‬ שרשור הכוונה ומודיעין 17/12

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

מיכי 10

Member
*ניסיון*. יש תקלה בשרשור?

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

*ניסיון*. יש תקלה בשרשור?

מיכי 10

Member
כנראה שהתקלה היא אצלי, ולא בשרשור. ):

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלחתי כרגע שאלה, ומשום מה היא לא הגיעה. אז אנסה לשחזר...

כתבתי שכיוון שבאחת עשרה לפני הצהריים עדיין לא שאלו כאן כלום, זה נראה לי לא נורמלי.

אז אשאל אני, שאלה שיש לי זמן לדעת את התשובה עליה אפילו רק בעוד שבועיים!

כנראה שאצטרך החל מינואר 2014, להגיע פעם בשבוע לאזור עם בעיות חניה רציניות. ואולי אעדיף בימים שאני לא צריכה לסחוב מקרן למצגות ודברים כבדים, להגיע בתח"צ.

איך הכי נוח לנסוע (עדיף אוטובוס אחד + הליכה ברגל) מרמת גן, צומת אלוף שדה / הרא"ה (דרך רבין) לתל אביב, סִמטת מנדלשטם, קרוב לנורדאו 42 ולדיזנגוף 241.

בתודה מראש,
מיכל.

נראה לי שקו 39 מתאים בול למסלול שלך.

כתבתי שכיוון שבאחת עשרה לפני הצהריים עדיין לא שאלו כאן כלום, זה נראה לי לא נורמלי.

כנראה שאצטרך החל מינואר 2014, להגיע פעם בשבוע לאזור עם בעיות חניה רציניות. ואולי אעדיף בימים שאני לא צריכה לסחוב מקרן למצגות ודברים כבדים, להגיע בתח"צ.

איך הכי נוח לנסוע (עדיף אוטובוס אחד + הליכה ברגל) מרמת גן, צומת אלוף שדה / הרא"ה (דרך רבין) לתל אביב, סִמטת מנדלשטם, קרוב לנורדאו 42 ולדיזנגוף 241.

בתודה מראש,
מיכל.
55 ו-56 גם מגיעים לאיזור, אבל למרחק הליכה גדול יותר מהיעד.

מיכי 10

Member
מעולה
תודה רבה רבה, איליה.

55 ו-56 גם מגיעים לאיזור, אבל למרחק הליכה גדול יותר מהיעד.
מעולה
תודה רבה רבה, איליה.

זה בדיוק הקו בו התאהבתי לאחרונה, אחרי שהציעו לי אותו כאן, כדי להגיע לרח' המלך ג'ורג'.

וטוב לדעת שגם 55, 56 באים בחשבון, כי אולי לדרך חזרה יתאים אחד מהם.

(וטוב שהשבת לי כבר עכשיו, כי היום תֵּערך איזו הצבעה חשובה, אז אני כבר יודעת שמבחינת התחבורה אוכל להגיע החל מינואר לאותו מקום במנדלשטם).

מיכי 10

Member
אז הבעיה *כן* באתר, ולא במחשב שלי.

בתודה מראש,
מיכל.
אז הבעיה *כן* באתר, ולא במחשב שלי.
מוזר מאד מאד
ומרגיז

סתם נאלצתי לשחזר. ):

בֶל

New member
אוטובוס לרחוב יעלים בבאר שבע

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום,
אילו קווי אוטובוס אני צריכה לקחת כדי להגיע מתחנה מרכזית ב"ש לרחוב יעלים?

תודה מראש לעוזרים!

olli3

New member
מנהל
ב85% מהמקרים אין לך למה להגיע למרכזית ב"ש.

שלום,
אילו קווי אוטובוס אני צריכה לקחת כדי להגיע מתחנה מרכזית ב"ש לרחוב יעלים?

תודה מראש לעוזרים!
ראשית, שדרות יעלים משורתים על ידי מספר קווי אוטובוס וכדאי שתצייני איזה מספר בשדרות יעלים את צריכה או אם את צריכה להגיע ל"גשר", כדי שההכוונה תהיה יעילה יותר.

אם את מגיעה לבאר שבע באוטובוס מכיוון מערב (מאשקלון, שדרות, נתיבות, אשכול, אופקים וכו'), את לא צריכה להמשיך בקו עירוני כלשהו. את פשוט יורדת באחת התחנות בשדרות טוביהו שמקבילות לשדרות יעלים.

אם מגיעים באוטובוס מכיוון צפון, יש לרדת תחנה אחת לפני מרכזית באר שבע, בשדרות רגר פינת וייצמן. שם עוברים לוייצמן ומשם ממשיכים עם קו 9 לשדרות יעילים במספרים שבין 1 עד 76 ככה או עם קו 3 למספרים הגבוהים יותר. עם קו 3 יש לרדת או באחת משתי התחנות האחרונות ברחוב העליה.

עכשיו האם עלייך להגיע למרכז המסחרי שבשכונה ה'? קרי "הגשר"? אם כן, אז קו 9.

במידה ויש לך אפליקציית זמן אמת ואת מגיעה מכיוון צפון באוטובוס או ברכבת - שווה לבדוק את קו 16. כל הקווים שנכנסים לבאר שבע בכניסה הצפונית (שדרות רגר) עוצרים בתחנת סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון. בתחנה הזאת אוסף גם קו 16 שיביא אותך גם כן לשדרות יעלים ול"גשר". קו זה גם עבור בסמוך לתחנת רכבת צפון באר שבע. אם אין לך אפליקציה לזמן אמת, אל תרדי בסורוקה, התדירות שלו היא פעם בחצי שעה.

אם את מגיעה מכיוון דרום או מגיעה ברכבת לתחנת באר שבע מרכז, עלייך להמשיך עם קווים 3 או 9 בהתאמה ליעד שלך בשדרות יעלים.

בֶל

New member
תודה על התגובה המפורטת

ראשית, שדרות יעלים משורתים על ידי מספר קווי אוטובוס וכדאי שתצייני איזה מספר בשדרות יעלים את צריכה או אם את צריכה להגיע ל"גשר", כדי שההכוונה תהיה יעילה יותר.

אם את מגיעה לבאר שבע באוטובוס מכיוון מערב (מאשקלון, שדרות, נתיבות, אשכול, אופקים וכו'), את לא צריכה להמשיך בקו עירוני כלשהו. את פשוט יורדת באחת התחנות בשדרות טוביהו שמקבילות לשדרות יעלים.

אם מגיעים באוטובוס מכיוון צפון, יש לרדת תחנה אחת לפני מרכזית באר שבע, בשדרות רגר פינת וייצמן. שם עוברים לוייצמן ומשם ממשיכים עם קו 9 לשדרות יעילים במספרים שבין 1 עד 76 ככה או עם קו 3 למספרים הגבוהים יותר. עם קו 3 יש לרדת או באחת משתי התחנות האחרונות ברחוב העליה.

עכשיו האם עלייך להגיע למרכז המסחרי שבשכונה ה'? קרי "הגשר"? אם כן, אז קו 9.

במידה ויש לך אפליקציית זמן אמת ואת מגיעה מכיוון צפון באוטובוס או ברכבת - שווה לבדוק את קו 16. כל הקווים שנכנסים לבאר שבע בכניסה הצפונית (שדרות רגר) עוצרים בתחנת סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון. בתחנה הזאת אוסף גם קו 16 שיביא אותך גם כן לשדרות יעלים ול"גשר". קו זה גם עבור בסמוך לתחנת רכבת צפון באר שבע. אם אין לך אפליקציה לזמן אמת, אל תרדי בסורוקה, התדירות שלו היא פעם בחצי שעה.

אם את מגיעה מכיוון דרום או מגיעה ברכבת לתחנת באר שבע מרכז, עלייך להמשיך עם קווים 3 או 9 בהתאמה ליעד שלך בשדרות יעלים.
תודה על התגובה המפורטת
אני מגיעה מת"א ברכבת, ואני צריכה להגיע לרח' יעלים מס' 3 (אין לי מושג איזו שכונה זו, אני לא מכירה את ב"ש בכלל). איזה קו עדיף לי לקחת, 3 או 9?

olli3

New member
מנהל
ליעלים מספר 3 - קווים 9/16 בלבד.

תודה על התגובה המפורטת
אני מגיעה מת"א ברכבת, ואני צריכה להגיע לרח' יעלים מס' 3 (אין לי מושג איזו שכונה זו, אני לא מכירה את ב"ש בכלל). איזה קו עדיף לי לקחת, 3 או 9?
ראשית, אצרף בסוף תמונות ודרך הליכה על גבי מפה כך שתוכלי להתמצא היטב בלי בעיות.

הנסיעה ברכבת אינה מומלצת בימים אלו. חלים עיכובים, לא פעם ארוכים ביותר בזמן הנסיעה עקב תקלת האיתות. במידה ותבחרי בה, תוכלי לרדת בתחנה הסופית - באר שבע מרכז, לעבור למסוף העירוני הצמוד של מטרודן ולהמשיך משם עם קו 9. שימי לב כי זו תהיה הדרך הארוכה ביותר לא רק בשל העיכובים ברכבת אלא גם מכיוון שמהתחנה המרכזית בבאר שבע קו 9 יוצא לסיבוב בשוק ובעיר העתיקה. בכל מקרה, מקו 9 יש לרדת בתחנה שנקראת "יעלים", בסוף אתן תמונה של התחנה, כך שתביני היטב היכן לרדת.

לכן, אני ממליץ בחום על קו 380 היוצא מרכבת מרכז בת"א או על קו 370 היוצא ממרכזית ת"א. שני הקווים מופעלים על ידי מטרופולין והם נוסעים דרך כביש 6. זמן הנסיעה בקווים אלו עומד על שעה ו15 דקות עד שעה ו20 דקות.

מקווים 370/380 יש לרדת בתחנה שלפני התחנה המרכזית. קרי, שדרות רגר פינת וייצמן (התחנה ממוקמת מול סניף של בנק הפועלים). בעת הירידה מהאוטובוס יש לחזור אחורה ולפנות שמאלה לרחוב וייצמן, מול הפיצוציה שם עם שלט ענק של טוטו (יש רק אחת) יש תחנת אוטובוס ממנה עולים על קו 9 לנסיעה של לא יותר מ5 דקות.

זו התחנה בה את יורדת מקווים 370/380: http://goo.gl/maps/U3wi8 את רואה שם את המונית שבדיוק פנתה? שם עלייך לפנות שמאלה (רחוב וייצמן) ולחצות לצד השני של וייצמן.

זו תחנה העליה לקו 9 ברחוב וייצמן: http://goo.gl/maps/dUC30

זו תחנת הירידה מקו 9 בשדרות יעלים: http://goo.gl/maps/QLR6R עלייך לחזור אחורה לכיוון ממנו הגיע האוטובוס על מנת להגיע לשדרות יעלים 3 (הליכה של דקה).

עכשיו כמו שציינתי בהודעה הראשונה, ניתן לרדת מקווים 370/380 בתחנה השנייה בבאר שבע, תחנת סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון. מאותה התחנה בה יורדים ממשיכים עם קו 16 של מטרודן. אבל! התדירות שלו היא פעם בחצי שעה, אז רק אם יש לך אפליקציה שמודיעה בזמן אמת תוך כמה זמן הוא מגיע לתחנת סורוקה - תשתמשי בה ואם מתאים, אז מעולה. זו הדרך הכי פחות מורכבת, מאותה התחנה בה יורדים מ370/380 ממשיכים עם 16 ותחנת הירידה מקו 16 בשדרות יעלים, היא אותה התחנה כפי שהצגתי לעיל על קו 9.

לסיכום: ממש לא ממליץ על הרכבת, הנסיעה יכולה לארוך קצת פחות משעתיים רק ברכבת וזה כבר קרה מספר פעמים ממה שהבנתי מחברים שהשתמשו בה. זמן הנסיעה בקו 9 מהמרכזית ליעלים עומד על 15 דקות. לכן המלצתי לך על אוטובוס מת"א והחלפה ברגר פינת וייצמן. זה הכי מהיר שיש.

בֶל

New member
תודה רבה!!!

ראשית, אצרף בסוף תמונות ודרך הליכה על גבי מפה כך שתוכלי להתמצא היטב בלי בעיות.

הנסיעה ברכבת אינה מומלצת בימים אלו. חלים עיכובים, לא פעם ארוכים ביותר בזמן הנסיעה עקב תקלת האיתות. במידה ותבחרי בה, תוכלי לרדת בתחנה הסופית - באר שבע מרכז, לעבור למסוף העירוני הצמוד של מטרודן ולהמשיך משם עם קו 9. שימי לב כי זו תהיה הדרך הארוכה ביותר לא רק בשל העיכובים ברכבת אלא גם מכיוון שמהתחנה המרכזית בבאר שבע קו 9 יוצא לסיבוב בשוק ובעיר העתיקה. בכל מקרה, מקו 9 יש לרדת בתחנה שנקראת "יעלים", בסוף אתן תמונה של התחנה, כך שתביני היטב היכן לרדת.

לכן, אני ממליץ בחום על קו 380 היוצא מרכבת מרכז בת"א או על קו 370 היוצא ממרכזית ת"א. שני הקווים מופעלים על ידי מטרופולין והם נוסעים דרך כביש 6. זמן הנסיעה בקווים אלו עומד על שעה ו15 דקות עד שעה ו20 דקות.

מקווים 370/380 יש לרדת בתחנה שלפני התחנה המרכזית. קרי, שדרות רגר פינת וייצמן (התחנה ממוקמת מול סניף של בנק הפועלים). בעת הירידה מהאוטובוס יש לחזור אחורה ולפנות שמאלה לרחוב וייצמן, מול הפיצוציה שם עם שלט ענק של טוטו (יש רק אחת) יש תחנת אוטובוס ממנה עולים על קו 9 לנסיעה של לא יותר מ5 דקות.

זו התחנה בה את יורדת מקווים 370/380: http://goo.gl/maps/U3wi8 את רואה שם את המונית שבדיוק פנתה? שם עלייך לפנות שמאלה (רחוב וייצמן) ולחצות לצד השני של וייצמן.

זו תחנה העליה לקו 9 ברחוב וייצמן: http://goo.gl/maps/dUC30

זו תחנת הירידה מקו 9 בשדרות יעלים: http://goo.gl/maps/QLR6R עלייך לחזור אחורה לכיוון ממנו הגיע האוטובוס על מנת להגיע לשדרות יעלים 3 (הליכה של דקה).

עכשיו כמו שציינתי בהודעה הראשונה, ניתן לרדת מקווים 370/380 בתחנה השנייה בבאר שבע, תחנת סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון. מאותה התחנה בה יורדים ממשיכים עם קו 16 של מטרודן. אבל! התדירות שלו היא פעם בחצי שעה, אז רק אם יש לך אפליקציה שמודיעה בזמן אמת תוך כמה זמן הוא מגיע לתחנת סורוקה - תשתמשי בה ואם מתאים, אז מעולה. זו הדרך הכי פחות מורכבת, מאותה התחנה בה יורדים מ370/380 ממשיכים עם 16 ותחנת הירידה מקו 16 בשדרות יעלים, היא אותה התחנה כפי שהצגתי לעיל על קו 9.

לסיכום: ממש לא ממליץ על הרכבת, הנסיעה יכולה לארוך קצת פחות משעתיים רק ברכבת וזה כבר קרה מספר פעמים ממה שהבנתי מחברים שהשתמשו בה. זמן הנסיעה בקו 9 מהמרכזית ליעלים עומד על 15 דקות. לכן המלצתי לך על אוטובוס מת"א והחלפה ברגר פינת וייצמן. זה הכי מהיר שיש.
תודה רבה!!!
בסופו של דבר נסעתי ברכבת והיא הייתה בסדר גמור (מדוייקת וכו'), אבל בכל זאת תודה ענקית על העצות המפורטות ובעיקר התמונות! זה עזר המון!!

שיהיה סופ"ש מקסים:)

olli3

New member
מנהל
בשמחה, גם לך.

תודה רבה!!!
בסופו של דבר נסעתי ברכבת והיא הייתה בסדר גמור (מדוייקת וכו'), אבל בכל זאת תודה ענקית על העצות המפורטות ובעיקר התמונות! זה עזר המון!!

שיהיה סופ"ש מקסים:)
בשמחה, גם לך.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מהרכבת ליקום
האם מישהו יודע אם יש תחבורה ציבורית מתחנת רכבת כפר יהושע ליקום??

wapy

New member
הקווים העירוניים הפועלים בירושלים,

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הקווים העירוניים הפועלים בירושלים,

עדכון:
הקווים למטה בנימין פועלים, למעט קו 170 לבית אל, 179 לפסגות.
קו 148 לאריאל פועל.
קו 477 ליישובי גב ההר לא פועל.
הקווים לגוש עציון פועלים, למעט קו 167 לאפרת שלא פועל.
קו 160 לקריית ארבע מגיע עד השער הצפוני בכניסה למועצה (לא מבצע פיזור/ איסוף בתוך קריית ארבע) וחוזר חזרה לירושלים.

הקווים העירוניים הפועלים בירושלים, נכון לשעה 11:20:

קו 1 - בשני הכיוונים, ללא כניסה לרחוב מלכי ישראל.
קו 4 - בשני הכיוונים.
קו 5 - בשני הכיוונים.
קו 6 - בשני הכיוונים.
קו 7 - בשני הכיוונים.
קו 8 - בשני הכיוונים.
קו 9 – בשני הכיוונים.
קו 12 - בשני הכיוונים, ללא כניסה למנחת, עיר גנים, גבעת משואה וקריית מנחם.
קו 13 - בשני הכיוונים (קו 13א לא פועל!).
קו 14 - בשני כיווני הנסיעה.
קו 18 - בשני הכיוונים, כל נסיעות הקו יתחילו/ יסיימו את מסלולן בתחנת הרכבת מלחה.
קו 19 - פועל מהדסה עין כרם עד הר הצופים, ללא כניסה לרחוב אוסישקין בשני כיווני הנסיעה.
קו 21 - בשני הכיוונים, נוסע דרך רחוב גולומב וכביש בגין (לא עובר בשדרות הרצל).
קו 22 - בשני כיווני הנסיעה, ללא כניסה לרחוב ברל לוקר.
קו 25 - בשני הכיוונים.
קו 27 - פועל מהדסה עין כרם לתחנה המרכזית, דרך שדרות הרצל. בכיוון הנסיעה לבית החולים נוסע מהתחנה המרכזית דרך כביש בגין, רחוב גולומב ורחוב טהון.
קו 31 - בשני הכיוונים, עד קניון (לא מגיע לשכונת גילה).
קו 32 - פועל משכונת רמות עד לצומת פת וחזרה לרמות (לא ממשיך לכיוון שכונת גילה).
קו 35 - בשני כיווני הנסיעה. נוסע דרך הרחובות גולומב, טהון והנטקה (ללא כניסה לשכונת מנחת והרחובות בוליביה ואורוגוואי בשכונת קריית יובל).
קווים 38, 38א - קווים סיבוביים מהעיר העתיקה (הרובע היהודי) וחזרה.
קו 42 - בשני כיווני הנסיעה.
קו 43 - בשני כיווני הנסיעה.
קו 55 - בשני כיווני הנסיעה. בכיוון זקס/ שמואל הנביא לא יעבור הקו ברחוב יחזקאל.
קו 56 - בשני הכיוונים (הקו לא יגיע לרחוב שטראוס – ייסע דרך רחוב שמואל הנביא).
קו 59 - מגשר המיתרים לנווה יעקב מזרח (קמיניץ), ללא כניסה לשכונות הצפון החרדיות, בשני כיווני הנסיעה.
קו 62 - בשני כיווני הנסיעה.
קו 64 - ממסוף הר נוף לרמות, בשני הכיוונים, ללא כניסה לגבעת שאול ורחוב נג'ארה.
קו 67 - ממסוף הר נוף לרמת שלמה, בשני הכיוונים, ללא כניסה לגבעת שאול ורחוב נג'ארה.
קו 68 - מגבעת רם להר הצופים, בשני הכיוונים.
קו 71 - בשני הכיוונים, מרמות עד גילה (מגיע לרחוב הגננת בלבד, מבצעים פרסה וחוזר לכיוון רמות).
קו 72 - בשני הכיוונים, מרמות עד גילה (מגיע לרחוב הגננת בלבד, מבצעים פרסה וחוזר לכיוון רמות).
קו 74 - פועל משכונת חומת שמואל (הר חומה) למסוף הר נוף, ללא פיזורים/ אסופים בשכונת הר נוף.
קו 75 - בשני הכיוונים, מחומת שמואל (הר חומה) למסוף הר נוף, ללא גבעת שאול.

רח' ההגנה 4 ראשן לציון מגני תקווה? ועוד שאלה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

רח' ההגנה 4 ראשן לציון מגני תקווה? ועוד שאלה
היי שאלה נוספת וסליחה על הבורות איזה עיר יותר קרובה לגני תקווה מבחינת מרחק ראשון לציון, אשדוד כפר סבא או מודיעין?

מצב
הנושא נעול.
למעלה