‬ שרשור הכוונה ומודיעין 16/03

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

מאיזור התעשייה חולון לרמת גן

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

איזה אוטובוסים צריך לקחת מאיזור התעשייה חולון, רחוב הסתת אל רמת גן, רחוב הקונגרס? (מניחה שצריך להגיע לתל אביב ומשם לקחת אוטובוס לרמת גן, השאלה היא כאמור איזה אוטובוס מגיע מחולון למקום כלשהו בת"א שממנו אפשר לקחת אוטובוס לר"ג רחוב הקונגרס?)

דווקא דרך תל אביב זה יהיה סיבוב מיותר.

איזה אוטובוסים צריך לקחת מאיזור התעשייה חולון, רחוב הסתת אל רמת גן, רחוב הקונגרס? (מניחה שצריך להגיע לתל אביב ומשם לקחת אוטובוס לרמת גן, השאלה היא כאמור איזה אוטובוס מגיע מחולון למקום כלשהו בת"א שממנו אפשר לקחת אוטובוס לר"ג רחוב הקונגרס?)
עדיף לדעתי לנסוע בקו 143 מרחוב המלאכה פינת הפלד בחולון עד אוניברסיטת בר אילן, ושם להחליף.

ואיזה אוטובוס מגיע מבר אילן?

עדיף לדעתי לנסוע בקו 143 מרחוב המלאכה פינת הפלד בחולון עד אוניברסיטת בר אילן, ושם להחליף.
אגב, לצורך ההבהרה מדובר בשד' הקונגרס 26 ברמת גן. (הבנתי שיש גם רח' מבוא הקונגרס, לכן ההבהרה)

olli3

New member
מנהל
ברגע שירדת בבר אילן, את חוצה לצד של בר אילן

אגב, לצורך ההבהרה מדובר בשד' הקונגרס 26 ברמת גן. (הבנתי שיש גם רח' מבוא הקונגרס, לכן ההבהרה)
ברגע שירדת בבר אילן, את חוצה לצד של בר אילן
משם את עולה על 43 של דן ו56/168 של קווים. מ3 אלו את יורדת במנהרת אלוף שדה (פינת רחוב הירדן). משם מדובר בהליכה של 5 דקות ליעד שלך.

עלייך ללכת על רחוב הירדן, לפנות שמאלה למשה דיין ומיד ימינה לשדרות הקונגרס.

מיכי 10

Member
olli3 הסביר לך יפה את הדרך.

אני אנסה רק לדייק עוד קצת:

את לא נכנסת למנהרה של רחוב אלוף שדה, אלא יורדת מהאוטובוס קצת לפני כן, בפינת אלוף שדה/הירדן.
מרחוב הירדן, הרחוב השני שמאלה, הוא רחוב משה דיין. ואז, כמו שהוא הסביר לך, את פונה כעבור כמה מטרים ימינה לשדרות הקונגרס.

שאלת על מבוא הקונגרס. ובכן, זה הרחוב שבהמשך לשדרות הקונגרס, אבל אליו את לא צריכה להגיע.
אני יודעת, כי אני גרה לא רחוק משם. :)

olli3

New member
מנהל
לא, לא יורדים לפני המנהרה.

את לא נכנסת למנהרה של רחוב אלוף שדה, אלא יורדת מהאוטובוס קצת לפני כן, בפינת אלוף שדה/הירדן.
מרחוב הירדן, הרחוב השני שמאלה, הוא רחוב משה דיין. ואז, כמו שהוא הסביר לך, את פונה כעבור כמה מטרים ימינה לשדרות הקונגרס.

שאלת על מבוא הקונגרס. ובכן, זה הרחוב שבהמשך לשדרות הקונגרס, אבל אליו את לא צריכה להגיע.
יש תחנה ממש בצומת של אלוף שדה עם הירדן, התחנה שלפני המנהרה היא על כביש גהה, ליד מסוף אלוף שדה.

מיכי 10

Member
אז אפשר לומר שזה *מקביל* למנהרה.

יש תחנה ממש בצומת של אלוף שדה עם הירדן, התחנה שלפני המנהרה היא על כביש גהה, ליד מסוף אלוף שדה.
מה שהתכוונתי לומר, כדי שהיא לא תתבלבל, זה שכדי להגיע לצומת אלוף שדה/הירדן, לא נכנסים למנהרה.

olli3

New member
מנהל
כן, רק שזה מתאים לנסיעה ברכב פרטי.

מה שהתכוונתי לומר, כדי שהיא לא תתבלבל, זה שכדי להגיע לצומת אלוף שדה/הירדן, לא נכנסים למנהרה.
האוטובוס לא נכנס למנהרה הרי ולכן לא ניתן פשוט להגיד לנהג; נהגוס, פנק אותנו בכניסה למנהרה :)

מיכי 10

Member
אבל מיכאל, על מה אתה מדבר?

האוטובוס לא נכנס למנהרה הרי ולכן לא ניתן פשוט להגיד לנהג; נהגוס, פנק אותנו בכניסה למנהרה :)
הרי האוטובוס נוסע על הכביש העליון, ללא שום צורך במנהרה - המיועדת למי שצריך להמשיך בכיוון תל-אביב, ורוצה לוותר על הרמזור של אלוף שדה/הירדן/פרץ ברנשטיין. השואלת לא צריכה את המנהרה, אלא יורדת בתחנה שמימין למנהרה. (משם ממשיך האוטובוס יש ליד תחנת הדלק "פז" ובכלל לא צריך את המנהרה).

מיכי 10

Member
*יש > ישר.

הרי האוטובוס נוסע על הכביש העליון, ללא שום צורך במנהרה - המיועדת למי שצריך להמשיך בכיוון תל-אביב, ורוצה לוותר על הרמזור של אלוף שדה/הירדן/פרץ ברנשטיין. השואלת לא צריכה את המנהרה, אלא יורדת בתחנה שמימין למנהרה. (משם ממשיך האוטובוס יש ליד תחנת הדלק "פז" ובכלל לא צריך את המנהרה).
*יש > ישר.

olli3

New member
מנהל
ולכך בדיוק התכוונתי.

ולכך בדיוק התכוונתי.
שעליה לרדת "במנהרה", קרי היכן שהמנהרה נמצאת.

מיכי 10

Member
ובהזדמנות זו
שוב תודה על ההנחיות

ובהזדמנות זו
שוב תודה על ההנחיות
מלפני חודש, כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=173852050

ביום חמישי האחרון, שוב נסענו (באוטובוס מתל אביב) לארכיון באוני' בן גוריון. החלטנו לחזור הפעם ברכבת. אז הלכנו לפי ההנחיות שלך (רק בכיוון ההפוך), על גשר מקסיקו עם הרצפה האדומה לתחנת הרכבת. הרכבת היתה מלאה נורא, אבל הצלחנו למצוא מקומות בכל זאת, והיתה נסיעה די נוחה.
ובבוקר כבר ראינו את הנחל שעליו סיפרת.
תודה.

olli3

New member
מנהל
שמחתי לעזור, כרגיל :)

ובהזדמנות זו
שוב תודה על ההנחיות
מלפני חודש, כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=173852050

ביום חמישי האחרון, שוב נסענו (באוטובוס מתל אביב) לארכיון באוני' בן גוריון. החלטנו לחזור הפעם ברכבת. אז הלכנו לפי ההנחיות שלך (רק בכיוון ההפוך), על גשר מקסיקו עם הרצפה האדומה לתחנת הרכבת. הרכבת היתה מלאה נורא, אבל הצלחנו למצוא מקומות בכל זאת, והיתה נסיעה די נוחה.
ובבוקר כבר ראינו את הנחל שעליו סיפרת.
תודה.

שמחתי לעזור, כרגיל :)

תודה לכולם על התשובות

תודה לכולם על התשובות

barakcohen39

New member
מירושלים לתל אביב ובחזרה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מירושלים לתל אביב ובחזרה
היי

אני יודע שזה ישמע מצחיק, אבל אני צריך להגיע מחר מירושלים לתל אביב (ארלוזורוב).

אני בדר"כ נוסע ברכב או ברכבת, אבל שניהם לא זמינים לי כרגע.

מאיפה בדיוק אני אמור לקחת את קו 480 בת.מ. ירושלים (מס' רציף) ומאיפה אני לוקח אותו בחזרה?

תודה רבה וחג שמח!

olli3

New member
מנהל
רציף 16 במרכזית ירושלים.

מירושלים לתל אביב ובחזרה
היי

אני יודע שזה ישמע מצחיק, אבל אני צריך להגיע מחר מירושלים לתל אביב (ארלוזורוב).

אני בדר"כ נוסע ברכב או ברכבת, אבל שניהם לא זמינים לי כרגע.

מאיפה בדיוק אני אמור לקחת את קו 480 בת.מ. ירושלים (מס' רציף) ומאיפה אני לוקח אותו בחזרה?

תודה רבה וחג שמח!
רציף 16 במרכזית ירושלים.
איך שאתה עולה במעלית או בדרגנוע, אתה מגיע לשורת הרציפים וממולך יהיה הרציף לבאר שבע. שם אתה פונה ימינה ואיפה שמתגודד המון הם הרציפים של 405 ו480 לת"א.

ברכבת מרכז, יש את המסוף של אגד ושל דן, ממש ליד הקופה של אגד ועמדת הסדרן שם יש את הרציף של 480. קל מאד לזהות אותו כי יש שם שילוט גדול וברור "ירושלים" וגם יש שם מסדיר תור ארוך המציין "התור מתחיל כאן".

בכל מקרה, אני לא יודע מה היעד הסופי שלך, אבל אם אתה צריך להגיע לגבעתיים, רמת גן, הרצליה ועוד מקומות בגוש דן והשרון - יש קווים ישירים מירושלים גם אליהם.

בכלל האוטובוס מהיר יותר מהרכבת...

barakcohen39

New member
תודה רבה ידידי

רציף 16 במרכזית ירושלים.
איך שאתה עולה במעלית או בדרגנוע, אתה מגיע לשורת הרציפים וממולך יהיה הרציף לבאר שבע. שם אתה פונה ימינה ואיפה שמתגודד המון הם הרציפים של 405 ו480 לת"א.

ברכבת מרכז, יש את המסוף של אגד ושל דן, ממש ליד הקופה של אגד ועמדת הסדרן שם יש את הרציף של 480. קל מאד לזהות אותו כי יש שם שילוט גדול וברור "ירושלים" וגם יש שם מסדיר תור ארוך המציין "התור מתחיל כאן".

בכל מקרה, אני לא יודע מה היעד הסופי שלך, אבל אם אתה צריך להגיע לגבעתיים, רמת גן, הרצליה ועוד מקומות בגוש דן והשרון - יש קווים ישירים מירושלים גם אליהם.

בכלל האוטובוס מהיר יותר מהרכבת...
תודה רבה ידידי
אני יודע שברכבת ארוך יותר, אני פשוט גר בדרום העיר אז אני נוסע נסיעה של כ-5 דקות לתחנה, חונה שם ונוסע לת"א בנחת...

מחר פשוט קצת לא מתאים לי עם השעות אז אני אסע באוטובוס.

תודה רבה על הפירוט!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה