב! ניתן לקבל נסיעה עירונית חינם בקווי אגד בתוך ראשון לציון על מנת להשתמש ב431. מדובר בנסיעה אחת ללא החלפות! עליך לעלות לאוטובוס העירוני בראשון לציון ולשלם לנהג על נסיעה לירושלים (זה נקרא כרטיס המשך). תוכל גם לרכוש כרטיסיית שתי נסיעות עבור החזור מירושלים לראשון לציון שגם יאפשר לך מעבר חופשי לקו עירוני בתוך ראשון לציון.
&nbsp
משלושת הקווים יש לרדת במחלף הראל, לעלות על הגשר וללכת לכיוון קניון הראל הסמוך. מכאן זה מתחלק לשניים:
&nbsp
1. אפשר ברגל, אתה ממשיך ישר, עובר את הקניון, עובר את המשטרה ואז פונה ימינה בכיכר, אחרי שפנית ימינה תגיע לעוד כיכר, ההמשך ישר הוא רחוב ברוש.
&nbsp
2. מתחנת האוטובוס בצד של הקניון יש להמשיך עם קו 159 בעדיפות ראשונה, קו ישיר לרחוב ברוש. ניתן לעלות גם על קו 155 שפעיל כל היום אבל הוא נוסע דרך מספר שכונות טרם ההגעה לרחוב ברוש (נסיעה שיותר ארוכה מהליכה ברגל). כמו כן, ינתן לנסוע גם בקו 152 לנסיעה של שתי תחנות או יותר - תלוי היכן אתה צריך ברחוב ברוש (תחנה שנייה היא מרכז הספורט, תחילת רחוב ברוש) והתחנות שלאחר ברחוב שמעון סוויסה מקבילות לחלק האמצעי והמזרחי של רחוב ברוש.
&nbsp
ניתן לנסוע גם עם 154, עליו כדאי לעלות מהתחנה שאחרי הצומת של קניון הראל (יש תחנה בקניון עצמו ויש תחנה אחת אחרי הצומת, בכיוון צפון), בתחנה השניה זה אחרי הסיבוב שהוא עושה בשכונה אחרת שמתחילה מרחוב היסמין.
&nbsp
קו 154 מגיע גם למרכז הספורט ומשם ממשיך לרחוב השלום שמקביל לרחוב ברוש. תוכל למשל לרדת במרכז המסחרי איפה שהשופרסל או בתחנות שלאחר מכן.
&nbsp
כל הקווים במבשרת מופעלים על ידי אגד תעבורה. ללו"ז של הקווים ניתן להיכנס לאתר אגד או לאתר www.bus.gov.il

מחיפה ליכין סנטר נתניה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מחיפה ליכין סנטר נתניה
האם יש תחבורה ציבורית ישירה (רכבת או אוטובוס) מחיפה ליכין סנטר בנתניה?
ואם לא, האם יש מרכז קניות באיזור נתניה שרכבת או אוטובוס מגיעים אליו ישירות מחיפה?
תודה לעונים:)

olli3

New member
מנהל
קניון השרון הולך?

מחיפה ליכין סנטר נתניה
האם יש תחבורה ציבורית ישירה (רכבת או אוטובוס) מחיפה ליכין סנטר בנתניה?
ואם לא, האם יש מרכז קניות באיזור נתניה שרכבת או אוטובוס מגיעים אליו ישירות מחיפה?
תודה לעונים:)
קניון השרון הולך?
קווים 910/947 אגד עד למחלף נתניה ומשם 3-4 דקות הליכה או רכבת לתחנת נתניה והליכה של 10 דקות לקניון השרון.
&nbsp
בחזרה, יש לעלות על 947 ממרכזית נתניה בלבד (5-6 דקות הליכה לכיוון מערב). על 910 אפשר לעלות גם ממחלף נתניה.
&nbsp
בימים ושעות מסויימים פועלים גם קקווים 909 ממרכזית המפרץ ו784 מהטכניון.

נכון!

קניון השרון הולך?
קווים 910/947 אגד עד למחלף נתניה ומשם 3-4 דקות הליכה או רכבת לתחנת נתניה והליכה של 10 דקות לקניון השרון.
&nbsp
בחזרה, יש לעלות על 947 ממרכזית נתניה בלבד (5-6 דקות הליכה לכיוון מערב). על 910 אפשר לעלות גם ממחלף נתניה.
&nbsp
בימים ושעות מסויימים פועלים גם קקווים 909 ממרכזית המפרץ ו784 מהטכניון.
נכון!
זכרתי שהיה קניון קרוב לת. המרכזית אבל לא זכרתי את השם...
תודה רבה!:)

zesap

New member
מרחובות תחנת הרצל/משטרה לתל השומר-תה"ש-מש"ד

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני צריכה לתרום דם מחר ואני לא יודעת איך להגיע ל"תה"ש-מש"ד" או אפילו מה זה אומר.
חשבתי לנסוע עם 164 וללכת ברגל, אבל האם תחנת תרומת הדם קרובה לכניסה?
תודה רבה!

olli3

New member
מנהל
יש את 166 אגד שמקשר בין רחובות לבית החולים עצמו, נכנס לתוך

אני צריכה לתרום דם מחר ואני לא יודעת איך להגיע ל"תה"ש-מש"ד" או אפילו מה זה אומר.
חשבתי לנסוע עם 164 וללכת ברגל, אבל האם תחנת תרומת הדם קרובה לכניסה?
תודה רבה!
יש את 166 אגד שמקשר בין רחובות לבית החולים עצמו, נכנס לתוך
בית החולים.
&nbsp
לא יודע היכן זה ממוקם, אם תצליחי לגלות היכן זה ממוקם, נוכל לעזור לך יותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה