‬ שרשור הכוונה ומודיעין 22/03-21/03

מצב
הנושא נעול.

Ofekalef1

New member
אז זה יוצא משתלם רק עבור שתי נסיעות באוטובוס

תבחר נסיעה מב"ש לת"א ואז סטודנט משולב.
לפחות.
עדכון קצר: ניסיתי היום את ההצעה שלך - ירדתי במרכז והלכתי לנמיר. 149 בדיוק יצא מהתחנה, ומיד נכנס 501 ועליתי עליו. כבר ב-17:12 הייתי באליאנס (לעומת לפני שבועיים כשירדתי באוניברסיטה והרכבת התעכבה שש דקות, אז הגעתי בחמש וחצי).
תודה רבה!

olli3

New member
מנהל
לא סתם עניתי בשתי הודעות, לא מקפיצים...

לפחות.
עדכון קצר: ניסיתי היום את ההצעה שלך - ירדתי במרכז והלכתי לנמיר. 149 בדיוק יצא מהתחנה, ומיד נכנס 501 ועליתי עליו. כבר ב-17:12 הייתי באליאנס (לעומת לפני שבועיים כשירדתי באוניברסיטה והרכבת התעכבה שש דקות, אז הגעתי בחמש וחצי).
תודה רבה!
לא סתם עניתי בשתי הודעות, לא מקפיצים...

olli3

New member
מנהל
ובכיף, שמח שיצא לך מהיר ונוח.

לפחות.
תודה רבה!
ובכיף, שמח שיצא לך מהיר ונוח.

amirv

New member
השביל קיים ופתוח לציבור

אם אני לא טועה...
(ויכול להיות שאני טועה, אז מציע לך לוודא את זה מול המוזיאון עצמו כדי שלא תבזבז זמן יקר)
יש גישה למבנה המוזיאון גם משדרות רוקח, מה שאומר שאם תעלה למעלה לג'ורג' וייז ואז שמאלה ללבנון, תעשה עיקוף רציני.
אם אני אכן צודק, אז כדאי לך לרדת ממסוף האוטובוסים המערבי לכיוון שדרות רוקח, לפנות ברוקח ימינה, וללכת עד שתראה את הכניסה האחורית למוזיאון מצד ימין שלך.

שוב - יש סיכוי שהדרך האחורית סגורה לציבור, אז כדאי שתוודא את זה איתם.
השביל קיים ופתוח לציבור
הלכתי בו בעצמי ולכן אני בטוח בכך.

השביל הוא חלק מהחיבור החדש שעשו בין רמת אביב לפארק הירקון. החיבור כולל גם גשר הולכי רגל חדש על רוקח. השביל עובר צמוד לפאה המערבית של המוזיאון.

קח בחשבון שהליכה על רוקח קצרה יותר אבל פחות נעימה.

Ofekalef1

New member
הלכתי אתמול על ד"ר ג'ורג' וייז

השביל קיים ופתוח לציבור
הלכתי בו בעצמי ולכן אני בטוח בכך.

השביל הוא חלק מהחיבור החדש שעשו בין רמת אביב לפארק הירקון. החיבור כולל גם גשר הולכי רגל חדש על רוקח. השביל עובר צמוד לפאה המערבית של המוזיאון.

קח בחשבון שהליכה על רוקח קצרה יותר אבל פחות נעימה.
ליד איפה שאמור להיות הקצה של השביל הזה - הכיכר החדשה, ולא ראיתי שום קצה של שביל אלא רק חומה גבוהה.
פספסתי אולי משהו?

amirv

New member
אני מתקן ומבהיר

ליד איפה שאמור להיות הקצה של השביל הזה - הכיכר החדשה, ולא ראיתי שום קצה של שביל אלא רק חומה גבוהה.
פספסתי אולי משהו?
אני מתקן ומבהיר
לא ראיתי שכתבת שהשביל מסתיים בג'ורג' וייז.

התכוונתי לשביל חדש מרוקח, צמוד לפאה המערבית של מוזיאון יצחק רבין, ישר לכניסה למוזיאון (יותר נכון, ישר לחניון שלו). משם ניתן להמשיך לאורך כביש הגישה לחניון של המוזיאון עד לרחוב חיים לבנון, (בין מוזיאון הפלמ"ח למוזיאון הארץ, למיטב ידיעתי לרחוב הקטן הזה אין שם).

כמו שכתבתי, צא מהרכבת, תחצה בזהירות לצד של השב"כ ואז תרד לרוקח. לך עד לגשר הולכי הרגל החדש על רוקח ואז תפנה ימינה (לאורך ניצב הגשר) ותמשיך עם השביל לאורך קיר המוזיאון. עד לכניסה אליו. זה 800 מ' בערך.

קיים שביל לאורך החומה של השב"כ שמטפס לכיוון ג'ורג' וייז, אבל כבר העיפו אותי ממנו פעם שני מאבטחים עם משקפי שמש... הוא מסתיים בחניון של ביה"ס למדעי הנפט והאנרגיה ולכן לר ראית אותו בהליכה בג'ורג' וייז. בכל אופן גם אם הוא פתוח זו עלייה קשה ועד למוזיאון זו הליכה של 1.2 ק"מ. עדיף ללכת מרוקח.

Ofekalef1

New member
תודה על המידע

אני מתקן ומבהיר
לא ראיתי שכתבת שהשביל מסתיים בג'ורג' וייז.

התכוונתי לשביל חדש מרוקח, צמוד לפאה המערבית של מוזיאון יצחק רבין, ישר לכניסה למוזיאון (יותר נכון, ישר לחניון שלו). משם ניתן להמשיך לאורך כביש הגישה לחניון של המוזיאון עד לרחוב חיים לבנון, (בין מוזיאון הפלמ"ח למוזיאון הארץ, למיטב ידיעתי לרחוב הקטן הזה אין שם).

כמו שכתבתי, צא מהרכבת, תחצה בזהירות לצד של השב"כ ואז תרד לרוקח. לך עד לגשר הולכי הרגל החדש על רוקח ואז תפנה ימינה (לאורך ניצב הגשר) ותמשיך עם השביל לאורך קיר המוזיאון. עד לכניסה אליו. זה 800 מ' בערך.

קיים שביל לאורך החומה של השב"כ שמטפס לכיוון ג'ורג' וייז, אבל כבר העיפו אותי ממנו פעם שני מאבטחים עם משקפי שמש... הוא מסתיים בחניון של ביה"ס למדעי הנפט והאנרגיה ולכן לר ראית אותו בהליכה בג'ורג' וייז. בכל אופן גם אם הוא פתוח זו עלייה קשה ועד למוזיאון זו הליכה של 1.2 ק"מ. עדיף ללכת מרוקח.
תודה על המידע
חח... :)
הנחתי שזו עלייה קשה כי הוא עושה פחות או יותר את אותה עלייה של המדרגות של האוניברסיטה.

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
איך מגיעים מרכבת מרכז לבו גוריון 2 רמת גן
הדרך הקצרה , אני מגיעה מחיפה לתל אביב ברכבת היכן קרוב יותר לרדת ע"מ להגיע לבן גוריון 2 רמת גן.ואיזה אוטובוס לקחת תודה.

olli3

New member
מנהל
הדרך הקצרה , אני מגיעה מחיפה לתל אביב ברכבת היכן קרוב יותר לרדת ע"מ להגיע לבן גוריון 2 רמת גן.ואיזה אוטובוס לקחת תודה.
יורדים מהרכבת בתחנת ת"א האוניברסיטה.
יוצאים למסוף האוטובוסים וממשיכים משם עם קו 40 של דן אשר פועל בתדירות גבוהה עד גבוהה מאד. יורדים ממנו בדרך בן גוריון פינת אבא הילל (תחנת מגדלי בסר).

orchilit

New member
תשובה
מרח' על פרשת דרכים, הרחוב ביציאה ממתחם תחנת הרכבת, בצידו השני (יש לחצות את הכביש וללכת ימינה) ולקחת 40/42/75/76/141/142 (כולם באותה תחנה).
קו 40 (ו-141, שנוסע רק 3 פעמים בבוקר) נוסע דרך ז'בוטינסקי ופונה שמאלה לבן גוריון (יש לרדת בתחנת מגדלי קונקורד ולהתקדם קדימה).
שאר הקווים (75 ו-76 נוסעים רק בבוקר), נוסעים דרך אבא הלל. יש לרדת בתחנה לפני קניון איילון (תחנת המוזיאון לאומנות).

אפשר גם לרדת בתחנת האוניברסיטה ולקחת ממסוף האוניברסיטה המערבי קו 40 בכיוון ההפוך.

dimaxxx

New member
מאזור הטכניון חיפה לאזור צומת צבר, ק. מוצקין?

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
איפה בקרבת הטכניון אפשר לקחת מוניות שירות או אוטובוסים בשבת לקרית מוצקין\ביאליק\צומת צבר? (ומתי\תדירות?)
יש מצב שיש לקריית מוצקין\ביאליק?

מנסה להגיע לאזור בשעה 14:00
תודה!

קווים 14 ו-18 מגיעים בשבת ממרכז זיו לחליסה,

איפה בקרבת הטכניון אפשר לקחת מוניות שירות או אוטובוסים בשבת לקרית מוצקין\ביאליק\צומת צבר? (ומתי\תדירות?)
יש מצב שיש לקריית מוצקין\ביאליק?

מנסה להגיע לאזור בשעה 14:00
תודה!
משם אתה יכול ללכת ברגל לתחנה של קו 1 של המטרונית לצומת צבר. 14 ו-18 נוסעים כל חצי שעה.
כמו כן, משער נשר של הטכניון אפשר לצאת לרחוב המרגנית בנשר ולקחת 79 עד גשר פז, ושם להחליף לקו 1. קו 79 נוסע פעם בשעה.

תיקון: בשעות האלה גם 14 ו-18 נוסעים פעם בשעה

משם אתה יכול ללכת ברגל לתחנה של קו 1 של המטרונית לצומת צבר. 14 ו-18 נוסעים כל חצי שעה.
כמו כן, משער נשר של הטכניון אפשר לצאת לרחוב המרגנית בנשר ולקחת 79 עד גשר פז, ושם להחליף לקו 1. קו 79 נוסע פעם בשעה.
כל אחד מהם. מזיו לחליסה בשבת, קו 18 עובר כל שעה עגולה ו-25 דקות, קו 14 כל שעה עגולה ו-44 דקות.

dimaxxx

New member
תודה רבה!

כל אחד מהם. מזיו לחליסה בשבת, קו 18 עובר כל שעה עגולה ו-25 דקות, קו 14 כל שעה עגולה ו-44 דקות.
תודה רבה!
אולי בנוסף אתה מכיר מקור מידע על מוניות שירות בחיפה בשבת?
מאיפה באיזור ניתן לתפוס, מה הקווים ומה התדירות?

הקווים והתדירות הם לפי רצון הנהגים.

תודה רבה!
אולי בנוסף אתה מכיר מקור מידע על מוניות שירות בחיפה בשבת?
מאיפה באיזור ניתן לתפוס, מה הקווים ומה התדירות?
אני לא רואה סיבה ללכת על מונית שירות כשיש אוטובוסים אמינים בדיוק באותו מסלול.

dimaxxx

New member
שבוע טוב!

אני לא רואה סיבה ללכת על מונית שירות כשיש אוטובוסים אמינים בדיוק באותו מסלול.
שבוע טוב!
הבנתי, תודה לכם. בסוף לקחתי קו 14 עד חליסה ואז מטרונית קו 1.
שבוע טוב!

מצב
הנושא נעול.
למעלה