‬ שרשור הכוונה ומודיעין 19/06

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

ella100

New member
מבקשת הכוונה להגעה "יעילה" למתחם התחנה בת"א

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מאחת מתחנות הרכבת בת"א או מתחנה מרכזית ת"א.

אשמח לרעיונות יעילים,לא אכפת לי לעבור אוטובוסים,
רק לא רוצה לחפש את התחנות במשך שעה.

נתנאל531

Well-known member
מה נקודת המוצא שלך?

מה נקודת המוצא שלך?
את הרי לא גרה בתמח"ת ולא בתחנת רכבת...

ella100

New member
צודק.ובמה זה עוזר?ממש לא הבנתי.

מה נקודת המוצא שלך?
את הרי לא גרה בתמח"ת ולא בתחנת רכבת...
ברור שאני מגיעה לתל-אביב "מבחוץ".אם הייתי מבקשת
הכוונה בתל אביב,הייתי מציינת נקודת מוצא.

orchilit

New member
תתפלאי כמה זה לא תמיד נכון עבור השואלים

ברור שאני מגיעה לתל-אביב "מבחוץ".אם הייתי מבקשת
הכוונה בתל אביב,הייתי מציינת נקודת מוצא.

במיוחד כשמזכירים את המקום המקולל, התחנה המרכזית, שלאנשים יש קיבעון אליו בתור נקודת החלפה (והוא נקודת החלפה הכי גרועה שיש באזור גוש דן).
בכל מקרה, בילוי נעים :)

ella100

New member
מקבלת.מתנצלת (נתנאל),אשמח אם זה יועיל

במיוחד כשמזכירים את המקום המקולל, התחנה המרכזית, שלאנשים יש קיבעון אליו בתור נקודת החלפה (והוא נקודת החלפה הכי גרועה שיש באזור גוש דן).
בכל מקרה, בילוי נעים :)
אם אגיע עם אוטובוס,אגיע עם קו 300 מאשקלון.

אם הייץי מגיעה מוקדם בבוקר ,הייתי מדלגת על התחנה המרכזית.
אף אחד לא שש להגיע לשם.

olli3

New member
מנהל
זו הדרך הכי הכי מהירה שיש:

אם אגיע עם אוטובוס,אגיע עם קו 300 מאשקלון.

אם הייץי מגיעה מוקדם בבוקר ,הייתי מדלגת על התחנה המרכזית.
אף אחד לא שש להגיע לשם.
יש גם אופציה ללא קו 300 שגם זמינה בשעות הבוקר המוקדמות ויכול להיות הרבה יותר נוחה עבורך, בהמשך...

קו 300 לתחנה המרכזית, עולים לקומה 7 של דן וממשיכים עם קו 41 של דן עד לתחנת רחוב אילת / מכון אבני. חוזרים כמה מטרים אחורה לכניסה לרחוב אשקלון ודרכו מגיעים למתחם התחנה, הליכה של 2-3 דקות.

*על מנת להגיע לקומה 7 הנכונה (יש שתי קומות שמופרדות האחת מהשנייה), כשיורדים בקומה 6, יש להיכנס אל אולם הנוסעים, להגיע אל הקופות והמודיעין של אגד בקומה 6 ומאחורי הקופות והמודיעין יש מעליות/מדרגות לקומה 7 הנכונה.

ניתן לנסוע גם עם קווים 302 ו304 של אגד מאשקלון לת"א ולרדת מהם בתחנת דרך בגין - גשר קלקא (בית קלקא), לעבור שם לצד השני ולהמשיך משם עם 40/240 של דן עד לרחוב אילת / מכון אבני.

אם נוסעים ברכבת יש לרדת בתחנת השלום, לצאת ביציאה של קניון עזריאלי (להיכנס לקניון), מגיעים ל3 מעליות שקופות, עוקפים אותן מצד ימין וממשיכים בשדרה המרכזית של הקניון עד שמשאלך תראי יציאה. את יוצאת משם, חוצה עם הגשר לצד השני של הקריה ומשם עולה על 40/240 של דן.

ממש אבל ממש אין לך שום טעם להגיע עד רכבת מרכז עבור קווים 10/18 שאיטיים יותר מ40/240 או 41.

ella100

New member
בחרתי כך (עבורי היה פשוט ויעיל והגעתי בזמן):

יש גם אופציה ללא קו 300 שגם זמינה בשעות הבוקר המוקדמות ויכול להיות הרבה יותר נוחה עבורך, בהמשך...

קו 300 לתחנה המרכזית, עולים לקומה 7 של דן וממשיכים עם קו 41 של דן עד לתחנת רחוב אילת / מכון אבני. חוזרים כמה מטרים אחורה לכניסה לרחוב אשקלון ודרכו מגיעים למתחם התחנה, הליכה של 2-3 דקות.

*על מנת להגיע לקומה 7 הנכונה (יש שתי קומות שמופרדות האחת מהשנייה), כשיורדים בקומה 6, יש להיכנס אל אולם הנוסעים, להגיע אל הקופות והמודיעין של אגד בקומה 6 ומאחורי הקופות והמודיעין יש מעליות/מדרגות לקומה 7 הנכונה.

ניתן לנסוע גם עם קווים 302 ו304 של אגד מאשקלון לת"א ולרדת מהם בתחנת דרך בגין - גשר קלקא (בית קלקא), לעבור שם לצד השני ולהמשיך משם עם 40/240 של דן עד לרחוב אילת / מכון אבני.

אם נוסעים ברכבת יש לרדת בתחנת השלום, לצאת ביציאה של קניון עזריאלי (להיכנס לקניון), מגיעים ל3 מעליות שקופות, עוקפים אותן מצד ימין וממשיכים בשדרה המרכזית של הקניון עד שמשאלך תראי יציאה. את יוצאת משם, חוצה עם הגשר לצד השני של הקריה ומשם עולה על 40/240 של דן.

ממש אבל ממש אין לך שום טעם להגיע עד רכבת מרכז עבור קווים 10/18 שאיטיים יותר מ40/240 או 41.
מאשקלון קו 300 בשעות היציאה שלי התדירות היתה כל 20 דק'.
מתחנה המרכזית החדשה בת"א קו 4 עד בית הכנסת הגדול.עוברים לצד השני וממתינים מעט מאד זמן(בשעות אלה) ל18 שמגיע מחניון רכבת מרכז.
ירדתי בתחנה אחת אחרי קויפמן-שנקר,עוברים כביש וחוזרים מעט מאד אחורה ומגיעים למתחם התחנה.
מבחינתי היה פשוט,קצר והכי חשוב,מדויק.

לפעם הבאה,בהחלט אבדוק את אופציית קומה 7.כי זה יותר "קומפקטי).נדמה לי שתדירות הקוים שציינת גבוהה.אבדוק.
צודק שצריך לדעת שיש קומה 7 של אגד וקומה 7 של דן.
לא ברור מאליו וההכוונה בשלטים לא מבליטה את ההבדל ובלחץ וריצה
אנשים לא ממש שמים לב לפרט החשוב הזה.

לענין קו 302 ו- 304 מאשקלון,הם מעולים אבל האחרון יוצא לפני 8 בבוקר (זה מה שקורה כרגע וכל פעם מקצצים לו את הלו"ז) וחבל שהם לא שרות
(אפילו של פעם בשעה) במשך כל היום.אני תמיד אעדיף את 302 אם אני יוצאת בשעות המוקדמות של הבוקר.

תודה olli3 ולכל המציעים האחרים.
הכי שמחתי שהגעתי בזמן.

olli3

New member
מנהל
בכיף :) שמחתי לקרוא שהגעת בזמן.

מאשקלון קו 300 בשעות היציאה שלי התדירות היתה כל 20 דק'.
מתחנה המרכזית החדשה בת"א קו 4 עד בית הכנסת הגדול.עוברים לצד השני וממתינים מעט מאד זמן(בשעות אלה) ל18 שמגיע מחניון רכבת מרכז.
ירדתי בתחנה אחת אחרי קויפמן-שנקר,עוברים כביש וחוזרים מעט מאד אחורה ומגיעים למתחם התחנה.
מבחינתי היה פשוט,קצר והכי חשוב,מדויק.

לפעם הבאה,בהחלט אבדוק את אופציית קומה 7.כי זה יותר "קומפקטי).נדמה לי שתדירות הקוים שציינת גבוהה.אבדוק.
צודק שצריך לדעת שיש קומה 7 של אגד וקומה 7 של דן.
לא ברור מאליו וההכוונה בשלטים לא מבליטה את ההבדל ובלחץ וריצה
אנשים לא ממש שמים לב לפרט החשוב הזה.

לענין קו 302 ו- 304 מאשקלון,הם מעולים אבל האחרון יוצא לפני 8 בבוקר (זה מה שקורה כרגע וכל פעם מקצצים לו את הלו"ז) וחבל שהם לא שרות
(אפילו של פעם בשעה) במשך כל היום.אני תמיד אעדיף את 302 אם אני יוצאת בשעות המוקדמות של הבוקר.

תודה olli3 ולכל המציעים האחרים.
הכי שמחתי שהגעתי בזמן.
בכיף :) שמחתי לקרוא שהגעת בזמן.

orchilit

New member
מרכבת מרכז קו 18

מרכבת מרכז קו 18
הקו יוצא מהמסוף שמערבית (ימינה כשיוצאים מתחנת הרכבת) לתחנה, ומגיע לתחנת קויפמן/שנקר (מרכז הטקסטיל) שעל הטיילת, משם ללכת ברגל 2-3 דקות (לעבור את הכביש ולהיכנס למתחם). אפשר גם לקחת מאותו מסוף קו 10 שעושה מעט יותר סיבוב בת"א אבל גם מגיע לאותה תחנה. שני הקווים בתדירות טובה (10 דק' ופחות בכל שעות היום).

ella100

New member
תודה רבה.

מרכבת מרכז קו 18
הקו יוצא מהמסוף שמערבית (ימינה כשיוצאים מתחנת הרכבת) לתחנה, ומגיע לתחנת קויפמן/שנקר (מרכז הטקסטיל) שעל הטיילת, משם ללכת ברגל 2-3 דקות (לעבור את הכביש ולהיכנס למתחם). אפשר גם לקחת מאותו מסוף קו 10 שעושה מעט יותר סיבוב בת"א אבל גם מגיע לאותה תחנה. שני הקווים בתדירות טובה (10 דק' ופחות בכל שעות היום).
תודה רבה.

olli3

New member
מנהל
זה חתיכת עיקוף למי שמגיע מאשקלון...

מרכבת מרכז קו 18
זה חתיכת עיקוף למי שמגיע מאשקלון...

טנק2

New member
תמחתת
!

תמחתת
!

מהר ציון פינת סלמה לרחוב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מהר ציון פינת סלמה לרחוב
החשמונאים 90 ת״א

מצב
הנושא נעול.
למעלה