‬ שרשור הכוונה ומודיעין 12/10-11/10

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
צ"ל: בכפר הירוק

מה שהצעת זו החלפה מאוד לא נוחה!
בשביל להחליף מקו 49 לקו 149 מכפר הירוק, צריך לחצות את כל הצומת. וזו וואחד צומת!
בשעות הפקקים אני גם ממש לא בטוח שזה ישתלם מבחינת הזמנים.
צ"ל: בכפר הירוק

alantan

New member

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

Liron Alon

New member
אוטובוס משדה דב לרחוב ברודצקי 43 -ועוד שאלות

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

גם אוטובוס משדה דב לקניון רמת אביב .
שיהיו לי את 2 האופציות .

יש לי שאלה
בנחיתה לשדה דב , יש אוטובוס שמחכה ליורדים מהטיסה שלוקח לתל אביב ? זה לא ישירות נוחת בתל אביב ?
והאם קו 71 מעזראלי מוריד בדיוק בשדה דב , או שאני אצטרך לקחת עוד אוטובוס ?

תודה ויום טוב

guyweiss

New member
לתחילת רחוב ברודצקי אפשר ללכת ברגל

שיהיו לי את 2 האופציות .

יש לי שאלה
בנחיתה לשדה דב , יש אוטובוס שמחכה ליורדים מהטיסה שלוקח לתל אביב ? זה לא ישירות נוחת בתל אביב ?

תודה ויום טוב
לתחילת רחוב ברודצקי אפשר ללכת ברגל
לסוף הרחוב קו 33 (מרח' שי עגנון). קו 33 מגיע גם לקניון רמת אביב.
מאותה תחנה קו 6 נוסע לאורך רחוב ברודצקי. התדירות של שני הקווים הנ"ל כל 20 דקות.
קו 71 מוריד בכניסה לשדה דב. לא ידוע לי על שירות אוטובוסים מהשדה.

846

Active member
ברודצקי 43 = קניון רמת אביב

שיהיו לי את 2 האופציות .

יש לי שאלה

תודה ויום טוב
ברודצקי 43 = קניון רמת אביב

846

Active member
מהרח' הראשי, לוי אשכול ( 5 דקות הליכה לתחנה)

שיהיו לי את 2 האופציות .

יש לי שאלה

תודה ויום טוב
מהרח' הראשי, לוי אשכול ( 5 דקות הליכה לתחנה)
יש אוטובוסים לדרך נמיר ולאבן גבירול ולאזורי חן ולקרית חינוך

אילרי

New member
בוקר טוב.. מקרית אונו לפתח תקוה בלינסון/קניון

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

לא כתבת מהיכן בקריית אונו. בכל מקרה

קו 136 מגיע לבילינסון אבל הלוז מצומצם. אם הזמנים שלו לא מתאימים אז:
68,56,139 עד בר אילן ולחצות את הצומת לכיוון ההפוך ולקחת 87.
גם הלוז של 87 לא הכי טוב לכן אפשר עם 68 עד צומת גהה להיכנב למתצ פתח תקווה ומשם כל אוטובוס של דן שעובר.
אם אתה גר סמוך לגני תקווה אפשר גם 76 עד רוטשילד ההסתדרות ומשם 66 49 82 366 10 עד בילינסון

mister K

New member
שכחת שיש גם את 137 מק.אונו שמגיע ממש קרוב

קו 136 מגיע לבילינסון אבל הלוז מצומצם. אם הזמנים שלו לא מתאימים אז:
68,56,139 עד בר אילן ולחצות את הצומת לכיוון ההפוך ולקחת 87.
גם הלוז של 87 לא הכי טוב לכן אפשר עם 68 עד צומת גהה להיכנב למתצ פתח תקווה ומשם כל אוטובוס של דן שעובר.
אם אתה גר סמוך לגני תקווה אפשר גם 76 עד רוטשילד ההסתדרות ומשם 66 49 82 366 10 עד בילינסון
זו האופציה הטובה והמהירה ביותר, אבל יש רק 5 נסיעות ביום.

אילרי

New member
תודה..

זו האופציה הטובה והמהירה ביותר, אבל יש רק 5 נסיעות ביום.
תודה..
אנשים צריכים לבלינסון ואין קו ישיר מקרית אונו - קיראון?
למה לא מתחשבים ?

תודה ושבת ברוכה

keiko

New member
בתחנה המרכזית של תל אביב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בתחנה המרכזית של תל אביב
מאיפו הכניסה לתחנות של אגד?

olli3

New member
מנהל
מכל הכיוונים, איזה קו את צריכה ומדוע?

