‬ שרשור הכוונה ומודיעין 14/10

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
את חוצה את הכביש ואת בשדה התעופה.

אני מתנצלת לא ראיתי - ומהתחנה הזו
מה המסלול שלי ברגל לשדה התעופה ?
זה הרבה ללכת ? או שעדיף לי לקחת מונית .
את חוצה את הכביש ואת בשדה התעופה.
כשתגיעי לשם את תראי, גם הכריזה באוטובוס והצג שמודיע על התחנה הבאה יגידו לך "שדה דב, שדרות לוי אשכול".

yatusha

New member
הגעה מאת"א לרמת החייל

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
הגעה מאת"א לרמת החייל

שלום,

מה הדרך הכי טובה להגיע בשעות הערב המאוחרות (19:00-21:00) מאוניברסיטת תל אביב לרמת החייל?

כמה אפשרויות שאני חושב עליהן:

הגעה מאת"א לרמת החייל

שלום,

מה הדרך הכי טובה להגיע בשעות הערב המאוחרות (19:00-21:00) מאוניברסיטת תל אביב לרמת החייל?
קו 6 (אבל צריך לבדוק עד איזו שעה הוא פועל), קו 33 עד רחוב פנחס רוזן (לדעתי פועל מאוחר יותר), או לנסוע באחד הקווים לדרך נמיר או לאבן גבירול ולהחליף ל-89, 189 (תלוי לאן ברמת החייל).

yatusha

New member
לראול ולנברג

קו 6 (אבל צריך לבדוק עד איזו שעה הוא פועל), קו 33 עד רחוב פנחס רוזן (לדעתי פועל מאוחר יותר), או לנסוע באחד הקווים לדרך נמיר או לאבן גבירול ולהחליף ל-89, 189 (תלוי לאן ברמת החייל).
לראול ולנברג
האם הקוים האלו טובים?

olli3

New member
מנהל
בשעה 19:00 בדיוק יוצא קו 137 של קווים.

הגעה מאת"א לרמת החייל

שלום,

בשעה 19:00 בדיוק יוצא קו 137 של קווים.
קו זה יביא אותך לראול ולנברג במסלול מהיר. הקו יוצא ממסוף האוניברסיטה (בקלצ'קין ליד האיצטדיון).

אפשר לנסוע עם קו 6 אבל זה קו שכונתי שנכנס לרחובות צרים ובקיצור חורש שכונות אמיתי. מה שכן, לא נוסעים בו הרבה, הוא מופעל בעיקר על ידי מיניבוסים ולכן הוא גם זז מהר בכבישים. אתה יכול לרדת ממנו בשלושת התחנות שלו שברחוב הגולן. רחוב הגולן מקביל לראול ולנברג.

כאן במפה מוצגת התחנה הראשונה של קו 6 ברחוב הגולן, תמשיך מעט ימינה על רחוב הגולן ותראה את שתי התחנות הנוספות שלו. http://goo.gl/maps/KC5Rb

אם לא בא לך על קו 6 תוכל לנסוע עם 24 של דן בכיוון הנסיעה לרמת השרון. עליך לרדת ממנו בדבורה הנביאה פינת משה סנה ומשם אתה ממשיך עם 89 דן או 524 אגד שמביאים אותך עד לראול ולנברג. התדירות של 89 עדיין טובה למדיי בשעות האלו. אבל אישית, אם היה מגיע קו 22 דן, הייתי עולה עליו. מ22 ניתן לרדת בעולי הגרדום, גם שם יש מספר תחנות. זה רחוב שמקביל לרחוב הגולן. תוכל להסתכל על התחנות באותה המפה שצירפתי למעלה.

במפה הזאת מוצגת תחנת הירידה מקו 24 במשה סנה פינת דבורה הנביאה, שם עליך לעבור לדבורה הנביאה ומשם לעלות על 2/89/5242, תחנת העליה על קווים אלו מופיעה בסימון A. הנה קישור: http://goo.gl/maps/i02r7

stringadelic

New member
איך מגיעים מרכבת נתניה לאיזור תעשיה ?

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני מדבר על האזור תעשיה איפה שיש אלביט HP וסלקום ( לא יודע איך הוא נקרא )
איזה אוטובוסים יש ?
והאם יש גם מוניות שירות ?

תודה

יש מוניות שירות מתחנת בית יהושע

איזה אוטובוסים יש ?

תודה
שהיא הרבה יותר קרובה לאיזור התעשייה מאשר תחנת נתניה.

olli3

New member
מנהל
יש היום גם את קו 43 של קווים שבבוקר הוא תדיר

שהיא הרבה יותר קרובה לאיזור התעשייה מאשר תחנת נתניה.
יש היום גם את קו 43 של קווים שבבוקר הוא תדיר
יותר ואמין יותר מ48.

43 נוסע על גיבורי ישראל ובגשר השלום הוא ממשיך למרכז העיר (לא עושה את הסיבוב של העיריה-אורט-סלקום), אבל כל זה נמצא במרחק 10 דקות הליכה מגשר השלום.

olli3

New member
מנהל
אתה מגיע מהצפון או מהדרום?

איזה אוטובוסים יש ?

