‬ שרשור הכוונה ומודיעין 20/10

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
לא הבנתי. אתה יוצא מבני ברק/רמת גן או מרכבת

רכבת מרכז. תודה
לא הבנתי. אתה יוצא מבני ברק/רמת גן או מרכבת
מרכז?

נקודת המוצא שלך היא רכבת מרכז? אם כן, אז רכבת מן הסתם.

einat162

New member
ככה - האוטובוסים של קווים מת"א

תגובה
תודה על התגובה
איזה קו צריך לקחת מת"א? יש קו שעובר ברכבת מרכז?
ואיזה קו לקחת ממודיעין?

תודה
ככה - האוטובוסים של קווים מת"א
מתחנה מרכזית חדשה ת"א- קו 100 (קווי 111, ו104 עוצרים גם שם)

מרכבת מרכז ועזריאלי ת"א 104, 105, 102, 101(אין אותם שוטף כל היום)
מרכבת מרכז ועזריאלי ת"א 111, 112 (יש אותם כל היום עד חצות)

בתכל'ס יש קו למודיעין כל 10-15 דקות, אבל הם עוברים במסלולים שונים בתוך מודיעין (104, 105 הם יותר "בתוך השכונות", עדיף לך 111, או 112 שעוברים בעורקים הראשיים).

לישפרו קו פנימי 6 (יש לו תחנה בעיריית מודיעין וכמה תחנות בעמק החולה- מסתדר עם 111 ו 112 - אבל פחות עם הקווים של "בתוך השכונות" 104,105- אלא אם אתה יודע איפה אתה נמצא, כי אפשר ללכת מתחנה מסויימת שלהם לעירייה איפה שיש בטוח תחנה של 6).

מקווה שעזרתי קצת. פה אפשר לראות את כל הקווים :
http://www.kavim-t.co.il/lines/default.asp?areaId=4&regionId=4

olli3

New member
מנהל
מבני ברק, אחד הקווים שנוסעים לצומת שילת.

מאזור רמת גן/בני ברק למודיעין
הגעה לרחוב הגנן , במודיעין (ישפרו סנטר)
מאזור של רמת גן -בני ברק
האם יש קו ישיר שמגיע עד לשם ?

תודה רבה!!!!!
ומופעלים על ידי סופרבוס ומוצת שילת נכון לעכשיו, פעמיים ביום קו 69 של סופרבוס לישפארו סנטר. קו 69 יוצא בשעות 10:00 ו13:00 ממודיעין עילית ותוך כ-10 דקות, אפילו פחות, מגיע לצומת שילת.

אחרת זה רק רכבת ומתחנת הרכבת קו 6 של קווים או הליכה ברגל ואין שם גשר או משהו, צריך ללכת עם הכביש - להקיף.

geek100

New member
תגובה

ומופעלים על ידי סופרבוס ומוצת שילת נכון לעכשיו, פעמיים ביום קו 69 של סופרבוס לישפארו סנטר. קו 69 יוצא בשעות 10:00 ו13:00 ממודיעין עילית ותוך כ-10 דקות, אפילו פחות, מגיע לצומת שילת.

אחרת זה רק רכבת ומתחנת הרכבת קו 6 של קווים או הליכה ברגל ואין שם גשר או משהו, צריך ללכת עם הכביש - להקיף.
תגובה
אתה מתכוון לקו הזה ?
http://www.magihim.co.il/?pts&agency=16&line=1160
אני לא רואה שהוא יוצא מבני ברק ..
תודה

olli3

New member
מנהל
אני לא אמרתי ש69 יוצא מבני ברק.

תגובה
אתה מתכוון לקו הזה ?
http://www.magihim.co.il/?pts&agency=16&line=1160
אני לא רואה שהוא יוצא מבני ברק ..
תודה
אני אמרתי שמבני ברק עליך לנסוע עם אחד הקווים שנוסעים לצומת שילת (210/220/240), אפשר גם עם קו 425 של ויאולה מכביש גהה אל צומת שילת.

תוכל לחפש את המידע המדויק באתר רשמי ולא באתרים שכל מטרת הוא לגזור כסף מפרסומות. את המידע חפש אך ורק באתר www.bus.gov.il או באתרי המפעילות.

einat162

New member
צומת שילת, ומודיעין עלית - אינן מודיעין

אני אמרתי שמבני ברק עליך לנסוע עם אחד הקווים שנוסעים לצומת שילת (210/220/240), אפשר גם עם קו 425 של ויאולה מכביש גהה אל צומת שילת.

תוכל לחפש את המידע המדויק באתר רשמי ולא באתרים שכל מטרת הוא לגזור כסף מפרסומות. את המידע חפש אך ורק באתר www.bus.gov.il או באתרי המפעילות.
צומת שילת, ומודיעין עלית - אינן מודיעין
שממנה לוקחים את קו 6 הפנימי בתוך מודיעין.
לגבי הקווים שציינת לצומת שילת - יש הליכה של 15-10 דקות - ואם מפספסים את הירידה - האוטובוס ממשיך על כביש מהיר לעיר אחרת
.
בקווים שנוסעים למודיעין יש חפיפה עם קו 6 בכמה תחנות- ותמיד אפשר להגיע לאחת מהן ברגל אם שואלים.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
איזה קו נוסע מרמת אביב לתל הומר
אוטובוס מרמת אביב לתל השומר וזמנים

orchilit

New member
איזה קו נוסע מרמת אביב לתל הומר
אוטובוס מרמת אביב לתל השומר וזמנים
תשובה
ישנו קו 45 המקשר בין רמת אביב (יוצא מהאוניברסיטה, ועובר דרך איינשטיין , ברודצקי, רדינג) אשר תחנתו הסופית היא מסוף תל השומר (שער צפון של הבסיס, שער מזרח של בית החולים, "שיקום"). הקו בתדירות יחסית נמוכה 20-25 דק' ומסיים ב-8. כמו כן, עובר בגבעתיים ובני ברק.

אפשרות נוספת היא לנסוע עם 33 לז'בוטינסקי/בן גוריון ומז'בוטינסקי לקחת קו 70 לאותו מסוף
אפשרות שלישית היא לקחת 49 עד מחלף גהה ולהחליף לקו 70 מכביש גהה.

מנתניה לדרך בן גוריון (מגדלי ב.ס.ר)

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מה הדרך הכי מהירה, כבר ניסיתי כמה וכמה דרכים והזמן לא יורד משעה וחצי לשעתיים

אולי למישהו פה יש רעיון יותר טוב

הכוונה לדרך בן גוריות גבול רמת גן בני ברק

הכוונה לדרך בן גוריות גבול רמת גן בני ברק

olli3

New member
מנהל
חבל שלא פירטת מה כבר ניסית...

בעיקרון יש את 618 של נתיב אקספרס אבל הוא לא מהיר. הוא מקשר בין נתניה למגדלי ב.ס.ר

עכשיו, אם זה בשעות הבוקר, או שעלי על 650 של נתיב אקספרס (ישיר לחלוטין ללא עצירות עד ת"א) או ברכבת.

מהאוטובוס את מחליפה ברכבת מרכז לקווים 42/142 דן ו75/76/524/525/531 אגד.

ברכבת, את יורדת בתחנת האונ' ומהמסוף הצמוד את ממשיכה עם קו 40 של דן עד למגדלי בסר - תדירות גבוהה ונסיעה מהירה וקצרה. אופציה רכבתית אחרת היא להחליף רכבת לתחנת בני ברק ומשם שפע של קווים (מגשר מבצע קדש הצמוד לתחנת הרכבת) אל מגדלי בסר.

תודה על התגובות

בעיקרון יש את 618 של נתיב אקספרס אבל הוא לא מהיר. הוא מקשר בין נתניה למגדלי ב.ס.ר

עכשיו, אם זה בשעות הבוקר, או שעלי על 650 של נתיב אקספרס (ישיר לחלוטין ללא עצירות עד ת"א) או ברכבת.

מהאוטובוס את מחליפה ברכבת מרכז לקווים 42/142 דן ו75/76/524/525/531 אגד.

ברכבת, את יורדת בתחנת האונ' ומהמסוף הצמוד את ממשיכה עם קו 40 של דן עד למגדלי בסר - תדירות גבוהה ונסיעה מהירה וקצרה. אופציה רכבתית אחרת היא להחליף רכבת לתחנת בני ברק ומשם שפע של קווים (מגשר מבצע קדש הצמוד לתחנת הרכבת) אל מגדלי בסר.
תודה על התגובות
רכבת לא באה בחשבון כי אני גרה בנתניה דרום וצריכה להגיע לבית יהושע, הלוואי והייתה תחבורה מסודרת לרכבת ואני לא ניידת, נכון יש מוניות שירות לרכבת אבל הן מגיעות אלי מלאות מפולג כי הוא אוסף נוסעים לאזור התעשיה.

ומה כבר ניסיתי.. אז ככה:

אוטובוס/מונית שירות עד ארלוזורוב ומשם קו 40 - רק הפנייה מזבוטינסקי לדרך בן גוריון לפעמים זה 1/2 שעה. וחוץ מזה למה אני צריכה להכנס לת"א בבוקר כשהכל פקוק לכן מחפשת דרך לא להגיע לת"א מרכז ולזבוטינסקי

618 לוקח לו בבוקר שעה וחצי ואפילו יותר וכך גם אחרי צהריים

613 מהרגע שנכנס לבני ברק זה שעה פלוס עד שמגיעה לז'בוטינסקי וכך גם הפוך

604 עד רמת אביב ומשם 33, רק שלפעמים צריך לחכות לקו זה יותר מחצי שעה

קו 605/מונית שירות עד יהודה המכבי חוצה את הכביש ולוקחת 89 עד רוקח תחנת אוטובוס ברכבת ומשם 40 עד דרך בן גוריון - אף על פי שצריכה שני אוטובוסים זו הדרך הכי טובה ומהירה שמצאתי עד עכשיו.

חשבתי שאולי למישהו יש רעיון יותר טוב

בכל אופן תודה

olli3

New member
מנהל
יש אוטובוס לרכבת בית יהושוע, קו 640 אגד.

תודה על התגובות
רכבת לא באה בחשבון כי אני גרה בנתניה דרום וצריכה להגיע לבית יהושע, הלוואי והייתה תחבורה מסודרת לרכבת ואני לא ניידת, נכון יש מוניות שירות לרכבת אבל הן מגיעות אלי מלאות מפולג כי הוא אוסף נוסעים לאזור התעשיה.

ומה כבר ניסיתי.. אז ככה:

אוטובוס/מונית שירות עד ארלוזורוב ומשם קו 40 - רק הפנייה מזבוטינסקי לדרך בן גוריון לפעמים זה 1/2 שעה. וחוץ מזה למה אני צריכה להכנס לת"א בבוקר כשהכל פקוק לכן מחפשת דרך לא להגיע לת"א מרכז ולזבוטינסקי

618 לוקח לו בבוקר שעה וחצי ואפילו יותר וכך גם אחרי צהריים

613 מהרגע שנכנס לבני ברק זה שעה פלוס עד שמגיעה לז'בוטינסקי וכך גם הפוך

604 עד רמת אביב ומשם 33, רק שלפעמים צריך לחכות לקו זה יותר מחצי שעה

קו 605/מונית שירות עד יהודה המכבי חוצה את הכביש ולוקחת 89 עד רוקח תחנת אוטובוס ברכבת ומשם 40 עד דרך בן גוריון - אף על פי שצריכה שני אוטובוסים זו הדרך הכי טובה ומהירה שמצאתי עד עכשיו.

חשבתי שאולי למישהו יש רעיון יותר טוב

בכל אופן תודה
יש אוטובוס לרכבת בית יהושוע, קו 640 אגד.
את יכולה לעלות עליו מנורדאו, לא ציינת איפה את בפולג פשוט.

אם את נוסעת עם 613, רדי בצומת גהה, שם החליפי לקווים שנוסעים לכיוון ת"א (יש אוטובוס כל 2 דקות) של אגד, קווים או דן. ואת מגיעה מהר למכון מור. אין שום טעם לעשות את כל הסיבוב בתוך בני ברק עם 613.

בכל מקרה, קו 640 תפור עלייך. מביא אותך לרכבת בית יהושוע, משם ברכבת לתחנת ת"א האונ' ומשם בקו 40 התדיר לסיעה קצרה למגדלי בסר. שימי לב שאני לא מדבר על ירידה בתחנת ת"א מרכז אלא על ירידה בתחנת האוניברסיטה שזו נקודת המוצא של קו 40.

לדעתי הכי מהר רכבת מנתניה לת"א אוניברסיטה

לדעתי הכי מהר רכבת מנתניה לת"א אוניברסיטה
ומשם קו 40. זה תלוי בפקקים, ייתכן שבשעות מסוימות עדיף רכבת לת"א מרכז ומשם 142, 524, 525, 531, 75, 76.

Me And Myself 1

New member
תחנת רכבת לוד

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

תחנת רכבת לוד
שלום!
האם מישהו יודע אם יש חניה שאינה בתשלום בקרבת התחנה?
תודה!

olli3

New member
מנהל
יש ברחוב יוספטל בצד של תחנת הרכבת.

תחנת רכבת לוד
שלום!
האם מישהו יודע אם יש חניה שאינה בתשלום בקרבת התחנה?
תודה!
יש ברחוב יוספטל בצד של תחנת הרכבת.
נניח שאתה יוצא מתחנת הרכבת ליוספטל אז אתה פונה ימינה, שם יש חניה בחינם בצמוד למדרכה, אבל אין הרבה חניה.

בכיוון ההפוך, יש את החניה שליד ויקטורי, גם שם תוכל לחנות בחינם.

תראה, הכי פשוט בדברים האלה זה להיכנס לגוגל מפות ולהפעיל את האיש הקטן שגרירתו לכל נקודה על המפה, תראה לך את הרחוב. כך תוכל לדעת מראש איך נראה המקום וכו' (כל מקום, כלי שימושי ביותר).

subatoi

New member
רב קו - מה ההבדל בין קוד 42 ל-43?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

רב קו - מה ההבדל בין קוד 42 ל-43?
ביום חמישי טענתי שתי כרטיסיות לרב קו, מסתבר שטענו לי אחת 42 ואחת 43. אני רואה לפי טבלת הקודים של אגד שמדובר במשהו באותו מחיר, אבל-
גיליתי את זה אחה"צ, כשחויבתי פעמיים במסגרת 90 הדקות, והפעם (בניגוד לפעם ההיא ששאלתי עליה לפני כמה ימים) באמת מדובר בשני קודים שונים, משתי כרטיסיות שונות.
הנהג באוטובוס הראשון מבין השניים, של דן, בחר את ה-43, מסתבר. אח"כ המכשיר באוטובוס השני, של אגד, בחר לבד את ה-42.

א. האם גם כאן יש לי "קייס" לאגד?
ב. המכשיר באוטובוס של דן לא אמור לזהות שאני כבר בנסיעה במקום לחייב אותי בנסיעה על כרטיסיה חדשה, של 42?

איילת56

New member
מרעננה לתחנת רכבת הרצליה ומחיפה לפרדס חנה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מרעננה לתחנת רכבת הרצליה ומחיפה לפרדס חנה
היי,

מחר אני צריכה לעלות על רכבת שיוצאת מהרצליה ב8:36. למי שמכיר את האיזור והפקקים בבוקר, באיזו שעה לדעתכם לצאת ממרכז רעננה? ומשנה איזה קו (29, 39 או 501 והליכה קצרה)?

בנוסף, באילו קווים אפשר לנסוע מחיפה (מרחוב בלפור) לפרדס חנה? העדיפות הראשונה שלי היא רכבת, אבל יש רק פעם בשעה...

תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה