‬ שרשור הכוונה ומודיעין 21/05

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

sivan3004

New member
היי

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי
רוצה להגיע מחר לאמפי פארק רעננה מגבעתיים/תל אביב, הבנתי שבהלוך לקחת את 374 מרכבת מרכז, אבל האוטובוס מסתיים מאוד מוקדם. איך אפשר לחזור?

olli3

New member
מנהל
347, לא 374.לגבי איך לחזור...

היי
רוצה להגיע מחר לאמפי פארק רעננה מגבעתיים/תל אביב, הבנתי שבהלוך לקחת את 374 מרכבת מרכז, אבל האוטובוס מסתיים מאוד מוקדם. איך אפשר לחזור?
347, לא 374.לגבי איך לחזור...
501 אגד פועל עד מאוחר והוא מגיע לרכבת מרכז ועזריאלי. בשעות האלו יש גם את 247 מטרופולין וניתן להתקדם איתו לדרך נמיר או לאבן גבירול ושם לבצע החלפה.

ash kahol

New member
רב קו עם חוזים מקבילים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

רב קו עם חוזים מקבילים
שלום,
יש ברשותי כרטיס רב קו רגיל של חברה אחת. על הכרטיס נותרו מספר נסיעות מחוזה של חברה שנייה (אגד תעבורה).
אני מעוניין לרכוש "חופשי יומי" של אגד תעבורה. האם המערכת תדע לזהות שיש חופשי יומי, או שאני מסתכן בכך שכל נסיעה תרד מהחוזה הרגיל?
למישהו יש ניסיון בעניין?

orchilit

New member
ממה שאני רגיל ב"דן", מכונות התיקוף קודם מחפשות חוזי 'חופשי'

רב קו עם חוזים מקבילים
שלום,
יש ברשותי כרטיס רב קו רגיל של חברה אחת. על הכרטיס נותרו מספר נסיעות מחוזה של חברה שנייה (אגד תעבורה).
אני מעוניין לרכוש "חופשי יומי" של אגד תעבורה. האם המערכת תדע לזהות שיש חופשי יומי, או שאני מסתכן בכך שכל נסיעה תרד מהחוזה הרגיל?
למישהו יש ניסיון בעניין?
למיניהם. ותחילה מתקפות איתם. רק אם אתה מתקף שוב (נניח עבור מישהו), זה מחפש חוזים בתשלום.
גם בקווים זה כך. בחברות אחרות, יכול להיות שזה מציג לנהג את האפשרויות והוא מחליט.

olli3

New member
מנהל
ומכונת הכרטוס של דן זהה למכונת הכרטוס של אגד תעבורה.

למיניהם. ותחילה מתקפות איתם. רק אם אתה מתקף שוב (נניח עבור מישהו), זה מחפש חוזים בתשלום.
גם בקווים זה כך. בחברות אחרות, יכול להיות שזה מציג לנהג את האפשרויות והוא מחליט.
ומכונת הכרטוס של דן זהה למכונת הכרטוס של אגד תעבורה.

deddy

New member
במטרודן זה גם אמור להיות ככה

מתקף קודם את החופשי חודשי שיש לי, לרוב.
בערך פעם בחודש קורה לי שזה מתקף את הכרטיסייה, ואז אני צריך לבקש מהנהג לבטל את הנסיעה ולהעביר שוב, ואז זה עובד...

ash kahol

New member
תודה!

מתקף קודם את החופשי חודשי שיש לי, לרוב.
בערך פעם בחודש קורה לי שזה מתקף את הכרטיסייה, ואז אני צריך לבקש מהנהג לבטל את הנסיעה ולהעביר שוב, ואז זה עובד...
תודה!
בדיוק מזה חששתי.
אז זה חופשי עם שבע עיניים פתוחות

איך מגיעים לאוניברסיטת בר אילן?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מנתניה בדרך היעילה והקצרה ביותר? כמו כן מהו זמן הנסיעה הממוצע בשעות הבוקר? ומהו זמן הנסיעה הממוצע ללא הפקקים של הבוקר?

מישהו יודע כמה זמן נסיעה זה עם רכב למקרה שאני אחליק על השכל?
תודה.

אוהד1110

New member
מנתניה 618 עד האוניברסיטה, לו"ז באתר נתיב אקספרס

מנתניה בדרך היעילה והקצרה ביותר? כמו כן מהו זמן הנסיעה הממוצע בשעות הבוקר? ומהו זמן הנסיעה הממוצע ללא הפקקים של הבוקר?

תודה.
אם הלו"ז אינו מתאים, קח רכבת או 605 מנתניה עד רכבת ארלוזרוב ומשם עם 68/70 (אינם עומדים באותו מקום) או רד ברכבת השלום (עזריאלי) וקח 56. כולם מגיעים עד האוניברסיטה

תודה...

אם הלו"ז אינו מתאים, קח רכבת או 605 מנתניה עד רכבת ארלוזרוב ומשם עם 68/70 (אינם עומדים באותו מקום) או רד ברכבת השלום (עזריאלי) וקח 56. כולם מגיעים עד האוניברסיטה
תודה...
האם ידוע לך כמה זמן הגעה מרכבת מרכז על האוניברסיטה בקוים שציינת וכמה זמן נסיעה בקו 618?

הכי מהיר זה לנסוע עם 613 או 614 עד מחלף גהה ולהחליף שם ל-68

הכי מהיר זה לנסוע עם 613 או 614 עד מחלף גהה ולהחליף שם ל-68
70 או 164.

אורי404

New member
קו 640 "קווים" מנתניה לאוניברסיטת בר אילן

תודה.
קו 640 "קווים" מנתניה לאוניברסיטת בר אילן
פועל בשעות הבוקר, שאתה צריך. לדעתי הוא האפשרות המהירה מיתר הקווים. מה גם, שמדובר בנסיעה באוטובוס אחד, אלא אם יש צורך באוטובוס פנימי נוסף בתוך נתניה.
מסלול הנסיעה די דומה לרכב עד דומה מאוד, בחלופה המהירה שלא נכנסת לתוך רחוב טשרניחובסקי בכפר סבא.

ספרנו1

New member
מירושלים לצומת בית עובד

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מירושלים לצומת בית עובד
שלום וברכה,
&nbsp
מחר (שישי) בבוקר עלי להגיע לצומת בית עובד. אילו קווים מירושלים יהיו נוחים?
&nbsp
תודה רבה

olli3

New member
מנהל
זה ליום אילוף כלבים או משהו דומה? אלו הדרכים:

מירושלים לצומת בית עובד
שלום וברכה,
&nbsp
מחר (שישי) בבוקר עלי להגיע לצומת בית עובד. אילו קווים מירושלים יהיו נוחים?
&nbsp
תודה רבה
וזה תלוי בשעת ההגעה הרצויה.
&nbsp
1. יתן לנסוע עם 438/448 (עדיף 448) לצומת בני דרום (צומת אשדוד), לעבור לצד השני ולהמשיךל משם עם 311 אגד לצומת בית עובד או עם 353 מטרופולין לעיינות (5 דקות הליכה מצומת בית עובד). יש גם 355 אגד לצומת בית עובד אבל לא בבוקר. בחזרה, חוזרים אותו הדבר. 353 מגיע מבאר שבע וזה תלוי על איזו נסיעה שלו את מתכננת לעלות, לוקח לו מבאר שבע לצומת בני דרום בין שעה ו40 לשעתיים.
&nbsp
2. 431 אגד למרכזית ראשל"צ החדשה ומשם 353 בכיוון הנסיעה לבאר שבע. יורדים ממנו גם בעיינות, היתרו ןבאופציה הזו הוא ש353 יוצא מת"א ולוקח לו רבע שעה להגיע למרכזית ראשל"צ וכך ניתן להיות מתואמים איתו.
&nbsp
3. 947 אגד לצומת אל על ומשם קו 330 של אפיקים לצומת בית עובד. היתרון כאן הוא ש330 יוצא מנתב"ג ב8:15 והוא מגיע תוך זמן קצר לצומת אל על.
&nbsp
4. אופציה איטית יותר היא לנסוע עם 433 אגד לראשון לציון/בית דגן ולהחליף שם ל313/330. 330 כאמור יוצא מנתב"ג ואילו 313 יוצא מבית החולים אסף הרופא (צריפין) וגם אליו ניתן להיות מתואמים כך. החיסרון, 433 הוא לא קו מהיר.
&nbsp
הנגישות לבית עובד בימי שישי, לא משהו... הקו הכי תדיר שעובר במקם הוא 353 וגם התדירות שלו היא פעם בכמה שעות. אישית הייתי נוסע או דרך צומת בני דרום או עם 431 למרכזית ראשל"צ החדשה.

ספרנו1

New member
אכן, הכל למען הכלבים. איך ידעת?

וזה תלוי בשעת ההגעה הרצויה.
&nbsp
1. יתן לנסוע עם 438/448 (עדיף 448) לצומת בני דרום (צומת אשדוד), לעבור לצד השני ולהמשיךל משם עם 311 אגד לצומת בית עובד או עם 353 מטרופולין לעיינות (5 דקות הליכה מצומת בית עובד). יש גם 355 אגד לצומת בית עובד אבל לא בבוקר. בחזרה, חוזרים אותו הדבר. 353 מגיע מבאר שבע וזה תלוי על איזו נסיעה שלו את מתכננת לעלות, לוקח לו מבאר שבע לצומת בני דרום בין שעה ו40 לשעתיים.
&nbsp
2. 431 אגד למרכזית ראשל"צ החדשה ומשם 353 בכיוון הנסיעה לבאר שבע. יורדים ממנו גם בעיינות, היתרו ןבאופציה הזו הוא ש353 יוצא מת"א ולוקח לו רבע שעה להגיע למרכזית ראשל"צ וכך ניתן להיות מתואמים איתו.
&nbsp
3. 947 אגד לצומת אל על ומשם קו 330 של אפיקים לצומת בית עובד. היתרון כאן הוא ש330 יוצא מנתב"ג ב8:15 והוא מגיע תוך זמן קצר לצומת אל על.
&nbsp
4. אופציה איטית יותר היא לנסוע עם 433 אגד לראשון לציון/בית דגן ולהחליף שם ל313/330. 330 כאמור יוצא מנתב"ג ואילו 313 יוצא מבית החולים אסף הרופא (צריפין) וגם אליו ניתן להיות מתואמים כך. החיסרון, 433 הוא לא קו מהיר.
&nbsp
הנגישות לבית עובד בימי שישי, לא משהו... הקו הכי תדיר שעובר במקם הוא 353 וגם התדירות שלו היא פעם בכמה שעות. אישית הייתי נוסע או דרך צומת בני דרום או עם 431 למרכזית ראשל"צ החדשה.

ותודה רבה!

olli3

New member
מנהל
כל שבוע יש מי ששואל איך להגיע לשם ויש שמסבירים למה הם צריכים

ותודה רבה!
להגיע לשם.

ספרנו1

New member
תודה לך , לגבי כיוון הלוך אני מסודר:

להגיע לשם.
אני לוקח 947 שיוצא ב 07:30 מירושלים לצומת אל על. מהצומת אני לוקח בערך ב 08:30 את קו 330 לצומת בית עובד.
&nbsp
לגבי כיוון חזור, אשמח לעזרה:
&nbsp
קו 353 יוצא מבאר שבע ב 11:45, והמוקדנית של מטרופולין אמרה לי שהוא מגיעה לכפר עינות ב 13:45. נשמע הגיוני?? כבר עדיף לי לקחת את 330 שיוצא מצומת בית עובד ב 13:10 (אני מסיים לא יאוחר מ 12:00, אז יהיה לי זמן לשרוף...).
&nbsp
תודה!

&nbsp

ספרנו1

New member
אופציה אחרת לחזור

אני לוקח 947 שיוצא ב 07:30 מירושלים לצומת אל על. מהצומת אני לוקח בערך ב 08:30 את קו 330 לצומת בית עובד.
&nbsp
לגבי כיוון חזור, אשמח לעזרה:
&nbsp
קו 353 יוצא מבאר שבע ב 11:45, והמוקדנית של מטרופולין אמרה לי שהוא מגיעה לכפר עינות ב 13:45. נשמע הגיוני?? כבר עדיף לי לקחת את 330 שיוצא מצומת בית עובד ב 13:10 (אני מסיים לא יאוחר מ 12:00, אז יהיה לי זמן לשרוף...).
&nbsp
תודה!

&nbsp
אופציה אחרת לחזור
לקחת את 353 שמגיע לעינות ב 11:30 . דרך אגב הוא מגיע למחלף עין הקורא בראשל"צ ולא לת. המרכזית, כך על פי המוקדנית וגם על פי האתר.

olli3

New member
מנהל
לא אמרתי שהוא מגיע מעיינות למרכזית ראשל"צ.

אופציה אחרת לחזור
לקחת את 353 שמגיע לעינות ב 11:30 . דרך אגב הוא מגיע למחלף עין הקורא בראשל"צ ולא לת. המרכזית, כך על פי המוקדנית וגם על פי האתר.
לא אמרתי שהוא מגיע מעיינות למרכזית ראשל"צ.
אמרתי שהוא מגיע ממרכזית ראשל"צ לעיינות (רק בכיוון הזה).
&nbsp
אז מה תעשה בחזור? סע עם 353 לכיוון באר שבע, יש נסיעה שיוצאות ב11:30 מת"א, תוך כ-25 דקות היא בעיינות, אולי אפילו 20 דקות. רד ממנו בצומת בני דרום, עבור לתחנה שבכיוון העליה לכביש והמשך משם עם 438/448 לירושלים.
&nbsp
אם יש לך ערך צבור ברב קו, תוכל להשתמש בו עבור הנסיעות במטרופולין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה