‬ שרשור הכוונה ומודיעין 20/08

מצב
הנושא נעול.

J u n k y

New member
מכתב פתוח לשר התחבורה

אוטובוסים בראש השנה
שלום, ביום שישי 06/09/2013 (ראש השנה, ב' תשרי) כל האוטובוסים יסעו כרגיל?
(הכוונה לרגיל של יום שישי)

תודה רבה מראש!
מכתב פתוח לשר התחבורה
לכ'

שר התחבורה מר ישראל כ"ץ

שלום לך כבוד השר. מה שלומך?

אפשר לשאול מה אתה עושה בחג? יוצא לארוחת חג עם המשפחה? אולי נוסע לטייל? אני שמח בשבילך. רק שמיליוני ישראלים לא יכולים לעשות את זה. יודע למה? כי אין להם רכב פרטי.
כידוע לך, מישהו החליט לפני די הרבה שנים שבישראל לא תהיה תחבורה ציבורית בשבתות וחגים. למה? ככה. לכן הם נשארים תקועים בבית במשך 3 ימי החג והשבת. לא לנסוע לטייל, לא לנסוע לארוחת חג, אפילו לא לנסוע לבקר חברים.
אני מניח שלרכב השרד שלך מותר לנסוע בשבתות וחגים, למרות שמדובר ברכב ממשלתי. לעומת זאת, לאוטובוסים ורכבות אסור. אם אתה מאמין בעיקרון השוויון, מן הראוי היה לתת לציבור שאינו מחזיק ברכב פרטי את אותה הזכות להתנייד כמו לאלה שיש להם.
לא שזה צריך להפריע לך - סע, תהנה, רק תזכור את האנשים, שבגלל, בין השאר, ההתנגדות של המשרד שלך להפעלת תחבורה ציבורית בשבת, צריכים להישאר בבית.

בברכת חג שמח,

התקועים

ממליץ לך לשלוח את זה לעיתונות ולחברי כנסת.

מכתב פתוח לשר התחבורה
לכ'

שר התחבורה מר ישראל כ"ץ

אפשר לשאול מה אתה עושה בחג? יוצא לארוחת חג עם המשפחה? אולי נוסע לטייל? אני שמח בשבילך. רק שמיליוני ישראלים לא יכולים לעשות את זה. יודע למה? כי אין להם רכב פרטי.
כידוע לך, מישהו החליט לפני די הרבה שנים שבישראל לא תהיה תחבורה ציבורית בשבתות וחגים. למה? ככה. לכן הם נשארים תקועים בבית במשך 3 ימי החג והשבת. לא לנסוע לטייל, לא לנסוע לארוחת חג, אפילו לא לנסוע לבקר חברים.
אני מניח שלרכב השרד שלך מותר לנסוע בשבתות וחגים, למרות שמדובר ברכב ממשלתי. לעומת זאת, לאוטובוסים ורכבות אסור. אם אתה מאמין בעיקרון השוויון, מן הראוי היה לתת לציבור שאינו מחזיק ברכב פרטי את אותה הזכות להתנייד כמו לאלה שיש להם.
לא שזה צריך להפריע לך - סע, תהנה, רק תזכור את האנשים, שבגלל, בין השאר, ההתנגדות של המשרד שלך להפעלת תחבורה ציבורית בשבת, צריכים להישאר בבית.

בברכת חג שמח,

התקועים

J u n k y

New member
לחברי כנסת כבר התחלתי לשלוח

אני עושה את זה בשלבים כדי שהכתובת שלי לא תיחסם בכנסת.
יש כבר אפילו תשובה מח"כ איתן כבל:
כתבתם יפה ונכון... עוולה שחייבים לתת את הדעת עליה והגיע הזמן לתת לציבור התקועים מענה... במה שתלוי בי אאבק למענכם כי אני מאמין בכך!!!- איתן כבל

יש עיתונאים שהיית ממליץ לשלוח להם?
כמו כן, כדי שזה יעשה השפעה, עוד אנשים צריכים לשלוח. מי שרוצה רשימת מיילים מומלצת מוזמן לפנות אלי.

עכשיו כבל באופוזיציה.

אני עושה את זה בשלבים כדי שהכתובת שלי לא תיחסם בכנסת.
יש כבר אפילו תשובה מח"כ איתן כבל:
כתבתם יפה ונכון... עוולה שחייבים לתת את הדעת עליה והגיע הזמן לתת לציבור התקועים מענה... במה שתלוי בי אאבק למענכם כי אני מאמין בכך!!!- איתן כבל

יש עיתונאים שהיית ממליץ לשלוח להם?
כמו כן, כדי שזה יעשה השפעה, עוד אנשים צריכים לשלוח. מי שרוצה רשימת מיילים מומלצת מוזמן לפנות אלי.
עכשיו כבל באופוזיציה.
השאלה מה הייתה התשובה שלו כשהוא היה בקואליציה.

אלון 58

New member
כשהוא בקואליציה,כמו בקואליציה...,

עכשיו כבל באופוזיציה.
מתחבר לקואליציה ושוכח מה אמר באופוזיציה.
באופוזיציה כידוע חיים לרוב בלה-לה-לנד,אפשר להבטיח דברים שלא מחויבים לקיים.

Ccyclist

Well-known member
מצב שאין לו אח ורע לא באיראן ולא בוותיקן.

מתחבר לקואליציה ושוכח מה אמר באופוזיציה.
באופוזיציה כידוע חיים לרוב בלה-לה-לנד,אפשר להבטיח דברים שלא מחויבים לקיים.
מצב שאין לו אח ורע לא באיראן ולא בוותיקן.
כפי שכבר הוכחתי בשירשורים בפברואר ומרץ השנה.

הצירוף הזה של ראש השנה ושבת קורה אחת לכמה שנים, כך שהמציאות הזו של 3 ימים רצופים בסטטוס שבת זה לא דבר חדש.

אפשר אולי לצאת בקמפיין שישאף לשתף גורמי תיירות פנים (שנהנים מזרם מבקרים בחג) לדרישה לתחבורה ציבורית בתקופה הזו - כי הם מפסידים פוטנציאל מבקרים ואינם נגישים לשכבות נרחבות בציבור. אם באתר של אחד הגורמים האלו יש הזמנה לביקור בימי החג ניתן לשאול אותם בנימוס איך מגיעים ללא רכב פרטי ולבקש שיפעלו כדי שתהיה אופציה כזו. את הקמפיין אפשר להפנות לחברה להגנת הטבע, לקיבוצים השונים שבתחומם יש אטרקציות, ולרשויות המקומיות שמעודדות ביקורים באתרים שבתחומן.

לגבי הממשלה: לביבי זה לא מזיז כי השותפים הטבעיים שלו הן המפלגות החרדיות. לאח בנט זה לא הכי מפריע כי הוא מצדד באופציית יום א' (מה שלא ריאלי כי זה כופה שבוע עבודה של 4.5 יום, והמשמעות של תירגומו לחגים משמעותו הרבה גשרים שיהפכו את התקופה לפרודוקטיבית עוד פחות) לאח לפיד זה אמור להפריע כי זה המצע עליו הוא רץ, אך התלות שלו בבנט לשם בלימת המפלגות החרדיות והוא מתמקד בנושאי גיוס-עבודה קריטיים יותר למשק.

אולי כדאי לבדוק לוחות עבריים לעתיד ובפעם הבאה שדבר כזה יקרה להגיש איזה בג"ץ (עכשיו קצת מאוחר שבועיים זה לא זמן מספיק למערכת המשפט), נקרא לזה "בג"ץ הסיירים" א "בג"ץ המרותקים". העילה ל"סיירים" היא אי יכולתם של קבוצה כלשהי לסייר בחיק הטבע בימי החג כמו שאר עם ישראל על רכביו הפרטיים. העילה ל"מרותקים" היא לפרט מדוע קבוצה גדולה של עותרים בעלי הכנסה נמוכה (ויש לגייס קבוצה כזו של אנשים ספציפיים) רותקו למקום מגוריהם למשך 72 שעות ללא הליך חוקי כלשהו נגדם, ומה יעשה כדי למנוע מצב כזה בעתיד.

J u n k y

New member
אז ככה

עכשיו כבל באופוזיציה.
אז ככה
להצבעה על ההצעה הראשונה של ניצן הורוביץ (יוני 2011) הוא לא הופיע. כששלחתי לו שאלה הוא אמר שהוא היה בחו"ל ובכל מקרה היה מצביע נגד.
להצעה השניה של ניצן הוא כבר הצביע בעד כך שיש התקדמות

מכתב פתוח לשר התחבורה
לכ'

שר התחבורה מר ישראל כ"ץ

בברכת חג שמח,

התקועים

מכרמיאל לחיפה - עדיף במונית שירות או אוטובוס?

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
בהנחה שאני יכולה להגיע (לצאת מ) לכל תחנה בכרמיאל ושעלי להגיע למרכזית המפרץ.

איזה מהקווים לא נכנסים לעכו?

mister K

New member
אוטובוס אגד 262 עדיף על כל מונית שרות.

בהנחה שאני יכולה להגיע (לצאת מ) לכל תחנה בכרמיאל ושעלי להגיע למרכזית המפרץ.

איזה מהקווים לא נכנסים לעכו?
אוטובוס אגד 262 עדיף על כל מונית שרות.

מרחוב אלנבי לקניון עזריאלי (תל אביב)

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ניסיתי לנסוע היום בערב והסתבכתי,
צריך לקחת קו לתחנה מרכזית, רחוב העליה ושם קו מדרך בגין?
ואיך ממתינים באלנבי כאשר התחנות מפוזרות ולא מתאימות לתחבורת מעברים.

יש 23 ו-63, תלוי מאיפה באלנבי.

ניסיתי לנסוע היום בערב והסתבכתי,
צריך לקחת קו לתחנה מרכזית, רחוב העליה ושם קו מדרך בגין?
ואיך ממתינים באלנבי כאשר התחנות מפוזרות ולא מתאימות לתחבורת מעברים.
יש 23 ו-63, תלוי מאיפה באלנבי.
וממקומות מסוימים כדאי ללכת ברגל לדרך יפו.

שאלה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שאלה
מה מחיר לנסיעה באשדוד? באר שבע אשדוד? באר שבע קרית גת? תודה ויום טוב

תיקון ותוספת

מחירי נסיעה
1.מחיר הנסיעה בתוך אשדוד הוא 5.20 ₪.
2.מחיר הנסיעה מבאר שבע לאשדוד הוא 23.70 ₪.
3.מחיר הנסיעה מבאר שבע לקרית גת הוא 16 ₪.
תיקון ותוספת
1. מחיר נסיעה בודדת באשדוד הוא אכן 5.2₪' אבל יש לשים לב שכרטיס חופשי יומי עולה 7.6₪. אז אם מדובר על יותר מנסיעה אחת ביום אחרי השעה 9 בבוקר, עדיף חופשי יומי.

3. מחיר נסיעה מבאר שבע לקרית גת, הוא 14.7₪ במטרופולין. שזאת האופציה התדירה יותר.
16₪ זה המחיר של אגד, שהוא הרבה פחות תדיר.

תודה רבה

תיקון ותוספת
1. מחיר נסיעה בודדת באשדוד הוא אכן 5.2₪' אבל יש לשים לב שכרטיס חופשי יומי עולה 7.6₪. אז אם מדובר על יותר מנסיעה אחת ביום אחרי השעה 9 בבוקר, עדיף חופשי יומי.

3. מחיר נסיעה מבאר שבע לקרית גת, הוא 14.7₪ במטרופולין. שזאת האופציה התדירה יותר.
16₪ זה המחיר של אגד, שהוא הרבה פחות תדיר.
תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה