‬ שרשור הכוונה ומודיעין 19/03

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
מ189 ניתן גם ללכת ברגל - הליכה של 15 דקות.

כן, ניתן.
מבלינסון נוסעים עם כל קו של דן או של קווים לרכבת מרכז בת"א (הכי טוב עם 166 של דן) ומרכבת מרכז מרחוב על פרשת דרכים ממשיכים עם קו 55 של קווים. קו 166 של דן מוריד בדיוק בתחנה שממנה ממשיכים עם 55 פשוט.

מקו 55 יש לרדת תחנה אחת לפני התחנה הסופית בהירקון פינת ירמיהו.

מרמת החייל יש לנסוע עם 12 של דן עד לתחנה הסופית - מסוף רידינג. ממסוף רידיניג אפשר ללכת ברגל או לקחת כמעט כל קו שיוצא ממסוף רידינג לדיזינגוף והרשימה ממש ארוכה.

התדירות של קו 12 היא כל חצי שעה. אופציית נסיעה בהחלפה הופכת לטיפה מורכבת. אפשר לנסוע עם 189 של דן עד לכיכר מילאנו באבן גבירול. שם ניתן לעבור לנורדאו והחליף לקו 11 של דן שמגיע עד ליעד שלך (ירידה בהירקון פינת ירמיהו) או להתקדם עם קו 5 לנורדאו פינת דיזינגוף. הבעיה עם 11 היא שהוא עובד בתדירות של פעם ב45 דקות...

ההליכה מנורדאו פינת דיזינגוף לכ"ג יורדי הסירה עומדת על 7-9 דקות. ותמיד אפשר לנסוע תחנה אחת עם כל קו שעובר בדיזינגוף לכיוון רידינג ולא חסר קווים כאלו והתדירות המשותפת היא כל שתי דקות אוטובוס.
מ189 ניתן גם ללכת ברגל - הליכה של 15 דקות.
כשיורדים מ189 באבן גבירול - כיכר מילאנו, חוזרים אחורה ופונים שמאלה ליוחנן הורקנוס. הולכים על יוחנן הורקנוס עד שהרחוב נגמר ופונים ימינה לישעיהו עד שמגיעים לג'פניקה ופונים שם שמאלה לירמיהו ואז ימינה לדיזינגוף ושמאלה לכ"ג יורדי הסירה.

על מנת להחליף לקו 5, אין צורך בהליכה. מאותה התחנה באבן גבירול - כיכר מילאנו, ממשיכים עם קו 5. בעבור קו 11 יש לעבור לנורדאו אבל זה מיותר עקב התדירות הנמוכה שלו, כל זאת כמובן אם אין לך אפליקצייה לזמן אמת כלשהי.

tamarhp

New member
תודה

כן, ניתן.
מבלינסון נוסעים עם כל קו של דן או של קווים לרכבת מרכז בת"א (הכי טוב עם 166 של דן) ומרכבת מרכז מרחוב על פרשת דרכים ממשיכים עם קו 55 של קווים. קו 166 של דן מוריד בדיוק בתחנה שממנה ממשיכים עם 55 פשוט.

מרמת החייל יש לנסוע עם 12 של דן עד לתחנה הסופית - מסוף רידינג. ממסוף רידיניג אפשר ללכת ברגל או לקחת כמעט כל קו שיוצא ממסוף רידינג לדיזינגוף והרשימה ממש ארוכה.

התדירות של קו 12 היא כל חצי שעה. אופציית נסיעה בהחלפה הופכת לטיפה מורכבת. אפשר לנסוע עם 189 של דן עד לכיכר מילאנו באבן גבירול. שם ניתן לעבור לנורדאו והחליף לקו 11 של דן שמגיע עד ליעד שלך (ירידה בהירקון פינת ירמיהו) או להתקדם עם קו 5 לנורדאו פינת דיזינגוף. הבעיה עם 11 היא שהוא עובד בתדירות של פעם ב45 דקות...

ההליכה מנורדאו פינת דיזינגוף לכ"ג יורדי הסירה עומדת על 7-9 דקות. ותמיד אפשר לנסוע תחנה אחת עם כל קו שעובר בדיזינגוף לכיוון רידינג ולא חסר קווים כאלו והתדירות המשותפת היא כל שתי דקות אוטובוס.
תודה

נראה לי שאסע מרמת החייל עם קו 12 ואלך ברגל.
כמה זמן הליכה מהתחנה האחרונה של 12 עד יורדי הסירה?
כמה זמן נסיעה זה בקו 12 מולנברג לרידינג בשעות הבוקר? אני צריכה להיות שם ב8 וחצי בערך (כולל ההליכה מתחנת האוטובוס).

olli3

New member
מנהל
שוב, את ממש לא חייבת ללכת את זה.

תודה

נראה לי שאסע מרמת החייל עם קו 12 ואלך ברגל.
כמה זמן הליכה מהתחנה האחרונה של 12 עד יורדי הסירה?
כמה זמן נסיעה זה בקו 12 מולנברג לרידינג בשעות הבוקר? אני צריכה להיות שם ב8 וחצי בערך (כולל ההליכה מתחנת האוטובוס).
מרידינג יוצאים 10 קווים שונים בתדירות גבוהה עד גבוהה מאד לדיזינגוף ובן יהודה. קווים כמו 4/104/204/72/172/9/39/239 של דן ו55 של קווים ו174 של אגד.

נסיעה של תחנה אחת איתם ואת ביעד שלך (אלא אם כן אין לך רב קו ולכן החלפת קווים הופכת עבורך לעסק יקר).

אם ברגל, אז ההליכה לוקחת סביב ה-6-8 דקות.

tamarhp

New member
מעולה, תודה

מרידינג יוצאים 10 קווים שונים בתדירות גבוהה עד גבוהה מאד לדיזינגוף ובן יהודה. קווים כמו 4/104/204/72/172/9/39/239 של דן ו55 של קווים ו174 של אגד.

נסיעה של תחנה אחת איתם ואת ביעד שלך (אלא אם כן אין לך רב קו ולכן החלפת קווים הופכת עבורך לעסק יקר).

אם ברגל, אז ההליכה לוקחת סביב ה-6-8 דקות.
מעולה, תודה

tamarhp

New member
קו 12 יוצא כל חצי שעה עגולה מעתידים?

כן, ניתן.

קו 12 יוצא כל חצי שעה עגולה מעתידים?
וזה 7-9 דק' הליכה מרידינג ליורדי הסירה?

Ofekalef1

New member
התחנה של קו 7 ברכבת אוניברסיטה

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 19/03

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מישהו יודע איפה (באיזה צד וכמה צפונה) נמצאת התחנה של קו 7 (לכיוון מסוף וולפסון) ברכבת האוניברסיטה?

cwen

New member
בצד המערבי, בחלק המקורה שלו. זאת אומרת, החלק

מישהו יודע איפה (באיזה צד וכמה צפונה) נמצאת התחנה של קו 7 (לכיוון מסוף וולפסון) ברכבת האוניברסיטה?
הרחוק מהיציאה מתחנת הרכבת.

Ofekalef1

New member
תודה.

הרחוק מהיציאה מתחנת הרכבת.
תודה.
הדרך הכי מהירה להגיע היא ביציאה מהתחנה ללכת שמאלה, לסיים את הלולאה ולהגיע אליו? אני מנסה להעריך מה הסיכויים שלי להגיע לנסיעה שלו ב-17:15 אם הרכבת מתעכבת עד נניח... 17:12. אין סיכוי, נכון?

cwen

New member
בריצה, יתכן שאפשר להגיע.

תודה.
הדרך הכי מהירה להגיע היא ביציאה מהתחנה ללכת שמאלה, לסיים את הלולאה ולהגיע אליו? אני מנסה להעריך מה הסיכויים שלי להגיע לנסיעה שלו ב-17:15 אם הרכבת מתעכבת עד נניח... 17:12. אין סיכוי, נכון?
בריצה, יתכן שאפשר להגיע.
אתה חייב דווקא קו 7?

אם תגיד מה היעד הסופי אולי אפשר יהיה להציע שילובי קווים למקרה שתפספס אותו.

Ofekalef1

New member
אני צריך להגיע לתיכון אליאנס

בריצה, יתכן שאפשר להגיע.
אתה חייב דווקא קו 7?

אם תגיד מה היעד הסופי אולי אפשר יהיה להציע שילובי קווים למקרה שתפספס אותו.
ב-17:30, ואני מגיע ברכבת שמגיעה ב-17:07 לתחנה. כשהיא מגיעה בזמן אני הולך הליכה רגילה ומקדים בחמש דקות, אבל פעם אחת היא התעכבה בשש דקות, ואז הגעתי בדיוק בזמן אבל נוטף (וזה היה יום חורף...).
בלו"ז החדש הבעיה הרבה פחות משמעותית, אבל לא נראה שהוא הולך להיכנס לתוקף בזמן הקרוב.

cwen

New member
גם 45 מגיע לשם. ואם פספסת את שניהם, אפשר

ב-17:30, ואני מגיע ברכבת שמגיעה ב-17:07 לתחנה. כשהיא מגיעה בזמן אני הולך הליכה רגילה ומקדים בחמש דקות, אבל פעם אחת היא התעכבה בשש דקות, ואז הגעתי בדיוק בזמן אבל נוטף (וזה היה יום חורף...).
בלו"ז החדש הבעיה הרבה פחות משמעותית, אבל לא נראה שהוא הולך להיכנס לתוקף בזמן הקרוב.
גם 45 מגיע לשם. ואם פספסת את שניהם, אפשר
להתקדם עם 289 או 49 ולהחליף ל 25, 126, 6...

cwen

New member
כן, אבל בלחץ

יש סיכוי שאחת מהאפשרויות האלה
תצא פחות מרבע שעה?
כן, אבל בלחץ
אני רואה ש 45 יוצא ב 17:00 ו ב 17:25, ונראה לי שיקח לו יותר מחמש דקות לעשות את הסיבוב (אבל זה עדיין יביא אותך מהר יחסית והוא יוצא חמש דקות לפני ה 7 הבא).
289 יש לך קצת לפני ב 17:21. הוא מקיף את כל האוניברסיטה. אם אתה יורד בחיים לבנון אז משם יש את רוב או כל הקווים שציינתי וסביר שהתדירות המשולבת שלהם תהיה לא רעה בכלל. קשה להאריך מתי הם יגיעו כי הם יוצאים יותר מרחוק. מאחר שהמצב כל כך לחוץ, אז עדיף כנראה לנסות את האופציה הזו בעת הצורך ולדעת להבא אם שווה לנקוט בה או לא.
אני מסכימה שלוח הזמנים לחוץ.

Ofekalef1

New member
טוב, אז כנראה שאם אפספס את 7

כן, אבל בלחץ
אני רואה ש 45 יוצא ב 17:00 ו ב 17:25, ונראה לי שיקח לו יותר מחמש דקות לעשות את הסיבוב (אבל זה עדיין יביא אותך מהר יחסית והוא יוצא חמש דקות לפני ה 7 הבא).
289 יש לך קצת לפני ב 17:21. הוא מקיף את כל האוניברסיטה. אם אתה יורד בחיים לבנון אז משם יש את רוב או כל הקווים שציינתי וסביר שהתדירות המשולבת שלהם תהיה לא רעה בכלל. קשה להאריך מתי הם יגיעו כי הם יוצאים יותר מרחוק. מאחר שהמצב כל כך לחוץ, אז עדיף כנראה לנסות את האופציה הזו בעת הצורך ולדעת להבא אם שווה לנקוט בה או לא.
אני מסכימה שלוח הזמנים לחוץ.
טוב, אז כנראה שאם אפספס את 7
אלך ברגל
לא נורא קצת לאחר...
בכלל, כמעט ולא יוצא לי לצאת מהתחנה בעיכוב של יותר מדקה או שתיים, אז את המקרים הנדירים שזה קורה, נסבול.
תודה בכל מקרה!

olli3

New member
מנהל
רד ברכבת מרכז, עבור לדרך נמיר וסע עם שפע

של קווים לאליאנס.

בינהם: 71/171/271/274/501 אגד, 149 מטרופולין ו45/127/279 של דן.

71 הכי פחות מומלץ מכולם כי צריך לחצות בו את דרך נמיר. כל השאר מעולים! 149 עוד יותר כי אין לו הורדה עד לנמיר פינת יהודה המכבי.

מהקווים שפונים ימינה מנמיר לחיים לבנון, אתה יורד (בחיים לבנון), חוצה לצד השני ונכנס לרחוב רדינג והולך עד שאתה מגיע לאליאנס - הליכה של 5-7 דקות.

מהקווים שמורידים אותך על נמיר, מאחורי התחנות וליד גשר הולכי הרגל יש שביל במוביל לתוך רדינג דרך רחוב הררי. הליכה של 5 דקות ואת באליאנס.

cwen

New member
זה יעבוד רק אם הוא מגיע מהדרום

של קווים לאליאנס.

בינהם: 71/171/271/274/501 אגד, 149 מטרופולין ו45/127/279 של דן.

71 הכי פחות מומלץ מכולם כי צריך לחצות בו את דרך נמיר. כל השאר מעולים! 149 עוד יותר כי אין לו הורדה עד לנמיר פינת יהודה המכבי.

מהקווים שפונים ימינה מנמיר לחיים לבנון, אתה יורד (בחיים לבנון), חוצה לצד השני ונכנס לרחוב רדינג והולך עד שאתה מגיע לאליאנס - הליכה של 5-7 דקות.

מהקווים שמורידים אותך על נמיר, מאחורי התחנות וליד גשר הולכי הרגל יש שביל במוביל לתוך רדינג דרך רחוב הררי. הליכה של 5 דקות ואת באליאנס.
אם הוא מגיע מהצפון, הזמן שיקח לרכבת להגיע מהאוניברסיטה לרכבת מרכז כבר יבזבז לו את הזמן שהוא מנסה לחסוך. ודרך נמיר עלולה להיות עמוסה בשעות האלה בכיוון הזה.

Ofekalef1

New member
אני מגיע מהדרום...

אם הוא מגיע מהצפון, הזמן שיקח לרכבת להגיע מהאוניברסיטה לרכבת מרכז כבר יבזבז לו את הזמן שהוא מנסה לחסוך. ודרך נמיר עלולה להיות עמוסה בשעות האלה בכיוון הזה.
אני מגיע מהדרום...

olli3

New member
מנהל
מדוייק להפליא, רק שידעתי שהוא מגיע מהדרום :)

מדוייק להפליא, רק שידעתי שהוא מגיע מהדרום :)

מצב
הנושא נעול.
למעלה