בתחנה המרכזית של תל אביב
מכל הכיוונים, איזה קו את צריכה ומדוע?
מדוע? כי יש קווים ישירים ומהירים מכל חור כמעט בגוש דן שלא מצריך מעבר במרכזית ת"א המוזנחת המגעילה והלא ידידותית למשתמש.

keiko

New member
שאלה יותר גדולה-

בתחנה המרכזית של תל אביב
שאלה יותר גדולה-
האם קווים 10 ו 46 של דן מגיעים לתחנה המרכזית?

ניסיתי לחפש מתי הקו מגיע משם לרחוב הנמל ביפו וזה לא נמצא באפשרויות.

olli3- אחד מהקווים 841\842\845 לקרית שמונה

כי פעם שעברה נכנסנו לתחנה עלינו עד למעלה ואז גילינו שהתחנות של אגב בבניין ליד בכלל.

olli3

New member
מנהל
קו 46 לא קיים כבר שנתיים.

שאלה יותר גדולה-
האם קווים 10 ו 46 של דן מגיעים לתחנה המרכזית?

ניסיתי לחפש מתי הקו מגיע משם לרחוב הנמל ביפו וזה לא נמצא באפשרויות.

olli3- אחד מהקווים 841\842\845 לקרית שמונה

כי פעם שעברה נכנסנו לתחנה עלינו עד למעלה ואז גילינו שהתחנות של אגב בבניין ליד בכלל.
וקו 10 לא מגיע לתחנה המרכזית ושאלה עוד יותר ענקית - מאיפה לאיפה את נוסעת? אם את באמת רוצה עזרה ואל רוצה לנסוע שעות בקווים לא יעילים, פשוט תרשמי לנו מהיכן את יוצאת לדרכך ולאן עלייך להגיע.

אענה בנתיים על חלק מהדברים. ראשית לקרית שמונה נוסעים אך ורק ב842/845 וממש אבל ממש אבל ממש לא ב841 המאסף שאת תקללי את הרגע שעלית עליו בכלל. שנית, התחנה של 842/845 נמצאת בקומה 7 של אגד וכן יש קומה 7 נפרדת לקווים של דן, קווים ואפיקים. אז איך מגיעים לקומה 7 של אגד? נכנסים לתחנה המרכזית בקומה 4 ליד איפה שכל מוניות השירות נמצאות (רחוב צמח דוד), שם יש מעלית (לא דרגנוע) שכשתכנסי אליה תגלי שאין בה את קומה 6 :) כך תדעי שאת במעלית הנכונה, ממנה את מגיעה ישירות לקומה 7 של אגד.

עכשיו את צריכה להגיע מהנמל ביפו לקרית שמונה? זה המסלול שאת רוצה לעשות?

keiko

New member
ההפך-מק"ש לנמל יפו

וקו 10 לא מגיע לתחנה המרכזית ושאלה עוד יותר ענקית - מאיפה לאיפה את נוסעת? אם את באמת רוצה עזרה ואל רוצה לנסוע שעות בקווים לא יעילים, פשוט תרשמי לנו מהיכן את יוצאת לדרכך ולאן עלייך להגיע.

אענה בנתיים על חלק מהדברים. ראשית לקרית שמונה נוסעים אך ורק ב842/845 וממש אבל ממש אבל ממש לא ב841 המאסף שאת תקללי את הרגע שעלית עליו בכלל. שנית, התחנה של 842/845 נמצאת בקומה 7 של אגד וכן יש קומה 7 נפרדת לקווים של דן, קווים ואפיקים. אז איך מגיעים לקומה 7 של אגד? נכנסים לתחנה המרכזית בקומה 4 ליד איפה שכל מוניות השירות נמצאות (רחוב צמח דוד), שם יש מעלית (לא דרגנוע) שכשתכנסי אליה תגלי שאין בה את קומה 6 :) כך תדעי שאת במעלית הנכונה, ממנה את מגיעה ישירות לקומה 7 של אגד.

עכשיו את צריכה להגיע מהנמל ביפו לקרית שמונה? זה המסלול שאת רוצה לעשות?
ההפך-מק"ש לנמל יפו

olli3

New member
מנהל
לנמל יפו עצמו מגיעים קווים 10/37 של דן.

ההפך-מק"ש לנמל יפו
ראשית אומר שמומלץ לרכוש חופשי יומי אם מתכננים יום שלם של נסיעות בגוש דן (לא רק בת"א, אלא בכמעט כל הערים שמסביב לה). ניתן לרכוש את החופשי יומי על גבי רב קו בלבד. גם כרטיסיית שתי נסיעות מקרית שמונה לת"א ניתן לרכוש על גבי רב קו בלבד (כדי להוזיל את נסיעת החזור).

על קו 10 של דן ניתן לעלות מתחנת המוצא שלו ברכבת מרכז. התחנה שלו נמצאת במסוף האוטובוסים של דן הסמוך לתחנת הרכבת. הירידה מ842/845 מתבצעת בדרך נמיר פינת ארלוזורוב (מתחם רכבת מרכז).

אבל, עליי לציין כי זו אינה הדרך הכי מהירה ליפו למרות שהיא בהחלט מהנה לטעמי עקב המסלול הישר למדיי של הקו והמעבר ליד חוף הים בקטע לא קטן מהמסלול.

אם רוצים להגיע ליפו במהירות רבה יותר, יש לרדת מקווים 842/845 בעזריאלי. שם משורת הרציפים יש לאתר את התחנה של קווי בת ים וממנה לעלות על 40/42/240 דן או 83 של אגד ליפו. יורדים מהם בשדרות ירושלים פינת מרזוק ועזר ומשם זה מרחק הליכה של 5 דקות לכיכר השעון, לשוק הפשפשים. משם ניתן ללכת רגלית לאורך הטיילת שמובילה לנמל יפו עצמו.

כמו כן, אפשר להחליף בשדרות ירושלים לקו 37 אך תדירותו היא פעם בחצי שעה. מה שכן, הוא יוצא ממסוף הכרמלית שקרוב יחסית לשדרות ירושלים ולכן ניתן לדעת מתי הוא מגיע לשדרות ירושלים והאם לנסוע איתו.

ממרכזית ת"א הקישור הישיר ליפו מתבצע על ידי קו 41 של דן מקומה 7 בתדירות של כל 20 דקות או קו 83 של אגד מרחוב לוינסקי, מחוץ לתחנה מול הכניסות לקומה 4 של המרכזית בתדירות של כל 20-30 דקות (תדירות יותר נמוכה משל קו 10 והרבה יותר נמוכה מהתדירות של 40/42/83/240 כשרק 40/42/240 כל אחד בנפרד בעל תדירות גבוהה עד סופר גבוהה).

בקיצור, הכי טוב למי שלא רוצה להסתבך זה לנסוע עם קו 10. הכי מהיר זה לרדת בעזריאלי ומשם 40/42/83/240 לשדרות ירושלים פינת עזר ומרזוק.

מרכזית ת"א ככלל מנותקת מרוב המקומות בגוש דן ומספקת קישור עלוב ברוב המקרים ליעדים שעוד יש ממנה קווים. מתחם רכבת מרכז ואיזור עזריאלי הם נקודות החחלפה שב90% מהמקרים החלפה בהם היא הכי תדירה, הכי נוחה והכי תדירה לכמעט כל מקום בגוש דן וכמעט בכל מקום ברחבי הארץ.

keiko

New member
תודה!

ראשית אומר שמומלץ לרכוש חופשי יומי אם מתכננים יום שלם של נסיעות בגוש דן (לא רק בת"א, אלא בכמעט כל הערים שמסביב לה). ניתן לרכוש את החופשי יומי על גבי רב קו בלבד. גם כרטיסיית שתי נסיעות מקרית שמונה לת"א ניתן לרכוש על גבי רב קו בלבד (כדי להוזיל את נסיעת החזור).

על קו 10 של דן ניתן לעלות מתחנת המוצא שלו ברכבת מרכז. התחנה שלו נמצאת במסוף האוטובוסים של דן הסמוך לתחנת הרכבת. הירידה מ842/845 מתבצעת בדרך נמיר פינת ארלוזורוב (מתחם רכבת מרכז).

אבל, עליי לציין כי זו אינה הדרך הכי מהירה ליפו למרות שהיא בהחלט מהנה לטעמי עקב המסלול הישר למדיי של הקו והמעבר ליד חוף הים בקטע לא קטן מהמסלול.

אם רוצים להגיע ליפו במהירות רבה יותר, יש לרדת מקווים 842/845 בעזריאלי. שם משורת הרציפים יש לאתר את התחנה של קווי בת ים וממנה לעלות על 40/42/240 דן או 83 של אגד ליפו. יורדים מהם בשדרות ירושלים פינת מרזוק ועזר ומשם זה מרחק הליכה של 5 דקות לכיכר השעון, לשוק הפשפשים. משם ניתן ללכת רגלית לאורך הטיילת שמובילה לנמל יפו עצמו.

כמו כן, אפשר להחליף בשדרות ירושלים לקו 37 אך תדירותו היא פעם בחצי שעה. מה שכן, הוא יוצא ממסוף הכרמלית שקרוב יחסית לשדרות ירושלים ולכן ניתן לדעת מתי הוא מגיע לשדרות ירושלים והאם לנסוע איתו.

ממרכזית ת"א הקישור הישיר ליפו מתבצע על ידי קו 41 של דן מקומה 7 בתדירות של כל 20 דקות או קו 83 של אגד מרחוב לוינסקי, מחוץ לתחנה מול הכניסות לקומה 4 של המרכזית בתדירות של כל 20-30 דקות (תדירות יותר נמוכה משל קו 10 והרבה יותר נמוכה מהתדירות של 40/42/83/240 כשרק 40/42/240 כל אחד בנפרד בעל תדירות גבוהה עד סופר גבוהה).

בקיצור, הכי טוב למי שלא רוצה להסתבך זה לנסוע עם קו 10. הכי מהיר זה לרדת בעזריאלי ומשם 40/42/83/240 לשדרות ירושלים פינת עזר ומרזוק.

מרכזית ת"א ככלל מנותקת מרוב המקומות בגוש דן ומספקת קישור עלוב ברוב המקרים ליעדים שעוד יש ממנה קווים. מתחם רכבת מרכז ואיזור עזריאלי הם נקודות החחלפה שב90% מהמקרים החלפה בהם היא הכי תדירה, הכי נוחה והכי תדירה לכמעט כל מקום בגוש דן וכמעט בכל מקום ברחבי הארץ.
תודה!
נראה שדווקא תחנה מרכזית -> קו 41 של דן יהיה הכי ישיר בשבילנו הלוך וחזור

olli3

New member
מנהל
נראה שאת טועה כי הוא גם לא מגיע לנמל.

תודה!
נראה שדווקא תחנה מרכזית -> קו 41 של דן יהיה הכי ישיר בשבילנו הלוך וחזור
וגם הנסיעה בו דרך רחוב מסויים במסלול שלו היא נסיעה פקוקה ומעצבנת שלוקחת חצי שעה מהמרכזית ועד ליפו בשעות לא מעטות ביום.

חבל שההתעקשות שלך על מרכזית ת"א, המקום הכי מגעיל בת"א אם יורשה לי להגיד, תבזבז לך את הזמן.

לקו 10 לוקח רק חצי שעה מרכבת מרכז ליפו בעוד ל41 במקרה הטוב לוקח 20 דקות ובמקרה הרע זה הופך ל30-40 דקות. כל זה בלי להתייחס לזמן הנסיעה שמתבזבז לך ב842/845 בקטע שבין רכבת מרכז למרכזית ת"א. קטע שבבקרים לוקח זמן רב ובשעות השפל לוקח לפחות 10 דקות.

אני שב וממליץ לך, סעי בקו 10, באמת חבל לי שסתם תסבלי.

keiko

New member
מוזר

וגם הנסיעה בו דרך רחוב מסויים במסלול שלו היא נסיעה פקוקה ומעצבנת שלוקחת חצי שעה מהמרכזית ועד ליפו בשעות לא מעטות ביום.

חבל שההתעקשות שלך על מרכזית ת"א, המקום הכי מגעיל בת"א אם יורשה לי להגיד, תבזבז לך את הזמן.

לקו 10 לוקח רק חצי שעה מרכבת מרכז ליפו בעוד ל41 במקרה הטוב לוקח 20 דקות ובמקרה הרע זה הופך ל30-40 דקות. כל זה בלי להתייחס לזמן הנסיעה שמתבזבז לך ב842/845 בקטע שבין רכבת מרכז למרכזית ת"א. קטע שבבקרים לוקח זמן רב ובשעות השפל לוקח לפחות 10 דקות.

אני שב וממליץ לך, סעי בקו 10, באמת חבל לי שסתם תסבלי.
מוזר
כי אני רואה באתר של משרד התחבורה שהוא מגיע לשדרות ירושלים\יהודה הימית

olli3

New member
מנהל
מרחק הליכה של 20 דקות מהנמל...

מוזר
כי אני רואה באתר של משרד התחבורה שהוא מגיע לשדרות ירושלים\יהודה הימית
מרחק הליכה של 20 דקות מהנמל...
תפתחי מפה ותראי איפה זה שדרות ירושלים פינת יהודה הימית. מה גם שכבר עדיף לרדת בשדרות ירושלים פינת עזר ומרזוק שזה 5 דקות הליכה מכיכר השעון.

אבל עזבי, ההתעקשות שלך על מרכזית ת"א... בהצלחה במציאת הרציף של 41 :)

מצב
הנושא נעול.
למעלה