‬ שרשור הכוונה ומודיעין 12/05

מצב
הנושא נעול.

elior515

New member
הדרך הכי מהירה מבת ים לתל השומר

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
היי,
בקרוב לצערי היחידה שלי עוברת לתל השומר מהקרייה.

רציתי לדעת מהי הדרך הכי מהירה להגיע לתל השומר בשעות הבוקר? (בת-ים בלפור יצחק שדה)
אני יודע שיש את 43 ו-143, ו-143 הוא המהיר דרך כביש 4, אבל אמרו לי שעדיף בשעות הבוקר את קו 43, מפני שיש פקקים מטורפים בכביש 4 (המסלול של קו 143).

אז אשמח לדעת האם זה נכון ומה הכי כדאי?
תודה רבה :)

droriko

New member
143

היי,

רציתי לדעת מהי הדרך הכי מהירה להגיע לתל השומר בשעות הבוקר? (בת-ים בלפור יצחק שדה)
אני יודע שיש את 43 ו-143, ו-143 הוא המהיר דרך כביש 4, אבל אמרו לי שעדיף בשעות הבוקר את קו 43, מפני שיש פקקים מטורפים בכביש 4 (המסלול של קו 143).

143

mister K

New member
143 עדיף ללא שום ספק

היי,

143 עדיף ללא שום ספק
הפקקים בכביש 4 לא נוראיים עד כדי כך ובכל מקרה הוא יותר מהיר מקו 43.

XrayCharlie

New member
תיסע פעם ב-43 ופעם ב-143 ותדע

היי,

תיסע פעם ב-43 ופעם ב-143 ותדע
נכון, 143 קצר יותר ואמור להיות מהיר יותר, ונכון שהתנועה על כביש 4 לא קטסטרופה, אבל להגיע לכביש 4 זה כבר סיפור אחר. אתה יכול לבלות זמן לא קצר (ואני עדין כאן) על כביש 44 לפני הפניה לכביש 4. יש מצב שבבוקר 43 עדיף.
אני , באופן אישי, עושה "שמיניות באוויר" כדי לא להגיע לפנייה הזאת בבוקר (וזה משתלם לי).

flowersa04

New member
מקרית אונו לאהרון ברט 12, קרית אריה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
היי אם אני רוצה להגיע לשמה מכביש גהה מאיזה כיוון אני צריכה לקחת
קו 51 או כל קו אחר כדי להגיע למשה גיסין פינת משה דיין? לקחת 76 ואז קו 98 בבוקר נראה לי זה ארוך...

תרד מ68 בצומת גהה

היי אם אני רוצה להגיע לשמה מכביש גהה מאיזה כיוון אני צריכה לקחת
קו 51 או כל קו אחר כדי להגיע למשה גיסין פינת משה דיין? לקחת 76 ואז קו 98 בבוקר נראה לי זה ארוך...
תרד מ68 בצומת גהה
תלך ישר (צפונה) ותחצה את הכביש.תפנה ימינה ומצד ימין של הנת''צ יהיה לך את התחנה של 51.אם תספיק ל38 הרווחת כי הוא מביא אותך ישירות לגיסין\משה דיין.
אם תעלה על קו אחר תוכל להחליף ל7/22/98/27/10 בקניון הגדול.
יש לך גם אפשרות להגיע בקו 136 (התחנות שלו בקריית אונו:דרך לוד\פארק קנדה,חטיבת אלכסנדרוני ולוי אשכול),גם הוא מביא אותך ליעד (גיסין\משה דיין) ומשם רגלית (השפלה>מפלסים>אהרון ברט).
כמובן שגם 76 והחלפה ל98 ברוטשילד או ל10 בפרנקפורטר היא אופציה.

אה,סליחה...כל הפעלים בלשון זכר צריכים להיות

תרד מ68 בצומת גהה
תלך ישר (צפונה) ותחצה את הכביש.תפנה ימינה ומצד ימין של הנת''צ יהיה לך את התחנה של 51.אם תספיק ל38 הרווחת כי הוא מביא אותך ישירות לגיסין\משה דיין.
אם תעלה על קו אחר תוכל להחליף ל7/22/98/27/10 בקניון הגדול.
יש לך גם אפשרות להגיע בקו 136 (התחנות שלו בקריית אונו:דרך לוד\פארק קנדה,חטיבת אלכסנדרוני ולוי אשכול),גם הוא מביא אותך ליעד (גיסין\משה דיין) ומשם רגלית (השפלה>מפלסים>אהרון ברט).
כמובן שגם 76 והחלפה ל98 ברוטשילד או ל10 בפרנקפורטר היא אופציה.
אה,סליחה...כל הפעלים בלשון זכר צריכים להיות
בלשון נקבה.טעות,טועים...

מצב
הנושא נעול.
למעלה