‬ שרשור הכוונה ומודיעין 22/12

מצב
הנושא נעול.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
רחוב החשמל 18 בתל אביב
איזה תחנת רכבת אכי קרובה לרחוב זה

yarivito

New member
מרחובות לקיבוץ גבעת חיים איחוד

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

לא משנה לי, רכבת או אוטובוס, הדרך הכי מהירה.

olli3

New member
מנהל
רכבת לנתניה ומשם 23/24 של קווים עד היעד.

לא משנה לי, רכבת או אוטובוס, הדרך הכי מהירה.
רכבת לנתניה ומשם 23/24 של קווים עד היעד.
קווים 23/24 יוצאים מפתח תחנת הרכבת (זו תחנת המוצא שלהם). ברשימת התחנות מופיע שהם מגיעים לגבעת חיים מאוחד, אבל זה רק טכנית. גבעת חיים מאוחד חולקים כביש והאוטובוס עוצר בצומת שמפריד בין שני גבעת חיים איחוד לבין גבעת חיים מאוחד.

זו הדרך המהירה ביותר.

במידה והשעות של קווים 23/24 לא מתאימים, ציין זאת. יש אופציות נוספות רק פחות מהירות.

שיר זהב

New member
צריכה את העזרה שלכם חברים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני צריכה להגיע ביום שלישי ה24.12 באזור 18:20 מת"א עזריאלי (אני עובדת קרוב בנחלת יצחק) לגבעתיים רחוב אנצו סרני 23, מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?
תודה רבה ויום מקסים-

cwen

New member
אפשר ללכת את זה

אני צריכה להגיע ביום שלישי ה24.12 באזור 18:20 מת"א עזריאלי (אני עובדת קרוב בנחלת יצחק) לגבעתיים רחוב אנצו סרני 23, מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?
תודה רבה ויום מקסים-
אפשר ללכת את זה
תלוי איפה את בדיוק בנחלת יצחק. כדאי שתסתכלי במפה ותראי באיזה מרחק מדובר ממקום העבודה שלך.

באוטובוס - קו 63. לרדת ברמב"ם בתחנה השניה. זה קרוב לרחוב שאת צריכה ולמספר שאת צריכה.
קו 54 גם מגיע לשם, אם הוא מסתדר לך מבחינת השעות.

63 יש בעזריאלי, אבל הוא נוסע לאורך רחוב נחלת יצחק. יש לו תחנה אחת בגשר נח מוזס ועוד שתיים בנחלת יצחק.
קו 54 בא מיגאל אלון - יש לו תחנה מיד אחרי דרך השלום, ואז פונה ימינה בנחלת יצחק וממשיך כמו 63. התדירות שלו נמוכה, אז חשוב לשים לב לשעות.

orchilit

New member
קו 63

תודה רבה ויום מקסים-
קו 63
יש תחנה במוזס/יגאל אלון, ובנחלת יצחק/מגדלי ת"א (פרט לזו בעזריאלי), שלדעתי יותר קרוב אלייך.
יש לרדת בתחנת רמב"ם/בית העלמין נחלת יצחק או בתחנת רמב"ם/כיכר רמב"ם.
אנצו סירני מתחיל ממש כרחוב צדדי ליד התחנה הראשונה ומסתיים (במספר 42 נדמה לי) קרוב לתחנה השנייה.

שיר זהב

New member
הבהרה

קו 63
יש תחנה במוזס/יגאל אלון, ובנחלת יצחק/מגדלי ת"א (פרט לזו בעזריאלי), שלדעתי יותר קרוב אלייך.
יש לרדת בתחנת רמב"ם/בית העלמין נחלת יצחק או בתחנת רמב"ם/כיכר רמב"ם.
אנצו סירני מתחיל ממש כרחוב צדדי ליד התחנה הראשונה ומסתיים (במספר 42 נדמה לי) קרוב לתחנה השנייה.
הבהרה
אני עובדת במנורת המאור 8 שזה מאוד קרוב לנחלת יצחק

cwen

New member
אז הכי טוב ללכת לתחנה של מגדלי תל אביב

הבהרה
אני עובדת במנורת המאור 8 שזה מאוד קרוב לנחלת יצחק
ולקחת משם 63 או 54, הראשון שמגיע.

אם את בקטע של הליכות, אני מניחה שזה משהו כמו עשרים דקות הליכה עד היעד.

שיר זהב

New member
אז לרדת ברחוב רמב"ם פינת בית העלמין

ולקחת משם 63 או 54, הראשון שמגיע.

אם את בקטע של הליכות, אני מניחה שזה משהו כמו עשרים דקות הליכה עד היעד.
אז לרדת ברחוב רמב"ם פינת בית העלמין
וללכת ברגל? זה קרוב, וברור?

pucherita

New member
הגעה ממודיעין לקניון איילון מחר בבוקר

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

עכשיו כשאין רכבת...מה הדרך הכי מהירה ונוחה להגיע בתחבורה ציבורית ממודיעין לקניון איילון מחר בבוקר?

תודה.

olli3

New member
מנהל
קווים 201/202 לכביש גהה/פתח תקווה ומשם>>>

עכשיו כשאין רכבת...מה הדרך הכי מהירה ונוחה להגיע בתחבורה ציבורית ממודיעין לקניון איילון מחר בבוקר?

תודה.
שתי אופציות, אך ראשית - חשוב להשתמש באחת מהאפליקציות למידע בזמן אמת בתחנות. כך תדעי באיזו אופציה להשתמש.

1. יורדים במסובים/אלוף שדה/בר אילן/צומת גבעת שמואל (איפה שבא לך מהמקומות האלו, לטעמי הכי כדאי לרדת בצומת גבעת שמואל כי הרבה יורדים באלוף שדה ובר אילן ובמסובים אני לא יודע עם קו ההמשך יעצור לך). ממשיכים עם קו 244 של אגד עד לתחנה הסופית שלו - קניון איילון.

במידה ויורדים בבר אילן, ניתן להמשיך משם גם עם קווים 318/355 של אגד אשר טרם הגעת לקניון איילון נוסעים דרך בני ברק. אבל אין לי מושג כמה זמן זה ייקח ומה עדיף בשעות הבוקר (ידוע לי שבני ברק יותר מנומנמת בבקרים מאשר ערים אחרות במרכז).

2. להמשיך עם 201/202 לפתח תקווה ולרדת בז'בוטינסקי פינת שנקר, לעבור לצד השני במת"צ (בתוך נתיב התחבורה הציבורית) ולהמשיך עם 137 של קווים או 366 של דן לקניון איילון.

התדירות של 244 וגם התדירות של 366 הינה פעם בחצי שעה. לקו 137 יש 3 נסיעות בוקר. לכן, כשאת על 201/202 והינך מתקרבת למרכז, התחילי לבדוק האם שווה לך לרדת ולהחליף ל244. במידה ואת רואה באפליקציה שזמן ההגעה שלו עומד על 20 דקות ומעלה, בדקי מה קורה עם 366.

*שימי לב כי קו 202 מהיר יותר מ201, כמו כן שימי לב של201 יש מסלול חופף החל מצומת אל על ועד צומת גהה - בכל תחנה בדרך תוכלי להחליף לקו 244 אם תראי אותו בדרך. מה שכן, החל מצומת הטייסים, זה זול יותר להחליף ל244.

pucherita

New member
תודה!

שתי אופציות, אך ראשית - חשוב להשתמש באחת מהאפליקציות למידע בזמן אמת בתחנות. כך תדעי באיזו אופציה להשתמש.

1. יורדים במסובים/אלוף שדה/בר אילן/צומת גבעת שמואל (איפה שבא לך מהמקומות האלו, לטעמי הכי כדאי לרדת בצומת גבעת שמואל כי הרבה יורדים באלוף שדה ובר אילן ובמסובים אני לא יודע עם קו ההמשך יעצור לך). ממשיכים עם קו 244 של אגד עד לתחנה הסופית שלו - קניון איילון.

במידה ויורדים בבר אילן, ניתן להמשיך משם גם עם קווים 318/355 של אגד אשר טרם הגעת לקניון איילון נוסעים דרך בני ברק. אבל אין לי מושג כמה זמן זה ייקח ומה עדיף בשעות הבוקר (ידוע לי שבני ברק יותר מנומנמת בבקרים מאשר ערים אחרות במרכז).

2. להמשיך עם 201/202 לפתח תקווה ולרדת בז'בוטינסקי פינת שנקר, לעבור לצד השני במת"צ (בתוך נתיב התחבורה הציבורית) ולהמשיך עם 137 של קווים או 366 של דן לקניון איילון.

התדירות של 244 וגם התדירות של 366 הינה פעם בחצי שעה. לקו 137 יש 3 נסיעות בוקר. לכן, כשאת על 201/202 והינך מתקרבת למרכז, התחילי לבדוק האם שווה לך לרדת ולהחליף ל244. במידה ואת רואה באפליקציה שזמן ההגעה שלו עומד על 20 דקות ומעלה, בדקי מה קורה עם 366.

*שימי לב כי קו 202 מהיר יותר מ201, כמו כן שימי לב של201 יש מסלול חופף החל מצומת אל על ועד צומת גהה - בכל תחנה בדרך תוכלי להחליף לקו 244 אם תראי אותו בדרך. מה שכן, החל מצומת הטייסים, זה זול יותר להחליף ל244.
תודה!

ספרנו1

New member
י-ם: איך מגיעים מקינג ג'ורג'/בן יהודה לרמב"ן

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

י-ם: איך מגיעים מקינג ג'ורג'/בן יהודה לרמב"ן
/רשב"א?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

תחבורה ציבורית ממרכז הכנסים בקיבוץ שפיים
איזה תחבורה ציבורית עוברת ליד הכניסה של קיבוץ שפיים בין השעות 15:30 ו 17:30 לכיוון תחנת רכבת ארלוזורוב או קניון עזריאלי או תחנת הרכת אוניברסיטה בתל אביב

מצב
הנושא נעול.
למעלה