‬ שרשור הכוונה ומודיעין 20/12-19/12

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

ticoticotico

New member
חופשי-חודשי גוש דן משולב רכבת

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הי, אני מעונין לרכוש כרטיס חופשי-חודשי לאיזור גוש דן (איזור 1). מדי פעם אני נוסע ברכבת בין תחנות תל-אביב (אין מסלול קבוע). מה האופציה הכי טובה לרכישת הכרטיס? בינתיים מצאתי שתיים:
1. רב-קו גמיש 30 משולב אוטובוס, בקו ת"א-צומת חולון (רכישה ברכבת). עלות 273 ש"ח.
2. רב-קו גוש דן "רגיל" (רכישה באוטובוס) + כרטיסיה בתוך ת"א (נגיד מת"א אוניברסיטה להגנה). עלות 246 ש"ח + 70 ש"ח לכרטיסיה. האם יתנו לי להיכנס לרציף או לצאת מהתחנה במקרה שהתחנה שונה?
&nbsp
אשמח לשמוע הצעות נוספות. תודה מראש

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

הי, אני מעונין לרכוש כרטיס חופשי-חודשי לאיזור גוש דן (איזור 1). מדי פעם אני נוסע ברכבת בין תחנות תל-אביב (אין מסלול קבוע). מה האופציה הכי טובה לרכישת הכרטיס? בינתיים מצאתי שתיים:
1. רב-קו גמיש 30 משולב אוטובוס, בקו ת"א-צומת חולון (רכישה ברכבת). עלות 273 ש"ח.
2. רב-קו גוש דן "רגיל" (רכישה באוטובוס) + כרטיסיה בתוך ת"א (נגיד מת"א אוניברסיטה להגנה). עלות 246 ש"ח + 70 ש"ח לכרטיסיה. האם יתנו לי להיכנס לרציף או לצאת מהתחנה במקרה שהתחנה שונה?
&nbsp
אשמח לשמוע הצעות נוספות. תודה מראש
תשובות>>>
לטעמי אם אתה נוסע פה ושם אבל בצורה שזה משתלם לך, רכוש גמיש 30 משולב אוטובוס. במידה ולא, תוכל לרכוש כרטיסיה.
&nbsp
אין זה משנה היכן בת"א עלית והיכן תרד כל עוד מדובר באחת מתחנות ת"א.

noname2008

New member
זקוקה להכוונה בתוך הרצליה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום,
אני צריכה להגיע מהתחנה המרכזית בהרצליה לרחוב הסדנאות 10 באיזור התעשייה בהרצליה. איזה קו כדאי לי לקחת, 29 או 501? באיזו תחנה לרדת? האם כדאי לי לקחת קו 501, לרדת במחלף הסירה ומשם ללכת ברגל? (במפה רח' הסדנאות נראה די קרוב למחלף הסירה).
תודה!

olli3

New member
מנהל
רק לא 29. אלו האופציות>>>

שלום,
אני צריכה להגיע מהתחנה המרכזית בהרצליה לרחוב הסדנאות 10 באיזור התעשייה בהרצליה. איזה קו כדאי לי לקחת, 29 או 501? באיזו תחנה לרדת? האם כדאי לי לקחת קו 501, לרדת במחלף הסירה ומשם ללכת ברגל? (במפה רח' הסדנאות נראה די קרוב למחלף הסירה).
תודה!
1. מבחינת הגעה עד היעד - קו 39 של מטרופולין, יש לרדת בנעמי שמר פינת אבא אבן.
&nbsp
מבחינת מהירות, עדיף 502 אגד למחלף הסירה, אפשר גם12/13 מטרופולין ו501 למחלף הסירה שקצת איטיים יותר.
&nbsp
בכל מקרה, 501 טיפה יותר מהיר מכיוון ש12/13/39 נכנסים לרכבת ו501 לא, אבל ההליכה ממחלף הסירה עד ליעד עומדת על כמעט 10 דקות כך שזה מתקזז. 502 יותר מהיר באופן חד משמעי, שם זה פחות מתקזז.
&nbsp
לא לעלות על 29 מכיוון שלפני מחלף הסירה הוא פונה ימינה לכיוון המשטרה ונוסע אח"כ דרך פיתוח ונוף ים - סיבוב גדול...

noname2008

New member
תודה רבה על תשובתך המפורטת!

1. מבחינת הגעה עד היעד - קו 39 של מטרופולין, יש לרדת בנעמי שמר פינת אבא אבן.
&nbsp
מבחינת מהירות, עדיף 502 אגד למחלף הסירה, אפשר גם12/13 מטרופולין ו501 למחלף הסירה שקצת איטיים יותר.
&nbsp
בכל מקרה, 501 טיפה יותר מהיר מכיוון ש12/13/39 נכנסים לרכבת ו501 לא, אבל ההליכה ממחלף הסירה עד ליעד עומדת על כמעט 10 דקות כך שזה מתקזז. 502 יותר מהיר באופן חד משמעי, שם זה פחות מתקזז.
&nbsp
לא לעלות על 29 מכיוון שלפני מחלף הסירה הוא פונה ימינה לכיוון המשטרה ונוסע אח"כ דרך פיתוח ונוף ים - סיבוב גדול...
תודה רבה על תשובתך המפורטת!

sweetums

New member
הכוונה קצרה (במיוחד) ממסוף אונב' ת"א לבניין ווב לשפות (שער 1

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הכוונה קצרה (במיוחד) ממסוף אונב' ת"א לבניין ווב לשפות (שער 1
כל קו מהמסוף מגיע לשם?
תודה מראש

m i r u s h i

New member
בוקר טוב!

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בוקר טוב!
צריכה להגיע בשני בבוקר מהתחנה המרכזית לרח' הרצל 30 בראשל"צ.

בפעם הקודת שהגעתי לשם בטרמפ, ראיתי את קו 301 מאשקלון לת"א עובר בסביבה, אבל באתר של אגד לא הבנתי בדעוק באיזו תחנה עדיף לרדת..

אשמח לעזרה! :)

שבת שלום!

olli3

New member
מנהל
באיזו תחנה מרכזית מדובר? והאם את גרה ליד אותה תחנה מרכזית?

בוקר טוב!
צריכה להגיע בשני בבוקר מהתחנה המרכזית לרח' הרצל 30 בראשל"צ.

בפעם הקודת שהגעתי לשם בטרמפ, ראיתי את קו 301 מאשקלון לת"א עובר בסביבה, אבל באתר של אגד לא הבנתי בדעוק באיזו תחנה עדיף לרדת..

אשמח לעזרה! :)

שבת שלום!
כי, היעד שלך בראשון לציון מקושר ממקומות כה רבים ברחבי הארץ ולא רק מאיזור המרכז (אם כי מאיזור המרכז יש קישור מכמעט כל עיר במרכז לשם). כך שכדאי שתצייני מהי נקודת המוצא שלך, על מנת לקבל הכוונה מדוייקת ויעילה.

m i r u s h i

New member
אופס.

כי, היעד שלך בראשון לציון מקושר ממקומות כה רבים ברחבי הארץ ולא רק מאיזור המרכז (אם כי מאיזור המרכז יש קישור מכמעט כל עיר במרכז לשם). כך שכדאי שתצייני מהי נקודת המוצא שלך, על מנת לקבל הכוונה מדוייקת ויעילה.
אופס.
תחנה מרכזית ב*אשקלון*, נשמטה לי המילה :)

olli3

New member
מנהל
301 מגיע לשם אבל הדרך, אויי כמה שהדרך ארוכה.

אופס.
תחנה מרכזית ב*אשקלון*, נשמטה לי המילה :)
את צריכה לרדת ממנו בתחנה המרכזית הישנה (שנהרסה בנתיים ואין שם זכר לתחנה מרכזית), שם התחנה הרשמי הוא הרצל פינת תרמ"ב. שם את חצה לצד השני וממשיכה עם כיוון הנסיעה של 301 שממנו ירדת ואת מגיעה תוך 3 דקות הליכה.
&nbsp
אבל 301 נוסע דרך קסטינה, גדרה, רחובות ונס ציונה לפני שהוא מגיע לראשון לציון. זו נסיעה שלוקחת המון זמן.
&nbsp
דרך מהירה יותר היא לנסוע עם 300 של אגד ולרדת ממנו בתחנה הראשונה באזור (כביש 44 המכונה גם דרך השבעה), שם את חוצה לצד השני וממשיכה עם 174/201/274/275 אגד ומכולם את יורדת ממש ביעד בהרצל פינת אוסישקין. אפשר לעלות בדרך השבעה גם על 301 (הפעם בכיוון הנסיעה לאשקלון) אבל הוא לא עוצר בתחנה של הרצל פינת אוסישקין אלא בתחנה שאחרי - המרכזית הישנה ומשם את צריכה לחזור אחורה 3 דקות הליכה ברגל.

m i r u s h i

New member
מודעת לצערי למסלול של המאסף הזה..

את צריכה לרדת ממנו בתחנה המרכזית הישנה (שנהרסה בנתיים ואין שם זכר לתחנה מרכזית), שם התחנה הרשמי הוא הרצל פינת תרמ"ב. שם את חצה לצד השני וממשיכה עם כיוון הנסיעה של 301 שממנו ירדת ואת מגיעה תוך 3 דקות הליכה.
&nbsp
אבל 301 נוסע דרך קסטינה, גדרה, רחובות ונס ציונה לפני שהוא מגיע לראשון לציון. זו נסיעה שלוקחת המון זמן.
&nbsp
דרך מהירה יותר היא לנסוע עם 300 של אגד ולרדת ממנו בתחנה הראשונה באזור (כביש 44 המכונה גם דרך השבעה), שם את חוצה לצד השני וממשיכה עם 174/201/274/275 אגד ומכולם את יורדת ממש ביעד בהרצל פינת אוסישקין. אפשר לעלות בדרך השבעה גם על 301 (הפעם בכיוון הנסיעה לאשקלון) אבל הוא לא עוצר בתחנה של הרצל פינת אוסישקין אלא בתחנה שאחרי - המרכזית הישנה ומשם את צריכה לחזור אחורה 3 דקות הליכה ברגל.
מודעת לצערי למסלול של המאסף הזה..
והכנתי את עצמי נפשית לכמעט שעה וחצי של סיבובים בכל מקום ואתר..
אשרוד. מקווה. (;

המון תודה על העזרה!

redsnowhite

New member
מהרכבת לתל השומר

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מהרכבת לתל השומר
שלום,
&nbsp
אני צריכה להגיע מתחנת רכבת (לא משנה לי איזו) לתל השומר - כמה שיותר קרוב לקרדיולוגיה.
בשעות הבוקר של 7-8.
&nbsp
תודה רבה

orchilit

New member
תשובה-

מהרכבת לתל השומר
שלום,
&nbsp
אני צריכה להגיע מתחנת רכבת (לא משנה לי איזו) לתל השומר - כמה שיותר קרוב לקרדיולוגיה.
בשעות הבוקר של 7-8.
&nbsp
תודה רבה
תשובה-
מרכבת ההגנה - 104,
מרכבת השלום - 56
מרכבת מרכז - 70
(מבין השלושה, 104 נכנס לתוך בית החולים. אבל ממחלף אלוף שדה (56/104) או ממסוף תל השומר עצמו (תחנתו האחרונה של 70), אפשר לקחת קווים שנכנסים לתוך בית החולים .

Cipod

New member
בהנחה שזה קשור לפה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בהנחה שזה קשור לפה
אח שלי נוסע פעם בשלושה שבועות הלוך חזור לעכו ברכבת, כאשר בהלוך הוא יוצא מבית יהושע (תחנה שממוקמת על הקו הצפוני) ובחזור להוד השרון. איזה הסדר הוא יכול לטעון ברב קו שישמש אותו בשני המסלולים השונים הללו?
או שיש אפשרות רק לשניים נפרדים, למשל כרטיסיה כזו וכזו?
&nbsp
ובהקשר זה, אם הוא יקנה כרטיס הלוך חזור מבית יהושע למשל, הוא יוכל פשוט להשתמש בו פעמיים כהלוך, נכון? אין חשיבות לסדר התחנות?
&nbsp
תודה!

אין הסדר אחד לשתי הנסיעות

בהנחה שזה קשור לפה
אח שלי נוסע פעם בשלושה שבועות הלוך חזור לעכו ברכבת, כאשר בהלוך הוא יוצא מבית יהושע (תחנה שממוקמת על הקו הצפוני) ובחזור להוד השרון. איזה הסדר הוא יכול לטעון ברב קו שישמש אותו בשני המסלולים השונים הללו?
או שיש אפשרות רק לשניים נפרדים, למשל כרטיסיה כזו וכזו?
&nbsp
ובהקשר זה, אם הוא יקנה כרטיס הלוך חזור מבית יהושע למשל, הוא יוכל פשוט להשתמש בו פעמיים כהלוך, נכון? אין חשיבות לסדר התחנות?
&nbsp
תודה!
אפשר לקנות שתי כרטיסיות ואפשר לקנות לכל אחד מסוגי הנסיעות כרטיסי הלוך חזור שהם בעצם כרטיסיות של שתי נסיעות.
וכן, אפשר להשתמש בכרטיס הלוך חזור פעמיים באותו כוון.

Cipod

New member
סגור. תודה!

אפשר לקנות שתי כרטיסיות ואפשר לקנות לכל אחד מסוגי הנסיעות כרטיסי הלוך חזור שהם בעצם כרטיסיות של שתי נסיעות.
וכן, אפשר להשתמש בכרטיס הלוך חזור פעמיים באותו כוון.
סגור. תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה