‬ שרשור הכוונה ומודיעין 12/03

מצב
הנושא נעול.

milkshakit

New member
66 מצוין בשבילי

בחזור את יוצאת מהקניון לדרך נמיר.
משם יש קווים של אגד ומטרופולין שמגיעים לרכבת מרכז, יש דיי הרבה... ברכבת מרכז עלייך לעבור לדרך בגין ממש על הגשר ש ופך לזבוטינסקי מעל נתיבי איילון. משם את ממשיכה עם 51 דן, 561 אגד ו641 של קווים.

את יכולה לרדת גם לפני בדרך נמיר פינת פנקס. שם את עוברת לפנקס ועולה על 66 דן לפתח תקווה.

אם גשום, את יכולה לקחת את קווי אגד בלבד מ קניון בדרך נמיר ולרדת בעזריאלי. לעבור לצד השני באמצעות הגשר ובצדהשני כשאת יורדת ה.חנ לפתח תקווה תהיה מצד ימין שלך.
66 מצוין בשבילי

אז אני פשוט הולכת ברגל מהקניון לפנקס?

olli3

New member
מנהל
איך הבנת את זה ככה?

66 מצוין בשבילי

אז אני פשוט הולכת ברגל מהקניון לפנקס?
איך הבנת את זה ככה?
רשמתי שעלייך לצאת מהקניון לדרך נמיר (הקניון יושב על רחוב איינשטיין פינת דרך נמיר). משם עלייך לקחת אוטובוס של מטרופולין או של אגד (מלבד קו 126). ואז את נוסעת באחד הקווים לנמיר פינת פנקס, עוברת לפנקס ועולה על קו 66.

zesap

New member
האם קו 174

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 12/03

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
האם קו 174
עוצר ליד רחוב חנה ומיכאל לוין בראשון לציון?
לא מובן האתר של אגד

תודה רבה

olli3

New member
מנהל
רק בשעות הצהרים עד הערב המוקדם.

האם קו 174
עוצר ליד רחוב חנה ומיכאל לוין בראשון לציון?
לא מובן האתר של אגד

תודה רבה
קיימת חלופה החל מ14:30 (זמן יציאה ממסוף רידינג בתל אביב) ונסיעה אחרונה לחלופה זו יוצאת בשעה 18:00. חשוב מאד לשים לב שלא כל נסיעה בין השעות האלו היא נסיעת חלופה.

על מנת לקבל את המידע על זמני הנסיעות שמגיעות לשם יש להיכנס לתאר אגד או לאתר bus.gov.il ולחפש על פי נקודת מוצא; תל אביב מסוף רידינג. נקודת יעד; ראשון לציון - שער ראשון: רחוב ירושלים נווה זאב.

לאחר מכן לחיצה על חפש והצג וקיבלת את כל הנסיעות הרלוונטיות של קו 174 שמגיעות ליעד שלך.

zesap

New member
אז הכי קרוב לשם

קיימת חלופה החל מ14:30 (זמן יציאה ממסוף רידינג בתל אביב) ונסיעה אחרונה לחלופה זו יוצאת בשעה 18:00. חשוב מאד לשים לב שלא כל נסיעה בין השעות האלו היא נסיעת חלופה.

על מנת לקבל את המידע על זמני הנסיעות שמגיעות לשם יש להיכנס לתאר אגד או לאתר bus.gov.il ולחפש על פי נקודת מוצא; תל אביב מסוף רידינג. נקודת יעד; ראשון לציון - שער ראשון: רחוב ירושלים נווה זאב.

לאחר מכן לחיצה על חפש והצג וקיבלת את כל הנסיעות הרלוונטיות של קו 174 שמגיעות ליעד שלך.
אז הכי קרוב לשם
זה בעצם התחנה מרכזית ישנה?
תודה על התשובה!

olli3

New member
מנהל
למה? הבנת אותי לא נכון.

אז הכי קרוב לשם
זה בעצם התחנה מרכזית ישנה?
תודה על התשובה!
למה? הבנת אותי לא נכון.
בין 14:30 ל18:00 יש כ10 נסיעות שמגיעות עד ליעד שלך. רק בשעות אחרות הנקודה הכי קרוב היא המרכזית הישנה.

כמו כן אפשר לבצע החלפה לקו 8 כבר בדרך המכבים ולהגיע איתו ליעד שלך אם אני לא טועה. בדקי את המסלול שלו. בנוסף מהמרכזית הישנה קווים 10/11/14/20 אבל הכי מהירים לאיזור הם 10/11.

מצב
הנושא נעול.
למעלה