‬ שרשור הכוונה ומודיעין 14/08

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
מרכבת ההגנה מדובר ב-8-10 דקות הליכה.

הגעה לרחוב המסגר 16 בת"א.
איזה אוטובוס מרכבת השלום מגיעה לרחוב המסגר 16? יש אפשרות ללכת את זה או שזה ארוך מדי?

תודה מראש.
מרכבת ההגנה מדובר ב-8-10 דקות הליכה.
מרכבת השלום מדובר על כ-20 דקות הליכה.

אם אתה מגיע ברכבת, בהחלט עדיף לרדת בההגנה, גם אם משם תבחר להמשיך באוטובוס זה הרבה יותר נוח עקב כך שתחנת האוטובוס נמצאת ממש מתחת לגשר של תחנת ההגנה ואילו בתחנת השלום עליך ללכת 3-5 דקות אל התחנה של הקווים שנכתבו לעיל ע"י אוהד.

מבית שמד לפתח תקווה

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מבית שמד לפתח תקווה
אני צריכה להגיע מבית שמש לרחוב שמשון 3 בפתח תקווה... תודה לעוזרים

olli3

New member
מנהל
רכבת/412 לעזריאלי והמשך עם 50/51 דן ו641 אגד

מבית שמד לפתח תקווה
אני צריכה להגיע מבית שמש לרחוב שמשון 3 בפתח תקווה... תודה לעוזרים
רכבת/412 לעזריאלי והמשך עם 50/51 דן ו641 אגד
עד לבלינסון, הקניון הגדול או כפי שהוא מכונה בכריזה של דן, קניון אבנת (זה השם הרשמי שלו).

משם זה מרחק הליכה קצר.

641 מהיר יותר מ51 ויהיה לך בו מקום ישיבה מובטח. שניהם נוסעים באותו המסלול אך 51 הרבה יותר תדיר ואנשים מכירים את 51 ופחות מכירים את 641 ולכן, 51 דחוס באופן מטורף (אנשים על הדלתות באופן קבוע מ6 בבוקר ועד חצות). בנוסף לכך, לקו 641 יש פחות תחנות בדרך.

קו 50 פועל בשעות מצומצמות במהלך היום והוא מהיר יותר מ51 עקב כך שיש לו פחות תחנות לאורך ציר ז'בוטינסקי, בדומה ל641.

אפשר גם לרדת בסופית של 412, לצאת לרמזור שסמוך למסוך, לחצות לצד השני ולקחת את 38/82/166 דן. 38/82 פחות עמוסים, אבל גם סביר שאת הנסיעה תערכי בעמידה.

אופציה נוספת שתיקח אותו הזמן לדעתי, תהיה באמצעות 411 לצומת בית דגן והמשך עם 164 ובבקרים גם 165 לפתח תקווה. זה אומנם קצר יותר מבחינת מרחק נסיעה אך 412 יוצא מבית שמש ישר לכביש 1 ובהמשך נכנס לת"א דרך הנתיב המהיר ואילו 411 נוסע דרך כביש 44 ורמלה...

עוד אופציה אוטובוסית היא באמצעות 335 סופרבוס למודיעין או לצומת שילת. יותר נוח להחליף במודיעין בתחנת החשמונאים פינת דם המכבים. מאיפה ש335 מוריד חוזרים אחורה לצומת ופונים שמאלה לדם המכבים (בלי לחצות כבישים). שם יש לעלות על 200/202 של קווים לפתח תקווה. לוח הזמנים של כל הקווים האלו מאד מצומצם.

וכמובן שאפשר גם ברכבת מבית שמש לת"א. אפשר גם להחליף רכבת ולהמשיך לתחנת הרכבת קרית אריה בפתח תקווה ומשם קו 46 של קווים לקניון הגדול, אבל זה אפשרי רק בשעות שקו 46 פעיל (בבוקר זה מעולה וכך גם החל מהצהרים).

לו"ז של כל הקווים, תחנות ולכ מה שצריך תוכלי למצוא באתר www.bus.gov.il

אישית אני הייתי בוחר לנסוע עם 412 והחלפה לאחד מהקווים לפתח תקווה בעזריאלי או ברכבת מרכז.

חן המלך2

New member
מכללת שערי משפט

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מכללת שערי משפט
שלום
אני צריך להגיע ב16:30 למכללת שערי משפט
איך מגיעים מחיפה?האם עדיף ברכבת או באוטובוס?

mister K

New member
קו 947 מגיע מחיפה חוף הכרמל ממש עד לשם.

מכללת שערי משפט
שלום
קו 947 מגיע מחיפה חוף הכרמל ממש עד לשם.
יורדים בתחנת כיכר הנשיא בהוד השרון ומשם זה מרחק הליכה של כמה דקות.
סוף הכוונה! שאלות המשך לא ייענו.

דניאל 130

New member
קו 947

מכללת שערי משפט
שלום
קו 947
שיוצא שעה 14:45 ממרכזית חוף הכרמל בחיפה.
יורדים במרכז הוד השרון,בתחנת כיכר הנשיא.
חוצים את הכביש לכיוון הנגדי,נכנסים לדרך מגדיאל והולכים ישר פנימה בדרך מגדיאל,עד שמגיעים אל המכללה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה