‬ שרשור הכוונה ומודיעין 19/03

מצב
הנושא נעול.

Ofekalef1

New member
חשבתי גם על האופציה הזו.

רד ברכבת מרכז, עבור לדרך נמיר וסע עם שפע
של קווים לאליאנס.

בינהם: 71/171/271/274/501 אגד, 149 מטרופולין ו45/127/279 של דן.

71 הכי פחות מומלץ מכולם כי צריך לחצות בו את דרך נמיר. כל השאר מעולים! 149 עוד יותר כי אין לו הורדה עד לנמיר פינת יהודה המכבי.

מהקווים שפונים ימינה מנמיר לחיים לבנון, אתה יורד (בחיים לבנון), חוצה לצד השני ונכנס לרחוב רדינג והולך עד שאתה מגיע לאליאנס - הליכה של 5-7 דקות.

מהקווים שמורידים אותך על נמיר, מאחורי התחנות וליד גשר הולכי הרגל יש שביל במוביל לתוך רדינג דרך רחוב הררי. הליכה של 5 דקות ואת באליאנס.
חשבתי גם על האופציה הזו.
הכרתי את האופציה של 171, אבל לא חשבתי שזה יכול להיות מהיר יותר.
גוגל אומר לי של-171 לוקח 9 דקות להגיע לרדינג, ול-501 לוקח 2 דקות להגיע לתחנה הממש קרובה על דרך נמיר. הגיוני?

כמה אפשר לסמוך על הזמנים שבהם הקווים מגיעים לדרך נמיר? אחרת אצטרך ללכת עם רשימה ולראות על איזה קווים אני יכול לעלות...

olli3

New member
מנהל
כל הקווים עוצרים ב3 סככות תחנה שסמוכות האחת

חשבתי גם על האופציה הזו.
הכרתי את האופציה של 171, אבל לא חשבתי שזה יכול להיות מהיר יותר.
גוגל אומר לי של-171 לוקח 9 דקות להגיע לרדינג, ול-501 לוקח 2 דקות להגיע לתחנה הממש קרובה על דרך נמיר. הגיוני?

כמה אפשר לסמוך על הזמנים שבהם הקווים מגיעים לדרך נמיר? אחרת אצטרך ללכת עם רשימה ולראות על איזה קווים אני יכול לעלות...
לשניה.

תכין לעצמך רשימה של כל הקווים הרלוונטיים אם אתה רוצה. אבל בכלליות, רוב הקווים מהרשימה שרשמתי לך נמצאים בתחנה של הקווים לאוניברסיטה (45/127/279 דן, 71/171/271/274 אגד).

כולם מהירים באותה המידה חוץ מ149 שקצת יותר מהיר. לכולם זמן הנסיעה הזה לוקח בין 5-10 דקות (לרוב באמצע).

מה שכן, העליה לקווי X71 לוקחת זמן. לא פעם אחד מהקווים האלו ממתין ברכבת מרכז כשתי דקות מהרגע שהוא עצר ועד הרגע שהוא יוצא. לכן, שים לב מי מגיע ותעשה שיקול על מה לעלות.

Ofekalef1

New member
יש שילוט אלקטרוני בתחנה?

לשניה.

תכין לעצמך רשימה של כל הקווים הרלוונטיים אם אתה רוצה. אבל בכלליות, רוב הקווים מהרשימה שרשמתי לך נמצאים בתחנה של הקווים לאוניברסיטה (45/127/279 דן, 71/171/271/274 אגד).

כולם מהירים באותה המידה חוץ מ149 שקצת יותר מהיר. לכולם זמן הנסיעה הזה לוקח בין 5-10 דקות (לרוב באמצע).

מה שכן, העליה לקווי X71 לוקחת זמן. לא פעם אחד מהקווים האלו ממתין ברכבת מרכז כשתי דקות מהרגע שהוא עצר ועד הרגע שהוא יוצא. לכן, שים לב מי מגיע ותעשה שיקול על מה לעלות.
יש שילוט אלקטרוני בתחנה?

Ofekalef1

New member
הבנתי

הבנתי
אנסה פעם אחת להגיע לתחנה כשאני לא ממהר בשביל לראות מה הולך שם. אם התחנות סמוכות אני מניח שפשוט כשאני רואה קו אני אלך לתחנה הסמוכה לו...
תודה רבה על העזרה!

olli3

New member
מנהל
3 תחנות, אחת ליד השניה.

הבנתי
אנסה פעם אחת להגיע לתחנה כשאני לא ממהר בשביל לראות מה הולך שם. אם התחנות סמוכות אני מניח שפשוט כשאני רואה קו אני אלך לתחנה הסמוכה לו...
תודה רבה על העזרה!
3 תחנות, אחת ליד השניה.
כולם נמצאות בתחילת המפרץ. כשאתה יוצא מהרכבת, לפני המודיעין ועמדת הרב קו של דן יש כביש שמוביל לחניון שצמוד לדרך נמיר. לך איתו פשוט ישר ועבור בין המכוניות החונות ישר לנמיר. איך שתגיע לקצה החניון, זו התחנה של קווי האוניברסיטה. שתי התחנות שלפניה הן של 149 ו501.

ayama08

New member
שדרות העצמאות בחיפה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
שדרות העצמאות בחיפה
הי ,איך ניתן להגיע מקרית מוצקין לשדרות העצמאות בחיפה?

לבנה30

New member
שלום לכולם

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום לכולם
איך מגיעים לרחוב שוקן בתל אביב מתחנה מרכזית החדשה בראשון לציון. (מקרית ראשון)
מחר אחר הצהריים
תודה לעונים.

יניביש1

New member
173 ותרדי ברחוב שדרות הרציון בתל אביב

שלום לכולם
איך מגיעים לרחוב שוקן בתל אביב מתחנה מרכזית החדשה בראשון לציון. (מקרית ראשון)
מחר אחר הצהריים
תודה לעונים.
173 ותרדי ברחוב שדרות הרציון בתל אביב
שוקן זה רחוב ראשי מקביל.

Nexus Guy

New member
מת.א מרכז סובידור לבני ברק בן גוריון 1

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני יודע שיש שמה מסוף אוטובסים באזור.

תודה על העזרה

olli3

New member
מנהל
42/58/142 דן, 75/76/524/525/531 אגד.

אני יודע שיש שמה מסוף אוטובסים באזור.

תודה על העזרה
42/58/142 דן, 75/76/524/525/531 אגד.
אם באים ברכבת, מומלץ לצאת מתחנת הרכבת ביציאת רמת גן. משם יש ללכת לתחילת אבא הילל (צומת עלית) ומתחנה אחת עולים על כל הקווים שציינתי לעיל וגם על 65/67 של דן.

תחנת הירידה היא דרך אבא הילל/דרך ששת הימים. ממשיכים שם ישר (עם כיוון הנסיעה של האוטובוס) ובצומת הקרוב זו דרך בן גוריון. יש לחצות לצד השני של בן גוריון עבור בן גוריון 1.

אם באים ברכבת מכיוון הצפון יש לרדת בתחנת ת"א האוניברסיטה ולקחת ממסוף האוטובוסים הצמוד את קו 40 של דן עד ליעד.

אם באים מערי השרון ברכבת יש לרדת בתחנת הרכבת של בני ברק. משם ניתן ללכת ברגל או לקחת מגוון קווים של אגד ודן למגדלי בסר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה