‬ שרשור הכוונה ומודיעין 18/02

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
יש אוטובוס עד הכניסה לגבעת ברנר - קו 434 אגד.

מירושלים לקיבוץ גבעת ברנר
הבנתי שיש אוטובוסים עד צומת בילו.

השאלה היא אם יש משמה אוטובוסים שכדאי לקחת או שאפשר ללכת ברגל או להזמין מונית (מצומת בילו לקיבוץ גבעת ברנר).

תודה רבה!
תחנת הירידה היא: ק.עקרון צומת כביש 40/פאוור סנטר בילו

זה השם הרשמי של התחנה, כשחוצים את הצומת לצד השני זו כבר הכניסה לגבעת ברנר. מספר התחנה ברשימת התחנות של קו 434 הינו - 16.

קיים קו אחד בלבד אשר נכנס לתוך גבעת ברנר - קו 24 של אגד. הקו פעיל 3 פעמים ביום בלבד והוא יוצא מבית אלעזרי. במידה והזמנים שלו מתאימים, ניתן לרדת מקו 434 במסעך בית אלעזרי ומאותה התחנה בה יורדים ממשיכים עם קו 24 לגבעת ברנר.

אם יורדים מ434 בקרית עקרון - צומת , תחנת כביש 40/פאוור סנטר בילו אפשר לחצות לצד השני ולנסוע תחנה אחת עם קו 301 של אגד (תדירות של כל רבע שעה על הנייר מכיוון שהוא יוצא מת"א דרך ראשל"צ, נס ציונה, רחובות...). בכל מקרה אפשר לנסוע איתו תחנה אחת למסעף הכניסה היותר מרכזי לגבעת ברנר (סך הכל 400-500 מטרים מפרידים בין שתי הכניסות האלו). אפשר לרדת מ434 גם תחנה אחת אחרי במסעף ביה"ח קפלן ומהצד השני יש עוד כמה קוווים כמו 367/371 של מטרופולין, 35/36/37/323 של אפיקים ו226/301 של אגד.

אישית, האופציה האחרונה ממש מיותרת לטעמי, אלא אם כן היעד שלך הוא בית חלומותיי. אחרת, זה כבר לא משנה ואפשר פשוט ללכת ברגל... אפילו לבית חלומותיי אפשר ללכת ברגל.

pcper

New member
אני צריך לתוך הקיבוץ...

תחנת הירידה היא: ק.עקרון צומת כביש 40/פאוור סנטר בילו

זה השם הרשמי של התחנה, כשחוצים את הצומת לצד השני זו כבר הכניסה לגבעת ברנר. מספר התחנה ברשימת התחנות של קו 434 הינו - 16.

קיים קו אחד בלבד אשר נכנס לתוך גבעת ברנר - קו 24 של אגד. הקו פעיל 3 פעמים ביום בלבד והוא יוצא מבית אלעזרי. במידה והזמנים שלו מתאימים, ניתן לרדת מקו 434 במסעך בית אלעזרי ומאותה התחנה בה יורדים ממשיכים עם קו 24 לגבעת ברנר.

אם יורדים מ434 בקרית עקרון - צומת , תחנת כביש 40/פאוור סנטר בילו אפשר לחצות לצד השני ולנסוע תחנה אחת עם קו 301 של אגד (תדירות של כל רבע שעה על הנייר מכיוון שהוא יוצא מת"א דרך ראשל"צ, נס ציונה, רחובות...). בכל מקרה אפשר לנסוע איתו תחנה אחת למסעף הכניסה היותר מרכזי לגבעת ברנר (סך הכל 400-500 מטרים מפרידים בין שתי הכניסות האלו). אפשר לרדת מ434 גם תחנה אחת אחרי במסעף ביה"ח קפלן ומהצד השני יש עוד כמה קוווים כמו 367/371 של מטרופולין, 35/36/37/323 של אפיקים ו226/301 של אגד.

אישית, האופציה האחרונה ממש מיותרת לטעמי, אלא אם כן היעד שלך הוא בית חלומותיי. אחרת, זה כבר לא משנה ואפשר פשוט ללכת ברגל... אפילו לבית חלומותיי אפשר ללכת ברגל.
אני צריך לתוך הקיבוץ...
(לא לבית חלומותיי).
עדיין זה במרחב הליכה סביר?

תודה רבה

olli3

New member
מנהל
הקיבוץ גדול יחסית. בלי מיקום מדוייק, לא אוכל

אני צריך לתוך הקיבוץ...
(לא לבית חלומותיי).
עדיין זה במרחב הליכה סביר?

תודה רבה
הקיבוץ גדול יחסית. בלי מיקום מדוייק, לא אוכל
לעזור.

olli3

New member
מנהל
תלוי באיזו שעה.

שלחתי לך מסר... ואגב
כמה זמן לוקח לאוטובוס של אגד (434) להגיע לשם מירושלים?

תודה רבה!!
תלוי באיזו שעה.
בשעות הבוקר סביב ה50 דקות. בשעות אחרות קצת פחות. זו הערכת זמנים שלי. מעולם לא נסעתי בקו זה את כל המסלול אלא רק את חלק מהמסלול.

Lורליי

New member
איך אגיע ממסעף קידרון לצומת טמפו/אזור

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 18/02

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
הכי מהר ובזול...?
בבוקר....(רוצה להגיע ב8-8:30 אשמח גם לדעת באיזה שעות יש)
תודה רבה

olli3

New member
מנהל
הכי מהר זה לנסוע לצומת גדרה ומשם

הכי מהר ובזול...?
בבוקר....(רוצה להגיע ב8-8:30 אשמח גם לדעת באיזה שעות יש)
תודה רבה
הכי מהר זה לנסוע לצומת גדרה ומשם
ממשיכים עם קו 369 של מטרופולין לת"א. בכל הקווים של מטרופולין מונהג כיום ערך צבור (עד קוד 12 - כולל). מקוד 13 יש כרטיסיית שתי נסיעות המקנה 15% הנחה - מכונה הלוך ושוב. הערך הצבור חוסך לך את הסירבול של כרטיסיות שונות לקודי נסיעה שונים. אתה פשוט טוען על הרב קו ערך צבור ומקבל על סכום הטעינה תוספת של 25% מסכום הטעינה. הערך הצבור מכובד גם על ידי אגד ודן בתחומי גוש דן והשרון בלבד. כמו כן, הערך הצבור תקף בכל הקווים של חברת קווים (עד קוד 12).

***שים לב! יש שינויים בצומת גדרה. לא הייתי שם כחודשיים כך שלא אוכל להגיד לך מה השתנה שם. המלצה שלי - נסיעה לצומת חצור ושם ביצוע ההחלפה לקו 369. פירוט בהמשך...

על מנת להגיע ממסעף קידרון לצומת גדרה, יש לנסוע באמצעות קו 301 אגד (הכי יקר),קווים 367/371 של מטרופולין (המחיר סבב ה-5 ש"ח להערכתי, ניתן לעשות חיפוש באתר מטרופולין על פי מוצא ויעד ממסעף קדרון לצומת גדרה ולקבל את עלות הנסיעה), קווים 35/36/37/323 של אפיקים (אין לי מושג מה המחיר אבל הוא כמו במטרופולין, 10 אגורות לכאן או לשם).

כמו כן, ניתן לרדת מכל הקווים האלו (מלבד 323) גם בצומת חצור. גם קו 373 של מטרופולין ממסעף קדרון מגיע לצומת חצור. מדובר בסך הכל 500 מטרים בין צומת גדרה לצומת חצור ועם כל השינויים שיש כיום בצומת גדרה, בהחלט הייתי נוסע לצומת חצור, חוצה לצד השני ומשם ממשיך עם 369.

קו 369 מגיע לצומת טמפו, את עלות הנסיעה יש לבדוק גם כן באתר מטרופולין.

הדרך האיטית היא באמצעות קו 301 וחלופת הבוקר המוקדמת של קו 201 (שניהם של אגד) ממסעף קדרון אל צומת טמפו. הנסיעה כוללת מעבר בצומת ביל"ו > רחובות > נס ציונה > ראשל"צ > צומת בית דגן ומשם לאזור. עלות הנסיעה היא 19 ש"ח לכיוון, ניתן לרכוש כרטיסיית שתי נסיעות המקנה הנחה של 15% (מה שמכונה בטעות הלוך ושוב).

מצב
הנושא נעול.
למעלה