תודה
אם מהדרום, רד בתחנת בית יהושוע וממנה תוכל לנסוע עם 43 של קווים או 48 של אגד תעבורה או עם מוניות השירות של שי לי. קו 48 מגיע גם לאורט ובית סלקום בעוד 43 נוסע רק על גיבורי ישראל ואז פונה שמאלה למרכז העיר נתניה. מהתחנה האחרונה שלו באיזור התעשיה לבית סלקום זה סה"כ 8 דקות הליכה - מניסיון.

אם אתה מגיע מהצפון, רד בתחנת נתניה, צא ביציאה המזרחית (המשנית) והמשך ישר בשביל על הכביש, ליד ההום סנטר יש תחנת אוטובוס ומשם אתה עולה על קו 15 של אגד תעבורה. בחזור תוכל להשתמש גם בקו 27 של אגד תעבורה מאיזור התעשיה אל תחנת הרכבת.

stringadelic

New member
תודה , אני מגיע מהצפון

אם מהדרום, רד בתחנת בית יהושוע וממנה תוכל לנסוע עם 43 של קווים או 48 של אגד תעבורה או עם מוניות השירות של שי לי. קו 48 מגיע גם לאורט ובית סלקום בעוד 43 נוסע רק על גיבורי ישראל ואז פונה שמאלה למרכז העיר נתניה. מהתחנה האחרונה שלו באיזור התעשיה לבית סלקום זה סה"כ 8 דקות הליכה - מניסיון.

אם אתה מגיע מהצפון, רד בתחנת נתניה, צא ביציאה המזרחית (המשנית) והמשך ישר בשביל על הכביש, ליד ההום סנטר יש תחנת אוטובוס ומשם אתה עולה על קו 15 של אגד תעבורה. בחזור תוכל להשתמש גם בקו 27 של אגד תעבורה מאיזור התעשיה אל תחנת הרכבת.
תודה , אני מגיע מהצפון
ההבדל בין תחנת נתניה הוא 5 דקות
וראיתי שהתדירות של 15 לא גבוהה
אז אני כנראה אבדוק את שתי התחנות

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הגעה לשגרירות
אני רוצה להגיע לשגרירות ארה"ב ממרכז עזריאלי איך אני מגיעה בתחבורה ציבורית.
תודה מראש על העזרה

olli3

New member
מנהל
הגעה לשגרירות
אני רוצה להגיע לשגרירות ארה"ב ממרכז עזריאלי איך אני מגיעה בתחבורה ציבורית.
תודה מראש על העזרה
קו 63 דן.
יש לעלות על קו 63 מדרך בגין, מהתחנות שבצד של הקריה. אם אינני טועה תחנת קו 63 היא הדרומית ביותר מבין כל התחנות שם (הכי קרובה לרמזור).

תחנת הירידה היא בן יהודה פינת בוגרשוב. משם יש ללכת עם כיוון הנסיעה של האוטובוס על בן יהודה. הפניה הראשונה ימינה היא רחוב שלום עליכם, תפני שם לשלום עליכם והשגרירות מולך.

meshoamam

New member
ממכון וויצמן לת"מ יבנה מחר (15.10) בבוקר?תודה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

olli3

New member
מנהל
קו 48 של אפיקים (ויאולה).

התדירות בבוקר היא כל חצי שעה. הקו יוצא ממרכזית רחובות ואוסף גם במכון וייצמן, בתחילת דרך הים פינת הרצל. התחנה מסומנת במפה הזאת: http://goo.gl/maps/8Yzd7

ניתן גם להגיע לאיזורים שונים ביבנה באמצעות קו 212, אך הוא לא מגיע למרכזית יבנה. גם עליו עולים מאותה התחנה בדרך הים וגם הוא יוצא ממרכזית רחובות.

meshoamam

New member
תודה רבה!

התדירות בבוקר היא כל חצי שעה. הקו יוצא ממרכזית רחובות ואוסף גם במכון וייצמן, בתחילת דרך הים פינת הרצל. התחנה מסומנת במפה הזאת: http://goo.gl/maps/8Yzd7

ניתן גם להגיע לאיזורים שונים ביבנה באמצעות קו 212, אך הוא לא מגיע למרכזית יבנה. גם עליו עולים מאותה התחנה בדרך הים וגם הוא יוצא ממרכזית רחובות.
תודה רבה!

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שער 4 אוניברסיטת תל אביב
איך מגיעים מדרך השלום פינת ויצמן/הגבורה גבעתיים לאוניברסיטת תל אביב, אודיטוריום בר שירה?

orchilit

New member
שער 4 אוניברסיטת תל אביב
איך מגיעים מדרך השלום פינת ויצמן/הגבורה גבעתיים לאוניברסיטת תל אביב, אודיטוריום בר שירה?
תשובה-
אודיטורים בר שירה קרוב גם לשער 7 (חיים לבנון/איינשטיין) - לשם מגיעים ע"י קו 58/55 מקניון גבעתיים (בצד של הקניון) עד רכבת מרכז (עם 58 יש לרדת בתחנה השנייה של רכבת מרכז, על דרך נמיר, עם 55 לרדת ברכבת מרכז, ולפנות ימינה לדרך נמיר) ומדרך נמיר, לקחת קווים 45/127/171/222/274 .

מצב
הנושא נעול.
למעלה