‬ שרשור הכוונה ומודיעין 15/02-14/02

מצב
הנושא נעול.
אני מנהריה

עדיף לא להגיע ברכבת אלא באוטובוס.
מחיפה 960 ממרכזית המפרץ, 940 מחוף הכרמל.
480 מתל אביב רכבת מרכז. אם אתה מגיע ממקום אחר רשום
את תחנת המוצא.
הקווים מגיעים לתחנה מרכזית ירושלים משם קו 1,3 לעיר העתיקה או רכבת קלה למרכז העיר (עיריה) ומשם 20~ דקות ברגל. אם אתה רוצה "לשרוף" כמה שעות אפשר בהליכה 3 ק"מ~ מתחנה מרכזית דרך מרכז העיר והשוק לעיר העתיקה.
אני מנהריה
ואני עם תעודת עיוור (נסיעה חינם ברכבת וחצי מחיר באוטובוסים בינעירוניים, ומלווה חצי מחיר בבינעירוניים)
נוסע עם כל המשפחה 2 מבוגרים ו3 ילדים.

המטרה להגיע בבוקר, חבר שלנו יפגוש אותנו ב12-13.

אה ומרכז העיר - רח' יפו זה עדיף

אני מנהריה
ואני עם תעודת עיוור (נסיעה חינם ברכבת וחצי מחיר באוטובוסים בינעירוניים, ומלווה חצי מחיר בבינעירוניים)

אה ומרכז העיר - רח' יפו זה עדיף
כנקודה ראשונה, יש לנו משהו שם.

רכבת או אוטובוס עד ללב המפרץ

אני מנהריה

משם קו 960 לתחנה מרכזית ירושלים ומשם הליכה ברחוב יפו ליעד או רכבת קלה 1-5 תחנות, תלוי לאיפה ברחוב.
לא לנסוע ברכבת לירושלים זה סתם מאריך את הדרך.

Ccyclist

Well-known member
האם זה מהיר יותר מ480 מת"א מרכז ?

משם קו 960 לתחנה מרכזית ירושלים ומשם הליכה ברחוב יפו ליעד או רכבת קלה 1-5 תחנות, תלוי לאיפה ברחוב.
לא לנסוע ברכבת לירושלים זה סתם מאריך את הדרך.

אני מודע שדברים השתנו עם כביש 6, ואם מדובר בקו ישיר מחיפה לירושלים אולי יש לו יתרון, אבל הייתי רוצה לדעת אם זה מהיר יותר משימוש בת"א מרכז ו480 מארלוזרוב כברירת המחדל הצפונית לירושלים.

(יתכן גם שזו בכלל ברירת מחדל רכבתית מכל הארץ כולל באר שבע כי שתי תחנות ברכבת והחלפה מהירה אולי עדיפות מההיסחבות בין ההגנה לתחמ"תטיתיס)

כן, עדיף לנסוע לחיפה ב940,960

אני מודע שדברים השתנו עם כביש 6, ואם מדובר בקו ישיר מחיפה לירושלים אולי יש לו יתרון, אבל הייתי רוצה לדעת אם זה מהיר יותר משימוש בת"א מרכז ו480 מארלוזרוב כברירת המחדל הצפונית לירושלים.

(יתכן גם שזו בכלל ברירת מחדל רכבתית מכל הארץ כולל באר שבע כי שתי תחנות ברכבת והחלפה מהירה אולי עדיפות מההיסחבות בין ההגנה לתחמ"תטיתיס)
מחיפה לתל אביב לא תמיד יש רכבות ישירות +זמן המתנה לרכבת ואוטובוס לירושלים.

אני חישבתי את כל הזמנים

מחיפה לתל אביב לא תמיד יש רכבות ישירות +זמן המתנה לרכבת ואוטובוס לירושלים.
אני חישבתי את כל הזמנים
לפי הנסיעות, אם אני אסע לחיפה מנהריה (רכבת ואז הליכה מלב המפרץ למרכזית המפרץ [אל תשכח אני עם משפחה ותינוק])
קח אוטובוס לי-ם ישירות, יעלה יותר כסף, והזמן יהיה הבדל של 20 דקות?

כנ"ל נראה לי לנסוע ברכבת לת"א ושם לההחליף לאוטובוס שגם במרחק הליכה.
ברכבת ישירות פשוט צריך לחכות חמש דקות ולהחליף, בסופו של דבר הרכבת יותר איטית בערך ב20 דקות.
נראה לי האוטובוסים פשוט לא מנצלים את הקיצור דרך שלהם.
וגם יותר יקרים.

לא מומלץ , צריך לחכות לרכבת לתל אביב וגם בתחנ

אני חישבתי את כל הזמנים
לפי הנסיעות, אם אני אסע לחיפה מנהריה (רכבת ואז הליכה מלב המפרץ למרכזית המפרץ [אל תשכח אני עם משפחה ותינוק])
קח אוטובוס לי-ם ישירות, יעלה יותר כסף, והזמן יהיה הבדל של 20 דקות?

כנ"ל נראה לי לנסוע ברכבת לת"א ושם לההחליף לאוטובוס שגם במרחק הליכה.
ברכבת ישירות פשוט צריך לחכות חמש דקות ולהחליף, בסופו של דבר הרכבת יותר איטית בערך ב20 דקות.
נראה לי האוטובוסים פשוט לא מנצלים את הקיצור דרך שלהם.
וגם יותר יקרים.
לא מומלץ , צריך לחכות לרכבת לתל אביב וגם בתחנ
רק עם 960,940 לא עוברים בזמנים שמתאימים לך.

אם אוהבים ללכת אפשר גם דרך פארק המסילה

ירושלים מתחנת הרכבת מלחה לעתיקה
ביום שני אנחנו נוסעים לטיול ביקור בי-ם
הכוונה לרדת במלחה (אלא אם כן עדיף בגן החיות) ומשם להגיע לעיר העתיקה ולהתסובב בשוק לפני שניפגש עם חבר מקומי,
אז יש לנו כמה שעות לשרוף
אשמח להמלצה איך לנסוע לעתיקה מהרכבת ואם יש המלצה לשריפת כמה שעות במקום אחד, שלא נסתובב ונבזבז זמן
מרחק 15 דקות בערך מתחנת הרכבת עד לקצה המערבי של הפארק, ומשם הליכה של כ- 5 ק"מ למתחם התחנה הישנה (שעה וחצי בערך), ממנה ניתן להמשיך רגלית עוד כחצי שעה לעיר העתיקה (שער ציון או שער יפו).

ארוך ומתאים לאוהבי הליכה.

תודה על העצה לטיול, ננצל כשכבר נגור

מרחק 15 דקות בערך מתחנת הרכבת עד לקצה המערבי של הפארק, ומשם הליכה של כ- 5 ק"מ למתחם התחנה הישנה (שעה וחצי בערך), ממנה ניתן להמשיך רגלית עוד כחצי שעה לעיר העתיקה (שער ציון או שער יפו).

ארוך ומתאים לאוהבי הליכה.
תודה על העצה לטיול, ננצל כשכבר נגור
בירושלים, אז אנחנו מתכננים גם ככה לחרוש את העיר

מצב
הנושא נעול.
למעלה