‬ שרשור הכוונה ומודיעין 19/04-18/04

מצב
הנושא נעול.

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מונית חיפ הת"א
האם יש מוניות שירות מחיפה לת"א במהלך הלילה?

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מיכי 10

Member
ממרכז חולון לרמת גן.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ממרכז חולון לרמת גן.
מועדים לשמחה חברים,

חברה שלי צריכה להגיע ביום שלישי בבוקר, משדרות קוגל פינת רחוב אביבים בחולון, לרחוב מעלה הבנים ברמת גן - ואחרי זה גם בחזרה.
היא חשבה שעליה להגיע קודם כל למגדלי עזריאלי עם 73 או 273.

יש לה קצת קשיים בהליכה, ולכן אשמח על חיבור טוב בין האוטובוסים, ללא הליכה מרובה ברגל.
מצד שני - כמה שפחות אוטובוסים, כדי שלא תצטרך לעלות ולרדת מאוטובוסים פעמים רבות. (בקשות סותרות במקצת?)

בתודה מראש,
מיכל.

olli3

New member
מנהל
התכוונת 71/271 ועדיף לרדת מהם בבית קלקא.

ממרכז חולון לרמת גן.
מועדים לשמחה חברים,

חברה שלי צריכה להגיע ביום שלישי בבוקר, משדרות קוגל פינת רחוב אביבים בחולון, לרחוב מעלה הבנים ברמת גן - ואחרי זה גם בחזרה.
היא חשבה שעליה להגיע קודם כל למגדלי עזריאלי עם 73 או 273.

יש לה קצת קשיים בהליכה, ולכן אשמח על חיבור טוב בין האוטובוסים, ללא הליכה מרובה ברגל.
מצד שני - כמה שפחות אוטובוסים, כדי שלא תצטרך לעלות ולרדת מאוטובוסים פעמים רבות. (בקשות סותרות במקצת?)

בתודה מראש,
מיכל.
שזה תחנה אחת לפני עזריאלי - שם התחנות צמודות אחת לשניה ללא הליכה מרובה.

מבית קלקא ממשיכים עם 60/63 של דן עד לשדרות ירושלים פינת מוריה. ממול לתחנה יש סניף דואר ושם מתחיל רחוב מוריה. היא נכנסת לרחוב (הרחוב בעליה) ואח"כ מצד שמאל היא תראה גן כזה בין הבניינים, הגן מוביל לרחוב מעלה הבנים שבעצם מקביל לרחוב מוריה.

מיכי 10

Member
תודה, מיכאל. אין עליך

שזה תחנה אחת לפני עזריאלי - שם התחנות צמודות אחת לשניה ללא הליכה מרובה.

מבית קלקא ממשיכים עם 60/63 של דן עד לשדרות ירושלים פינת מוריה. ממול לתחנה יש סניף דואר ושם מתחיל רחוב מוריה. היא נכנסת לרחוב (הרחוב בעליה) ואח"כ מצד שמאל היא תראה גן כזה בין הבניינים, הגן מוביל לרחוב מעלה הבנים שבעצם מקביל לרחוב מוריה.
תודה, מיכאל. אין עליך

{אני לא מתמצאת בקווים של חולון. את מספרי הקווים השגויים היא בעצמה אמרה לי, אבל זה לא חשוב}.
העיקר שמצאת תחנה משותפת לשני האוטובוסים, ונתת הסבר קל וברור להפליא!
שלחתי לה כרגע את התשובה שלך, ובמפה אני רואה איפה זה בדיוק, כך שאם יהיו לה בעיות, אוכל לעזור לה.

המון תודה מיכאל, וחג שמח,

מיכל.

olli3

New member
מנהל
חג שמח, בכיף :)

תודה, מיכאל. אין עליך

{אני לא מתמצאת בקווים של חולון. את מספרי הקווים השגויים היא בעצמה אמרה לי, אבל זה לא חשוב}.
שלחתי לה כרגע את התשובה שלך, ובמפה אני רואה איפה זה בדיוק, כך שאם יהיו לה בעיות, אוכל לעזור לה.

מיכל.
חג שמח, בכיף :)

cwen

New member
אם אפשר להציע הצעת יעול

תודה, מיכאל. אין עליך

מיכל.
אם אפשר להציע הצעת יעול
לא כדאי לעלות ממוריה. הוא לא מתחבר היטב למעלה הבנים וצריך לחצות פארק שלם עם מדרגות בדרך ומי שלא מכיר עלול להסתבך.

אני ממליצה אחרי הירידה מהאוטובוס וחציית שדרות ירושלים ללכת שמאלה עד שרואים מצד ימין מדרגות שעולות לתוך ההר - מדרגות שיוצאות מתוך שדרות ירושלים. מטפסים במדרגות והן מגיעות הישר לרחוב מעלה הבנים, ואז מתקדמים בו עד המספר המבוקש.

מיכי 10

Member
תודה, חמודה.

אם אפשר להציע הצעת יעול
לא כדאי לעלות ממוריה. הוא לא מתחבר היטב למעלה הבנים וצריך לחצות פארק שלם עם מדרגות בדרך ומי שלא מכיר עלול להסתבך.

אני ממליצה אחרי הירידה מהאוטובוס וחציית שדרות ירושלים ללכת שמאלה עד שרואים מצד ימין מדרגות שעולות לתוך ההר - מדרגות שיוצאות מתוך שדרות ירושלים. מטפסים במדרגות והן מגיעות הישר לרחוב מעלה הבנים, ואז מתקדמים בו עד המספר המבוקש.
תודה, חמודה.

ואני חשבתי - לפי המפה - שרחוב מעלה הבנים, הוא רחוב שמקביל לרחוב מוריה, כפי שכתב מיכאל. רק לא הבנתי למה החלק שלו, שקרוב לשד' ירושלים, צבוע בצבע אפור. עכשיו אני מבינה ממך, שקטע זה אינו ממש רחוב, אלא דרך של מדרגות.
נראה, אם יהיה לי בשבת כוח, אולי אעשה טיול רגלי, ואוכל לראות במו עיני מה קורה שם.
ביררתי גם לאיזה מספר בית היא צריכה להגיע, וזה בסדר גמור.

אגב, דיברתי איתה בינתיים, היא לא דתית, אבל אמרה שאתם פורום שעושה ממש מצוות. מה שבהחלט נכון!!

תודה לךְ, שבת שלום וחג שמח,
מיכל.

cwen

New member
כן, החלק האפור אלה המדרגות

תודה, חמודה.

ואני חשבתי - לפי המפה - שרחוב מעלה הבנים, הוא רחוב שמקביל לרחוב מוריה, כפי שכתב מיכאל. רק לא הבנתי למה החלק שלו, שקרוב לשד' ירושלים, צבוע בצבע אפור. עכשיו אני מבינה ממך, שקטע זה אינו ממש רחוב, אלא דרך של מדרגות.
נראה, אם יהיה לי בשבת כוח, אולי אעשה טיול רגלי, ואוכל לראות במו עיני מה קורה שם.
ביררתי גם לאיזה מספר בית היא צריכה להגיע, וזה בסדר גמור.

אגב, דיברתי איתה בינתיים, היא לא דתית, אבל אמרה שאתם פורום שעושה ממש מצוות. מה שבהחלט נכון!!

תודה לךְ, שבת שלום וחג שמח,
מיכל.
זה איזור מאוד יפה, ומעלה הבנים צמוד להר הבנים שהוא פארק ענק באמצע העיר. דרך מוריה היא תסתבך אבל המדרגות יביאו אותה בדיוק למחוז חפצה.

גדלתי באיזור הזה...

מיכי 10

Member
אהה. נחמד.

זה איזור מאוד יפה, ומעלה הבנים צמוד להר הבנים שהוא פארק ענק באמצע העיר. דרך מוריה היא תסתבך אבל המדרגות יביאו אותה בדיוק למחוז חפצה.

גדלתי באיזור הזה...
אהה. נחמד.

האמת שגם אני מכירה את האזור באופן כללי, אבל מזמן לא הסתובבתי שם, ופשוט לא זכרתי איך זה מסתדר. אולי המדרגות קרובות לחנות הפרחים של עמי "פיקוס"?

{מוזר שאני גרה במרחק קילומטרים בודדים משם, ובפארק "יד לבנים", הייתי רק פעם אחת לפני שנים, ואפילו לא בתוך הבניין. בעוד שב"יד לבנים" בפתח תקווה, הייתי כמה וכמה פעמים בפנים, והמון המון פעמים מסביב. בגן היפה ובגן החיות שיש או לפחות היה שם וכו' וכו'.

olli3

New member
מנהל
גן החיות עדיין שם.

אהה. נחמד.

האמת שגם אני מכירה את האזור באופן כללי, אבל מזמן לא הסתובבתי שם, ופשוט לא זכרתי איך זה מסתדר. אולי המדרגות קרובות לחנות הפרחים של עמי "פיקוס"?

{מוזר שאני גרה במרחק קילומטרים בודדים משם, ובפארק "יד לבנים", הייתי רק פעם אחת לפני שנים, ואפילו לא בתוך הבניין. בעוד שב"יד לבנים" בפתח תקווה, הייתי כמה וכמה פעמים בפנים, והמון המון פעמים מסביב. בגן היפה ובגן החיות שיש או לפחות היה שם וכו' וכו'.
גן החיות עדיין שם.

הגעה מקריית שמונה לקייקי הגושרים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הגעה מקריית שמונה לקייקי הגושרים
הגעה מקייקי הגושרים ביום שני הקרוב (מוצאי החג) למחלף גלילות (גם לתל אביב זה טוב). אני יודע שיש את קו 58 לקרית שמונה, אבל אני אצטרך לחזור מוקדם יותר. האם יש דרך להגיע מוקדם יותר מקו 58 שעובר ב18:30 בגושרים? למישהו יש מושג אם יש תחנת מוניות ספיישל באזור? כמה עולה בערך הנסיעה במונית ספיישל? כל מידע שעשוי לעזור יתקבל בברכה!

הכוונה באזור ת"א!

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הכוונה באזור ת"א!
היי חבר'ה! אני זקוקה נואשות להכוונה! אני אמורה להגיע היום (שישי) לקראת השעה 22:00 מרמת גן, רמת יצחק (בסמוך לכצנלסון, גבעתיים) לקאמל קומדי קלאב (נחלת בנימין 52) בת"א. קצת גדול עלינו להזמין מונית וניסיון לבדוק קווי לילה או מוניות שירות לא הלך טוב כ"כ.

מישהו מכיר? יודע?

אני ממש ממש ממש ממש אודה לכם!! :)

cwen

New member
אין קווי לילה ביום שישי באיזור המרכז

הכוונה באזור ת"א!
היי חבר'ה! אני זקוקה נואשות להכוונה! אני אמורה להגיע היום (שישי) לקראת השעה 22:00 מרמת גן, רמת יצחק (בסמוך לכצנלסון, גבעתיים) לקאמל קומדי קלאב (נחלת בנימין 52) בת"א. קצת גדול עלינו להזמין מונית וניסיון לבדוק קווי לילה או מוניות שירות לא הלך טוב כ"כ.

מישהו מכיר? יודע?

אני ממש ממש ממש ממש אודה לכם!! :)
ומוניות שירות יש רק מדרך ז'בוטינסקי. אם את לוקחת מונית לשם, אולי עדיף לך כבר לנסוע איתה עד היעד. אני לא יודעת איך זה מבחינת מחירים.

חחחחח

ומוניות שירות יש רק מדרך ז'בוטינסקי. אם את לוקחת מונית לשם, אולי עדיף לך כבר לנסוע איתה עד היעד. אני לא יודעת איך זה מבחינת מחירים.
חחחחח
התשובה של "לנסוע עם מונית עד היעד" היא בדיוק התשובה שרציתי להימנע ממנה.....

cwen

New member
מונית 66 תביא אותך יחסית קרוב

חחחחח
התשובה של "לנסוע עם מונית עד היעד" היא בדיוק התשובה שרציתי להימנע ממנה.....
מונית 66 תביא אותך יחסית קרוב
אבל כדי להגיע אליה נראה לי שגם תצטרכי מונית ספיישל. או ללכת ממש ממש הרבה. הן נוסעות מפתח תקווה לתל אביב דרך ז'בוטינסקי.

olli3

New member
מנהל
13 שח ביום חול, יש מצב שיותר בשישישבת.

13 שח ביום חול, יש מצב שיותר בשישישבת.

tarabara

New member
רחובות

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

רחובות
איזה קו מגיע לררחוב סביון מתחנת רכבת רחובות? מה תדירות? וכמה זמן הנסיעה? תודה ושבת שלום

olli3

New member
מנהל
קווים 11/28 של אגד.

רחובות
איזה קו מגיע לררחוב סביון מתחנת רכבת רחובות? מה תדירות? וכמה זמן הנסיעה? תודה ושבת שלום
קווים 11/28 של אגד.
מקו 11 יש לרדת בתחנת חיים בר לב/מאאס ומשם רגלית לרחוב הסביון. קו 11 פועל החל משעות הצהרים והוא מתוזמן עם הגעת הרכבת מכיוון ת"א לרחובות.

מקו 28 יש לרדת במסעף הכניסה לקיבוץ נען. לחצות את הכביש הבין עירוני (כביש 40) ולהיכנס לרחובות דרך שביל העפר שיש שם (הליכה של דקה אחת ואת ברחוב הסביון). קו 28 פועל מספר פעמים ביום (בוקר, צהרים וערב) וגם הוא מתוזמן עם הגעת הרכבת מת"א לרחובות.

בשעות אחרות, אפשר לרדת ברכבת לוד ולהמשיך מתחנת הרכבת עם קו 249 של אגד לרחובות. תחנת הירידה מקו 249 היא מסעף קיבוץ נען (צומת נען), שם אין צורך לחצות שום כביש, פשוט להיכנס לרחובות דרך שביל העפר.

חשוב שתדעי שיש אופציות אחרות מלבד רכבת לרחובות. בנוסף חשוב שתדעי שניתן לנסוע עם קו 13 של אגד מאיזורים מרכזיים ברחובות עד לתחנת הנורית/הפרג (רחוב הנורית מקביל לרחוב הסביון).

מצב
הנושא נעול.
למעלה