‬ שרשור הכוונה ומודיעין 19/07-20/07

מצב
הנושא נעול.
מונית שירות או מוניות ספיישל בלבד

תחבורה ציבורית מנתב"ג שישי בלילה.
שלום לכם!
בני יוצא בטיסה מרודוס לישראל היום בלילה בשעה 21:00.
מה הן אפשרויות הנסיעה בתחבורה ציבורית שעומדות בפניו כשיגיע בערך בשעה 23:00.
הוא צריך להגיע לחיפה.
תודה!
מיה
מונית שירות או מוניות ספיישל בלבד

יש מוניות שירות לחיפה, אם יהיו 10 נוסעים היא

תחבורה ציבורית מנתב"ג שישי בלילה.
שלום לכם!
בני יוצא בטיסה מרודוס לישראל היום בלילה בשעה 21:00.
מה הן אפשרויות הנסיעה בתחבורה ציבורית שעומדות בפניו כשיגיע בערך בשעה 23:00.
הוא צריך להגיע לחיפה.
תודה!
מיה
יש מוניות שירות לחיפה, אם יהיו 10 נוסעים היא
תיסע

Rud3 Boi

New member
שאלה דחופה

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
שאלה דחופה
היי
איך אני מגיע מכפר סבא לרחוב הברזל ברמת החייל ביום שני בבוקר?

olli3

New member
מנהל
מעכשיו ליום שני יש יומיים וחצי, לא רואה מה

שאלה דחופה
היי
מעכשיו ליום שני יש יומיים וחצי, לא רואה מה
דחוף בזה. דחוף זה רק לשעות הקרובות. הפכתי להיות דרוך ללא סיבה, הוצאת לי את החשק לעזור לך.

אורי404

New member
זה באמת לא כל כך דחוף

שאלה דחופה
היי
זה באמת לא כל כך דחוף
כפי, oli3 כתב
לעניינו, אפשרויות הגעה:
1. רכבת מאחת תחנות כפר סבא לתחנת בני ברק.
יוצאים לרחוב מבצע קדש אחרי טיפוס במדרגות הלולייניות. משם קווים שונים של "דן" וגם 524 "אגד", שמגיעים לרחוב או קרוב אליו.
2. קו 567 "אגד" למכון מור/רחוב בן גוריון. הולכים לצומת ז'בוטינסקי-בן גוריון וממשיכים ללכת ימינה לרחוב בן גוריון.
משם קווים שונים של "דן", שמגיעים לרחוב הברזל או קרוב אליו.

noagalileo

New member
מתל אביב לצומת ירקון בשבת... האם אפשרי?

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום
אשמח לדעת האם יש מונית שירות או דרך הגעה אחרת מתל אביב לצומת ירקון(או משהו קרוב) בשבת אחה"צ?.. או בכלל בשבת?
תודה רבה לעונים..

רק לפתח תקווה. אבל האוטובוסים מתחילים מוקדם.

שלום
אשמח לדעת האם יש מונית שירות או דרך הגעה אחרת מתל אביב לצומת ירקון(או משהו קרוב) בשבת אחה"צ?.. או בכלל בשבת?
תודה רבה לעונים..
רק לפתח תקווה. אבל האוטובוסים מתחילים מוקדם.
יש מוניות למרכז העיר, ואם אני לא טועה יש גם להדר גנים. אבל זה הכי קרוב שאפשר להגיע.
מה שכן, קו 286 מתחיל לפעול כבר מ-18:15 ומגיע לצומת ירקון, וקו 841 אפילו מ-15:30 - אבל 841 לא מוריד בצומת ירקון אלא רק במרכז הוד השרון.

yonitbrk

New member
חיפה - אגד - קו ישיר

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

חיפה - אגד - קו ישיר
עקב השבתת קו הרכבות הצפוי החל מיום רביעי, יצרתי קשר עם מודיעין אגד כדי לברר לגבי קוי נסיעה לחיפה, היות ובעבר היה קו ישיר, ללא עצירות ביניים . נאמר לי שכיום קיים קו 910 כמדומני, אם אני זוכרת נכון את המספר, כאשר מדובר בקו מאסף , כאשר הנסיעה איתו לוקחת כשעה וחצי . ידוע לכם משהו? אנחנו נהיה עם תיקים גדולים כך שנסיעה במונית שירות לא תהיה כל כך נוחה.

910 זה הישיר

חיפה - אגד - קו ישיר
עקב השבתת קו הרכבות הצפוי החל מיום רביעי, יצרתי קשר עם מודיעין אגד כדי לברר לגבי קוי נסיעה לחיפה, היות ובעבר היה קו ישיר, ללא עצירות ביניים . נאמר לי שכיום קיים קו 910 כמדומני, אם אני זוכרת נכון את המספר, כאשר מדובר בקו מאסף , כאשר הנסיעה איתו לוקחת כשעה וחצי . ידוע לכם משהו? אנחנו נהיה עם תיקים גדולים כך שנסיעה במונית שירות לא תהיה כל כך נוחה.
910 זה הישיר
921 זה מאסף, שכמובן לא לעלות עליו.

וסביר להניח שבזמן ההשבתה יופעל גם קו 900 שהוא מהיר בין חיפה לתל אביב, וכבר לא מופעל באופן שוטף.

olli3

New member
מנהל
900 יופעל במהלך ההשבתה, 910 עונה להגדרה של

910 זה הישיר
921 זה מאסף, שכמובן לא לעלות עליו.

וסביר להניח שבזמן ההשבתה יופעל גם קו 900 שהוא מהיר בין חיפה לתל אביב, וכבר לא מופעל באופן שוטף.
900 יופעל במהלך ההשבתה, 910 עונה להגדרה של
אקספרס, לא הייתי מכנה אותו ישיר גם בימי שגרה.

olli3

New member
מנהל
במהלך השבתת הרכבת יופעל קו 900 הישיר.

חיפה - אגד - קו ישיר
מאז שזמן הנסיעה ברכבת התקצר משמעותית, קו 900 מופעל בשגרה רק במוצ"ש וכן יש גם את קו 909 ממרכזית המפרץ שמופעל בימי שישי ומוצ"ש בלבד.

כאמור, במהלך השבתת הרכבת יופעל גם קו 900 הישיר ממרכזית חוף הכרמל לת"א ולהיפך.

המוקד של אגד לא באמת יודע מה קורה שלא בשגרה. הנציגים שם מונחים לבדוק במערכת המידע הרגילה כמו שיש באתר אגד עצמו ולכן זו התשובה שקיבלת.

באתר הרכבת כבר יש עדכון על קווי האוטובוס שיתוגברו וגם על קו 900, הנה ההודעה: http://rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/altjuly2013.aspx

מה לגבי התדירות?

מאז שזמן הנסיעה ברכבת התקצר משמעותית, קו 900 מופעל בשגרה רק במוצ"ש וכן יש גם את קו 909 ממרכזית המפרץ שמופעל בימי שישי ומוצ"ש בלבד.

כאמור, במהלך השבתת הרכבת יופעל גם קו 900 הישיר ממרכזית חוף הכרמל לת"א ולהיפך.

המוקד של אגד לא באמת יודע מה קורה שלא בשגרה. הנציגים שם מונחים לבדוק במערכת המידע הרגילה כמו שיש באתר אגד עצמו ולכן זו התשובה שקיבלת.

באתר הרכבת כבר יש עדכון על קווי האוטובוס שיתוגברו וגם על קו 900, הנה ההודעה: http://rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/altjuly2013.aspx
מה לגבי התדירות?
יצאה הודעה כלשהי?

olli3

New member
מנהל
טרם, אבל מהשבתות קודמות אגד מעמידה צי

מה לגבי התדירות?
יצאה הודעה כלשהי?
טרם, אבל מהשבתות קודמות אגד מעמידה צי
אוטובוסים במקרים כאלו, גם אם קורא משהו פתאומי ולא מתוכנן כך סתם שתדע, יש סיכוי טוב שפתאום יצוצו להם קווי 900 ממרכזית ת"א דרך רכבת מרכז (על דרך נמיר) ולהיפך ממרכזית חוף הכרמל לת"א.

בכל מקרה, כדי לעמוד בביקושים של רכבת, מן הסתם שהתדירות תהיה גבוהה בכל זאת אוטובוס אחד לא יכול להכיל כמות של רכבת שלמה...

yonitbrk

New member
תודה לכם עזרתם לי מאוד

חיפה - אגד - קו ישיר
תודה לכם עזרתם לי מאוד

קו 618 מרכבת בני ברק לנתניה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מדובר בקו רגיל או מהדרין.....?

olli3

New member
מנהל
קודם כל אין דבר כזה מהדריןואת מוזמנת לבדוק

מדובר בקו רגיל או מהדרין.....?
את זה ולעלות לכל קו שיועד למגזר החרדי. אף אחד לא יגיד לך איפה לשבת, אף אחד לא ידבר איתך ולא יעיר לך. רק במקרים קיצוניים אולי מישהו יעיר אבל רוב הנוסעים באוטובוס ישתיקו אותו כי הם יודעים שזה עושה שירות לא טוב לתדמית הציבור החרדי וגם הם פשוט רוצים לעלות לאוטובוס ולהגיע כבר ליעד שלהם (הציבור החרדי משום מה לחוץ).

לשאלתך, קו 618 קיים שנים רבות עוד לפני שהתחילו עם קווי מגזר חרדי. קו 618 הוא קו "רגיל" לחלוטין והמסלול שלו פשוט עובר בבני ברק, כמו קו 45 של דן למשל וקוים נוספים אחרים (400 למשל).

תודה רבה, לא רציתי להיות במצב לא נעים!

את זה ולעלות לכל קו שיועד למגזר החרדי. אף אחד לא יגיד לך איפה לשבת, אף אחד לא ידבר איתך ולא יעיר לך. רק במקרים קיצוניים אולי מישהו יעיר אבל רוב הנוסעים באוטובוס ישתיקו אותו כי הם יודעים שזה עושה שירות לא טוב לתדמית הציבור החרדי וגם הם פשוט רוצים לעלות לאוטובוס ולהגיע כבר ליעד שלהם (הציבור החרדי משום מה לחוץ).

לשאלתך, קו 618 קיים שנים רבות עוד לפני שהתחילו עם קווי מגזר חרדי. קו 618 הוא קו "רגיל" לחלוטין והמסלול שלו פשוט עובר בבני ברק, כמו קו 45 של דן למשל וקוים נוספים אחרים (400 למשל).
תודה רבה, לא רציתי להיות במצב לא נעים!

אורי404

New member
מה גם, שבחלק גדול מהנסיעות שלו

מה גם, שבחלק גדול מהנסיעות שלו
בקטע תל השומר-מבצע קדש יש מעט נוסעים, עד למספר של נוסעים בודדים.

nika27

New member
שפיים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שפיים
איך מגיעים מבאר שבע לשפים? אני מבינה שעלי להגיע לתל אביב לתחנה מרכזית, ומה קורה אחר כך? מה עלויות התחבורה?

אורי404

New member
עדיף רכבת לתל אביב מרכז

שפיים
איך מגיעים מבאר שבע לשפים? אני מבינה שעלי להגיע לתל אביב לתחנה מרכזית, ומה קורה אחר כך? מה עלויות התחבורה?
עדיף רכבת לתל אביב מרכז
רכבת (או קו 380) לתל אביב מרכז/סבידור/ארלוזרוב.
יוצאים לרציפים החיצוניים בדרך נמיר. משם קו 601 "נתיב אקספרס" ואולי גם קווי 60X נוספים (אני חושב, שגם 606, אבל לא בטוח לגמרי).
עלויות הנסיעה באתר www.bus.gov.il או באתר "רכבת ישראל" או באתר "נתיב אקספרס".

מצב
הנושא נעול.
למעלה