‬ שרשור הכוונה ומודיעין 15/10

מצב
הנושא נעול.

Chase106

New member
רחובות ת"א

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
רחובות ת"א
רחובות מהתחנה המרכזית או תחנת רכבת לת"א רחוב יהודה הלוי 20

יש משהו נורמלי לשעות הבוקר עם כמה שפחות הליכה?

olli3

New member
מנהל
277 אגד או 222 אגד המהירים לת"א.

רחובות ת"א
רחובות מהתחנה המרכזית או תחנת רכבת לת"א רחוב יהודה הלוי 20

יש משהו נורמלי לשעות הבוקר עם כמה שפחות הליכה?
יש לרדת בבית קלקא, לעבור לצד השני ולהמשיך עם 40/240 דן לדרך יפו פינת הרצל. משם רגלית חוזרים אחורה ופונים שמאלה להרצל (אין צורך לחצות כבישים), בצומת הבא הגעת ליעד.

277 הוא קו בוקר מהיר הנוסע דרך כביש 431 ונתיבי איילון ישירות לת"א. קו 222 הוא קו בוקר מהיר הנוסע דרך צומת בית דגן (נוסע בראשל"צ על הרצל) ומשם דרך הנתיב המהיר ישירות לת"א.

Chase106

New member
תודה

יש לרדת בבית קלקא, לעבור לצד השני ולהמשיך עם 40/240 דן לדרך יפו פינת הרצל. משם רגלית חוזרים אחורה ופונים שמאלה להרצל (אין צורך לחצות כבישים), בצומת הבא הגעת ליעד.

277 הוא קו בוקר מהיר הנוסע דרך כביש 431 ונתיבי איילון ישירות לת"א. קו 222 הוא קו בוקר מהיר הנוסע דרך צומת בית דגן (נוסע בראשל"צ על הרצל) ומשם דרך הנתיב המהיר ישירות לת"א.
תודה

sup

New member
הגעה משכונת נוף ים הרצליה לאזור תעשיה בני ברק

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי
המשרדים שלנו עוברים עוד חודש מאיזור תעשיה של הרצליה פיתוח לאיזור תעשיה בני ברק (הבנתי שזה בקרבת תחנת הרכבת)

כרגע מהבית לוקח לי גג 20 דקות להגיע למשרד (יחי קו 90)
אשמח לדעת מה הדרך הכי טובה להגיע מנוף ים לבני ברק וכמה זמן זה יקח ואם אתם מכירים בעיות בקווים מסויימים כמו איחורים קבועים וכו' שאני צריך לקחת בחשבון בשעת היציאה שלי מהבית

תודה רבה! :)

olli3

New member
מנהל
מנוף ים תוכל לנסוע עם קו 618 של נתיב אקספרס.

היי
המשרדים שלנו עוברים עוד חודש מאיזור תעשיה של הרצליה פיתוח לאיזור תעשיה בני ברק (הבנתי שזה בקרבת תחנת הרכבת)

כרגע מהבית לוקח לי גג 20 דקות להגיע למשרד (יחי קו 90)
אשמח לדעת מה הדרך הכי טובה להגיע מנוף ים לבני ברק וכמה זמן זה יקח ואם אתם מכירים בעיות בקווים מסויימים כמו איחורים קבועים וכו' שאני צריך לקחת בחשבון בשעת היציאה שלי מהבית

תודה רבה! :)
ניתן לעלות על 618 ממסעף הכניסה לנוף ים (מכביש החוף), הקו מגיע לרכבת בני ברק וקניון איילון. הוא נוסע דרך קניון שבעת הכוכבים ורמת השרון ובבוקר יש לו 4 נסיעות. אני לא יודע כמה זמן לוקח לו לנסוע את זה, אבל לטעמי בהחלט שווה לנסות.

אופציה אחרת בהחלפות:

קו 90 מנוף ים או קווי נתיב אקספרס ו703/852/872 אגד ממסעף הכניסה לנוךף ים. (קווי אגד מהירים יותר וכלולים בכרטוס המשותף וכך בעצם גם בחופשי חודשי) יורדים בנמיר פינת איינשטיין (תחנת קניון רמת אביב). שם חוצים לצד השני, לאיינשטיין וממשיכים עם 33 של דן עד לאיזור קניון איילון - איזור תחנת הרכבת. תחנת העליה על קו 33 היא בקצה המזרחי של קניון רמת אביב על רחוב איינשטיין. מדובר בזמן הליכה של 5 דקות בין תחנת הירידה של 90 לתחנת העליה של 33.

אפשר להמשיך עד לרכבת מרכז ושם להחליף ל40/42/142 דן ו75/76/524/525/531 אגד.

יש אופציה מהירה נוספת דרך כביש 5. תוכל להחליף בצומת גלילות לקו 149 של מטרופולין בעבור נסיעה של שתי תחנות למחלף הכפר הירוק. משם תוכל להמשיך לקניון איילון-רכבת בני ברק עם קווים 525/531 אגד וגם עם 524 שעושה סיבוב קצר ברמת החייל. אבל בבוקר אני לא יודע אם תמצא מקום ב149...

רכבת מהרצליה מצריכה החלפה בתחנת ת"א האונ' אל תחנת בני ברק. אם זמן ההמתנה לרכבת לבני ברק אינו גבוהה זה יכול להיות בהחלט מהיר וכדאי עבורך. מקו 29 תוכל לרדת בנורדאו, כדי לחסוך את הזמן שלוקח לו להיכנס לתחנת הרכבת מהצד של שבעת הכוכבים.

sup

New member
וואו ! תודה רבה רבה לך :)

ניתן לעלות על 618 ממסעף הכניסה לנוף ים (מכביש החוף), הקו מגיע לרכבת בני ברק וקניון איילון. הוא נוסע דרך קניון שבעת הכוכבים ורמת השרון ובבוקר יש לו 4 נסיעות. אני לא יודע כמה זמן לוקח לו לנסוע את זה, אבל לטעמי בהחלט שווה לנסות.

אופציה אחרת בהחלפות:

קו 90 מנוף ים או קווי נתיב אקספרס ו703/852/872 אגד ממסעף הכניסה לנוךף ים. (קווי אגד מהירים יותר וכלולים בכרטוס המשותף וכך בעצם גם בחופשי חודשי) יורדים בנמיר פינת איינשטיין (תחנת קניון רמת אביב). שם חוצים לצד השני, לאיינשטיין וממשיכים עם 33 של דן עד לאיזור קניון איילון - איזור תחנת הרכבת. תחנת העליה על קו 33 היא בקצה המזרחי של קניון רמת אביב על רחוב איינשטיין. מדובר בזמן הליכה של 5 דקות בין תחנת הירידה של 90 לתחנת העליה של 33.

אפשר להמשיך עד לרכבת מרכז ושם להחליף ל40/42/142 דן ו75/76/524/525/531 אגד.

יש אופציה מהירה נוספת דרך כביש 5. תוכל להחליף בצומת גלילות לקו 149 של מטרופולין בעבור נסיעה של שתי תחנות למחלף הכפר הירוק. משם תוכל להמשיך לקניון איילון-רכבת בני ברק עם קווים 525/531 אגד וגם עם 524 שעושה סיבוב קצר ברמת החייל. אבל בבוקר אני לא יודע אם תמצא מקום ב149...

רכבת מהרצליה מצריכה החלפה בתחנת ת"א האונ' אל תחנת בני ברק. אם זמן ההמתנה לרכבת לבני ברק אינו גבוהה זה יכול להיות בהחלט מהיר וכדאי עבורך. מקו 29 תוכל לרדת בנורדאו, כדי לחסוך את הזמן שלוקח לו להיכנס לתחנת הרכבת מהצד של שבעת הכוכבים.
אבדוק בערב את זמני הנסיעות

ממש תודה!

olli3

New member
מנהל
כל הזמנים באתר אחד www.bus.gov.il

אבדוק בערב את זמני הנסיעות

ממש תודה!
כל הזמנים באתר אחד www.bus.gov.il
יש לשים לב שהזמנים לקווים השונים הם משוערים. קו 618 מגיע מנתניה, 703 מחדרה וכו'.

את קו 33 מאד קל לתזמן, הוא יוצא ממסוף רידינג הסמוך לנמיר פינת איינשטין. תוך 10 דקות משעת היציאה שלו מרידינג הוא מגיע לקניון רמת אביב.

s0p3rsa1yan

New member
צריך להגיע מרמלה למשמר השבעה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מחלף השבעה צומת בית דגן. לרחוב אליהו שמיר.
הבנתי שאם אני מגיע למשמר השבעה משמה זה הליכה קצרה לאליהו שמיר..
קו 247 ראיתי שלא מגיע לאזור, מישהו יודע איזה קו כן?
תודה..

אוהד11

New member
451/461 עד הכניסה למשמר השבעה

מחלף השבעה צומת בית דגן. לרחוב אליהו שמיר.
הבנתי שאם אני מגיע למשמר השבעה משמה זה הליכה קצרה לאליהו שמיר..
קו 247 ראיתי שלא מגיע לאזור, מישהו יודע איזה קו כן?
תודה..
451/461 עד הכניסה למשמר השבעה

dutchi

New member
משוק הכרמל לחולון - הכיצד?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

צריכה להגיע לסוף סוקולוב, אבל אם זה בעייתי, גם צומת חולון יעזור.
אמרו לי משהו על 88 אבל לא מוצאת את זה באתר...תודה מראש.

dutchi

New member
ותוספת לשאלה ששכחתי

ותוספת לשאלה ששכחתי
נוסעת מכפס לשוק הכרמל, אני רואה שזה לוקח שעה בקו מטרופולין 149, האם יש מסלול קצר יותר? אולי ברכבת...? תודה.
(אה, ואם זה משנה, זה למחר (רביעי) בבוקר).
תודה תודה.

olli3

New member
מנהל
149 הכי מהיר, תוכלי לקחת רכבת לתחנת ההגנה

ותוספת לשאלה ששכחתי
נוסעת מכפס לשוק הכרמל, אני רואה שזה לוקח שעה בקו מטרופולין 149, האם יש מסלול קצר יותר? אולי ברכבת...? תודה.
(אה, ואם זה משנה, זה למחר (רביעי) בבוקר).
תודה תודה.
149 הכי מהיר, תוכלי לקחת רכבת לתחנת ההגנה
ומשם להחליף ל16/104/204 לשור הכרמל (ירידה באלנבי).

חשוב שביציאה מתחנת הרכבת, תצאי ביציאה המשנית. פשוט לכי על הרציף לכיוון צפון (לכיוון ממנו הרכבת הגיעה) ושם תראי יציאה קטנה עם מדרגות. איך שאת עולה למעלה, את תמצאי את עצמך בתחנת אוטובוס שממנה עולים על 16/104/204.

לא יודע עד כמה הרכבת תיעל עבורך את זמן הנסיעה, אני אישית הייתי פשוט נוסע ב149 וזהו.

קו 88 של אגד או קו 3 של דן.שניהם יוצאים ממסוף

קו 88 של אגד או קו 3 של דן.שניהם יוצאים ממסוף
כרמלית הסמוך לשוק. קו 3 חוצה את סוקולוב (רחוב קוגל) ו 88 עובר בחלק מרחוב סוקולוב (מכיכר סטרומה עד רחוב שנקר).

orchilit

New member
תשובה-

תשובה-
כמה אפשרויות-
א) מאלנבי אפשר לקחת 3/172 עד שד' קוגל/הלוחמים ולהחליף ל-189
ב) אם תפסת 172, אפשר להחליף בסוקולוב/שנקר ל-2/4/143/189 (או 2א) עד לסוקולוב/סרלין (בורגר ראנץ')
ג) ממסוף כרמלית/טיילת אפשר לקחת קו 88 (אפשר גם קו 3 , הוא יותר מהיר) מהמסוף עצמו ולעשות מה שאמרתי בסעיף א') ו-
1) להחליף בסוקולוב/כיכר סטרומה ל-143
2) לרדת בשנקר/סוקולוב , לחזור לסוקולוב (ימינה) ולקחת את הקווים שהזכרתי בסעיף ב.

בכל מקרה, צומת חולון פחות טובה להחלפה, עדיף להחליף בשד' קוגל/כיכר הלוחמים או בקולנוע רינה.

הגעה לבני ברק מחיפה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הגעה לבני ברק מחיפה
מהי הדרך הכי טובה להגיע מחיפה לאולמי כתר הרימון (אהרנוביץ 10) בבני ברק?
ואם אני נוסעת בקו 970 מחיפה,באיזה תחנה אני צריכה לרדת?

תודה מראש:)

אורי404

New member
מחיפה לבני ברק

הגעה לבני ברק מחיפה
מהי הדרך הכי טובה להגיע מחיפה לאולמי כתר הרימון (אהרנוביץ 10) בבני ברק?
ואם אני נוסעת בקו 970 מחיפה,באיזה תחנה אני צריכה לרדת?

תודה מראש:)
מחיפה לבני ברק
אם את נוסעת בקו 970, לפי אתר "אגד" יש תחנת הורדה במחלף גהה. זו לדעתי התחנה הקרובה ביותר ל"כתר הרימון", לפני שהוא נכנס לסיבוב בבני ברק.
כ-15 דקות הליכה.
ברכבת יורדים בתחנת תל אביב מרכז. משם קווי "דן" ו"קווים" השונים לכיוון פתח תקווה (51, 66, 68, 82 ועוד) מביאים קרוב לתחנה בז'בוטינסקי פינת אהרונוביץ ומשם הליכה. גם קווי "אגד" (ביניהם 641) מתאימים.
מתחנת הרכבת תל אביב-מרכז יש יציאה לכיוון רמת גן. עדיף לדעתי לשם לצאת. שם יש הכי הרבה קווים בתחנה לכיוון "כתר הרימון".

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מצומת סירקין בפתח תקוה לערד
נסיעה באוטובוס או ברכבת

olli3

New member
מנהל
מצומת סירקין בפתח תקוה לערד
נסיעה באוטובוס או ברכבת
292 דן לצומת גבעת שמואל ומשם 550/558 אגד
לערד. 558 פעיל בימי שישי בלבד והוא קו ישיר דרך כביש 6. 550 פעיל כל יום, קו מהיר לערד דרך קרית גת.

על קו 292 עולים מקניון הדר גנים, ברחוב מנחם בגין. גם הוא קו ישיר לצומת גבעת שמואל.

דרכים אחרות הן רק דרך מרכזית ת"א, באמצעות קו 389 אגד. ברכבת ניתן להגיע לתחנת באר שבע צפון ומפתח התחנה להחליף לקו 386 מטרופולין ו384 אגד (המחיר באגד כפול) הישירים לערד. לחילופין לרדת בתחנת הרכבת באר שבע מרכז, לעבור למרכזית הסמוכה ולהמשיך משם עם 386/388 מטרופולין או 384 אגד.

אפשר לנסוע דם דרך רכבת מרכז בת"א באמצעות קו 380 המופעל על ידי אגד תעבורה ומטרופולין. קו זה הינו קו ישיר לבאר שבע דרך כביש 6. מומלץ לרדת מ380 בתחנת סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון, זו התחנה השניה בעיר. לחצות לצד השני וללכת דקה אחת על שדרות בן גוריון (הכביש שמפריד בין סורוקה לאוניברסיטה). שם יש תחנת אוטובוס וממנה עולים על 386 מטרופולין או 384 אגד. לחילופין, ממשיכים עם 380 לתחנה הסופית - מרכזית באר שבע וממנה ממשיכים עם 386/388 מטרופולין ו384 אגד.

יש לשים לב ללו"ז של 384/386, הקווים פועלים בשעות מסויימות ולא כמו 388 שפעיל כל היום.

לו"ז של כל הקווים ניתן למצוא באתר www.bus.gov.il יש לשים לב כי זמני ההגעה לתחנות שאינן תחנות המוצא של הקווים השונים - משוערים.

tamarhp

New member
רב קו לכמה אנשים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

רב קו לכמה אנשים
יש לי רב קו שלי. אני צריכה לנסוע עם הבן שלי באוטובוס. האם אני יכולה להשתמש ברב קו שלי כדי לשלם על שנינו?

olli3

New member
מנהל
כן, אבל רב במידה והפרופיל שלך הוא רגיל.

רב קו לכמה אנשים
יש לי רב קו שלי. אני צריכה לנסוע עם הבן שלי באוטובוס. האם אני יכולה להשתמש ברב קו שלי כדי לשלם על שנינו?
כן, אבל רב במידה והפרופיל שלך הוא רגיל.
אם את רוצה שתהיה לו הנחה כפי שמגיע לילדים/נוער, כדאי שתנפיקי לו רב קו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה